Erkekler nasıl kızlardan hoslanırlar?

merak etmeyin simdi o kadar akillilastilar ki calisan kiz isterler e tabi yani oyle oturupda kocadan bekleyen kiz istemezler artik akillilar
o eskidenmis koca calissin kadin evde otursun kurallari

erkeklerin ne istediklerini bende anlamış değildim anlamiş olsam yalniz olmazdim heralde.. geçen gene yeteeeeerr dediğim bi gunde halamin bi lafi oldu siz mükemmelsiniz ondan yalnizsiniz..iyide oda iyi bişe değilmiş bunu anladim..eksik olanlar bile bi şekilde kendilerini tamamliyorlar takiveriolar kollarina bi tane şaşıyosunuz..ama her yönden tamam olanlar yalniz nedense..

hani devir degisti diyolar yaaa.....kusra bakmasilar ben hic katilmiyorum .....devir degisebilir ama orf adetler hala surmekte..... bu zamanda bile bi kiz biriyle ciktimi konustumu laf olur.....bu dunyaya kiz olarak geliyosak devir mevir degismez .....her yaptigin sey hatadir her attigin adimin hesabini verirsin....hani bazen erkekler "bizde sans olsa kiz olarak dogardik "derler ya ......ne kadar yanlis....kiz olmayi cok sanslilik saniyolar.... tamam Allahin isi Allah en guzel duygulari veriyo anneliig filan
ama devir degisti konusunda pek fazla bisey diyemem..... hala arkadasiyla cikmis bi kizi sirf once arkadasiyla cikti diye birakan istemeyen erkekler var..... hala dogru duzgun kiz bulun bana diye yalvaran erkekler var..... yani bu boyle surcek bitmicek.....tamam gezer tozarlar ama evlenmekicnde en iyisini en namuslusunu isterler..... onlarin akillarina karar yok..... gidipde onla bunla gezdi denen kizi almazlar.....oyleler cunku.....
ha bide diyolar ya gorucu usulu eskidendi simdi herkes kendi buluyo.....mutluluk sana yzilmissa gorucu usulu evlensende kendinde bulsan olursun...... yeterki iki kisi arasinda saygi ve sevgi olsun....
mesela seni daha fazla tanimakicin 1 sene daha cikmamiz lazim diyo..... 1 sene kizla cikacak ne malum onunla evlenicegi? sonra kizi birakinca adi cikan kiz olucak.... bide ancak 1 sene cikarsalar kizin sevgisinden emin oluyolarmis nasil biseyse ......ya bi kac kez cikmayla insan anlar oyle degilmi
yoik senelerce cikacak.....istedigi kadar ciksin yzunu sana gostermezse yine gostermez
bence boyle

"siz mükemmelsiniz ondan yalnizsiniz" cok dogru soylemis halan..... cunku senin gibileri "az bulunan"oldugu icin bilmiyolar ve bulamiyolarda .....anladin mi.....olsun sen yine oyle kal.....degismeye degmez erkeklere kendimizi sevdirmek icin beni kendim oldugum icin sevsin......ve beni esek gibi oldugum gibi kabul etmek zorunda yoksa isine gelirse.....
hala eski cag kizi "diyolar bana evet oyleyim vede hep oule kalicam ben oyle olmakdanda hic utanmiyorum ve hic de vazgecmicem oyle olmaktan bunuda bilsinler yani

neymisde "hala eski cagda" yasiyolar....ALLAH ALLAH ama sonra kiz ararkende "bu devirde oyle eski cag kizlari kalmadi" deyiveriyolar.....

dusunun bi kere o kizla cikiyo nasil olsa seninle evlencez dyio ve yatiyo ve kizin kendini sevdigini yatarsa anliyo.....iyide sen nasil olsa evlencez dedin diye seninle yatan demektirki herkes evlencez derse herkese gider......bence cok sacma bi dusunce gercekten....sevmek bitek onlami belli oluyo yani sevgi sadece iliski ile degildir oyle dusunen erkeklerde geri kafalidir kusra bakmasinlar

kesinlikle erkek gibi olan ve dobra kızlardan hoşlamaz bunlar .. mutfakta iyi bir aşçı, dışarıda hanımefendi , yatakta ateşli kadınlar tercihleridir .. aralarında bu kadar basit düşünmeyenleride var ama sayıları çooo.....k az

