Eşimden bıktım

Eşinizi en iyi siz tanırsınız her şeyde bir ketumlugu varsa işi de anlatmaması normal . Sizin eşiniz kadar olmasa da benim eşim de işiyle alakalı pek konuşmaz,anca normal sohbet ederken " bizim arkadasta boşandı,ya da diğer memurda salgın hastalığa yakalanmış" gibi tek düze açıklama yapar.
Ben hiç sormam sormadım önemli bir durum değil.Belki sizin niyetinizi yanlış anlıyor onu denetlemek,ordaki kadınları araştırmak için sorduğunuzu düşünüyor ve kötü yere gideceğini düşünüp o toplara girmiyor Eğer böyle bir kadınsanız adam ,akıllı davranıyor.
Kendi meraklıdır ama herşeyi bilmek ister benim ile alakalı

Bunun icinmi eşinizden bıktınız adam stres çalışma koşulu yorgun bazi erkekler iş yerindeki konuları eve taşımaz sevmez o yüzden anlatmıyor olabilir

Eşimden bıktım ama yapacak bir şeyim yok .
Düzelmiyor adam düzelmiyor.
Ya sizin eslerinizde mi boyle adama iş yeri ile ilgili bir şey sorduğumda çıldırıyor.
Orayı sorma bilme banane ben sadece para kazanmaya gidiyorum kimseyle muhattap olmuyorum diyor.
Bende merka ediyorum tanımak istiyorum bilmek istiyorum en azından arada dedikodu ver 😁

15 yıldır aynı yerde çalısıyor .
Bir şey söyle be adam bir şey anlat evden çok orada birde bir gün 24 çalışıyor bir gün uyuyor ertesi gün yine 24 aalind agenis bakınca asıl ailesi ora ama bilmemi sormami istemiyor neden acaba
Dedikodu malzemesi olarak görmeniz hoş değil. Aldatma meyilli değilse ben eşiniz tarafindayim. İş yerimdeki insanlar neden ailem oluyormuş ya işimi yapar muhattap olmam gerek yok. Eşinize güveniyorsanız aldatma konusunda çok uğraşmayın ama eşimin falsosu var orda sakladığı bir şey var diyorsaniz da takipte kalın inceleyin. Ziyaret edilebilecek bir iş yeriyse aniden ziyaret edin.gerci 15 yıl olmus orda calisali evli olduğunu herkes biliyordur.

Çalıştığı ortam çok da iş stresi olacak bir ortam değil açıkçası.
Ben ortak tanıdıklar var onlardan öğreniyorum birbiryle sevgili olan evlenen boşanan vb ne bilim yani bunları laf arasında neden söylemek istemez ki insan

Eşim, iş yeriyle ilgili degisik bir şey olduysa konuşur anlatir ama tutup kim sevgili, kim evlendi boşandi boyle muhabbetler hiç etmedik.
Mahalle teyzesi kivaminda sohbet beklentiniz var, sizinle konuşmak istememesi bana normal geldi.
Bir de ortak arkadaslardan ogreniyorsunuz. Tanimadiginiz insanlarin özel hayatiyla niye bu kadar ilgilisiniz?

Ya sizin eslerinizde mi boyle adama iş yeri ile ilgili bir şey sorduğumda çıldırıyor.
Orayı sorma bilme banane ben sadece para kazanmaya gidiyorum kimseyle muhattap olmuyorum diyor.
Bende merka ediyorum tanımak istiyorum bilmek istiyorum en azından arada dedikodu ver 😁

Bir şey söyle be adam bir şey anlat evden çok orada birde bir gün 24 çalışıyor bir gün uyuyor ertesi gün yine 24 aalind agenis bakınca asıl ailesi ora ama bilmemi sormami istemiyor neden acaba

Geri kalan zamanda size karşı ilgisinde davranışlarında bi problem yoksa neden ısrarla soruyorsunuz?

Bana haksızlık değil mi bu yanlış anlamayın sorun o değil ama tüm arkadaşlari bayan bayanlarin çok olduğu bir ortam illaki bana anlatacak bir şeyler vardır ama yok asla ağzıni açmıyor sende merak etme sorma havasında hep

Bizden çok onlarla vakit geçiriyor
Biktirmissin adami bu konuda darlayip

Benim eşim de öyledir canım. Çok uzun saatler çalışıyor. Yıllardır sorarım nasıl işin , biraz anlat. Çok şükür der. Ne evi işe götürür ne işi eve. Yani yapı meselesi . Kiminin kocası tam tersi . İşte neye canı sıkılsa evde bi de onun kritiğini yapar dır dır sır dinle dinle bitmez. Çok merak ediyorsan bi gün git gizlice 😂 yada işyerinde kadın varsa bi bahane ile samimiyet kur iletişime geç. Ağzını ara bakim neler oluyormuş orada. 😊😊

Çünkü eski sevgilisi ile aynı yerde çalışıyor ve elimde değil merak ediyorum

Şu mesajı okuyana kadar abartıyorsunuz derdim
Eski sevgilisiyle aynı yerde çalışıp sorunca sus konuşma duymak istemiyorum gibi aşırı yükselmesi şüpheli geldi.
Yani hiç mi değişik bir şey olmuyor
Gidin ani bir baskın yapın ama durduk yere değil iş yerinin yakınında işiniz varmış gibi olsun hiç belli etmeyin önceden. Eğer çok aşırı tepki verirse ne bu tepki hayırdır kocamı ziyarete geldim dersiniz.

Ben ortak tanıdıklar var onlardan öğreniyorum birbiryle sevgili olan evlenen boşanan vb ne bilim yani bunları laf arasında neden söylemek istemez ki insan
Benim eşim dedikodu sevmez, böyle şeylerle ilgilenmez, ben anlatsam bile bize ne ya der geçer. Açıkçası ben de hiç merak etmiyorum eşimin iş yerindeki bu olayları.

Kendi meraklıdır ama herşeyi bilmek ister benim ile alakalı
Sizinle ilgili şeyler başka, arkadaşlarınızla ilgili şeyler başka.
Çünkü eski sevgilisi ile aynı yerde çalışıyor ve elimde değil merak ediyorum
Eski sevgilisinin orda olması hoş değil haklısınız da. Eski sevgilisi biriyle sevgili oldu, nişanlandı, evlendi vs haberleri verse bi garip. Sana ne demez misiniz? Ya da bana ne demez misiniz? Ben derim. Diğer insanlar da zaten sizin ilgi alanınız olmamalı.

Ben demem mesela. Çünkü iş yerindeki insanların özel hayatı beni ilgilendirmediği gibi ailemi de ilgilendirmez.

Eşiniz konfeksiyonda felan mi çalışıyor anlamadim? Hepsi kadın derken??😁

X