Eşinizde en sevdiğiniz ve en sevmediğiniz huylar, davranışlar

:kızgın: beni kızdırmak için elinden geleni yapıyor bu benim hoşuma gitmediği kadar onun en büyük zevki
:1no2: yatak odasında elbise askısı olduğu halde eşyalarını çıkarıp yere sermesi(mont-kazak-pantalon üst üste)
:uhm: akşamları sigara içip küllüğü koltuk tepesinde bırakması
:sm_confused: akşamları ikimizde işten eve geldiğimizde 6,30 da dış kapıyı tüm kilitlerine varana kadar kitlemesi (çekirdek vs.canım istediğinde kilit açmak la uğraşıyoz bu arada ben giriş katta oturduğum için kapının dışında demir kepenkli kapı var üstünde 3 kilit var )
he bide yemek yerken o yemeğini bitirpi benden kürdan paçata vs. ister tabi hepsi masadayken
bu kadar değil tabi aklıma geldikçe yazarım kızlar:bbo:

ben: kocacım sana bişi sorabilir miyim
eşim: sor
ben: beni seviyormusun
eşim: evet
ben: kocacım öyle deme KARICIM SENİ ÇOK SEVİYORUM dermisin
eşim: seviyom
ben: ya kocacım öyle söyleme KARICIM SENİ ÇOK SEVİYORUM dermisin
eşim: seviyorum karıcım
ben: ben çıngar çıkarmadan önce mi söylicen şu cümleyi yoksa çıkardıktan sonra mı
eşim: adet günün mü yaklaştı
ben: imdattttttttt

Dün akşamki muhabbetimiz (muhabbet mi o da tartışılır)

(Ben) - Ben kendime iş kurmak istiyorum hayatım. Sıkıldım artık hergün o kadar yol git gel. Ticaret yapim. Bi bebe giyim açayım ya da benzer bişey ben uğraşmayı seviyorum. Hem oğlumla zaman geçiririz.
Eşim- Tabi niye olmasın. İyice araştır aç. İstersen bir pastane aç
- Olabilir ama pastane çok düşünmüyorum. Giyim daha çok ilgi alanıma giriyor biliyorsun.
- Evet olabilir ama istersen mantıcı aç. Gıda sektörü her zaman daha iyidir.
- Belki ama ben mantıdan anlamam. Yapamam, satamam. Ama giyim hele çocuk giyim ilgi alanım. Gider fabrikalarla konuşurum şartlarını öğrenirim denerim ya en azından.
- Evet bence de dene. Ama istersen balıkçı aç. Balıkları halden alır gelir satarsın
- Murat benle dalga mı geçiyorsun sen
- Hayır hayatım niye dalga geçeyim ki
- Ben balık yemem sevmem görmeye tahammül edemem
- Ama ben seviyorum. İstersen Akvaryumcu aç.
- Murat beni çıldırtma ben sadece bebe giyim diyoruuuuuuum
- Tamam kızma ben sadece fikir veriyorum.
(Sessizlik)
Murat :
Ben de iş kursam iyi olur aslında
- Mesela?
- Mesela metal sektöründe
- Murat halkla ilişkiler şirketi kur
- Ne anlarım ben ondan
- E ben ne anlarım balıktan, mantıdan, akvaryumdan
- Konuşulması zor bi insansın Arzu
-:sm_confused:

-Beni kırdığı halde özür dilememesi(Bugün tam 11 gün oldu konuşmuyoruz)
-Bazen düşünmeden konuşması (ki bu karşısındakini kırıyor)
-çorap meselesine hiç girmiyim, çıkamam çünkü
-Ütüsüzde olsa kıyafetini ütülemeden giymeye kalkması (en sinir olduğum yönü)
-Hergün traş olmaması
-Banyoda sonra banyoyu öylece bırakması
-İnatçı olması
-İnsan birgün olsun karısına "bugün çok hoş olmuşsun" demez mi. Yok benimki demez.

Devamı gelecek.

