Eşim boşanmaya karar verdi evi terk etti ne yapacağımı bilmiyorum:((

valla insan ne diyecegini sasiriyor herseyi taksit taksit soyleyince biz yorum yapiyoruz sonrada aaa kadin hakliymis oluyoruz. ama ben sana onerdiklerimin bir kisminda hala israrliyim. bebeginle esinin arasindaki iliskiyi sen belirleme. kizin buyudukce bisyeleri farkettiginde onu kirmadan aciklarsin ama sakin gostermem deme. bir tanidigimiz boyle yapmisti kiz buyudugunde ogrendi gorusmemelerine karar verenin babasi degilde annesi oldugunu. tum kizginligi annesine kaydi. hakliyken haksiz duruma dusme. sen karisma o gormek istemezsede israr etme.
boyle dik durman cok guzel, bunu onun icin degilde kendin icin yapiyor olman daha da guzel. umarim bundan sonra sansin bol olur sevgiyle kal.

valla insan ne diyecegini sasiriyor herseyi taksit taksit soyleyince biz yorum yapiyoruz sonrada aaa kadin hakliymis oluyoruz. ama ben sana onerdiklerimin bir kisminda hala israrliyim. bebeginle esinin arasindaki iliskiyi sen belirleme. kizin buyudukce bisyeleri farkettiginde onu kirmadan aciklarsin ama sakin gostermem deme. bir tanidigimiz boyle yapmisti kiz buyudugunde ogrendi gorusmemelerine karar verenin babasi degilde annesi oldugunu. tum kizginligi annesine kaydi. hakliyken haksiz duruma dusme. sen karisma o gormek istemezsede israr etme.
boyle dik durman cok guzel, bunu onun icin degilde kendin icin yapiyor olman daha da guzel. umarim bundan sonra sansin bol olur sevgiyle kal.

ben bu sıteye yenı uye oldum o yuzden konu sahıbı olarak cok acıklayıcı olmadıgımı dusunup tek tek cevaplamak ıstedım
ıyıce karıstı kımse benı anlamaz oldu ..keske kısa ve öz gecseymısım durumları..Tabı kı babasına göstermemezlık etmeyecegım
cunkı o her zaman benden ıyı kosulda olacak bellı yastan sonra dava acıp benım sartlerım ıyı kızımı ıstıyorum dıyebılır..Görusecek
ama nasıl BABANIM dıyecek,ne yuzle??Daha 1 yasına bıle gelmeyen mınıcık bebegı bırak bekar hayatın özgurlugun ıcın,
sonra da kızın sana duskun olsun sevsın ..Ne cesaret bılemıyorum..

ben bu sıteye yenı uye oldum o yuzden konu sahıbı olarak cok acıklayıcı olmadıgımı dusunup tek tek cevaplamak ıstedım
ıyıce karıstı kımse benı anlamaz oldu ..keske kısa ve öz gecseymısım durumları..Tabı kı babasına göstermemezlık etmeyecegım
cunkı o her zaman benden ıyı kosulda olacak bellı yastan sonra dava acıp benım sartlerım ıyı kızımı ıstıyorum dıyebılır..Görusecek
ama nasıl BABANIM dıyecek,ne yuzle??Daha 1 yasına bıle gelmeyen mınıcık bebegı bırak bekar hayatın özgurlugun ıcın,
sonra da kızın sana duskun olsun sevsın ..Ne cesaret bılemıyorum..

sen kesinlikle haklisin ama kizinin buydugunde ne dusunecegini , hissedecegini kestiremeyizki. hakliyken haksiz olma. babasini sen anlatma ona o yasasin. cok zor yasadiklarin sabirlar diliyorum tekrar. birde sakin aska kusme. bende aldatildim guvendigim bir adam tarafindan, ayrildiktan sonra dedimki iyiki yasamisim bu aciyi simdi ki askimin kiymetini bilmeme yardimci oldu.daha gencsin. herseyi zamana birak

sen kesinlikle haklisin ama kizinin buydugunde ne dusunecegini , hissedecegini kestiremeyizki. hakliyken haksiz olma. babasini sen anlatma ona o yasasin. cok zor yasadiklarin sabirlar diliyorum tekrar. birde sakin aska kusme. bende aldatildim guvendigim bir adam tarafindan, ayrildiktan sonra dedimki iyiki yasamisim bu aciyi simdi ki askimin kiymetini bilmeme yardimci oldu.daha gencsin. herseyi zamana birak