erkek dikkatini ceken her kızdan hoşlanabilir.. yeterki algısında yer etsin.. şişman zayıf sarışın esmer farketmez.. eger bi erkekte sıradanlıktan uzak bir etki bırakabiliyorsan senden hoşlanmaması gibi bi durum söz konusu olmaz.. ama bu etki onunda zaaflarıyla örtüşmeli cok azda olsa.. birde bi erkek başka bi kadına aşıkkende bi başka kadını sevebilir... aşkı onun mabedidir.. özelidir.. ugrunda cok sey feda edebilir ama ask yoksa o kadın heran terkedilebilir.... (çokta üstünde durmayın sözlerimin bunlar sadece benim fikrim.. =)

erkekler:
hepsi farklı farklı tabi ama:
sokakta hanımefendi kadından hoşlanır, yanında taşırken gurur duyacağı kadından hoşlanır, zekasından gurur duyacağı kızdan hoşlanır.
Ancak zeki olduğu tescilli olan kız bu erkeğe kendini zeki hissettiriyor, erkeklik gururunu okşuyorsa super.

Kadın güzel olucak ama dikkat çekici dekolte giymeden, endamıyla büyüleyecek ama kafasını kaldırıp başka erkeklere bakmayacak.

Ailesinin yanında oturup kalkmayı bilecek, ilgilendiği alanda sohbet edicek bir kültür birikimine sahip olacak.
Bakımlı olacak ama çok masraflı olmayacak.
Zayıf olacak ama ele avuca gelecek.
Kültürlü olacak ama ukala olmayacak.
Kendi ayaklarının üstünde durabilecek olacak ama onun yanında güvende hissettiğini gösterecek, erkeği erkek gibi hissettiricek.
Güzel gülümseyecek, esprilere gülecek

Hanımefendi olacak ancak başbaşayken ateşli olacak, bu hareketleri sadece onunla yapmış olacak.İstekli olacak, erkeği seksi bulacak.
Yemekten anlayacak, düzenli olacak.

Neyse efendim kriter çoook, ancak bu kriterleri koyan erkekler ne ki?
Hepimiz birileri için doğru kadınız, doğru olduğumuz kişiye rüya gibi geliceğiz: Hiç bir taktiğe gerek yok inanın:)

kesinlikle katılıyorum.Hem şöyle 1şeyde var onlar ne kdar kızla berber olsalarda onlarla çıksalarda afdersinz ama ne b*k yeselerde sonuç olrak ardıkları kızlar temiz aile kızı ama sadce temiz aile kızı olmasıda onlara yeterli gelmio işte ark. söyledği gbi özellikleride yanında bulundurmasını istiolar hepsi aynı ark. boşverin hem herşey olucağına varır..

Yukarıdaki alıntı yapılan mesaj kadar süper anlatan birini görmedim, arkadaşımı tebrik ediyorum.aynen öyle arıyorlar. Cevaben yazılanda doğru.
Ben bu noktada size "Erkekler neden cilveli kadınlardan hoşlanır?" kitabını kesinlikle almanızı tavsiye ediyorum. Yazar erkeklerle konuşa konuşa onların dünyasını keşfetmiş ve yazmış, süper bir kitap. Erkek her yerde erkek, bizimkilerden bir farkı yok yabancılarında. Cilveliden kasıt ise başka..hani o onlarınki altın da bizimki ne dediğimiz kadını anlatıyor. :)))

Guzel bi soru cnm, vallah ben aile kizlardan hoslanirlar fln diye saniyordum ama simdi gittikçe serbest kizlara gidiyorlar yani daha dogrusu simarik kizlar daha cok kazaniyorlar maalesef

cok katiliyorum simdi artik oyle sessiz kiza fazla seyapmiyolar...onlari SIKICI buluyolar

kafa dengi bi kiz ciksin karsilarina, serbest, simarik kizlar daha fazla dikkat cekiyo artik erkeklerde nedense..

vallaha benim bu zamna kadar edindiğim bilgilere göre erkekler sert dobra herşeyi açıkyüreklilikle söyleyen ve sempatik özelliği olan iyi aile kızlarındna hoşlanıyorlar yani erkekelr için kızın herşeyi bünyesinde barındırması şart birde kız nekadarda çirkin olsa aslınd açirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır ama deidğim gibi bakım şart onlar için bakımlı kzılara durmadan krem süren makkaj yapan ve aşırısına kaçmayan tipleride tercih ediyorlar yani her özelliği barındıracak kadın:içelim::içelim::içelim:

MissBennet kullanıcısından alıntı
erkekler:
hepsi farklı farklı tabi ama:
sokakta hanımefendi kadından hoşlanır, yanında taşırken gurur duyacağı kadından hoşlanır, zekasından gurur duyacağı kızdan hoşlanır.
Ancak zeki olduğu tescilli olan kız bu erkeğe kendini zeki hissettiriyor, erkeklik gururunu okşuyorsa super.