Okuduğum kadarıyla herkesin evliliği sit-com tadında:))
Ayn cım ben yokken elbet karıştırmaya yardım eden gönüllü bir hatun bulmuştur kocacığım hangi erkek 5-6 ay çay içmeden!!! durabilir ki:))
Eşimin mutfağa girmesinden nefret ediyorum çöp kutusu 2 adım ilerde olmasına rağmen soyduğu meyve v.s. kabukları lavabonun içinde yarısı da yerdedir deli oluyorum görünce:mymeka:

Krocuğum aynı şeyi eşimde yapar
_ tatlım sen çocuklarla oynarken ben biraz siteme gireyim, 1 saat mola istiyorum..
-tabii canım keyfine bak
5dk.geçmemiş daha ilk forumu okumam bitmemiştir
-çayım bittiiiiiiiiiiiii
çay gelir, sandalyeye oturulur klavyeye parmaklar uzanmIşken
-dora kustuu bez getir
bez gelir,çocuk ve halı temizlenir tekrar pc başına oturulur 3dk.sonra
-çaaaaay
:1shok: tabi tatlım
çay gelir, eylül sıçar alt temizlenir,tv kumandası eşe verilir,dora tekrar kusar, çay biter İMDAAAAAAAAT

krdi bugün de beni güldürdün
sana bir teklif eğer kendi işini kurmak istiyorsan -ki bu konuda yeteneğin olduğunu kabul etmek gerek- senaryo yaz mesela son yazdığın murat-arzu maceraları sit-com tadında harika olmuş
piyasadaki benim diyen avrupa yakasından bile daha komik

Erkekler ortalama değerlerde aynı özelliklere sahipler sanki! Hemen hemen hepsi çocuk bakımında başarısız. Ben de birtek benim eşim çocuk konusunda donanımlı değil sanıyordum. Örneğin dün kızımın doktora götürülmesi gerekiyordu ve benim iş durumumda hiç müsait değildi. Buna rağmen kreşten alınması, doktor randevusu (akşam kayınvalidemdeki yemek organizasyonu), reçetedeki ilaçların evdeki olanlarla olmayanların ayrılması vs. gibi tüm ayrıntılarla uğraşmak zorunda kaldım. Sevgili eşimde bi zahmet kızımızı doktora götürdü. Tabi akşam çocuğumu gördüğümde külotluçorabı fanilasının içinde üstü başı dağılmış bir haldeydi. Neyse akşamın konusu babasının kızını doktora götürmüş olmasıydı, bense işyerinde kebap bir şekilde oturdum...

ay krom cıgerımden vurdun la benı en cok esımın resmı kıyafetını ısyerınde kaptırmasına sınır oluyorummm yahu alıp gelıyo eve ısyerıne goturup adamın elınde sıfır esya kalıyo lazım oldugunda eeee baska evde yokmu bu kacıncı verısım yaaaaaa::kızgın: bıde cok dokuntuludur ozel oda vermısım ona her esyasını pc cd v.s sı ıcın dahada yetmıyo dolaplarımı kullanmasınaaa kıl oluyorummmm:kızgın:

peri bacım, kızma da o kadar okudum yazını ne demek istediğini bir türlü anlamadım yaw. Bir nokta virgül kullan ,parayla değil ki bacumm:a015:

Kocalarmı çekiştiriliyor hemen atlıym:)))) dagınıklıgındann:KK43:(( banyo yaptıktan sonra havlusunu saga sola atmasından ve annesine anormal düşkünlüğündenn

çoraplarını yere koymak dışında her yere koyar.
tüm kıyafetlerini ortaya saçar.
devamlı konuşur.
devamlı yeni iş fikirleri bulur.
çocuklarda ona benzeyen yönler bulmaya çalışır.
herşeyin en iyisini anası yapar.
çocukları hırpalayarak sever.
akşam devamlı çay istemesine.
devamlı bir şeyleri getir demesine.
tamir gerektiren işleri yapmayıp benim yapmama sinir oluyorummmmmmmmmmmm

herkes eşini çekiştirmiş bende fortcuyu çekiştireyim bari ;yanındayken bile sanki hiç yokmuşum gibi maç izlemesi :kızgın: ardından kanalları gezip tek tek maç yorumları seyretmesini ve o kapanasıca çenesini hiç kapatmamasını na deli oluyorum yaww :mymeka:

Öncelikle tam anlamıyla bi odun romantizm nedir bilmez.
Çorap meselesine gelince yastıkların arasında sıkışmış vaziyette buldum geçen deli oldum ya bilerekmi yapıyo anlamadım evde çoraplarını çeşitli yerlerde görmek mümkün :kızgın:
Çok beceriksiz makarna bile yapamıyo çalıştığım için haftada bi temizlik yapıyom yalvarırım resmen temizliğe yardım etmesi için bi toz alır arkasından ben tekrar alırım.
Çayının şekerinide ben karıştırıyom ama genede seviyom hergeleyi :)
Aklıma gelince yazarım daha bitmedi.