Cnm öyle dıyorsun ama bgn kocam kardesıme geldıgı anda kızımın sevıncını saskınlıgını bır görseydın,5 koca
gun dıle kolay (dune kadar kızım nasıl dıye sormayan bır adam)..Esım salondan cıktıgı anda kızım kafasını
ege ege etrafa bır baktı kı evdekı herkes (misafır vardı)sasırdı ''nasıl babasını arıyor böyle ya''dıye..O geldıgı
anda oyunlar oynamaya basladı ..Canlandı gözlerı parladı canımın..Gece o gıdınce de saskın saskın salondakı
ısıga bakıp durdu yatana kadar sankı o da yatagına gelecek dıye bekler gıbıydı cok uzuluyorum onun canının
yanması benım ıcımı yakıyor o benım kızım ve bunu hak etmedı ,belkı babasını yanlıs sectım,belkı ıkı taraf da
hatalıydı ;ama dıyorum ya bosanmayı aklımın ucundan bıle gecırseydım bebek yapmazdım ..Tekrar sever
sevılırım bırkac kez yıkıldıgım bıten ılıskılerım de oldu ama bu baska bırsey..Şimdi bır dul oldum cocugumla..Ve
her erkekte kızıma ıyı baba olur mu dıye dusunecegıme ınanmıyorum pek ıstemıyorum da yıne bırıne guvenmeyi..

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
kesinlikle çocuğumu bu duruma getirenlere sizin gibi iyi dileklerde bulanamam:KK25:

sanırım bu cümleyi yanlış kullandın

doğrusu şöyle olmalıydı;

umarım hayat onları BETER EDER
:KK31:

bana ve oğluma bunları yaşattıktan sonra allah büyük diyorum ve çekeceklerine inanıyorum o yüzden diyorum ki allah bu dünyada yüzlerine gülsün ki cezası diğer taraftan daha hafif olsun

Eşinizde sizi kaybetme korkusu kalmamış. Başka biriyle mesajlaşan, başka biriyle cinsellik de yaşar. Bence boşanmadan önce eşinize ayrı yaşamayı teklif edin. Biraz kafasını toplasın, sizden ayrı kalsın, uzaklaşsın. İyice düşünsün taşınsın. Öyle pat diye bitirilmez evlilik. Eğer sizden uzakta mutluysa, sırf evli kalmak için sevmeyen birini hapsetmiş olursunuz. Devamı defalarca aldatılmak olur zaten.

Bütün yazdıklarınızı okudum.
ve sadece o küçük yavruya üzüldüm.
Allah yardımcısı olsun.

Cnm
Sen 1 2 gün içinde ara ya da msjlaş.Babası beni özlemedin de kızını da mı özlemedin hala falan de..Gerçi pzt si gelecekmiş.Mesela bugün yap.Birazdan msj çek.'Biliyor musun çok üzülüyorum.Kendimi affedemiyorum.Bebek sabaha kadar uyumadı.Çok gergindi' falan de.Sadece dertleş.Yalnız sana bi şey diyeyim.Döndüğünde çok büyük fedakarlıklar seni bekliyor.

Canm selam,senın yazdıkların bana o kadar umut verdı kı dedım mesajı atayım bakalım ne olacak?Dedıgın
gıbı yazdım cunkı tam da hıssettıgım buydu..Ama dedı kı''affedılmeyecek bırsey yok cocugumuzu ıkımız de
cok sevıyoruz''dedı..Sonra da ıyı dusundugunu,kararlı oldugunu,bebegımızın ufakken gıtmesının bebek
ıcın ıyı olacagını,sonra daha cok zorlanacagını,maddı olarak yardımcı olacagını,ama eve gırmek ıstemedıgını,
aılem anlamasın dıye görunup gece kalmayacagını,aılem gelınce hemen konusmamı söyledı:KK43:((
Ben de sadece bebegıme,kızıma,masum melegıme uzuluyorum:KK43:((

