Eşim çok ilgisiz ne yapabilirim?

songülcüm uzun süre ilgisiz davrandım sanki o yokmuş gibi uzak durdum.ondan önce yattım bende pcde oturdum ihtiyaçlarını karşılamadım.ama suçlu oldum bu seferde kadınlığını yapmıyosun dedi.adam beni sadece yatakta hatırlıyo kobay gibi oldum.

ben atsam bizde boşanırız neden dersen çünkü pc kadar değerim kıymetim yok kahrından boşar beni
Cnm inan benimki de aynen seninki gibi. Ben çok sabırlı biriyim ama delirme noktasına geldm artık. Üzülüp aglıyorum. Biraz düzeliyo. Biriki gün sonra yine aynı. Yemegi zor yiyo benle. Yavaş yedm diye kızıyo. Yemegm biter bitnez hoop tvye koşyuo.

canım benim bende oda yok ben tek başıma devm ediyorum yemeğime o dönüyo pcye artık olur olmadık şeylere ağlamaya başladım.etrafımdaki insanlara bakıom eşleriyle okadar ilgililerki canım yanıyo benim nie böle die

özel msja nası bakılıyor henüz bilmiyorum yeniyim bu forumda çok iyi olurdu canım en azından birbirimizi anlarız.bellimi olur belki iyi bi dost oluruz.

özel msja nası bakılıyor henüz bilmiyorum yeniyim bu forumda çok iyi olurdu canım en azından birbirimizi anlarız.bellimi olur belki iyi bi dost oluruz.

ekranın sağ üst kısmıda bi "hoş geldini yeni_gelin" yazısı var ya. Onun hemen 2satır altında koyu renkle "bildirimleriniz" yazıyo bak. Ona tıkla. Zaten özel msjınız var yazısı çıkar.

özellikle ilişkiden sonra tekrar nete girmesi ne kadar gurur kırıcıdır ya çok üzüldüm senin adına Allah sabır versin ailene yada onun ailesine açsan durumu belki yardım ederler yada böyle giderse boşanırız falan die tehdit etsen ki bu işin sonu kötü gibieyvahedigeldismile

senin durumunu birazda kendi durrumuma benzettim
bende 6 aylık evliyim. bizde severek evlendik eşimle. eşim cinselliğe çok düşkün. o konuda ilgisi çokkk. ama bir ara pc de oyuna çok alışmıştı.bende internet yok.oyun yüklemiş pc ye.dediğin gibi tuvalate bile laptopla gidiyordu oyun için. ne sohbet ne bişey tabii.
bu 1-1,5 ay devam etti.
birgün isyan ettim tabii.belki komik gelcek ama o birgün yattı benden önce.oyununu oynayıp.
bende evde yüksek sesle kendi kendime konuşmaya başladımm :)
eee klik, nasılsın napıyosun işin nasıl gidiyor falan diyee :)
eşim duydu kalktı yanıma geldi gülerek..benim karım kafayı mı yiyor gibisinden..
bende bak aydın deedim.karın kafayı yiycek.söz sohbet yok..sadece cinsellikteki mutlu etme çaban yetmiyor maalesef dedim
benim manevi olarak ilgiye ihtiyacım var dedim.bıktım oyunundan dedim.bana kafayı yedirteceksin dedim.bir yandan da ağlıyorum tabii..
çok şükür o gün bugün pc yi eline almıyor..

bütün sorunlar aslında konusularak çözülür ama bazı insanlar nedense konusmadansa zeytin yağ gibi su yüzüne çıkmayı daha çok seviyor.daha altı aylık evlisiniz ben beşinci yılıma girdim şükürler olsun kı eşim ilk günkü gibi benimle ilgilenir üzerime titrer.böyle erkeklerin olduğunu duyunca korkuyorum bazen acaba eşimde değişirmi diye.allah yardımcınız olsun

Aynen benim eşim de böyleydi işe girene kadar...
Şimdi çok şükür kurtuldum o tavırlarından...
Bu bilgisayar cidden evliliğe zarar veriyor...
Bir şekilde kurtulmaya çalış...

evet cnm bilgisayar yuva yıkıo derler ya çok doğru benim eşim zor bırakır yaa belki size abartı gelir ama kafasını kaldırmıo yaaa

bi forum sitesine bağımlılık ne çok iyi bilrm.bende bağımlıydm
hatta süper modluk bile yaptm orda.
forum sitelerinde bir nevi aile gibi oluyosn benm öyle olduğum kişiler vardı.kızanlarınız bile olck ama öyle
sanal aşk yaşamadm ama yaşayan çok emin ol
hem hangi forum sitesi bu.sana söylemese de ctrl+h tuşuna bas bi hangi sayfalara girmş :nazar:
öğren kullanıcı adını sende kaydol.onun bilgisayarıdan gir admine bas küfrü.hem yaz ki 2-3 kullanıcı adı daha var yiyosa onu da banlaa.ıp tespiti yapar admin banlarkaydirigubbakcemile3 heemde ıpnize kadar bayanssulusmile
gerçi ıp banı da çözülür eşin çözer isterse ama olsn
takip et uzaktan napıyo diye sende kaydol işyerinden foruma
casus program yükle otur köşene
ayrıca hiç üstünede düşme.geri teper

iyi fikimiş ama o yolunu bulur yine donanım haber die forum cnm korkulur benim heriften bilmediği yok pcle ilgili onada çözüm bulur:eek:klava:

inanamıyorum yaa,tavrınızı koyun hem de yeni evlisiniz pes valla...bende 1 yıllık evliyim,allaha şükür herşeyimiz yerinde sırf bu yüzden pc almadık evimize almak istemedik..çok yanlış bence...bi aile büyüğünüze danışın derim ben....

X