Erkekler nasıl kızlardan hoslanırlar?

piyano arkadasimiz iyi demis, kadin kiliginda essegi getirsen essek ama boyu uzun hos kadın derler...

kimisi cekingen, masum kizlardan hoslanir kimisi bu kizlardan sıkılır mesela

ama benim icin onlarin neden hoslandiklari hic onemli degil acikcasi cunku ben buyum, kendimden gayet memnunum, kendimden hoslaniyorum :) karsima cikan insanin da nasil birinden hoslanacagini dusunmem cunku oncelikle benim ondan hoslanmam onemli, is kadında biter...

ben bir erkekten hoslandiysam bu o erkek icin bir lutuftur, oyle gormek lazim cunku onlar cok daha kolay elektrik alabiliyorlar, sirf dis gorunusu icin bile sirf baska seyler icin bile bi kadina yaklasabiliyorlar ama kadinlar duygusallik hissettiginde bunu kalplerinde yasarlar

ben ondan hoslanmazsam o is asla olmaz...

bir dostum ki kendisi de erkek, bana butun erkekler okuzdur, cogu seyi bi kadin kadar dusunemez, hepsinin de kadinlara zaafi vardir ve birinci planlarinda cinsellik vardir demisti
gerisin sen dusun

erkekler gösterişli kızlardan hoşlanır bence hava basan kendine güvenli

buna da katılıyorum, zaten soylediklerimi destekliyor
kendine guven cok onemli
kendine guvenin olmadigini anladiklari an ask puffff sonuveriyor onlarin icinde, ilgi bitiyor

gerçi kadınlarda öyle kendine güven hava basan erkeklerden hoşlanıyorlar
etki-tepki bence
havan yoksa flörtte yok arkadaşım
bu kadar basit

erkekler iyi vakit geçirebilecekleri rahat kızlardan hoşlanıyorlar aşk ikinci planda bence belli bi yaşa geldikten sonrada aile kızı kısmen gözü açılmamış flörtü olmamıs kız arıyorlar yani kısacası kendileri bütün kızlara ellemek istiyorlar ama ellenmemiş bir kızla evlenmek istiyorlar ne istediklerini bile bilmeyen mahlukatlar işte...

erkekler erkekliklerini kanıtlayabilcekleri kızlardan hoşlanırnar kızlarda aynı şekilde kadınlıklarını yaşayacakları erkeklerden hoşlanırlar bence... şöyle ki erkek için kzı iyi aile kızı olmayabilir ama kızdan sen beni düeltirsin istediğin eşkle koyarsın sinyalini alır ama bunun için uğraşmak kız azına da etse hoşuna gider tamamen değiştiğini görürlse sıkılır ... terside olabilir... ilişkiler karşılıklı ego tatminidir....

bayanlar çok çok çok özür dileyerek söylüyorum,erkekler oynak kızlardan hoşlanırlar....

bnce erkekler fazla labalı,sımarık kendını beğenmiş kızlardan hoşlanmazlar.her ne kadar zeki bayan istemeselerde akıllı kızlardan hoşlanırlar ve özellklle siz onun ilk aşkıysanız dahada severler.ama çok beklerrr

şimdi bişiler yazıcam yadırgancak biliyorum ama bn simdiden affımı diliyim ve yzıorum.

ben bu evlenilcek kız eğlenilcek kız olayına biraz karşı gibiyim
yani evlenilcek kız tanımında tam böle hiç bişe yapmayan
hergün çocuk ev çamaşır bulaşık uğraşan
kocasının her dediğine evet diyen
yni ben bilmem beyim bilir diyen kızlardan oluyo
ama zaten erkek bi süre sor bence bundan sıkılıyo
belkide evlilikler bu yüzden bitiyo
evliyken bile eğlenilcek kızlarla birlikte olmaya devam ediyolar
eğlenilcek kız tanımına gelince
sensizde olabilecek
isteidğini istediği zaman yapan
erkeğe minnet duymayan kızlar oluyo
bence erkeğin seçmesi gereken bayanda hepsi olmalı
topukları pembe olmalı
yeri geldimi adama dediğini yaptırabilmeli
daha uzatıcamda taşlancam diye korkuyom :KK70:

ama kısacası erkekler;

sokakta hanımefendi,mutfakta anne ,yatakta o... arıyolar

artık siteden atılırsamda da bişe demiyom :KK70:

