eski sevgilim çıplak fotoğraflarımı yaymakla tehtid ediyor

Bir gün bu kızın yerinde kendi çocuğunuz da olabilir, büyük konuşmayın. 😉
Cocuk twdavisi goruyorum cok stresli bir donemin icindeyim ben buyuk konusmuyorum konuyu farkli yerlere cekmeyin lutfen ve sakin evlatla vurmaya calismayin ..

Kız yaşayacağını yaşamış zaten. Olay olduktan sonra verilen tavsiye tavsiye değil, azarlamak oluyor. Bu kız sevgilime fotoğraf atsam mı diye konu açmamış.
Haklisiniz tamam ben yanlis anlamisim demekki yada anlik bi reflex

Cocuk twdavisi goruyorum cok stresli bir donemin icindeyim ben buyuk konusmuyorum konuyu farkli yerlere cekmeyin lutfen ve sakin evlatla vurmaya calismayin ..
Başkasının evladını dilinize dolarsanız, başkası da sizi dolar. Bu kadar basit, drama gerek yok.

Benim zihniyetim dusuncm fikrim sana kalmadi .. herkes istedigini acik bir sekilde bir dilde soyleyemicek mi yani sizlerden izin alip konusucak halim yok oyuzden herkes kendi isine baksin bu benim dusuncem bu benim fikrim herks kendi dusuncesinden sorumludur.. goruyoruz televizyonlarda neler oluyor nelerrr sizin zihniyetinizi anlayabiliyorum tabi ki ..
Offf madem gerçekleri söylüyoruz. Lütfen üstte verdiğiniz kitap okuma önerisini uygulayın da imlanız düzelsin.

Arkadaşlar eski sevgilim çıplak fotoraflarımı yaymak la tehtid ediyo ne yapmalıyım bilmiyorum lütfn yardım edin
Eski sevgilin var eski sevgilinde çıplak fotoğrafların var ve reşit değilsin.. Burdaki herkes de kendini suçlu hissetme sen haklısın vs. Diyor. Evet bir hata yapmış olabilirsin gençsin küçüksün bu şekilde ilişkilerden uzak durman gerekir diyen de yok evet şimdi ben linç yiyeceğim ama reşit olmadan evlenen kızlara basbas bağıranlar nedense sevgiliyken her haltı yapmayı normal karışılıyor yani sevgili olabilir onunla ilişkiye girebilir onu bırakıp başkasıyla sevgili olup onunla da ilişkiye girebilir ama on yedi yaşında evlenene etmedik hakaret kalmaz çok enterasan cidden. Ama şunu gördüm haram ilişkide her şey mübah sayılıyor yani cinsel hayat yaşamak sevgiliyle buluşmaya giderken süslenmek vs. Evli olunca ama çok yanlış eşine süslenmek iyidir desen cingar çıkarıyorlar o bana süslensin falan 😅 neyse bu da bir çeşit feminizm kültür yozlaşması artık adına ne derseniz Avrupa olma yolunda ciddi adımlar da diyebiliriz AB ye alırlar bizi bir kaç seneye

Eski sevgilin var eski sevgilinde çıplak fotoğrafların var ve reşit değilsin.. Burdaki herkes de kendini suçlu hissetme sen haklısın vs. Diyor. Evet bir hata yapmış olabilirsin gençsin küçüksün bu şekilde ilişkilerden uzak durman gerekir diyen de yok evet şimdi ben linç yiyeceğim ama reşit olmadan evlenen kızlara basbas bağıranlar nedense sevgiliyken her haltı yapmayı normal karışılıyor yani sevgili olabilir onunla ilişkiye girebilir onu bırakıp başkasıyla sevgili olup onunla da ilişkiye girebilir ama on yedi yaşında evlenene etmedik hakaret kalmaz çok enterasan cidden. Ama şunu gördüm haram ilişkide her şey mübah sayılıyor yani cinsel hayat yaşamak sevgiliyle buluşmaya giderken süslenmek vs. Evli olunca ama çok yanlış eşine süslenmek iyidir desen cingar çıkarıyorlar o bana süslensin falan 😅 neyse bu da bir çeşit feminizm kültür yozlaşması artık adına ne derseniz Avrupa olma yolunda ciddi adımlar da diyebiliriz AB ye alırlar bizi bir kaç seneye
Şimdi bu konuyla yazdığınız ne alaka? Herkes iyi yapmışsın aferin iyi ki çıplak fotoğraf attın mı demiş? Artık nerden ne çıkaracağınızı nereden mağdur edebiyatı yapacağınızı şaşırdınız. İlla bişeyle kıyaslamak mı lazım konuları? Gerçekten bu sitede çoğu yorum dam üstünde saksağan vur beline kazmayı höff.