insanları yargılamayı eleştirmeyi topa tutmayı ne kadar seviyoruz düşmanımıza konuşur gibi yorumlar yazıyoruz kadın dayanışması yok malesef burda halbuki amaç buraya derdini yazıp rahatlamak fikir almak istiyor konu açan arkadaşlar... bazı yorumlara baktımda ben bile çok üzüldüm çok acı yorumlar yazılmış...
burda çaresiz üzgün mutsuz bir kadın var herşeyden önce o bir anne çocuğunu gururu pahasına bile olsa düşünmek zorunda sonuçta istenmeyen bir çocuk dünyaya getirmemiş...
evlilikte tek taraflı değildir kavgalar hatalar illaki karşılıklıdır etki tepki olayı birde evliliğe adapte olamama durumuda olması normal herkes bir değil bence kişilerin yorum yazarken kendinden örnek vermek anlamsız çünkü her evlilikte kişiler karakterler yaşananlar ve durumlar farklıdır bu yüzden kendi evliliğimizle kıyaslamak bence saçma buda benim fikrim...
konu sahibi arkadaşam gelince Allah yardımcın olsun... inşallah her şey düzelir en kısa zamanda eski güzel günlerinize geri dönersiniz umarım...

Arkadaşım sen 3,5 yıllık evlisin 8 aylık da bebeğin varmış ben sana çok kızdım intiharı bile düşündüm deyince allah sana bi mucize vermiş sen onu yalnız mı bırakcaksın ? :/
Sen 6 aylık hamileyken eski sevgilisinle konuşan bi adama inanma bence evli bi adamın bunu yapması çok yanlış ne olursa olsun .
Senden boşanmak istiyorsa sakın yalvarma onun sana yalvarması lazım .
Ben düşünüyorum ki zaten bence başka birisi var eşinin hayatında .
Yazıyı okuduktan sonra aklıma gelen ilk şey ise eşin çok geçmeden senden af dilicek bak görürsün ama bana sorarsan sakın kolay affetme sana bu kaybetme korkusunu ve intiharı bile düşündürdüğü için burnunu sürt derim.
Baktın olmuyor boşanırsın dünyada tek sen deilsin çocuklu bir şekilde boşanan milyonlarca insan var senin durumuna gelen okul hayatını bilmiyorum ama istersen ilkokul meznunu ol çalışmak isteyene her yerde iş var bir süre kendin çalışırsın ailenle yaşarsın baktın olmuyo çıkarsın başka bi eve çocuğunla yaşarsın birlikte.
En önemlisi sen kendini düşürme seni düşünmeyeni hiç düşünme dünyada sendende çocuğundan da bir tek o yuzden ikininizinde birbirnize ihtiyacı var sen annesin dik dur .
Sonuç ne olursa olsun senin ve çocuğun için hayırlısı olsun .

insanları yargılamayı eleştirmeyi topa tutmayı ne kadar seviyoruz düşmanımıza konuşur gibi yorumlar yazıyoruz kadın dayanışması yok malesef burda halbuki amaç buraya derdini yazıp rahatlamak fikir almak istiyor konu açan arkadaşlar... bazı yorumlara baktımda ben bile çok üzüldüm çok acı yorumlar yazılmış...
burda çaresiz üzgün mutsuz bir kadın var herşeyden önce o bir anne çocuğunu gururu pahasına bile olsa düşünmek zorunda sonuçta istenmeyen bir çocuk dünyaya getirmemiş...
evlilikte tek taraflı değildir kavgalar hatalar illaki karşılıklıdır etki tepki olayı birde evliliğe adapte olamama durumuda olması normal herkes bir değil bence kişilerin yorum yazarken kendinden örnek vermek anlamsız çünkü her evlilikte kişiler karakterler yaşananlar ve durumlar farklıdır bu yüzden kendi evliliğimizle kıyaslamak bence saçma buda benim fikrim...
konu sahibi arkadaşam gelince Allah yardımcın olsun... inşallah her şey düzelir en kısa zamanda eski güzel günlerinize geri dönersiniz umarım...

