Eşinizde en sevdiğiniz ve en sevmediğiniz huylar, davranışlar

ben; ahmet akşam bize misafir gelcek canım haberin olsun
ahmet; ne gene kim geliyo yoksa görücümüü amannnn
ben ; yok ya dayımlar bise gelcek hani arasan belki duyamam
ahmet; ya annen gene sana birini bulduysa olmaz yok akşam eve geç git ben gelir seni alırım
ben;ahmet degil valla ya dayımlar diyom
ahmet; o zaman şöle yapalım hayatım işden çık sen ben seni gelip alım eve bırakım
ben; aaa ahmet ama sık bogaz ediyon beni kaçmıyom bi yere
ahmet; yüzügünü sakın çıkarma semra bak lavaboda falan unuttum yok sonra

biz her hafta yaşıyos bunu zavallı annemden dolayı parayona oldu

mutfağa girmiştir ve yemek yapacak...(bu arada ahakkını yemeyeyyim her haftasonu kahvaltıları eşim hazırlar...4 yıldır böyle:)))ama iş akşam yemeği oldumu felaket...
-hayatım aslında kurufasülyeye süt koymalıyız.denemeliyiz yani...(iyide zorumuz neee adamm...)
-keke tuz koymayı denedinmi hiç tatlım?(yooo..uzaktan deliye benzer bi halimmi var..)
-çayı gazozla demlesek noolurr?(imdaaatttt)

ve buna benzer bir sürü dahiyane fikir....sanırsınki ümit usta mutfağa girmiş ille farklı bişeyler yapacak....bide beni beğennmez yemek yapma konusunda tekdüzelikle suçlar...yeni çığırlar açamıyomuşum:))))

bideee onu uyarmama rağmen dediğimi yapmamak için beni ikna etmesinden ve sonunda haklı çıkmaktan nefret ediyorum...

Krommm la sabah sabah koptum burda:)))), eşin ve sen bu maceralarınızla izlenmeye değersiniz kesin izlenme rekoru kırarsınız:))))
senin eşin süt koyuyor benimki k.fasulyeye yumurta kırar, makarnayı sütle pişirir,sağolsun mutfağa girer ve aslında hakkını yemiyeyim güzel yemek yapar ama ne yazıkki mutfak diyaloğumuz şöyle geçer:

Eşim:patitom ya ben balığı pişireyim sen salatayı yap tamam mı?
Ben:tamamda ne kelime,işime gelir yırttım desene bir salata yapacağım o kadar, sofrayıda kız kurar bitti gitti
Eşim Patitom fırın tepsisi nerde:uhm:
Ben:kuşum bak gözüne batıyor tam karşında
Eşim :Ayçiçemm benim elim kokmasın şimdi soğanı sen doğrasana
Ben::bbo: hönk!eh tamam doğrayayım bari
Eşim:buzdolabından sivri biber çıkarsana bide güzelce yıka ben ince ince doğrarım
Ben:tmam çıkarayım,dolaptan başka birşey istiyor musun öfffff
Eşim:öfleme patitom bak ama sana parmaklarını yiyeceğin bir yemek hazırlıyorum
Ben:iyide canım herşeyi benden istiyorsun ne anlamı kaldıki:1closedeyes:
Eşim:ayçicem dolaptan domates istemeyi unutmuşum domates çıkarsana
Ben::1shok: demin sordum dime başka birşey istiyor musun diye
Eşim:hadi amma vıdı vıdı yaptın versen nolur eline mi yapışır bak sana şahane yemek yapıyorum
neyseee yemek hazırlanıp pişene kadar böyle sürer gider sofraya otururuz daha ağzımıza bir lokma yemek sokmadan
Eşim: Nasıl ama süper yapmışım dimee,kızım nasıl beğendinmi yemeği anan böle güsel yapamıyor dime:1shok: :1shok: :1shok:

veeee malesef kızım ve ben sofradan kalkana kadar eşimin duymak istediği iltifatları teker teker sıralarız:))))))

sevgilim beni cok kızdırır sürekli bişekilde damarıma basar sonrada takılıyorum sana der beni huysuzlandırmak cooook hosuna gidiyo ama benim hiç hoşuma gitmiyorr...nefret edıyorum bu davranısından cok komık ya arkadaş ölümüne gangayık hahah

kizlar hepini_z cokk tatlisiniz cok güldümmm yaa bendeniz 27 sene evlikten sonra tüm bunlar cokk dogal gelmeye basliyor degismesini beklemeyin yaslandikca daha komik oluyorlarr kayin validem benden özür diledi oglum cok daginikt1r kusura bakma dedi yillar sonraa ehhh buda bir seydir dimi ama

valla korkularımla dalga geçer ve tv izlerken dünyadan kopar.çok plancıdır planı yaptımmı ona uyulcak başka bi alternatif yok anaacım

önce kendi istediklerini zorla begendirirler.senin begendiğin hep 2.sırada kalır.onların istediği yere gidilir.kanepede uyr kaldıramam.sinir olurum.benim gibi kocası kanepede uyuyan varmı lütfen yardım edin.cnn tv ve ntv le uyur
daha sayyımmı.........üffff bizi rahat bırakınyaaaaa:emir_bebek: :kızgın:

ahh ahhh aynen ıkı arkadaşımda aynı dertten muzdarıp benım gıbı.ya benı kızdırmaktan buyuk keyıf alıyor sınırlenıp kızdıkca daha cok ustume gelıyor bu benı ınanılmaz cıldırtıyor.tv ızlerken cıtımız cıkmıyor cunku benı duymuyor(gercı tv ızlemedıgı zamanlardada uyuyor)bız konuşmayı unuttukmu ne.kotu yanıda ne bılıyormusunuz arkadaşlar artık bende eşimle konuşmak ıcın cabalamıyor uzmuyorum kendımı ve sevgım gıttıkce azalıyor evlılık sadece ........... degıldır.neyse konuyu başka yerlere surukluyorum saygılar