umutsuzca,sana sonuna kadar katılıyorum çok doğru söyledin :içelim:

kızlar bu erkeklerın kullanma klavuzu var mı acaba..
bı genelleme yaparsak sızce erkekler
nazlı kızlardan mı hoslanır
sert dobra kızlardan mı
sessız ıcıne kapanık duygusal kızlardan mı
yoksa gulen sımalı mutlu gorunen hareketlı kızlardan mı

nasıl kızlardan hoşalanır bak ben anlatayım..
1.mutsuz da olsa hep mutlu görünecek..
2,erkekle hep ilgilenecek,onu el üstünde tutacak...
3,erkeğin saçmasapan kıskançlıklarını çekecek
4,nazlı olmayacak
5,ondan izinsiz hiç bişi yapmayacak

erkekler:
hepsi farklı farklı tabi ama:
sokakta hanımefendi kadından hoşlanır, yanında taşırken gurur duyacağı kadından hoşlanır, zekasından gurur duyacağı kızdan hoşlanır.
Ancak zeki olduğu tescilli olan kız bu erkeğe kendini zeki hissettiriyor, erkeklik gururunu okşuyorsa super.

Kadın güzel olucak ama dikkat çekici dekolte giymeden, endamıyla büyüleyecek ama kafasını kaldırıp başka erkeklere bakmayacak.

Ailesinin yanında oturup kalkmayı bilecek, ilgilendiği alanda sohbet edicek bir kültür birikimine sahip olacak.
Bakımlı olacak ama çok masraflı olmayacak.
Zayıf olacak ama ele avuca gelecek.
Kültürlü olacak ama ukala olmayacak.
Kendi ayaklarının üstünde durabilecek olacak ama onun yanında güvende hissettiğini gösterecek, erkeği erkek gibi hissettiricek.
Güzel gülümseyecek, esprilere gülecek

Hanımefendi olacak ancak başbaşayken ateşli olacak, bu hareketleri sadece onunla yapmış olacak.İstekli olacak, erkeği seksi bulacak.
Yemekten anlayacak, düzenli olacak.

Neyse efendim kriter çoook, ancak bu kriterleri koyan erkekler ne ki?
Hepimiz birileri için doğru kadınız, doğru olduğumuz kişiye rüya gibi geliceğiz: Hiç bir taktiğe gerek yok inanın:)

erkekler:
hepsi farklı farklı tabi ama:
sokakta hanımefendi kadından hoşlanır, yanında taşırken gurur duyacağı kadından hoşlanır, zekasından gurur duyacağı kızdan hoşlanır.
Ancak zeki olduğu tescilli olan kız bu erkeğe kendini zeki hissettiriyor, erkeklik gururunu okşuyorsa super.

Kadın güzel olucak ama dikkat çekici dekolte giymeden, endamıyla büyüleyecek ama kafasını kaldırıp başka erkeklere bakmayacak.

Ailesinin yanında oturup kalkmayı bilecek, ilgilendiği alanda sohbet edicek bir kültür birikimine sahip olacak.
Bakımlı olacak ama çok masraflı olmayacak.
Zayıf olacak ama ele avuca gelecek.
Kültürlü olacak ama ukala olmayacak.
Kendi ayaklarının üstünde durabilecek olacak ama onun yanında güvende hissettiğini gösterecek, erkeği erkek gibi hissettiricek.
Güzel gülümseyecek, esprilere gülecek

Hanımefendi olacak ancak başbaşayken ateşli olacak, bu hareketleri sadece onunla yapmış olacak.İstekli olacak, erkeği seksi bulacak.
Yemekten anlayacak, düzenli olacak.

Neyse efendim kriter çoook, ancak bu kriterleri koyan erkekler ne ki?
Hepimiz birileri için doğru kadınız, doğru olduğumuz kişiye rüya gibi geliceğiz: Hiç bir taktiğe gerek yok inanın:)

vallahi tebrik ederim çook güzel en doğruyu yazmışsın sonuna kadar sana katılıyorum..