Şimdi bu konuyla yazdığınız ne alaka? Herkes iyi yapmışsın aferin iyi ki çıplak fotoğraf attın mı demiş? Artık nerden ne çıkaracağınızı nereden mağdur edebiyatı yapacağınızı şaşırdınız. İlla bişeyle kıyaslamak mı lazım konuları? Gerçekten bu sitede çoğu yorum dam üstünde saksağan vur beline kazmayı
Kıyaslarım veya kıyaslamam fikrimi söyledim buradaki aklı başında olan arkadaşlar bu genç arkadaşımıza daha yol gösterici mesajlar da atabilirdi. Belki başka genç kızlar da okuyor bu yorumları, size göre alakasız bana göre çok alakalı. Ben söyleyeyim sevgili genç arkadaşlarim sizinle cinsel birliktelik yaşamak isteyen adamlardan koşarak kaçın illa sevgiliniz olsun istiyor iseniz sizi siz olduğunuz için seven elinizi tutmaya kıyamayan adamlarla birlikte olun. Ben gençken bana kimse bunu söylemedi mesela kendimi değersiz ve çirkin hissederdim annem sanki evde kalacakmışız gibi davranırdı o yüzden ilgi gösteren ilk erkeğe koşarak gidebilme potansiyeline sahiptir ama Allah'tan ben böyle hatalar yapmadım

Reşit olmadan evlenen kızlara basbas bağıranlar nedense sevgiliyken her haltı yapmayı normal karışılıyor yani sevgili olabilir onunla ilişkiye girebilir onu bırakıp başkasıyla sevgili olup onunla da ilişkiye girebilir ama on yedi yaşında evlenene etmedik hakaret kalmaz

18 yaşın altındaki bir genç evlenirse büyük bir sorumluluğun altına girer, eğitim hayatı ya bitmiştir ya da aksamak üzeredir, kaynana görümce ıvır zıvır derken pekçok kişiyle uğraşmak zorunda kalır ve tüm hayatı değişir. Diğer yandan hiç evlenmeden cinsellik yaşayan 18 yaş altındaki genç tüm hayatını değiştirmemiş ya da büyük sorumluluk almamıştır. Pişman da olsa ilişkisini de sürdürse pek bir şey değişmez, büyük oranda eski hayatına ve eğitimine kaldığı yerden devam eder. Aman yeter ki sex hayatım olsun diye koştur koştur evlenip sonra forumda milletin ilişkisine salça olmaz. Endaksi?

Son düzenleme:
Daha resit degilsin okulunu oku kitap oku canın sıkılıyorsa git kek börek yap zamanini gecir erkek herzman bulunur kacmaz merak etme oku calis bisey yap ayaklarinin uzerinde dur once bu ne erkek sevdasidir bu kizlarda
Size ne be
Erkek sevdalısı belki size ne
Niye hem kitap okuyup calisip okul okuyup sevgili yapamaz mı gençler kafaya bak

Ne dediğinizi bilmiyorsunuz

Kusura bakma ama hem resit degilsin hem cahilsin .. sevgiline hangi lafina sozune inanip kandirip ciplak fotograf atiyorsun mesela once bunu sorgula ciplak fotograf ne derece ciplak fotograf mesela gercekten vay ulkemin evlatlarina bu yaslarda kendine yaptigina bak daha ask nedir bilmiosun gözün kör olmus kalk bide resim at peki yarin ne yapacaksin sirada ne var ? Once bi ayakta durmayi ogrenin sonra koşarsınız
Dedi kanatsız melek. Herkes hata yapabilir. Sadece yıkıcı eleştiri yapmayı biliyorsunuz. Bir gün siz hata yaptığınızda birşeyleri düzeltmeye çalışırken karşınızdaki de sizin üslubunuzla size cevap verir umarım

Onursuz,haysiyetsiz erkek gibi görünen iğrenç varlıklarla hayatın boyunca karşılaşman yüksek olasılık.
Bu yaşadığın tecrübe yaşına göre ağır gelecek ama şanslısın ailen yanında,destekçin süreci atlatmak daha kolay olacaktır.
O şere.sizden korkma o korksun artık.her tehdit yargıda cezasını bulacak,bir daha bir insanın canını yakmaya kalkamayacaktır,yaparsa yaşayacaklarının arsızı olacaktır.
Geçmiş olsun...