Her şeye Küsmesine Sinir Oluyorum.günlerce Surat Asmasi Beni öldürüyor...........:kızgın: :kızgın: :kızgın: AHANDA BÖYLE GÜNLERCE HİÇ ÇEKİLMİYOR

en sevdiğim özelliği sakin olması, olaylara sorgulamadan, yargılamadan anlayışla yaklaşması, empati yeteneğinin gelişmiş olması, paylaşmayı ve konuşmayı çok sevmesi, düşünceli ve titiz olması..
sevmediğim özelliği çocuk gibi fazla ısrarcı olması, fazla meraklı olması, istediği bişey olmayınca suratını asıp oturması, inatçı olması...
suratını asıp oturunca gıdıklıyorum dayanamıyor,
merak ettiği bişey olduğunda şuanda konuşmak istemiyorum diyorum,
ısrar etmeye devam ederse yapmayacağımı söylüyorum, bişeyin kendiliğinde olursa güzel olduğunu,
inatçı olmasına gelince sanırım ikimizde de baskın bir özellikti, birbirimizi incitmemeye özen gösteriyoruz sorun ne olursa olsun...

Sevdiğim yönleri sağolsun çok hoş tutar beni sevgi sözcüklerini hiç eksik etmez her an her dk
Anlayışlıdır,vicdanlıdır,sinilenir ama sinirinin en fazla 5dk sürmesi küslük tutması hoşuma gider
Ailesine bağlıdır,bir kadına nasıl davranması gerektiğini iyi biliyo eşşek.
Sevmediğim yönleri; Ani sinirleri bazen çok anlayışlı olmasınada kızıyorum niyeyse aklıma başka gelmiyo şu an eminim vardır ama

Üzgünüm ama bugün ona çok sinirliyim ve hiç iyi yönlerini sayacak modda değilim :KK43:
-Kindar
-Tartışırken ağzından çıkana dikkat etmeyen
-Ukala herifin teki ...

herşeyi çok iyi bilirim ve ben bilirim en akıllı benim edasından hoşlanmıyorum ama ne yapıyım

rahatlığı ve tv izlerken tamamen odaklanması beni hasta ediyor ben konuşmak istiyorum ama okadar dikkatli izliyorki bende öyle kös kös ona bakıyorum.....
aynen valla benim eşimde öle tv karşısında kitleniyo resmen ne sölersen söleyim duymuyo beni deli ediyoo bide aşırı dercede maç hastası olması spor haberlerine bayılıyo sinir oluyorum ama sevdğim bi huyuda var oda benim gibi gezmeyi sevmesi ve cimri olmaması yani genelde bütün huylarını seviyorum ee arada o kadar kusur olur canımmm:roflol:a.s

Eşimin en sevmediğim huyu çoraplarını çıkarıp çıkardığı yere bırakması (hergün yeni bi çorap giyer ama nedense çıkardıklarını kirli sepetine atmaz.), seslendiğimde umursamaması ve beni her seferinde yanına kadar getirmesi ve en kötüsü de arabasına olan düşkünlüğü (Kızmasam tüm hafta sonunu arabayla geçirecek.)
Sevdiğim Huyları; Sevecen olması, sevdiğini belli etmesi, gönül almayı bilmesi, hastalandığımda çok iyi bi doktor olması elinden geleni yapması,şakacı olması, bana çok düşkün olması ve cimri olmaması... :):)

sevdigim yönleri : her zaman ve her yerde önemli oldugumu hissettirmesi, beni sımartması, benimle bi bebekmisim gibi ilgilenmesi, dısarda yemek yerken, arkadaslarla otururken elimi tutması ve kulagıma seni seviyorum die fısıldaması, bana kıyamaması :)) ...

sevmedigim yönleri : kıskanc olması, kücücük bi olayı acaip büyütmesi, bazen sorumsuzca davranması (bana kızdıgında)

sevmedigim yönleri: daginik, geveze ve aceleci

sevdigim yönleri: romantik, ev islerinde yardim eder, yemek yapar,
kizimla cok iyi ilgilenir, merhametli

Iste böyle a.s

çok ağırdır çok iki saat hazırlanıp dışarı çıkamaz
çokda uyur
her şeyi bana sorar çok sinir oluyom illa benden onay alacak
alış verişe gitsin illa iki üç sefer telefon eder peyniri hangisinden yağı hangi marka alıyım diye çok sinir oluyorum bu huyunda
sevdiğim tek iyi yönü ...ben kavga etsemde o hep susar:roflol:

Sevmedigim yönleri:
uyukucu
rahat
geveze
inatci

Sevdigim yönleri:
anlayisli
yardim eder bana
eglenceli
Eli bol
cok karismaz bana

Son düzenleme:
evet kızlar benim kocişin
sevediğim yönleri: eşimin eli sıkı ..cimri değil ama çok sıkı pek bişey almak istemez
bende alış veriş ebayılırım iyimi...özellikle süse
sevdiğim yönleri ise .çok romantik sevgi dolu çok yardımcı her konuda...
idare ediyorzu yani..ama iyiki eşim onu seviyorum

X