Çok teşekkurler anlayısın ıcın ben de böyle dusunuyorum zaten kendı hatalarımı da kabul etmesem yazmazdım,ama
hemen cogu kızı nerdeyse ıyı kı aldatmıs dıyecek yorumlar yapıyor,hıc evlılıgın ne derece degısıp bu hale
gelebılecegını dusunmuyorlar belkı ben de 1 yıl önce olsa bunları yazardım ben İBRET olunacak haldeyım,
ınsanlara ders olsun işte..Ya dogumdan sonra kocadan beklentılerı azaltırlar ya da cocuk yapacakları ınsanı
daha dusunerek secerler belkı..Ben dersımı kendı hayatımdan aldım kötu darbe yedım ..Ama derler ya ''kadın
kadının kurdudur'',resmen öyle yanı...Nerdeyse topa tutuldum burda zaten vıcdan hesaplasması yasıyorum,
eşimin bır tek sey bıle dusunmeyıp gununu gun ettıgıne de emınım..Ama bebegımı babasız buyutmek ıstemezdım
baba sevgısınden mahrum olmasını da..Gururumu bu yuzden kaybettım belkı ama yalvarmıyorum da sadece
emek vermeye calıstım..Saol butun dusunduklerımı dıllendırdıgın ıcın ..Anlayısın ıcın...

Sanırım kararını vermişsin.Hakkında hayırlısı olsun.Ben eşinin sen geri adım atınca biraz k.çının (özür..) kalktığını düşünüyorum.Boşver sein aklında acaba kalmadı en azından.Bu rahatlamayı da yaşaman gerekiyordu.Bu aşamadan sonra ondan bir tepki gelene kadar sakın görüşme ,kimseyi de görüştürme bence..Bu süre biraz uzun olabilir ama (zaten iş ailelerin duyacağı duruma geldi.) bekle o arasın.Senle hiç bir şey için muhattap olmasa bebek ve mahkeme için olmak zorunda kalacak nasılsa..Bir de 'ben sana msjlaşmandan dolayı bir hak vermiştim.Ben ve yuvamız bunu (hem yaşanmışlıklarımız için hem de evliliğimiz ve kızımız için) hak etmiyor muyuz?' dedin mi merak ettim..

arkadaşım sen eşinin ağzını aradınmı mesela''senin hayatında başka biri var,biliyorum'' de bakalım ve tepkisini gözlemle
bende ilk zamanlar asla başkası olamaz o bunaldı,ailesi baskı yaptı yada benim tavırlarımdan sıkıldı dedim hatta sordum bile bu soruyu bana yok öyle birşey çocuğumun üstüne yemin ederim dedi
sonra çıktı hayatında başka biri olduğu ve neden söylemedin dedim,nedeseydim aşık oldum sevdimmi deseydim dedi..

hiç bir erkek bu sebeplerden dolayı çocuğunu bırakıp gitmeezzzz var bişey eşinde araştır derim...duygusallığı bırak,kendini suçlamayıda ve sakın msj filan atma dik dur,sen öyle yaptıkça dahada havalanacak,kararını kesinleştirmesine yardımcı oluyorsun

hukuki haklarını araştır internetten..buarada eşinin maaşının 4/1 sana ve çocuğuna nafaka olarak bağlanıyor bildiğim kadarıyla..yani 4000 tl maaşı varsa 1000tlsi sana bağlanıyor
çocuğunu şimdi zaten istemez çok küçük büyüdüğündede hiç istemez merak etme çocuğu düşünse buna cesaret etmezdi

esin senin de kararli oldugunu hissedince roller degisecek gibi geliyor bana umarim oyle olur