18 yaşın altındaki bir genç evlenirse büyük bir sorumluluğun altına girer, eğitim hayatı ya bitmiştir ya da aksamak üzeredir, kaynana görümce ıvır zıvır derken pekçok kişiyle uğraşmak zorunda kalır ve tüm hayatı değişir. Diğer yandan hiç evlenmeden cinsellik yaşayan 18 yaş altındaki genç tüm hayatını değiştirmemiş ya da büyük sorumluluk almamıştır. Pişman da olsa ilişkisini de sürdürse pek bir şey değişmez, büyük oranda eski hayatına ve eğitimine kaldığı yerden devam eder. Aman yeter ki sex hayatım olsun diye koştur koştur evlenip sonra forumda milletin ilişkisine salça olmaz. Endaksi?
Ben 3 üniversite bitirdim ve 26 yaşında evlendim sizin gibi bilip bilmeden yorum yazan kişinin kişiliğine saldırmayacak kadar eğitimliyim. Ve reşit olmadan cinsel ilişki yaşayan kız çocuğu evet çok büyük sorumluluğa girer hamile kalabilir sonra gidip kürtajla falan uğraşır veya babasız bir çocuk dünyaya getirir. Yani öyle bir anlatmışsınız ki evlilik çok kötü çok berbat bir şey gibi? Evet sorumluluğu var ama evli olmadan yürütülen ilişkilerde sorumluluk yok mu? Çeker giderim hesabına mı millet ilişki yaşıyor? Bir de reşit olmayan birinin evlenmesine karşıyım ama gidip cinsel ilişki yaşamasına da şiddetle karşıyım. Burada genç bir arkadaşın gidip üniversitese okuyup kütüphanelerde ne bileyim arkadaşlarıyla birlikte cafede falan oturması gerekirken- belki de lise öğrencisi bilemiyorum- çıplak fotoğraflardan bahsediyor ve siz bunu normal karşılıylrsunuz tamam 👌 siz çocuğunuzu böyle yetiştirin özgür olsun ama maalesef ki sizin gibilerle aynı ülkede yaşıyoruz umarım hiçbir zaman karşılaşmayız sizin gibi insanlarla karşılaşmak istemem siz de muhtemelen, benim gibi gençleri sapkınlıklardan, sağlıksız ilişkilerden korumaya çalışan kişilerle karşılaşmak istemezsiniz. İyi günler.

Dedi kanatsız melek. Herkes hata yapabilir. Sadece yıkıcı eleştiri yapmayı biliyorsunuz. Bir gün siz hata yaptığınızda birşeyleri düzeltmeye çalışırken karşınızdaki de sizin üslubunuzla size cevap verir umarım
Burası bir forum isteyen istediği yorumu yapar ben çocuğun kişiliğine hakaret etmedim fikrimi beyan ettim ve diğer yorumumda bazı tavsiyelerde bulundum. Hata olduğunu kabul ediyorsanız bir sorun yok buradaki yorum yazanların çocuğa bir madalya takmadıkları kaldı

Burası bir forum isteyen istediği yorumu yapar ben çocuğun kişiliğine hakaret etmedim fikrimi beyan ettim ve diğer yorumumda bazı tavsiyelerde bulundum. Hata olduğunu kabul ediyorsanız bir sorun yok buradaki yorum yazanların çocuğa bir madalya takmadıkları kaldı
Yok bide hakaret etseydiniz ne zannediyorsunuz kendinizi? Fikrinizi de sormamış konuyu bir daha okuyun bundan sonrası için ne yapabilirim demiş. İster hata olduğunu kabul eder herkes ister etmez ama siz kendi fikirlerinizi diğerlerine empoze etmeye çalışamazsınız burası özgür bir ülke isterse 17 yaşında evlenmeden sevişir

Yok bide hakaret etseydiniz ne zannediyorsunuz kendinizi? Fikrinizi de sormamış konuyu bir daha okuyun bundan sonrası için ne yapabilirim demiş. İster hata olduğunu kabul eder herkes ister etmez ama siz kendi fikirlerinizi diğerlerine empoze etmeye çalışamazsınız burası özgür bir ülke isterse 17 yaşında evlenmeden sevişir

Arkadaşlar özgürlük kavramının da şeyini çıkarmayın sağlıklı bir kadın reşit olur okur güzel bir flörtü varsa aklına yatıyorsa birlikte olur illa evlensin diyen biri değilimdir esnektir düşüncelerim.
Ama burda çocuk yaşta seksi savunmayın be🤮🤮🤮 Ayrıca suç hukuken bile. Kızların kafası karışacak her yaklaşımı sevgi aşk sanacak zaten gençliğin verdiği toyluk var daha dün 32 yaşında adam 17 yaşındaki sevgilisini öldürdü.

Son düzenleme:

Bence hakaret etmiyorsanız sorun yok. Ama illa marjinal olmalısın ki şakşak yapsınlar.

X