Eşleriniz her akşam kahveye, kafeye gidiyor mu? Buna çözüm bulan var mı?

Chills

Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2024
115
33
28
Yani bir ara da ekstradan hali saha alışkanlığı vardı o sağlık sorunu olunca bitti. Ya bir insan her akşam mı gider? Hafta da en az 4 en çok 5 gün kahvede. Kötü bir şey yapmıyoruz diyor. Hamileyim ve hormonlar nedeniyle çok mutsuz hissediyordum. Ama malesef o geceler de gitti. Gitme de demiştim. Ben arkadaşları ile zaman geçirip mutlu olmasından rahatsız değilim ama ona ihtiyacım olduğu zamanlar dahi gitmesi ne biliyim ne düşünmeliyim? :/

Gitmiyor kahvе aliskanligi yok. Arkadaslari da zirt pirt disarda takilan tipler degiller herkes karisinin yaninda duruyor. 😄
Hamilesiniz tamam da huyu yeni cikmiş gibi davranmanin manasi yok adam boyleymiş boyle evlenmis boyle hamile kalmissiniz yani. Takmayin

Benimki de gidiyor ama sürekli değil. Evde yalnız durmaktan korkuyordum gitme diyordum gitmiyordu. Ama arkadaş çevresinde Ramazan ayında bekârken her gün çıkma alışkanlığı varmış önceden ramazan da 4 / 5 defa çıktı oda beni rahatsız etmiyor deşarj olduğuna inanıyorum ama sizinki sıkıntı bence

Bence gitmesinde sorun yok sayısında sorun var haftada 1-2ye indirmeye çalışsın orta yolu bulun direk gitme demek yerine sayısını azaltsın. Her akşam giderse evde siz vakit geçiremiyosunuz demektir

Yani bir ara da ekstradan hali saha alışkanlığı vardı o sağlık sorunu olunca bitti. Ya bir insan her akşam mı gider? Hafta da en az 4 en çok 5 gün kahvede. Kötü bir şey yapmıyoruz diyor. Hamileyim ve hormonlar nedeniyle çok mutsuz hissediyordum. Ama malesef o geceler de gitti. Gitme de demiştim. Ben arkadaşları ile zaman geçirip mutlu olmasından rahatsız değilim ama ona ihtiyacım olduğu zamanlar dahi gitmesi ne biliyim ne düşünmeliyim? :/
Benim evliligin ilk zamanlari ayni sekildeydi zor gecen hamilelik var aksamlari esim yok kahvede gece geç geliyo. Sabret sabret sonunda patladim ama tartisma büyük oldu,ondan sonra kahveye gider ama geceleri deil isten ciktiginda eve gelmeden ugrar oda gec saat deil aksam 7 evde olur.

80 lerde 90 larda babalar böyleydi Allah'ın her günü çıkarlardı. Bir şey olsa kahvehaneden çağırdırdık. Benim eşim de haftada 2 gün falan arkadaşlarıyla çıkar. Bence hiç gitmemesini isteme de birazcık sayısını azaltsin. Şu döneminde yanında olmasını istediğini söyleyebilirsin.
Sonra zamanla düzene girebilir

Benim eşim gidemez çünkü istemem 5 gün çıkmasını. Sayı çok fazla. Benim evlilik müessesine ters:)

Gıtmez

Önceki konunuzu da şimdi okudum. Kocanız bana şüpheli geliyor. Her defasinda kahvede olduguna emin misiniz?

Bizim burda (Almanyadayim) bir türk kahvesi var, ama ordan ne zaman gecsen sadece esine ve cocuklarina hayri olmayan erkekleri görürsün. Bana göre evli erkegin kahvelerde isi yok. Ha arkadaslarinla bir yerlere gidip yemek yer icer gelirsin..o ayri konu. Böyle seylere nasil zaman buluyorlar hayret

Hayır gitmez benim eşim, gidecekse de bana sorar.
Benim gönlüm yoksa uzatmaz, "tamam" der ve gitmez 😅
Gidebilir de sayısı haftalık için fazla geldi bana 😅 Göreceli bir durum kimi hep evde diye söylenir kimi de hep dışarda tercih meselesi

benimde dert yandığım çok şükür bebiş oldu 2 çocukla zor geceleri göndermiyorum büyük oğlumu uyutuyor kızlada ben ilgileniyorum kadın bunun icin boşanma davası açsa haklı çok abartıyorlar kadının ilgiye ihtiyacı var abartıyorlar 😡

Haftada 4 5 çok. Eşim nadiren kahveye gider arkadaşlarıyla. Zaten 3-4 erkeğin toplanıp sürekli sap gibi kafede takılması da hep saçma gelmiştir bana

X