Kadın güzel olucak ama dikkat çekici dekolte giymeden, endamıyla büyüleyecek ama kafasını kaldırıp başka erkeklere bakmayacak.

Ailesinin yanında oturup kalkmayı bilecek, ilgilendiği alanda sohbet edicek bir kültür birikimine sahip olacak.
Bakımlı olacak ama çok masraflı olmayacak.
Zayıf olacak ama ele avuca gelecek.
Kültürlü olacak ama ukala olmayacak.
Kendi ayaklarının üstünde durabilecek olacak ama onun yanında güvende hissettiğini gösterecek, erkeği erkek gibi hissettiricek.
Güzel gülümseyecek, esprilere gülecek

Hanımefendi olacak ancak başbaşayken ateşli olacak, bu hareketleri sadece onunla yapmış olacak.İstekli olacak, erkeği seksi bulacak.
Yemekten anlayacak, düzenli olacak.

Neyse efendim kriter çoook, ancak bu kriterleri koyan erkekler ne ki?
Hepimiz birileri için doğru kadınız, doğru olduğumuz kişiye rüya gibi geliceğiz: Hiç bir taktiğe gerek yok inanın:)

bence benim tam anlatmaya çalıştığımda buydu kesinlikle arkadaşım san katılıyorum erkekler böylesi bir kadından hoşlanıyor seviyor taçlandırıyor böyle bir kadın olmassada aldatıyor vs. gibi şeyler yani kadını rezilde yapıyor vezirde vezir kategorsine girecek kadın onlar için bu sıfatları taşıyandır tabi bence şöylede bakmak gerekli kadınlar ne tarz erkkelrden hoşlanıyor buda ayrı bir konu

kızlar bu erkeklerın kullanma klavuzu var mı acaba..
bı genelleme yaparsak sızce erkekler
nazlı kızlardan mı hoslanır
sert dobra kızlardan mı
sessız ıcıne kapanık duygusal kızlardan mı
yoksa gulen sımalı mutlu gorunen hareketlı kızlardan mı

biz nasıl farklıysak.. kımımız sert dobra.. kımımız duygusal-romantik tiplerden hoşlanıyorsa..
onlarda oyle sonucta.. tek bi secenek yok yani..

ama geneli dırdır yapamasında dızımın dibimde otursun gibilerine soylenenlerdir bence :))
ben kendımden ornek vereyım :) tartıstımızda haklıysam (kendımı haklı çıkardıysam) benımkı hemen der ... - pabuç kadar dilin var die... dahada susmazsam benı susturmak için lölölölö yapar .. çocuk gibi allamyaa.. :)))

biz nasıl farklıysak.. kımımız sert dobra.. kımımız duygusal-romantik tiplerden hoşlanıyorsa..
onlarda oyle sonucta.. tek bi secenek yok yani..

ama geneli dırdır yapamasında dızımın dibimde otursun gibilerine soylenenlerdir bence :))
ben kendımden ornek vereyım :) tartıstımızda haklıysam (kendımı haklı çıkardıysam) benımkı hemen der ... - pabuç kadar dilin var die... dahada susmazsam benı susturmak için lölölölö yapar .. çocuk gibi allamyaa.. :)))

seni okurken kendimi buldum bende her zmn ama her zmnnı haklı olurum kaydirigubbakcemile3 bizimki susturmak için hemen der kendini zeytiyağ gibi yaptın her zmn sen haklısın hiç susmam ama napim haklıyım belkide ben dürüst ve dobra olduğum için bnm çenemi çekiyor bilmiyorum 3 yıl oldu bakalım Allah sonumuzu hayır etsin :Saruboceq: ama şimdiki kızlarla ilgilenen erkekler bence gönül eğlendiryor seçime gelince onlar seçilmiyor bence ......

Annesini asla eleştirmeyip, "senin annen bi melek canım" diyen kızları severler :mymeka:

Son düzenleyen: Moderatör:
her istediklerini yapan.. ama ben yapmam diyenn..... yani istemem yan cebime koy diyen kızları sever..
sonraaaa melek olan önünde seni aldatsa bile ben görmedim diyerek 3 maymunu oynayan...
onları bunaltmayan.. gel git demeyen.. onlar istediklerinde yanına gidebilecekleri kızları seviyolar istemediklerinde aylarca aramayacakları.. .
(bu anlattıklarıma göre benimki erkek değil ama olsun ben çürüklerin içinden arayarak buldum benimkiniiii :nazar: :roflol: )

X