Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

sazan gibi atladim bende oyle bakarken bi ara dogukan vardi programa cikmadan konu acmis bi sitede gelismeleri yazmis filan ona bakiyordum:KK53:

Su gibi canlıydı bugün yarında canlıymış onlar çalışıyo bayramda esra hanım tatilde:KK53:

öılletı saf yerıne mı koyuyo bunlar naz gıtmeden cekmısler ama naz gıttı yayın olsunda mıllet baksında ne olursa olsun yanı

bu bolumleri ne ara cekmis ki o zaman:44::44:

Çok eski çekilmiş değil çünkü orada bir adam varya değişim için gönderdiler saçı sakalı kesildi o adamın saçı sakalı bu programdada kısaydı yani bir hafta olmamaış çekileli ama belki 3-4 gün önce çekilmiş olabilir.Çok saçma olmuş canlı değil ama altta tel noları bile yayınlanıyor o an arasa sanki bağlanabilecek.

Çok eski çekilmiş değil çünkü orada bir adam varya değişim için gönderdiler saçı sakalı kesildi o adamın saçı sakalı bu programdada kısaydı yani bir hafta olmamaış çekileli ama belki 3-4 gün önce çekilmiş olabilir.Çok saçma olmuş canlı değil ama altta tel noları bile yayınlanıyor o an arasa sanki bağlanabilecek.

hafta sonu filan cektiler herhalde...hasanda cunku dun gitti biriyle bugun vardi yine nazida gordum hic dikkatte etmedim :KK53:

hii evet cenk biriyle yakalanmis filan diye az sonralari verdiler ama cikmadi herhalde :26:

Ekipten biri diyolardı dimi :KK1:ben de görmedim ama sürekli izlemiyodum kaçırmış olabilirim diye düşündüm:26:

Ekipten biri dediğini bende kimdi göremedim ama o şarkı söyleyen olabilir diye düşündüm onun yaşı uygundu ona.

X