Esim Cok anlayissiz

Hem size şiddet uyguluyor hem de hiç bir şey olmamış gibi cinsel birliktelik yaşayıp çocuk bekliyorsunuz ?!
Ben bunu anlayamıyorum işte. Naçizane fikrim yok yakınken dönün bu ikili delilikten.

O kadar haklisiniz ki.. Ben akillanmam.
Her Siddetten Sonra söz verdi bir daha yapmayacagina, Psikologa gidip tedavi olacagina dair. Ben de güvendim. Her seyin güzel olacagina inanmak istedim.
Simdi de dogacak cocugum icin Cok korkuyorum.. ama bebek aldirmanin günahindan daha Cok Korkuyorum. Icimden dua ediyorum Allahim bizim icin hayirlisi olmayacaksa al onu bizden diye.
Bence siz de tedavi görün, şiddeti öyle normalleştirmişsiniz ki..Bu adam ilerde çocuğunuzu dövse belki onu da normal karşılamaya baslayacaksiniz. Böyle bir evliliğe çocuk getirmek bana göre aldırmaktan daha günah. Bu benim düşüncem. Kimsenin vebalini almak istemem ama bu adam daha ilk yıl böyle ise sizi ilerde çok daha zor zamanalr bekliyor demektir. Maalesef daha çok şiddet görür, dayak yer ve üzgünüm ama aldatilirsiniz da. O kadar net görünüyor ki burdan herşey. Kendinize bence bunu yapmayın, bir yolunu bulup yolunuzu çizin derim. Hakkınizda hayırlısı olsun ama bunun için de lütfen gayret edin🍀

X