Eşini aldatan kadınlar

Ve bence sen kadın bile değilsin ya neyse ben sana yine cevap yazayım.:KK19:

1) Eşinizi sadece kasa olarak görüyorsunuz yazık üzüldüm adama.Ayrıca kızlarınızın babasında kalması da iyi siz de kalmasından.

2) Sizi sırf evlenip boşandınız diye ailesiyle tanıştırmayacak adamla işiniz ne?

3) Hayır anlatamadınız.Böyle bir masalla kandırmayın kendinizi.

4) Evet benim hayatım 4 x 4 lük.Böyle bir konuda hiç hatam olmadı.Sizinkisi hem karnım doysun hem pastam dursun.Yok öyle bi dünya
siz arkadaşa agır itamda bulunuyorsunuz .oysa herkese sagı göstermek gerek .iyilik yapacksakta ona yaptıgının kötü bişe oldugunu daha uygun dille anlatmalıyız .eger kalbimiz temizze ona tüüüüüüüüüüüüh reziiiiiil diyecegimize nasıhatlarda bulunum bu huyunda vazgecirmege calişmalıyız .:KK20:

eşini aldatan kadınlara n'olmuş?
bu nasıl bir başlıktır yaa?

neden eşini aldatan erkekler, diye bir konu açmıyorsunuz da
eşini aldatan kadınlar olarak açıyorsunuz?

zihniyet ortada aslında,
resmen kadın erkek ayrımı yapıyorsunuz
siz bir kadın olarak bunu yapıyorsanız, erkekler neden yapmasın?

aldatmanın cinsiyeti yoktur,karaktersiz olan insan vardır.

erkek;uçkuruna sahip olamadığı için aldatır.
kadın;duygusal açlık ,para için aldatır.

eşini aldatan kadınlara n'olmuş?
bu nasıl bir başlıktır yaa?

neden eşini aldatan erkekler, diye bir konu açmıyorsunuz da
eşini aldatan kadınlar olarak açıyorsunuz?

zihniyet ortada aslında,
resmen kadın erkek ayrımı yapıyorsunuz
siz bir kadın olarak bunu yapıyorsanız, erkekler neden yapmasın?

aldatmanın cinsiyeti yoktur,karaktersiz olan insan vardır.
bu konuyu ben actım .evet konumunda ismi aldatan kadınlar dır .
1)aldatan erkekler konusu burda cok gördüm .ki zaten bu konu üzerine baya yorumlar yaptılar üyeler
2)resmen kadın erkek ayrımı yapıyorum ben cünki kadın erkek doguştn farklıdır .kadını erkegi .ayrım tabiki yapılır kadın erkegin yaptıgını erkekte kadının yaptıgını yapamaz allah zaten farklı yaratmış
3)aldatmanın cinsiyeti yoktur dogru .ama burda konu kadın neiçin aldatır erkekleri anladık varsayalım .peki kadınlar niye aldatır .

ben konunun neresinde yalnışlık var anlamadım .
birdaha soruyorum .erkekler neden aldatır diye daha önce acıklaması azıcıkta olsa yapılmış
peki ya kadınlar .KADINLAR NEİÇİN ALDATIR??????!!!!

bu konuyu ben actım .evet konumunda ismi aldatan kadınlar dır .
1)aldatan erkekler konusu burda cok gördüm .ki zaten bu konu üzerine baya yorumlar yaptılar üyeler
2)resmen kadın erkek ayrımı yapıyorum ben cünki kadın erkek doguştn farklıdır .kadını erkegi .ayrım tabiki yapılır kadın erkegin yaptıgını erkekte kadının yaptıgını yapamaz allah zaten farklı yaratmış
3)aldatmanın cinsiyeti yoktur dogru .ama burda konu kadın neiçin aldatır erkekleri anladık varsayalım .peki kadınlar niye aldatır .

ben konunun neresinde yalnışlık var anlamadım .
birdaha soruyorum .erkekler neden aldatır diye daha önce acıklaması azıcıkta olsa yapılmış
peki ya kadınlar .KADINLAR NEİÇİN ALDATIR??????!!!!

kadın ile erkeğin arasındaki tek fark; bilek gücüdür!