ins iyi haberlerini bekliyoruz

Çok teşekkurler anlayısın ıcın ben de böyle dusunuyorum zaten kendı hatalarımı da kabul etmesem yazmazdım,ama
hemen cogu kızı nerdeyse ıyı kı aldatmıs dıyecek yorumlar yapıyor,hıc evlılıgın ne derece degısıp bu hale
gelebılecegını dusunmuyorlar belkı ben de 1 yıl önce olsa bunları yazardım ben İBRET olunacak haldeyım,
ınsanlara ders olsun işte..Ya dogumdan sonra kocadan beklentılerı azaltırlar ya da cocuk yapacakları ınsanı
daha dusunerek secerler belkı..Ben dersımı kendı hayatımdan aldım kötu darbe yedım ..Ama derler ya ''kadın
kadının kurdudur'',resmen öyle yanı...Nerdeyse topa tutuldum burda zaten vıcdan hesaplasması yasıyorum,
eşimin bır tek sey bıle dusunmeyıp gununu gun ettıgıne de emınım..Ama bebegımı babasız buyutmek ıstemezdım
baba sevgısınden mahrum olmasını da..Gururumu bu yuzden kaybettım belkı ama yalvarmıyorum da sadece
emek vermeye calıstım..Saol butun dusunduklerımı dıllendırdıgın ıcın ..Anlayısın ıcın...

herkesin başına gelebilir ayıplamamak yargılamamak lazım dışardan yorum yazıp eleştirmek ahkam kesmek kolay elbet ama eminim insanın başına gelince herşey başka türlü olur... ben 10 yıllık evliyim hikayenizi okurken biran kendimi sizin yerinize koydum eşim bunları yapsa ne yapardım diye,düşünürken bile yüreğim sızladı kötü hissettim kendimi kimse bunları yaşamak istemez ve bence hiç bir kadın haketmez heleki sevdiğinden darbe yiyeceği kimsenin aklına gelmez:KK50: bir kadını bir erkek değil ancak başka bir kadın anlaması gerek diye düşünüyorum çünkü kadınlar duygusal bakarlar olaya...ben bir anneyim 9 yaşında bir oğlum var iki tane bebeğimi toprağa verdim geçen yıl ve şimdi bir bebeğim daha olacak Allah nasip ederse evlat kıymetini iyi bilirim... bir kadının kocasına en ihtiyacı olduğu dönemler hamilelikte, lohusalıkta ve bebeğin küçük olduğu dönemler çünkü anne baba olmaya adapte olurken eşlerin birbirine destek olması lazım yoksa bu yüzden bir çok kadın yada erkek depresyona giriyor bu yüzden evlilikler bitiyor... hayat bu çok gördüm kocam evliliğim mükemmel deyipte mahkemelik olanları aldatılanları asla kendimi ezdirmem deyip dayak yiyenleride gördüm o yüzden büyük konuşmamak lazım :KK31:

Sanırım kararını vermişsin.Hakkında hayırlısı olsun.Ben eşinin sen geri adım atınca biraz k.çının (özür..) kalktığını düşünüyorum.Boşver sein aklında acaba kalmadı en azından.Bu rahatlamayı da yaşaman gerekiyordu.Bu aşamadan sonra ondan bir tepki gelene kadar sakın görüşme ,kimseyi de görüştürme bence..Bu süre biraz uzun olabilir ama (zaten iş ailelerin duyacağı duruma geldi.) bekle o arasın.Senle hiç bir şey için muhattap olmasa bebek ve mahkeme için olmak zorunda kalacak nasılsa..Bir de 'ben sana msjlaşmandan dolayı bir hak vermiştim.Ben ve yuvamız bunu (hem yaşanmışlıklarımız için hem de evliliğimiz ve kızımız için) hak etmiyor muyuz?' dedin mi merak ettim..

