Eşim bana vuruyor

Senden bir tane daha yok, kızından da bir tane daha yok. Bir adım atmak bir adım atmaktır. Çaresizlikten sıyrılacak gücü bulduğun için seni tebrik ediyorum, küçücük bi kadınsın kocaman adım attın bugün. Gerisi gelecek, zor olsa da çaresizlikten bin kere tatlı gelecek. Ha gayret. Daha görecek be güzel günlerin var, onlar için sakın vazgeçme
Gerçekten hayatımda kimse bana bunları demedi garip bir hiss çok teşekkür ederim minnettarım şuan herkes uyuyor ama ben kafamda kaç tane ev kurdum kızımla kendime çok çok sağolun evet bugün ilk defa ciddi bir şekilde sesim çıktı bundan sonra bu yolda devam edeceğim yoksa sonunun ne olacağı aslinda belli size çok teşekkür ederim en içten dileklerimle teşekkür ederim

Eşimle 3 senedir evliyiz benim ilk aşkım tüm ilklerim onunla ilk öpücüğüm herşeyin ilkini ve en güzelini yaşadım aslında hayatımda hiç yaşamadıklarımı... Ben bir üvey babayla büyüdüm ve şiddetle hem anneme hem bana olan bir şiddet o yüzden evlilikten hep çok korkardım ama eşim beni ikna etti.. Masal gibiydi ... düğüne kadar evimize geçtiğimiz ilk hafta iş yerinde bir erkek çocuk yani 16 yaşlarında bir çocuk bana soru sorduğu için bana vurdu ve üzerime çıktı boğdu beni son anda bıraktı.... hamile kaldım istemiyordum aslinda ama bir şekilde haplara rağmen kaldım.... o süreçte de bana vurmaları devam etti ama bana hep ben seni gerçekten dönmüyorum ki sana tüm gücümü kullanmiyorum kullansam diş kalmaz ağzında falan diyordu çaresiz hissediyordum benino evde esir tutan ona olan sevgim ve sadakatim vardi cocuk doğdu aslında değişiyor gibiydi öfke patlamalari azalmıştı bugüne kadar buyuk bir tartisma yasadik bana surekli hakaretler ediyordu bende ona karsilik verince zoruna gitti ve vurdu bana yine ben sana tüm gücümü kullansam geberirsin dedi boşanmak istediğini de söyledi ama şuan ben bir odada o diğerinde ve ben ağlıyorum ne yapmam lazim ? Allah'a sığındım bubiçimde ki bağ mı alışkanlık mı sevgi mi neyse alsın içimden diye ... kayıp oluyorum ve kimsem yok bir Allah bir kızım bir de ben boşansam ne yapacağım bir kız çocuğuyla uzey babam tekrar bana o şiddeti yaşatir mi düğün günümde bile yaşatti bize o anlari .... ne yapayim?
Yapman gereken açıkça ortada önemli olan bunu görüp gerçekleştirmende

Bu akşam boşanmak istediğimi söyleyince karşı çıktı birden yumuşadı terapiye gidelim falan dedi ama dayımı aradim yarin gidecegim annemi falan aradi annem sinirlenmis az kafa dagitsin demis bende aynen dedim ki delirmesin ... kesinlikle bunu anlatmaya çalışıyordum 5 sene az bir süre değil melek gibiydi asla ama asla böyle olacağını sezinlemedim ama evlendikten sonra evimize gecince birden degisti o beni dövse bile mutlaka suclu bendim senin yüzünden sen beni bu hale getirdin diyor ... neyse ki bitireceğim artık umarim pesime de dusmez biter gider kizimla yasamak istiyorum insan gibi yasamak
Aynen bence de kararinizdan şaşmayın.Tam bir narsist.

Muhtemelen affetti oturdu kocası iki güzel sözle gönlünü aldı.Onbeş güne kalmaz yeni bir şiddet vakaası ve yeni bir nickle döner :KK43:
İnslh başka bı sebepten yapmıştır,başta konu bana fake gibi geldi bir kaç detay düşündürdü,ama fake olmama ihtimaline karşı destek olmak istedim,bunun gibi yüzlerce kadının hikayesi var sonucta

X