Eşimin telefonunu karıştırdım

Sizden hiç boşanacak hissi almadim. Sohbet sitelerinde gezen adama "yalnizliktan korktu herhalde" diye iç rahatlatiyorsaniz daha fazla kurcalamayin bence, didikledikce ögrendikce sacma bahaneler bulmakta zorlanacaksiniz belli ki.
Adamin da umurunda degil zaten gelmeniz gitmeniz, kendisi sizden ayrilmadigi sürece takilin gidin
Bosanmamak icin hamile kalmiş daha ne bahane bulsun🤣

Tayin işlerinizi halledin bence.Uzak kalmanız birbirinize soğukluk yaratmış.
Tayin işlerini halledemeyenler ne yapsın Nur? Zorunlu bir ayrı yaşama durumu var, kadın niye sohbet sitelerine üye olup erkeklerle takılmıyor? Saygı duyuyor eşine evliliğine. Evlilikte olması gereken iki önemli şey vardır; güven ve saygı. Bunlar yoksa istersen aşkından sevginden öl. Bunu siz de tecrübe ettiniz ama etmemiş gibi yorumluyorsunuz bunu ve bir çok konuyu.

Merhaba 2 aylık evliyim eşim ile farklı şehirlerdeyiz tayin için uğraşıyorum. Bu sürede senelik izin evlilik izni kullandığım için beraberdik. 2 hafta önce iznimde yine yanına gittim. Eşimle 1yıl sevgili iken evlendik ilk aylara kıyasla mesafeli ters bi tarafı var keyifli eğlenceli bi adam değil zaten. Bu da zaman zaman beni gerip üzüyor. İznim pazar günü bitecekti ben de arabayla dönecektim cuma akşamı kavga ettik ben söyledim o sustu sessiz kaldı küstü bu sefer iyice sinirlendim. Yanında yatıyordum yine uzak buz gibi uyku tutmadı iyice sinirlendim salona gittim sabah olunca yine selam sabah yok ben de ctsi öğlen gibi net şekilde bu nasıl yeni evlilik sürekli küsüyorsun mutsuz görünüyorsun. Ben gidiyorum dedim çekip gittim arabaya atladım bi süre gidio sağa çektim annemi aradım böyle böyle anlattım annem yumuşatmaya çalıştı beni. Tüm gece uyumayınca halim de kalmamıştı aradım onu yorgunum gidemicem dedim o da geri gel dedi. Peşimden aramadı gelmedi bile. Geri gelince seni seviyorum falan dedi elimi tuttu hep. Öyle böyle derken barıştık. Pzar akşamı çalıştığım şehire döndüm. 5 gün durup yine izin alıp yanına gittim. O işteyken eski teli evde unutmuş biraz kurcalayım dedim ben yokken ptesi ve çarşamba bir sohbet sistesine girmiş eski bi yazışma vardı. Selam vs. Sonra rumuzunu kaydettim akşam eve gelince de bişey demedim. Kavga edip gidince yalnız kalmaktan korktu demekki dyip kendimi avuttum. Pazar yine döndüm ve yolda merak edip yine bi kontrol ediyim dedim daha ben yoldayken online olmuştu. Ne yapayım ben şimdi bunu söyleyip ezikçe kavga etmek de istemiyorum son kavgamızda bi özen göstermiyosun dedim bazen ben de ketum oluyorum o da öyle. Hamile olma ihtimalim de var bunu bile paylaşmak istemiyorum ne yapacağımı şaşırdım
Bu rahatlığınız şaka mı ?
Ne münasebet yalnız kalmaktan korktu. Kendinize biraz saygınız varsa boşarsınız. Ayrıca böyle birini baba yapmak geleceğinize sıkılmış bir kurşun !

Baştan beri zaten hep kötü giden evliliklerde "neden çocuk" dediğimiz zaman konu sahipleri aşırı öfkeleniyor, çocuğu geri sokacak halimiz yok diye.
Bu foruma yıllardır üyeyim, açılan konuların yüzde 70'indeki çocuk mağduriyetleri artık bana samimi gelmiyor ve kimseye "ah vah" edemiyorum. İstisnasız hangi kötü evlilik olsa o ya da bu sebeple çocuk var. "Evet, hata yaptım bu evlilikte çocuk yaparak" diyen sadece bir kaç üye gördüm.

Bu konu sahibi de en kısa sürede hamile kalacak, hatta şimdi bu aldatma olayları çıktığı için daha da paniğe kapılıp işi hızlandıracak ki adamla kopmayacak bir bağ oluşsun.

Sonraki 5 yıl, çocuğum babasız kalmasın. Babasına çok düşkün.
Üzerine, 2 yıl daha koyalım öfke, hayal kırıklığı ve boşanmış çocuklu kadın.

Mutsuz 2 aylık bir evlilik ve hamilelik, neden şaşırmadık acaba….. siz de kendi şehrinizde yalnızsınız o zaman siz de üye olun bir sohbet sitesine eşiniz kabul eder mi?

Bu site sayesinde şunu öğrendim; boşanmaya gönlünüz yoksa hiç boşuna eşlerinizin telefonunu karıştırmayın. Diyelim ki bir şeyler gördünüz boşanmak yemiyorsa o adama rest nasıl çekeceksiniz? Sizin gücünüz yok ki o adama rest çekemezsiniz. Neymiş paşamız yalnızlıktan korkmuş. Kendinizi kandırmaya devam edin. Eşiniz Cahit Sıtkı Tarancı,Ahmet Haşim falan mı ki yalnızlıktan varoluşsal sancılar çekecek ilahi beni güldürdünüz😂 Basbayağı uçkur peşinde işte hiç boşuna kendinizi kandırmayın. Bebek büyüyünce de işiniz de varmış bu adamı postalayın.

