Eşimin dışarı çıkma problemi

Yok hayır bana da vakit ayırıyor onda bi sıkıntı yok mesela akşam belli bi süreye kadar benimle dışarıda da çıkıyor ve ya akşama kadar evde de oturuyor sonra iki üç saat çıkıyor geliyor , benim takıldığım durum her hafta sonu olması normal mi
o zaman normal, haftada bir akşamları 2-3 saat arkadaşlarına vakit ayırmak istemesinde bir problem yok bence

Ay ben bir ara esimin agzindan mesaj yazmayi bile düsünmüştüm sonra leylos dedim sacmalama ondan sonra o arkadas takintilari gecti bende cikarsa cikar ben de kizimla oturup oyun oynuyorum ya da annemlere gidiyoruz arkadaslar geliyor falan onun kendine göre hayati varsa benim de var.Bir de asla o gezerken oturup ev isi yapmam insan o zaman daha da kinleniyor bak ben isle ugrasiyorum o geziyor diye soylediklerimi uygulayin daha az kızdıgınızi göreceksiniz
Eşiniz size de vakit ayırıyor sanırım bazı erkekler de böyle deşarj oluyor diyerek kabulleneceğiz sanırım , deneyeceğim teşekkür ederim

İzin verinde haftada bir gün bir kaç saat arkadaşlarıyla geçirsin. İnsanın eşiyle sohbeti başka, arkadaşlarıyla başka.

X