Eşimin küfürleri, şiddeti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Erken bosaliyor heralde zaten hem suclu hem guclu küfüre giristigine göre devamli. Yani bu adamin nesini kiskaniosun ki. Eminim tiktoktaki kadinlar görse sıraya girer ler :) canina mi susadin luxumsuz yere üstüne cekiosun adami. Birak, kusuru da varmis kim napsin şunu de ye ic yan gel yat cocuklarinla.

Yuva cok buyuk bir imtihan imanin yarisi. Allah sizi korusun allah yuvaniza huzur versin 🤗🤗esinizide sizide korusun bu arada ya vedud zikrini tavsiye ediyorum
Evet Allah razı olsun. Yer gök dua üzerine. Burada Allah’a ahirete inanmayanlar boş boş konuşuyor. Elhamdülillah inancım tam. Her evlilikte sorunlar olur. Yıkmak çok kolay zor olan inşa etmek. Sabır imanın yarısıdır. Zahmet olmadan rahmet olmaz. Size çok teşekkür ediyorum. Benim için dilediğiniz herşeuin kat be kat fazlası sizin olsun.🌹

Erken bosaliyor heralde zaten hem suclu hem guclu küfüre giristigine göre devamli. Yani bu adamin nesini kiskaniosun ki. Eminim tiktoktaki kadinlar görse sıraya girer ler :) canina mi susadin luxumsuz yere üstüne cekiosun adami. Birak, kusuru da varmis kim napsin şunu de ye ic yan gel yat cocuklarinla.
Mantıklı Kadın cümleleri.👍🏻😄 Bende olmayan.🙈 Valla çok haklısınız.

inan çocukların için çok çok üzüldüm .. aklını başına al ve çouklarını en başta , sonra da kendini kurtar o evden ..

Sen ne yapışkan bişeysin ya? Kıskanç. Hâlâ mı takiptesin? Mutsuzluktan ne yapacağını şaşırmışsın. Yazık sana acıyorum.
Burda ona buna ayar vereceğine kocan olacak şahsiyetsiz seviyesiz adama ayar verseydin keske.

Ahlaksiz, saygisiz, sevgisiz bir adamla beraber yaşayıp çocuklarınızı bu hayata mecbur etmeye heveslisiniz ama bosanmaya hevesli degilsiniz. Kutluyorum anneliğinizi. Mükemmel bir annesiniz.
aaa olur mu yuva çok büyük imtihan imanın yarısı kadın boşanıp günaha mı girsin!

Adınıza üzüldüm, umarım bir kadın cinayeti daha yaşanmadan bu sorunlar ortadan kalkar. Elbette yuva bozmak kolay ya da ayrıl demek kolay ama peki ya nasıl olacak, siz eşim derken ya bir gün gerçekten bogazinizi kesecek kadar hiddetlenirse

Kadın cinayetlerinin çoğu bu şekilde işleniyor biliyorsunuz bunuda geçtim siz her tartistiginizda cocuklarinizin psikolojisini ne kadar bozacaksiniz böyle biliyor musunuz, cocuklara zarar veriyorsunuz ama maalesef bunun farkında olduğunuzu dusunmuyorum. Bir sürü yetişkin keşke annem babam bu kavgaları yapacağına ayrilsalardi diyen, bir çok kişi var bu şekilde kavga eden anne babadan nefret eden.

aaa olur mu yuva çok büyük imtihan imanın yarısı kadın boşanıp günaha mı girsin!
Kullanici adi da allahima sigindim. Bir diplomaya bir mesleğe siginsalar allahin daha cok hosuna gider diye dusunuyorum. Elinden geleni yapip sığınırsın. Bosanmaya hevesli olmayıp sığınıyor. Allah kabul ediyor mu bakalim.