ben karar vermedım canım verdırıldım..Bugun esımın ablası da aradı ''en azından ayrı durun ama bosanmayın denesın
bıraz kafasını dınlesın o fevrıdır cabuk parlar cabuk söner,bu kez erken sönmese de hemen bosanmayın..Her evlılık
kavga olur sankı kavgasız evlılık mı var bu cok normal ,kendıne gelsın bırak bıraz'' dedı..Ben de ''abla ben de söyledım,
ama yapacagım bırsey yok benım ,yoksa ben cocugum ıcın gereken mucadeleyı verdım ıcım rahat''dedım..O da
(sen gıbı)''bayramda bı annemlere gelsenız keske degısıklık olur hem burda konusuruz belkı bırseyler duzelır''dedı,
''keske ıkna edebılsen ama sanmıyorum''dedım..
Bir de 'ben sana msjlaşmandan dolayı bir hak vermiştim.Ben ve yuvamız bunu (hem yaşanmışlıklarımız için hem de evliliğimiz ve kızımız için) hak etmiyor muyuz?' dedin mi merak ettim..[/QUOTE]
bu kısmı anlayamadım canım ??Dedım cok sey ama o da ''ben yeterınce denedıgımızı ve basaramadıgımızı gördum,
bızımle ılgılı bır umudum kalmadı '' dedı...Ne yapmamı önerıyorsun??Bgn kuaföre gıtmem gerekıyordu agdaya o göturu
yordu hep rıca ettım göturdu konustuk sakındım ..Söyledım artık benım de aynı kararda oldugumu,ama cok rahattı..
bana cok ıyı davrandı..Hatta maasından borcları ödemem ıcın bıraktı bın lıra ..Dedı kı ''bu ay eve cıkamam borcum cok
ama ögretmen evınde kalırım ,eve gelmem''dedı ..Eve gelınce yumusamaktan mı korkuyor kı nedır bu ev takıntısı??
''Kirlilerini getır yıkarız''dedım yarın gelecek cunkı akrabalarım bıze gelıyor evde olmadıgını anlamamaları gerek..
O da kabul ettı yemege gelecek..Cok garıp durum annem geldı babam daha gelmedi..Anneme ''aramız bozuk''dedıgım
anda ''kocana ıyı davran elınde tut''cevabını aldım ,sinirim bozuldu:KK43:( Bir anne ''neden aranız bozuk ''bıle demeden
cocugunu suclar mı??Ama benım aılem böyle maalesef,dusmandan cok dusman gıbıler,bızım en kötu huylarımızı herkes
bılır konu komsu akraba..Cunkı tuhaflar ıste..O yuzden kendımı yalnız ve caresız hıssedısım..Esım sırf ayrılmam ıcın
cok ıyı davranıyor sankı ..Bırcok kaza atlatmıs bu surecte arabayla ..onları anlattı neler yaptıgını falan anlattı ..
Istersen ordan cıkma ben masraflarını karsılarım falan dedı ..yanı anlamadım dune gore cok ıyı davrandı..

arkadaşım sen eşinin ağzını aradınmı mesela''senin hayatında başka biri var,biliyorum'' de bakalım ve tepkisini gözlemle
bende ilk zamanlar asla başkası olamaz o bunaldı,ailesi baskı yaptı yada benim tavırlarımdan sıkıldı dedim hatta sordum bile bu soruyu bana yok öyle birşey çocuğumun üstüne yemin ederim dedi
sonra çıktı hayatında başka biri olduğu ve neden söylemedin dedim,nedeseydim aşık oldum sevdimmi deseydim dedi..

hiç bir erkek bu sebeplerden dolayı çocuğunu bırakıp gitmeezzzz var bişey eşinde araştır derim...duygusallığı bırak,kendini suçlamayıda ve sakın msj filan atma dik dur,sen öyle yaptıkça dahada havalanacak,kararını kesinleştirmesine yardımcı oluyorsun

hukuki haklarını araştır internetten..buarada eşinin maaşının 4/1 sana ve çocuğuna nafaka olarak bağlanıyor bildiğim kadarıyla..yani 4000 tl maaşı varsa 1000tlsi sana bağlanıyor
çocuğunu şimdi zaten istemez çok küçük büyüdüğündede hiç istemez merak etme çocuğu düşünse buna cesaret etmezdi