O kadar büyük konuşuyorum ki evliyken başkasına göz koyacak kadar ezik değilim, o kadar düşmedim. Çok şükür haysiyet sahibiyim. Aldatma konusunu kafasına takmış olanlar o kadar güzel ve de çeşitli sebepler buluyorlar ki. Ama işte komikler aldatacak kadar gözü karalar ama iş boşanmaya gelince ben ne yapıcam? Yani bu aşk falan değil basit bir heves. Aynı gözü karalığı pislikleri ortaya çıktığında bekliyorum kendilerinden.

Yusuuuuf yusuuuufff...

erkeğe bilek gücü, kadına doğum gücü verilmiş
ikiside eşitleniyor yani.

başka fark göremiyorum.

gerçekten bu kadarcık fark görebilecek kadar kendinizi geliştirmiş olmanız çok güzel ama ne yazıkki kadın ve erkek bizim toplumumuzda eşit değiller
Eşit olsalardı şayet kadın hakları diye bir kavram olmazdı , bu hakları alabilmek için örgütler kurulmazdı
Kadınlar erkelerle eşit olmadıkları için haklarını elde edip ,erkeklerle eşit olmaya çalışıyorlar

gerçekten bu kadarcık fark görebilecek kadar kendinizi geliştirmiş olmanız çok güzel ama ne yazıkki kadın ve erkek bizim toplumumuzda eşit değiller
Eşit olsalardı şayet kadın hakları diye bir kavram olmazdı , bu hakları alabilmek için örgütler kurulmazdı
Kadınlar erkelerle eşit olmadıkları için haklarını elde edip ,erkeklerle eşit olmaya çalışıyorlar

erkekler ve kadınlar yasalar önünd eşittir .ama sosyal açıdan her yerde eşitlikten söz edilemez helede bu ülkede .maalesef bu bir gerçek .gelişmekte olan bir ülkede yaşıyoruz nedenide budur .
konuyu açan arkadaş belli ki aldatan kadınlar var mı ?neden aldatır vs vs gibi konular hakkında bilgi edinmek istemiş olabilir .ne var bunda neden büyütülüyor anlamıyorum .erkek ve kadının aldatma nedenleri çok farklıdır zaten aynı konu içinde tartışılması saçma olur ...

ben bu konuyu actım .
ve şimdi kendi düşüncemide paylaşayım sizinle .
EŞİMİ COK SEVİYORUM .ONU HİÇ ALDATMAYI DÜŞÜNMÜYORUM
HAYATDA BÜYÜK KONUŞMA DEMİŞLER BUGUNKİ DÜŞÜNCE ASLAA VE ASLA YAPMAM .Kİ ZATEN YEDİDE EVLİYİM
EŞİMİ ALDATMAM SEBEBİM ŞUDUR .EŞİM BENLE İLGİLENMİYOR GİDEYİM KENDİME BENLE İLGİLENECEK Bİ ADAM ARAYAYIM GBİ DÜŞÜNCE BANA TERSTİR KENDİMİ AŞŞALAMIŞ OLURUM .
EGER BİRGUN EŞİMİ ALDATICAK OLSAM DA SEÇTİGİM KİŞİ DÜNYANIN EN İDEAL İNSANI OLMASI GEREK ..Kİ MÜKKEMMEL AKLI BAŞINDAKI ERKEK ZATEN EVLİ KADINLA İLİŞKİ YAŞAMAK İSTEMEZ
EGER EŞİM BİRGÜN BENİMLE İLGİLENMESE BENİ SEVMESE BANA BAKMASA .BEN EŞİMEDE SÖYLEDİM DİREK BOŞANIRIM DİYE
YANİ BEN ALDATACAGIMA BOŞANIRIM RAHAT TAKILIRIM DAHA İYİ .
EŞİMİ ALDATDIGIMI EŞİM ANLARSA ZATEN BENİ BOŞAR AYNI ŞEKİL BENDE BOŞARIM .ONLARI GECERİM NAMUS DENEN BİR AHLAK VAR ELİN SAHTE GÜLÜŞLERİ İÇİN NAMUSUMU PİSLETEMEM .BİDE BENİM DÜŞÜNCEM ŞUDUR HİÇBİR ERKEK EVLİ KADINA İYİ NİYETLE YAKLAŞMAZ Kİ BAZEN DUL KADINA KOTÜ NİYETLE YAKLAŞIYOR COGU ERKEK .EVLİ KADINADA HERHANGİSE BİR AMACI CIKARI OLDUGU İÇİN YAKLAŞIR .BUNU HİÇ KENDİME YAKIŞTIRMAM .SEVGİ BENİM İÇİN COK KUTSALDIR .
AMA YNEDE SÖYLÜYORUM HAYATDA BÜYÜK KONUŞMAMAK GEREK YARIN KİM BİLİR KADER BİZİ NERELERE SÜRÜKLEYECEK