Umarım hamile değilsinizdir. Değilseniz de iyi korunun hamile kalmayın demeye geldim..

Merhaba 2 aylık evliyim eşim ile farklı şehirlerdeyiz tayin için uğraşıyorum. Bu sürede senelik izin evlilik izni kullandığım için beraberdik. 2 hafta önce iznimde yine yanına gittim. Eşimle 1yıl sevgili iken evlendik ilk aylara kıyasla mesafeli ters bi tarafı var keyifli eğlenceli bi adam değil zaten. Bu da zaman zaman beni gerip üzüyor. İznim pazar günü bitecekti ben de arabayla dönecektim cuma akşamı kavga ettik ben söyledim o sustu sessiz kaldı küstü bu sefer iyice sinirlendim. Yanında yatıyordum yine uzak buz gibi uyku tutmadı iyice sinirlendim salona gittim sabah olunca yine selam sabah yok ben de ctsi öğlen gibi net şekilde bu nasıl yeni evlilik sürekli küsüyorsun mutsuz görünüyorsun. Ben gidiyorum dedim çekip gittim arabaya atladım bi süre gidio sağa çektim annemi aradım böyle böyle anlattım annem yumuşatmaya çalıştı beni. Tüm gece uyumayınca halim de kalmamıştı aradım onu yorgunum gidemicem dedim o da geri gel dedi. Peşimden aramadı gelmedi bile. Geri gelince seni seviyorum falan dedi elimi tuttu hep. Öyle böyle derken barıştık. Pzar akşamı çalıştığım şehire döndüm. 5 gün durup yine izin alıp yanına gittim. O işteyken eski teli evde unutmuş biraz kurcalayım dedim ben yokken ptesi ve çarşamba bir sohbet sistesine girmiş eski bi yazışma vardı. Selam vs. Sonra rumuzunu kaydettim akşam eve gelince de bişey demedim. Kavga edip gidince yalnız kalmaktan korktu demekki dyip kendimi avuttum. Pazar yine döndüm ve yolda merak edip yine bi kontrol ediyim dedim daha ben yoldayken online olmuştu. Ne yapayım ben şimdi bunu söyleyip ezikçe kavga etmek de istemiyorum son kavgamızda bi özen göstermiyosun dedim bazen ben de ketum oluyorum o da öyle. Hamile olma ihtimalim de var bunu bile paylaşmak istemiyorum ne yapacağımı şaşırdım
Yanlıştan korktu birşey demedim lafinizin üstüne ne desek boş bence

Tayin işlerini halledemeyenler ne yapsın Nur? Zorunlu bir ayrı yaşama durumu var, kadın niye sohbet sitelerine üye olup erkeklerle takılmıyor? Saygı duyuyor eşine evliliğine. Evlilikte olması gereken iki önemli şey vardır; güven ve saygı. Bunlar yoksa istersen aşkından sevginden öl. Bunu siz de tecrübe ettiniz ama etmemiş gibi yorumluyorsunuz bunu ve bir çok konuyu.
Kötü birşey demedim ki.Es durumu olur.Tam şartlarını bilmiyorum.

Kötü birşey demedim ki.Es durumu olur.Tam şartlarını bilmiyorum.
Adamın içinde varsa karısı yanında uyurken bile yapacağını yapar. Ama doğru düzgün, eşine evliliğine değer veren saygı duyan adam aylarca tek kalsa yanlış yapmaz. Size göre çözüm çok basit, tayinleri olsun her şey düzelir. Tayin veya uzak kalma meselesi değil bu, sadakat bağlılık saygı meselesi.

Bosanmamak icin hamile kalmiş daha ne bahane bulsun🤣
Sen ne karaktersiz bişeysin ya. Senin gibileri de evlenmek için hamile kalır belki. Ben burada yaşadığım "bana" yaşatılan birşeyden bahsettim ve şok oldum aklıma gelmeyen birşeydi. Bu bana yaşatıldığı için suçlu ben mi oldum. Hep kadını suçlarlar ya işte ilk defa örneğini yaşadım

bu adamı boşayın canınızı da bi daha böyle şeylere sıkmayın derim bu işten olmaz

Sen ne karaktersiz bişeysin ya. Senin gibileri de evlenmek için hamile kalır belki. Ben burada yaşadığım "bana" yaşatılan birşeyden bahsettim ve şok oldum aklıma gelmeyen birşeydi. Bu bana yaşatıldığı için suçlu ben mi oldum. Hep kadını suçlarlar ya işte ilk defa örneğini yaşadım
Oncelikle kendini yansıtan hakaretin icin sikayet ettim.Her seyde kadinlar suclu degil her seyi affeden aciz güçsüz zavallı kadınlar suclu.Adami palazlamaktan baska bir sey yapmiyorsunuz yakinda eskortla kendi yataginizda basarsıniz o zaman da annenizi arayin size gormezden gel kizim der oturursunuz

Çok doğru bir tespit. Bizler de yalnız kalır kalmaz hemen bir sohbet sitesine girip yalnızlığımızı gideriyoruz zaten. Avutun kendinizi

Sahra ankanın enerjisi yavaş yavaş bizleri ele geçiriyor 🥺

X