Erkekler nasıl kızlardan hoslanırlar?

seni okurken kendimi buldum bende her zmn ama her zmnnı haklı olurum kaydirigubbakcemile3 bizimki susturmak için hemen der kendini zeytiyağ gibi yaptın her zmn sen haklısın hiç susmam ama napim haklıyım belkide ben dürüst ve dobra olduğum için bnm çenemi çekiyor bilmiyorum 3 yıl oldu bakalım Allah sonumuzu hayır etsin :Saruboceq: ama şimdiki kızlarla ilgilenen erkekler bence gönül eğlendiryor seçime gelince onlar seçilmiyor bence ......

canım bizim haklı olmamızı istemezler işte.. kıskanclar hıhh :1closedeyes: şaka tabıkı bu kıskanclık değilde erkeklik gururu gibi bişey olmalı bende tam olarak ne oldugunu bılmıyorum :)))
senı sevdigi surece ,sevgisi devam ettigi surece bişey olmaz merak etme tatlım yerimseniben

Allah tamamına erdirsin canım.. a.s.

canım bizim haklı olmamızı istemezler işte.. kıskanclar hıhh :1closedeyes: şaka tabıkı bu kıskanclık değilde erkeklik gururu gibi bişey olmalı bende tam olarak ne oldugunu bılmıyorum :)))
senı sevdigi surece ,sevgisi devam ettigi surece bişey olmaz merak etme tatlım yerimseniben

Allah tamamına erdirsin canım.. a.s.

saol cnm cümlemizin Şeniz

canlarım erkekler melek gibi tatlı şirin sözünden çıkmayan kızları severler.... amaaa...
her zamanda onlara ters cevap veren zor güçlü hayır diyebilen düşündüren kızların peşinden koşarlar...

Yukarıdaki alıntı yapılan mesaj kadar süper anlatan birini görmedim, arkadaşımı tebrik ediyorum.aynen öyle arıyorlar. Cevaben yazılanda doğru.
Ben bu noktada size "Erkekler neden cilveli kadınlardan hoşlanır?" kitabını kesinlikle almanızı tavsiye ediyorum. Yazar erkeklerle konuşa konuşa onların dünyasını keşfetmiş ve yazmış, süper bir kitap. Erkek her yerde erkek, bizimkilerden bir farkı yok yabancılarında. Cilveliden kasıt ise başka..hani o onlarınki altın da bizimki ne dediğimiz kadını anlatıyor. :)))

Erkekler neden cilveli kadınlardan hoşlanır? tam adı bu mu? kitapyurdunda hepsiburadada arattım bulmadım da yazarı kim. Biraz bahsedermisin ne demiş kitap merak ettim valla. Cilve derken neyi kast ettmiş. Herkezin cilve algılaması farklı olabilir
Biraz kitaptan bahsedersen sevinirim

a.s.

aynen kızlar ben de bu erkek milletinin ne isteğini neden istediğini hiç anlamıyorum.aaaaaahhhhh ahh
illa bizden hoşlanmaları için o şimarık kokoş makyaj abidesi kızlar gibi mi olmak gerek!!!!

bakın kızlar bi exim bana msnde şunu yazmıştı:) sizlede paylşmak istedim...
sanırım onlarda bizleri anlayamıorlar:
Ah şu kızlar ah:KK43:
öpersin KÜSTAH olursun,
öpmezsin APTAL yerine konursun.
iltifat edersin YALAN der,
etmezsin BIRAK der.
her istegine EVET DESEN karaktersiz der,
karşı çıksan anlayışsız olursun.
YALANMI!? die bi mesaj bırakmıştı....
sanırım iki cinsde karşı tarafın ne istediini anlıamıor...

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 haklısın canım yaa :nazar:
ozaman soyle bisey mı çıkıyor ortaya.. ne biz yaranıyoruz onlara, ne de onlar bize yaranıoo.. iki tarafta memnun değil.. kaydirigubbakcemile

Erkekler yanlarında gezdırebılıceklerı manken gıbı kızlardan,
aılelerının yanında ev hanımı gıbı kızlardan,
yatakta fahıse gıbı kızlardan hoslanırlar.
Dısarda akıllı uslu ama sadece onun, yataktada sankı 1000 tane adamla olmus gıbı her haltı bılmenızı ısterler

Erkekler kendilerine güvenen,ayakları üstünde durabilen,zeki ve en önemliside annelerine benzeyen kızlardan hoşlanırlar.Hayır diyebilmelisin onu cezbedilmek için.yada sana haksızlık ettiğinde haddini bildirebilmelisin.

jelyb 10 :en önemliside annelerine benzeyen kızlardan hoşlanırlar.
canım haklısın valal .. eşim hep der,annemden farkın yok onun gibisin die..
tek huyda değil yaff yuz siması olarakta oyle benzıyoruz goren eşimle benı kuzen,kaynanamıda teyzem sanıyor :roflol: :roflol:

benim kocam beni güzleyüzlü,konuşkan ve ona karşı çoook ilgiliyken sever..
birass ilgi manyağıdırda...
bolbol öpeyim.sarılayım..canımsın cicimsin diyeyim...böylee...
nazlı oluşumuda sever bu arada....
sertliğimide bilir..bi tartışmada en çok benim sesim çıkar.hiiiç altta kalmam vallaahaa...

