Eşimin telefonunu karıştırdım

Merhaba 2 aylık evliyim eşim ile farklı şehirlerdeyiz tayin için uğraşıyorum. Bu sürede senelik izin evlilik izni kullandığım için beraberdik. 2 hafta önce iznimde yine yanına gittim. Eşimle 1yıl sevgili iken evlendik ilk aylara kıyasla mesafeli ters bi tarafı var keyifli eğlenceli bi adam değil zaten. Bu da zaman zaman beni gerip üzüyor. İznim pazar günü bitecekti ben de arabayla dönecektim cuma akşamı kavga ettik ben söyledim o sustu sessiz kaldı küstü bu sefer iyice sinirlendim. Yanında yatıyordum yine uzak buz gibi uyku tutmadı iyice sinirlendim salona gittim sabah olunca yine selam sabah yok ben de ctsi öğlen gibi net şekilde bu nasıl yeni evlilik sürekli küsüyorsun mutsuz görünüyorsun. Ben gidiyorum dedim çekip gittim arabaya atladım bi süre gidio sağa çektim annemi aradım böyle böyle anlattım annem yumuşatmaya çalıştı beni. Tüm gece uyumayınca halim de kalmamıştı aradım onu yorgunum gidemicem dedim o da geri gel dedi. Peşimden aramadı gelmedi bile. Geri gelince seni seviyorum falan dedi elimi tuttu hep. Öyle böyle derken barıştık. Pzar akşamı çalıştığım şehire döndüm. 5 gün durup yine izin alıp yanına gittim. O işteyken eski teli evde unutmuş biraz kurcalayım dedim ben yokken ptesi ve çarşamba bir sohbet sistesine girmiş eski bi yazışma vardı. Selam vs. Sonra rumuzunu kaydettim akşam eve gelince de bişey demedim. Kavga edip gidince yalnız kalmaktan korktu demekki dyip kendimi avuttum. Pazar yine döndüm ve yolda merak edip yine bi kontrol ediyim dedim daha ben yoldayken online olmuştu. Ne yapayım ben şimdi bunu söyleyip ezikçe kavga etmek de istemiyorum son kavgamızda bi özen göstermiyosun dedim bazen ben de ketum oluyorum o da öyle. Hamile olma ihtimalim de var bunu bile paylaşmak istemiyorum ne yapacağımı şaşırdım
Yalnızlıktan korktu mu😒😒😒ilginç bir koca aklama düşüncesi ilk sizden duydum

Merhaba 2 aylık evliyim eşim ile farklı şehirlerdeyiz tayin için uğraşıyorum. Bu sürede senelik izin evlilik izni kullandığım için beraberdik. 2 hafta önce iznimde yine yanına gittim. Eşimle 1yıl sevgili iken evlendik ilk aylara kıyasla mesafeli ters bi tarafı var keyifli eğlenceli bi adam değil zaten. Bu da zaman zaman beni gerip üzüyor. İznim pazar günü bitecekti ben de arabayla dönecektim cuma akşamı kavga ettik ben söyledim o sustu sessiz kaldı küstü bu sefer iyice sinirlendim. Yanında yatıyordum yine uzak buz gibi uyku tutmadı iyice sinirlendim salona gittim sabah olunca yine selam sabah yok ben de ctsi öğlen gibi net şekilde bu nasıl yeni evlilik sürekli küsüyorsun mutsuz görünüyorsun. Ben gidiyorum dedim çekip gittim arabaya atladım bi süre gidio sağa çektim annemi aradım böyle böyle anlattım annem yumuşatmaya çalıştı beni. Tüm gece uyumayınca halim de kalmamıştı aradım onu yorgunum gidemicem dedim o da geri gel dedi. Peşimden aramadı gelmedi bile. Geri gelince seni seviyorum falan dedi elimi tuttu hep. Öyle böyle derken barıştık. Pzar akşamı çalıştığım şehire döndüm. 5 gün durup yine izin alıp yanına gittim. O işteyken eski teli evde unutmuş biraz kurcalayım dedim ben yokken ptesi ve çarşamba bir sohbet sistesine girmiş eski bi yazışma vardı. Selam vs. Sonra rumuzunu kaydettim akşam eve gelince de bişey demedim. Kavga edip gidince yalnız kalmaktan korktu demekki dyip kendimi avuttum. Pazar yine döndüm ve yolda merak edip yine bi kontrol ediyim dedim daha ben yoldayken online olmuştu. Ne yapayım ben şimdi bunu söyleyip ezikçe kavga etmek de istemiyorum son kavgamızda bi özen göstermiyosun dedim bazen ben de ketum oluyorum o da öyle. Hamile olma ihtimalim de var bunu bile paylaşmak istemiyorum ne yapacağımı şaşırdım
Al karsina konus bunlari kabul etmem devam edersen bu is biter dersin eger kuralların sevginden önemli ise yoksa ezim ezim ezilmeye devam edersin

Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım yapısal olarak cıvıl cıvıl biri değilim çabuk modum düşüyor. Bu hafta bi davası var yanımda ol sen de dedi. Ona da bişey diyemedim başkası olsa seni bu durumda tabiki yalnız bırakmam der benim bunu demek bile içimden gelmedi. Moralim bozuk biz flört ederken beni terkedersen ne yaparım diyordu ama terk etmiyim diye de bi çabası yok
Çünkü siz ona ekstra ekstra çaba gosteriyorsunuz,adami kafanızda aklamak için bile ilginç çaba gosteriyorsunuz.Adam o kadar rahatki çaba bile gostermiyor

Niye her sefer kadinlar fedakarlık yapar yapmayin korkmayin yanliz yasamaktan.
Dünya sade erkekle kadinin bir oldugu zaman yaşanmıyor her sekilde hayati devam ediyoruz dik durup hayati kurmak var eğilip bükülüp ezilmek var tercih kisiye ait.

Baştan beri zaten hep kötü giden evliliklerde "neden çocuk" dediğimiz zaman konu sahipleri aşırı öfkeleniyor, çocuğu geri sokacak halimiz yok diye.
Bu foruma yıllardır üyeyim, açılan konuların yüzde 70'indeki çocuk mağduriyetleri artık bana samimi gelmiyor ve kimseye "ah vah" edemiyorum. İstisnasız hangi kötü evlilik olsa o ya da bu sebeple çocuk var. "Evet, hata yaptım bu evlilikte çocuk yaparak" diyen sadece bir kaç üye gördüm.

Bu konu sahibi de en kısa sürede hamile kalacak, hatta şimdi bu aldatma olayları çıktığı için daha da paniğe kapılıp işi hızlandıracak ki adamla kopmayacak bir bağ oluşsun.

Sonraki 5 yıl, çocuğum babasız kalmasın. Babasına çok düşkün.
Üzerine, 2 yıl daha koyalım öfke, hayal kırıklığı ve boşanmış çocuklu kadın.
Alalh razi olsun,tam da ben yazicaktim tanıdığım biri kedi kopek gibiydiler,adam bırakmasın diye tüp bebekle çocuk yaptı şimdi de her gün şikayet kavga zirilti,çocuğum babasız kalacak diye gidemiyorum diyor🥴belki bin kere soylemisimdir çocuktan önce git diye offf böyleleri kafa utuluyor ancak

altında psikolojik sebepler vardır bunun
normal kafada sağlıklı bi birey, aile kurmuşken, yeni evlenmişken bunu riske atmaz
demekki bişiler yolunda gitmiş ki evlenmiş bu kadınla
ortada evliliği bozmaya değer bi durum yok aslında adam açısından
bu riski almaya gerek yok
o onlinedaki kadınlar kim ve bu adam için ne ifade ediyor ? hiçbir şey
bok yoluna bozuyor işte böyleleri
öyle yerlerden böyle heriflere ekmek çıkar mı ? çıkmaz ama ısrarla bunun peşine düşerler
çok ayıp ve salakça

Alalh razi olsun,tam da ben yazicaktim tanıdığım biri kedi kopek gibiydiler,adam bırakmasın diye tüp bebekle çocuk yaptı şimdi de her gün şikayet kavga zirilti,çocuğum babasız kalacak diye gidemiyorum diyor🥴belki bin kere soylemisimdir çocuktan önce git diye offf böyleleri kafa utuluyor ancak
Yuhh.doğal yolla olmayan da tüp bebek mi yapıyor.tam komedi ya.🤣🤣 ikinci alıntıya yazdım.bu sitede de alınan alıntı neden geri bırakılmaz bilmem.

Bu site sayesinde şunu öğrendim; boşanmaya gönlünüz yoksa hiç boşuna eşlerinizin telefonunu karıştırmayın. Diyelim ki bir şeyler gördünüz boşanmak yemiyorsa o adama rest nasıl çekeceksiniz? Sizin gücünüz yok ki o adama rest çekemezsiniz. Neymiş paşamız yalnızlıktan korkmuş. Kendinizi kandırmaya devam edin. Eşiniz Cahit Sıtkı Tarancı,Ahmet Haşim falan mı ki yalnızlıktan varoluşsal sancılar çekecek ilahi beni güldürdünüz😂 Basbayağı uçkur peşinde işte hiç boşuna kendinizi kandırmayın. Bebek büyüyünce de işiniz de varmış bu adamı postalayın.
Bu adamlar kendilerini nasıl bu kadar sevdirebiliyor acaba.eskiden karı kız peşinde koşmak diye bir tabir vardı, resmen tarihe karıştı.kadınlar erkek peşinde koşuyor hem de dörtnala.ne b.ktan bir döneme denk geldik anlamadım ki.keşke annemlerin zamanında doğsaydık da kadın kalınlığını, erkek erkekliğini bilseydi.bu ne böyle herşey tepetaklak olmuş, at izi it izine karışmış.

X