Erkekler flort etmeye gelince cok rahatca ederler ama evlenme konusundada aile kizi isterler ....iyi kendileri her turlu seyi yapsinlar ama kiz isterkende aile kizi istesinler bazilarida aile kizini buldugu halde kiymetini bilmiyo...

bazi erkekler kendilerini cok agirddan satiyolar.simdi degisti kizlar agirdan satcagina erkekler satiyo... yakinda kizlar erkekleri istemeye giderse sasmam....
bide sinir oldugum sey erkek tarafinin ona buna gidip sorup arastirmasi sen madem kizin nasil aileden geldigini cok merak ediyosun git ailesini ve kizi gor ....yok tenezzul etmezler....bi kisi seni cok sever oyuzden over ama baskasi seni sevmez yalanlar uydurur o yuzden ne bilim arastirirken cok dikkat etmeleri lazim....

bisey diyimmi oyle agirbasli kizlar artik tek tuk kaldi...dunya degisiyo....ama oyle firildak kizlar daha sansli oluyolar
insanin basina ne geliyosa saygi gostermekten agirbasli olmaktan geliyo oylelerinin kiymetini bilmiyolar ondan sonrada ellerini dizlerine vuruyolar....

bide aile kizi istemelerinin sebebi onlarin dusuncesine gore yanni....oturmayi kalkmayi bildikleri icin koca ne derse onu yaparlar diye dusunuyolar....mesela firildak olanlar kocayida takmaz kimseyi takmaz....kendi kontrolleri altina almak istiyolar .....otur dese otursun kalk dese kalksin ......islerine gelmez cunku.... saniyolarki ev kizlarinin hepsi oyle....halbuki degil...... hem kim oluylarda ev kizi diye tutturuyolar? bide bisey var mesela bi erkek bi kizla cikmaya basladi ve bir zaman sonra ogrendiki o kiz arkadasiylada cikmis hemen kizdan vazgeciyo ne kadar sacma bisey.... cikamazmi yani .....iste oyle oluyo bazen..... ama dusunsen aslinda mantikli yarin evlendigi zaman o kizla o arkadasi evine her gelisinde ister istemez aklina onlarin bi zaman ciktiklari el tutustuklari filan gelicek.... AVUSTRUALYADAki erkeklerin dusuncesi boyle eminim Turkiyedede vardir boyle dusuncede olan ama ne bilim.... sonucta bi insanla evleniceksen gecmisini kabul etmek zorundasin
ama iste yok evlenmek istedikleri kiz hic evden cikmayan hic el dokunmamis olcak....dusunceleri boyle
bide burda bazilari mesela ogullari turk kizi sevince istemiyolar yok alevi filan diye ama sonra yabanciya takildilarmi dizlerini dovuyolar ay yabanci dan cocuk yapti filan diye ama mustehaktir onlara turk kizlarinin kiymetini bilmiyolar iste sonra boyle ektiklerini biciyolar

şimdi bişiler yazıcam yadırgancak biliyorum ama bn simdiden affımı diliyim ve yzıorum.

ben bu evlenilcek kız eğlenilcek kız olayına biraz karşı gibiyim
yani evlenilcek kız tanımında tam böle hiç bişe yapmayan
hergün çocuk ev çamaşır bulaşık uğraşan
kocasının her dediğine evet diyen
yni ben bilmem beyim bilir diyen kızlardan oluyo
ama zaten erkek bi süre sor bence bundan sıkılıyo
belkide evlilikler bu yüzden bitiyo
evliyken bile eğlenilcek kızlarla birlikte olmaya devam ediyolar
eğlenilcek kız tanımına gelince
sensizde olabilecek
isteidğini istediği zaman yapan
erkeğe minnet duymayan kızlar oluyo
bence erkeğin seçmesi gereken bayanda hepsi olmalı
topukları pembe olmalı
yeri geldimi adama dediğini yaptırabilmeli
daha uzatıcamda taşlancam diye korkuyom :KK70:

ama kısacası erkekler;

sokakta hanımefendi,mutfakta anne ,yatakta o... arıyolar

artık siteden atılırsamda da bişe demiyom :KK70:
helal olsun arkadaşım çok doğru yazmışın taşlanacak bi kelimen yokki hepsi doğru.

son cümlende aynen anneminzamanında dediği sözler.evinin hizmetçisi yatağının o..su.dışarda hanımefendi olan olacaksın..içindeki sen olmayabilirsinde bu arada.......