jelyb 10 :en önemliside annelerine benzeyen kızlardan hoşlanırlar.
canım haklısın valal .. eşim hep der,annemden farkın yok onun gibisin die..
tek huyda değil yaff yuz siması olarakta oyle benzıyoruz goren eşimle benı kuzen,kaynanamıda teyzem sanıyor :roflol: :roflol:

bu süpermiş bak işte. kaydirigubbakcemile3

benim birbirine benzeyen eşler her daim hoşuma gitmiştir nedense.. güzel bir şey bence bu :kahve:

Vallahi kesinlikler annelerine benzeyen kadınlardan hoşlandıklarını düşünmüyorum, bu sadece bi yanılsama. ılk başlarda tadınık geldiği için hoşlanabilirler ama evliliğin ilerleyen yıllarında annesine benzeyen kadınla mutlaka monoton ve vasat bir evliliği olacaktır er kişinin. kaydirigubbakcemile3

size katılmıyorum forga...
bu konuda kesınde konusamazsınız hem..
nerden bılıyorsunuz sızın evlılıgınız oylemı yoksa ???

size katılmıyorum forga...
bu konuda kesınde konusamazsınız hem..
nerden bılıyorsunuz sızın evlılıgınız oylemı yoksa ???

Kesin konuşmuyorum canım, herkez genel geçer konuşmuşta bende ondan öyle konuştum kaydirigubbakcemile3
Çiften çifte değişir ama gözlemlerim beni uzun evliliği olanlarda doğruluyor, ben azından benim gözlemlediklerim.
Evliliğin sadece ilk yıllarında cazip gelebilir bu benzerlik diye düşünüyorum tabii bu benim düşüncem
Ben eşimin annesine hiç benzemem düşünüyorumda benzeseydim çok sıkıcı bi evliliğimiz olurdu mirmirmirmir

Kesin konuşmuyorum canım, herkez genel geçer konuşmuşta bende ondan öyle konuştum kaydirigubbakcemile3
Çiften çifte değişir ama gözlemlerim beni uzun evliliği olanlarda doğruluyor, ben azından benim gözlemlediklerim.
Evliliğin sadece ilk yıllarında cazip gelebilir bu benzerlik diye düşünüyorum tabii bu benim düşüncem
Ben eşimin annesine hiç benzemem düşünüyorumda benzeseydim çok sıkıcı bi evliliğimiz olurdu mirmirmirmir

tabiki her evlılık aynı olmaz.. kişiden kişiye hatta aileden aileye farklılık gosterır bu..
ben sadece sizin kesin demenize takılmıstım okadarki sizde acıklamanızı yaptınız zaten..

benım eşimle tanısmam tesadüfler tesadüfü oldugu için + eşim işi geregi sureklı olarak liseden bu yana hep ailesinden uzakta oldugu için benım annesine benzememi çok seviyor.. her fırsatta bunu dıle getırıyor..
ama ben oldugum gıbıyım anneme benzemek için ekstra bişiler yapmıyorum sonucta..
huyumda öleee dıs gorunusumde öleee...

yabancı biri bizi gorsun önce agabin diyor.. yok değil diyorum dedımde ise ozaman kuzen yakıştırması yapıyor...

tabiki her evlılık aynı olmaz.. kişiden kişiye hatta aileden aileye farklılık gosterır bu..
ben sadece sizin kesin demenize takılmıstım okadarki sizde acıklamanızı yaptınız zaten..

benım eşimle tanısmam tesadüfler tesadüfü oldugu için + eşim işi geregi sureklı olarak liseden bu yana hep ailesinden uzakta oldugu için benım annesine benzememi çok seviyor.. her fırsatta bunu dıle getırıyor..
ama ben oldugum gıbıyım anneme benzemek için ekstra bişiler yapmıyorum sonucta..
huyumda öleee dıs gorunusumde öleee...

yabancı biri bizi gorsun önce agabin diyor.. yok değil diyorum dedımde ise ozaman kuzen yakıştırması yapıyor...

Ne mutlu size
:asigim:
Bu konuda aslında en önemli faktör kayınvalidenin nasıl olduğu
demekki kayınvalideniz mutlu sevimli biri
Ama benim kayınvalidem herşeyden sürekli şikayet eden, altın tepside getirsen hiç bişeyden memnun olmayan biri ve sabah uyandıktan akşam yatana kadar temizlik yapan biri, kim böyle bir insanla ömür geçirmek ister ki
:1no2:
Bu arada kayınvalidemle bi sorunum yok yanlış anlaşılmasın kızlar ama bu çok sıkıcı olduğu gerçeğini değiştirmiyo :KK70: :KK70:

Son düzenleyen: Moderatör:
X