siz arkadaşa agır itamda bulunuyorsunuz .oysa herkese sagı göstermek gerek .iyilik yapacksakta ona yaptıgının kötü bişe oldugunu daha uygun dille anlatmalıyız .eger kalbimiz temizze ona tüüüüüüüüüüüüh reziiiiiil diyecegimize nasıhatlarda bulunum bu huyunda vazgecirmege calişmalıyız .:KK20:

Nerede ithamda bulunmuşum ne demişim?Gayet düzgün ifade ettim.O sordu dört dörtlük müsünüz diye ben de cevabını verdim.İtham ne demek biliyor musunuz acaba?

Son düzenleme:
erkek karısını neden aldatıyorsa, kadının kocasını aldatması da bundandır. edepsizliktendir. suçu karşı tarafa atmak , ''sen hak ettin, bana ilgi göstermedin...'' sözleri de en büyük acizliktir. anlaşamıyorsan ayrılırsın. anlaşıyorsan da başka maceralara girişmezsin.

En mantıklı cevaplardan biri bence...

Lütfen konuyu polemiğe döndürmeyiniz, birinin erkek olduğunu, yazdıklarınında fake olduğunu düşünüyorsanız bunu topikte yazıp konuyu dağıtmak yerine bildirim yapmanız gerektiğini sürekli dile getirmekten yoruldum.

Hakaret, aşağılama, kötü üslupla yazılmadıktan sonra her yoruma saygı göstermemiz gerektiğinide unutmayalım, herkes kendinden mesuldür.

Bence; kafa dağıtmak olarak, sanki yapsam biraz kafam dağılır tarzında bir düşünceden çıkan ve bunun nedeni ilişkinin sıradanlığından, kadına verilmeyen ilgiden ve mutsuz ama hala umudu olan bir ilişkden doğar. ama yapılınca bir işe yaramadığını görmek hayal kırıklığı yapabilir bence yapan kişi tamamen vicdanıyla bir başına dahada mutsuz olur. tabi bu benim fikrim..

Eşini aldatan kadınlar, başlığı çok ürkütücü geldi.Bir kadın ,eş ve anne bunu yapmamalı...erkekler bu konuda yeteri kadar arsız bir kadın onlar gibi olmamalı...konu sebeb ne olursa olsun aldatmak kadına hiç yakışmıyor ,aldatılmakta... aldatmak hiçbir insana yakışmıyor cinsellik ya da başka konular fark etmez... :KK50:

aldatan aslında kendini aldatmıştır.ama maalesef toplumuzda erkeğin elinin kiri kadının namussuzluğu olarak görülüyor.çok yanlışşş...
aldatıcak olan bari boşansın evdekinin canını sıkmasın:KK47::KK47::KK47:

biliyorum biraz hızlı bir giriş olacak bugün üye oldum ve ilk mesajım bu konu ile ilgili. ama birde aldatan kadının penceresinden baktınızmı?

1)- ilgi göstermeyen , hakir gören, aşağılayan (bazen) bir eş,
buna karşı beğenen ilgilenen sorunlarını dinleyen bir sevgili

2)- annesi her zaman senden öndedir.

18 senelik evliyim ilk 7 seneden sonra eşim maalesef 2 tane kız doğurdum diye artık bana sanki düşman mışım gibi davranıyor. buna karşılık (2. çocuğum okula başladıktan sonra çalışmaya başladım) iş yerinde muhasebe bölümünde biri varki hergün iltifat ilgi alaka, gelde aldatma dimi.

içinizde kendinizi haklı olarak görüyorsunuz fakat yarın öbür gün mutluluğun ne olduğunu görünce çok pişman olacaksınız:KK1:

içinizde kendinizi haklı olarak görüyorsunuz fakat yarın öbür gün mutluluğun ne olduğunu görünce çok pişman olacaksınız:KK1:

fakat zaten herkes kendine göre haklıdır. kendini haklı gördüğü sebepleri vardır ve o sebepler doğrultusunda bakınca o kişiyi anlayabiliyoruz bence. ama tabii bazı yanlışları yinede hiçbir sebep değiştiremez.

X