Kızlar galiba hepimizin kocalarının yapıları aynı gibi. biz bize benzeriz. aslında birde onlara bizde sevmediklerini sorsak herhalde eşimde dahil dırdırınız derlerdi.
ama yinede allah kimseyi sevdiğinden ayırmasın tangur tungurda olsa sevmeseydik çekemezdik bence.

İNATÇILIĞINDAN
HER TARTIŞMAMIZIN ARDINDAN HAKLI ÇIKMASINDAN
NIYE BOYLE YAPIYORSUN DEDİĞİMDE SENDEN ÖĞRENDIM DEMESINDEN NEFRET EDIYORUM:mymeka:
AMA YINE MUTLUYUM ÇOK ŞÜKÜR
DAHA EVLENMEDIM EV HALINI BILEMIYORUM İNŞALLAH ÇORAPLARINI SAĞA SOLA FIRLATMIYORDUR:1shok:

ÇOK TİTİZDİR ASLA DAĞINIKLIĞINI GÖREMEZSİNİZ ( Çok zor bir ihtimal )
BENDE ÇALIŞTIĞIM İÇİN BANA DA ÇOK YARDIMCI OLUR ...
HARCAMALARIMA KARIŞMAZ.
MİSAFİRDEN NEREDEYSE BENDEN ÇOK HOŞLANIR.
BENİMLE ÇOCUKMUŞUM GİBİ İLGİLENİR.
GEL GELELİM ARADA BİR ATIŞIRIZ BİR HIHI DER ( Deli olurum )
NE DEMEK YA HIHI RESMEN BENİ GICIK ETMEK İÇİN YAPIYOR.
BİDE İNATÇIDIR HEMDE ÇOOOK İNATÇI. ( Damarına asla basmamak lazım )
PC OYUNLARINA BAYILIYOR, BAZEN VARLIĞIMI UNUTUYOR O ZAMAN DA SİNİR OLUYORUM...

krom,kakuşum,krdim ve sedefsena öldüm gülmekten la eşlerinizle olan diyaloglarınıza :))))Ne güzel anlaşıyorsunuz birbirinizle Allah muhabettinizi arttırsın:)))))

- deli gibi maç izlemesinden
- maç seyrederken kendinden geçip gooollllll diye bağırıp apartmanı ayağa kaldırmasından
- maç seyrederken beni unutup sanki staddaymış gibi davranmasından
- türk yabancı demeden içinde top olan bütün sporları izlemesinden
- ben onunla konuşurken beni sadece dinleyip bir tek kelime bile etmemesinden
- beni maçlara tercih etmesinden (sinir..)
- her gün kıyafet değiştirp çamaşır ve ütü çıkartmasından
- kimseye akşam oturmasına gitmemesinden
- haksız olduğunda beni üzdüğünde özür dilememesinden
- bir akşam geldiğinde nasılsın neler yaptın dememesinden
- hadi gel biraz dolaşalım gelelim dememesinden
- benimle inatlaşıp haksızda olsa haklı olmaya çalışmasından
- banyoda elini yüzünü yıkayıp havluyu askıya değilde kapının kulubuna sıkıştırmasından
- bu çay meselesinden bende şikayetçiyim ben kk başındayken beni çağırıp çay bitti diye bağırmasından

AKLIMA GELMEYEN BİR ÇOK ŞEYİNE SİNİR OLUYORUMMMM....!:eek:klava: :eek:klava: :eek:klava:

-hayatımm şeker nerdeeee???(karşı komşuda hayatım...)
-özlemmm su bardaklarını bulamıyorumm...(fazla uzağa kaçmış olamazlar...sen kapıyı tut ben dolaba bakayım...)
-pijamamıı nereye koydunn.?(sanki ben çıkardım pijamasını...)
-bu lamba niye parlak?
-ya bu çocuk niye uyumuyoo..
-bu çocuk niye uyuyoo....

oyyyy oyyy oyyy oyyyy:1ninca: :1ninca: :1ninca:

X