neyse.benim düşünceme gelince genç kızlarımıza söylüyorum özellikle adam gibi adam
olanlar.bence kendine güvenen ayağı üstünde duran eğitimli yani özü sözü doğru yerine göre giyinmesini oturup kalkmasını bilen yani dağıtalacak ortamda dğıtan ağır olunacak yerde ağır olan..acıların kadını kızı olmayan yani gözyaşı eskiden erkekleri yıkarmış..şimdi bayıyo malesef gerçek aksa da sahte aksada..doğal olan taklit takılan süsü bebeği gibi olmaya çalışmayan yani doğal...kendi gibi olan..bilmem anlatabiliyomuyumm adam gibi adamlar buna bakıyo..ama koluna gösteriş olsun diye günlük kız takmak isteyenler süs bebeği gibi yataktan kalkar kalkmaz makyaj kutusuna girip çıkan...her oratmda beden sergileyen boş muhabbetleri olanı takıyo...yani orta karar olamk önemlii

dilerim ağır gelmemiştir benim yazımda yanlış anlaşılmamıştır.
tabiki bakımda giyimde olacak ama herşey dozunda ve yerinde...
sevgiyle kalına.s.

errkekler hafif vakit geçirip sonra atabiliceği kızlardan hoşlanırlar..

ama ağır temiz aile kızlarına aşık olup evlenirler.. ve el üstünde de tutarlar.. tabi aklı varsa...

Erkeklerrrrrrrrrrrrrrrr,kadın kılığına girmiş ,eşşekten bile hoşlanır.bu millet biraz dengesizdir....bu benim fikrim naçizane

:roflol::roflol::roflol: Allah iyiliğini versin gece gece güldürdün ya beni aynen katılıyorum bencede erkek milleti için o bu farketmez tatlım onların beyni tek bi yere çalışıyo..

erkekler rahat olan annesnden babasndan baskı gormeyen kızlardan hoslanrlar cunku o zaman dedklerni kolayca yapablr kızlar brde bunu unutmamak lazm erkekler zoru sever ve kendilernden kacan kızlardan hoslanr ve onlara cazip gelir kacan kovalanır hesabi,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

hani derler ya aman devir degisti o eskidendi simdi erkekler hoppala kizlardan hoslaniyolar....hic merak etmesinler hoslanirken oylelerinden hoslanirlar ama onlara evlenme gozuyle bakmazlar hic bir zaman,,,
ama benim gozumde eglenilcek kiz diye bisey yok sonucta oda bi insan ve duygulari var ama eger erkek kendisiyle eglendi diye umrunda olmazsa o baska...
erkeklerin aklina dicek yok nasil ne bicim calisir bilemeyiz..... kizlarla gezerler gezerler ondan sonra evlenmeye hazir olduklarindada bana soyle helal sut emmisinden bitane ayarlayin derler....ne kadar cahilce bi dusunce

kızlar bu erkeklerın kullanma klavuzu var mı acaba..
bı genelleme yaparsak sızce erkekler
nazlı kızlardan mı hoslanır
sert dobra kızlardan mı
sessız ıcıne kapanık duygusal kızlardan mı
yoksa gulen sımalı mutlu gorunen hareketlı kızlardan mı

bacım kendi fikrimi söyliyeyim...
biraz farklı olacak benimki...:nazar:
erkekler yemeği çayı meyvesini önüne getiren....
ailesine cevap vermeyen kendini ezdiren kadını..
erkeğin söylediği herşeye kadının sesini çıkartmadığı(bu haklıda olsa):mymeka:
yavv kısacası kul köle olacak kızlardan hoşlanıyorlar işte....
eee bu zamanda rabbim kimine şansı veriyor kiminede vermiyo işte....a.s

valla gezip tozmaya gelince seyapmazlar ama evlilik olunca "aile kizi" isterler eline el degmemis ...anne babasinin dizinin dibinde duran....sanki kendileri cok sutten cikmis ak kasiklar ya....
bide ne var biliyomusunuz arkadaslar....Avustralyadakiler boyle ama turkiyedekilerde aynimi bilemem herkesin degisik fikirleri var.....diyelimki bi kiz bi erkek ile cikti sonra ondan ayrildi onun en iyi arkadasi olan birisiyle cikmaya basladi....bunu duyunca kizdan vazgecerler....cunku dusunceleri ilerde onunla evlenirsem o en iyi arkadasimin yuzune her bakisimda benim karimla bir zaman el tutustular diye aklimdan gecircem diye dusunuyolar.....
ne bilim? acayip bisey ama yinede bi taraftan mantikli ama sonucta sen ona gecmisini sorarak aliyosun oyle degilmi hem senden oncekilerin onu ilgilendirmemesi lazim

X