Merhaba arkadaşlar. Ben yeni üye oldum foruma. Sizlerden akıl almaya ihtiyacım var. Kendimi hiç iyi hissetmiyorum. Dün eşimin tabletini kurcalarken tiktok uygulamasına girdim. Ve keşfette sürekli dans eden kadın videoları gördüm. Keşfetin, ilgi alanına göre, izlediğin videolara göre şekillendiğini bildiğimden eşime telefon açıp sen kadınları mı izliyorsun dedim. Olay böyle başladı. Bana o. çocuğu dedi. O.nun çocuğu, a.... koy...mun çocuğu, şerefsizin çocuğu gibi kelimeler sarfetti. Akşam eve gelince seni dövücem dedi. Boğqzını kesip atıcam senin dedi. Babanı mı çağırıyorsun polisi mi arıyorsun ne yapıyorsan yap seni mahvedicem dedi. Ben de havlayan köpek ısırmaz dedim (tabii içimden) kimseye haber vermeden akşamı bekledim. Geldiğinde sakindi. Neyse balkona çıktım, bekledim gelir konuşuruz diye. Gelmedi yanıma. Girip çıktım tepki vermedi. En sonunda geç saatte konuşmaya başladık. O kadınları izleyip beni beğenmiyorsun dedim. Kadınca kıskançlıkla yastığı fırlattım konuşurken. O da sinirlendi yine, kudur dedi bana. Kudur deyince ben de dedim ki ben de video çekip paylaşıcam beni de izlesinler filan. Sonra bu böğürmeye başladı. Kül tabağını fırlattı. Küfürler etmeye başladı yeniden. Ben de tamam tamam falan demeye başladım her zamanki gibi. He bundan önce ben gidiyorum bu evden dedim üstümü giyindim çantamı taktım kızım anne gidiyo musun diye ağlayınca ona sarılınca dayanamadım ve üstümü değiştirdim. Bi kızım var 6 yaşında bi de oğlum 1,5 yaşında bu arada. Sonra kocam dışarı çıktı arabasına binip. Aradım nereye gidiyorsun dedim yine küfür etti. Eve gelmicek misin dedim evinin de senin de çocuklarının da ..... diye küfür etti. 15 dakka sonra geldi girerken pazartesi gidiyorsun bu evden dedi. Seni bu evde görmiycem. Attık seni gördüğüm zaman şeytan görmüş gibi olucam ben dedi. Salonda uyudu. Ben de kızım be oğlumla yatak odasında. Hızlı hızlı geçtim umarım anlayabiliyorumdur derdimi. Bu arada kızlar eşimin çok önemli bi kusuru var evliliğimizin ilk gününden beri. Ne olduğunu sormayın çok özel olduğu için yazamam. Belki anlayan anlamıştır. Ona rağmen ayrılmadım. 2 de çocuk doğurdum. Bu yaşadıklarımı hakettim mi sizce? Şimdi çekip gidicem ama çocuklar ne olacak? Çocuklarıma kral gibi bakarım ben diyor. Böyle bi insanla evlendiğim için çok ama çok pişmanım fakat kader diye de bişey var. Aslında ayrılma heveslisi değilim ama ilgisiz sevgisiz bundna sonra soğuk bi ilişki olacaksa ben böyle yaşayamam. Sizce ne yapmalıyım? Nolur kendi kızınızmışım gibi düşünün bana bi akıl verin! Yaşım 32. Dediğim gibi gitmek zor değil. Çocuklar olmasa 1 saniye bile durmam. Ama çocuklar var. Ne yapacağımı bilemiyorum. Hiç arkadaşım yok. Aile işikileirm iyi değil. Beni buralardan da vuruyor. Aslında konuşacak çok şey bar da nasıl anlatsam
Çocuklarınız için duruyorsunuz ama kavgalı bir ailede bu şekilde yaşamak inanın uzun vadede onların ruh sağlıklarına ciddi zarar verir. Haklı isyanda bulunmuşsunuz tatlı bir kıskançlık yapmışsınız içinden canavar çıkmış. Haydi bir daha kıskandığınızı belli etmeyin desem bu kez de başka konuda patlak verir çünkü adamın içindeki kişiliği bu. Şiddete eğilimli bir karakteri var ve ne yazık ki bu adamdan çocuklarınız için uzaklaşmazsanız hasta olursunuz çocuklarınızın ruh sağlığı bozulur sonu çok kötü olur

Aman ne kötü insanlar varmış. Aklı olan buraya birşey danışmaz. Kocamla da barıştık çatlayın da patlayın. Size kalsa ülkede yuva bırakmazsınız. Hemen boşan. Oldu canım. Boşanınca sanki bana siz bakacaksınız. Allah kimseyi sizin umudunuza düşürmesin.
Umarım bosanmaz ve hep huzurlu olursunuz hayatta ama keşke boşansanız bile kendinize bakabilecek bir işiniz gücünüz geliriniz olsa bana biri bakacak kafası yerine ben kendime yetiyorum ayaklarım yere sağlam basıyor diyebilen güçlü kadınlardan olsanız. Herşey istediğiniz gibi olur umarım..

Arkadaslar kendinize gelin. Yuva bozmak zor diyenler var. Yuva tanımınız ne sizin? Evlilik akdi ne sekilde imzalanıyor? Saygi sevgi sadakat sözüyle, hep birlikte yasama sözüyle imzalanıyor. Evet diyor kabul ediyorsun. Bu evlilik bir yuva mi? Zebani gibi bir baba, kayinvalidesine orospu diyecek kadar ahlaksız, orospu bile olsa nasil dersin boyle bir seyi? Telefonda senin kafani kesicem öldürecem tehditleri... 6 yasinda 1 bucuk yasinda iki tane yavru. Surekli kavganin icinde. O çocuklardan olmayanlar bu dedigimi anlayamaz sanirim. O cocuklar büyüyecekler sevgisizlik icinde. Kavgalar devam edecek. Bu sefer oturup aglamak yerine onlar da babalarina karsi çıkacaklar. Çekilen bıçakların önüne geçecekler. Annelerinin uzerine siper olacaklar. Bunlar hep yasadigim gördüğüm seyler. Yuvani dagitma diyip, oneri veren, alttan al huyuna git diyen kim varsa o cocuklarin vebali sizin boynunuza! Sevgi saygi yok hosgoru anlayis yok ahlaksizlik diz boyu bir de seyi kalkmıyor elde sifirdan bile azı var. Niye iki tane cocuk yapıyorsunuz?

Mesaj sahibinin, konuyu bizim inancimiza bağlama sekline, bu denli sığ oluşuna, baska kullanicilarin 'evinde otur rabbim sizi korusun' yorumlarına karşılık , 'mantikli konusanin hali baska' demesine profil fotoğrafımla cevap veriyorum.

Olabilir. Kıskançlık yapmayı becerememiş olabilirim. Kötü kalpli ve sahtekar olmaktan iyidir. Ben buyum. Neysem oyum.

Param da var merak etmeyin. Muhtaç kalırsam da alasını yapar satarım söylediklerinizin. Benim için endişelenmeyin. Kıyamam.
Siz beni cok yanlis algilamissiniz.
Ya da ben sizi yanlış algilamisim.gercekten çaresiz ve mecbur kaldığınız için bu hayata katllandiginizi düşünmüştüm.seciminiz oolan hayati yaşayın çok mutlu olun insallah.paraniz da varmış herşeyin alasını yaparmissiniz.icinde bulundugunuZ degersizligi haketmiyorsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X