Canım her dakıka sordum bagırdım ama yok dedı bırsey demedı kım var der kı o da ayrı konu;ama evden işe işten
eve devam edıyordu ama ben kımseye guvenemıyorum zaten dedıgınız gıbı ben de artık buna ınanıyorum,keşke kanıt
sansım olsa dedektıf falan tutsam ama cok pahalıymıs onu bıle arastırdım da 500den baslıyor param yok:KK43: maasın
%33u dıye okudum bır hukuk sıtesınden ama bılemıyorum..Anlasmalı bosanmak ısterse 600er ısteyecegım bakalım
o zaman gelınce zaten sırf bosanalım dıye fark etmeden kesenın agzını acacak gıbı hıssettım bgn..Mesaj atma
sebebım dedıgım gıbı mısafır gelcek yarın ıdare etmesı gerektıgı ıcın ıstedım ..anneme gelecekler cunkı ve annem
anlamamalı ..bgn zaten senle bosancam karar verdım bgn olmasa yarın bıtecektı zaten dedım o da aynen oyle,
insan olarak ıkımız de ıyı ınsanlarız ama anlasamadık gecınemedık dedı..kesın kararlı hıc degısmeyecegıne de emınım:KK43:(

herkesin başına gelebilir ayıplamamak yargılamamak lazım dışardan yorum yazıp eleştirmek ahkam kesmek kolay elbet ama eminim insanın başına gelince herşey başka türlü olur... ben 10 yıllık evliyim hikayenizi okurken biran kendimi sizin yerinize koydum eşim bunları yapsa ne yapardım diye,düşünürken bile yüreğim sızladı kötü hissettim kendimi kimse bunları yaşamak istemez ve bence hiç bir kadın haketmez heleki sevdiğinden darbe yiyeceği kimsenin aklına gelmez:KK50: bir kadını bir erkek değil ancak başka bir kadın anlaması gerek diye düşünüyorum çünkü kadınlar duygusal bakarlar olaya...ben bir anneyim 9 yaşında bir oğlum var iki tane bebeğimi toprağa verdim geçen yıl ve şimdi bir bebeğim daha olacak Allah nasip ederse evlat kıymetini iyi bilirim... bir kadının kocasına en ihtiyacı olduğu dönemler hamilelikte, lohusalıkta ve bebeğin küçük olduğu dönemler çünkü anne baba olmaya adapte olurken eşlerin birbirine destek olması lazım yoksa bu yüzden bir çok kadın yada erkek depresyona giriyor bu yüzden evlilikler bitiyor... hayat bu çok gördüm kocam evliliğim mükemmel deyipte mahkemelik olanları aldatılanları asla kendimi ezdirmem deyip dayak yiyenleride gördüm o yüzden büyük konuşmamak lazım :KK31:

ben de buyuk konustum basıma neler geldı burdakılerı de o yuzden uyardım bıkac yıl sonra dert kösesıne acmasınlar
da bırseyler ben gıbı:)))
Canım Allah rahmet eylesın neden kaybettın bebeklerını:KK43:(( Allah saglıkla bu mınık yavrunu kucagında görmenı nasıp
etsın ınsallah cnm..Lohusalık hamılelıkle ılgılı her lafına harfıyen katılyıorum ve dıyorum kı ''EŞİM İYİ GUN DOSTUYMUS,
DUSTUGUM ANDA O DA BIR TEKME ATTI'' artık onu sevmıyor gıbı hıssettım arabada yuzune bıle bakmadım o muhabbet
ettı konustu..Kendı bılır..sonrakı pişmanlık benı ılgılendırmeyecek ama evden tamamen cıkmadan da ben hala bır
umut beklıyor olacagım gıbı gelıyor ya da tam kavrayamadım hala blöf olmasını beklıyorum:KK43:((

SENAM dua ve dıleklerın ıcın cok tesekkur ederım ama eve gelmıyor gelse de bırsey yemıyor kı nasıl
olacak bu??Mesajı özel atma hakkım yok yenı oldugum ıcın burdan yazmak ısteıdm.

sen ne yasadın burda yazmamıssın sankı göremedım anlatır mısın canım??

bir de kızlar benım mesaj yazılarımda neden mesaj rengı,yazı tıpı gıbı seyler olmuyor??yenı üyeyım dıye mı??

bgn çok mutsuz hıssedıyorum kızlar,koskocaman bır bosluktayım..En azından bıraz daha
evde kalsaydı ..Tek yapamıyorum,bebegım uyumuyor uyutmuyor,heryerım tutuldu:KK43:(
Çok zor durumdayım..

X