Kaynanam yüzünden esra erol izler oldum

Eklentiler

• IMG_20220308_152736.jpg
    IMG_20220308_152736.jpg
    121,4 KB · Görüntüleme: 44
Arkadaşlar kaynanam bize son geldiğinde 1 ay burda durdu gitti. Bir ay orda ne işi var demeyin ev onların evi. Bir ay boyunca müge anlı dır esra erol dur ne varsa izledi sayesinde bende izler oldum çok sövüyorum ama izlemekten kendimi alamıyorum bu bataktan nasıl çıkarım. Tivibu kullanıyoruz bi dünya izlenecek şey varken ben esra erol izliyorum
Acil vizyonunuzu geri kazanmanız lazım. Bem onşarı görünce bile başıma ağrılar giriyor sizi hiç düşünemiyorum

İzlemek istiyorsanız izleyin ayol 😅 ben de Kaynanam gelince ya da ona gidince izlerim, sohbet ederim kritik yaparım. Mutlu olur bir şeyler konuşabiliyoruz diye. Zaten bir yerden sonra sıkılıp bırakıyorsunuz. Biz esasen eve kapanma döneminde çok sarmıştık eşimle iyi izliyorduk, bıraktık sonra işe başlayınca.

Bu siteyi keşfettim biraz unuturum izlemem diye burada takılıyorum
Birde sürekli o moda girerseniz de birakamazsiniz izlemeyi , yani izliyorum merak ediyorum mutfakta işim varken durduruyorum diye sürekli bu düşünceyi beslerseniz de birakamazsiniz , rastgele açar izlersiniz kapatirsiniz zaten bir kere gelen kişilerin konusunu bilmeyip izlemezseniz sonrası pek sarmıyor😂 biraz ara verin sonra şimdiki kadar ilginizi çekmez

İzlemek istiyorsanız izleyin ayol 😅 ben de Kaynanam gelince ya da ona gidince izlerim, sohbet ederim kritik yaparım. Mutlu olur bir şeyler konuşabiliyoruz diye. Zaten bir yerden sonra sıkılıp bırakıyorsunuz. Biz esasen eve kapanma döneminde çok sarmıştık eşimle iyi izliyorduk, bıraktık sonra işe başlayınca.
Biz pandemide evli değildik eve kapanmadık sokağa çıkma yasağı varken çıkıyorduk yanımızada eczane poşetinde üç beş ilaç alıyordur polis çevirirde nereye diye sorarsa komşuya ilaç götürüyoruz diye yalan söylemek için 😂😂😂

Biz pandemide evli değildik eve kapanmadık sokağa çıkma yasağı varken çıkıyorduk yanımızada eczane poşetinde üç beş ilaç alıyordur polis çevirirde nereye diye sorarsa komşuya ilaç götürüyoruz diye yalan söylemek için 😂😂😂
Evet salgın zamanı hepimizden üç - beş tahta götürdü 😂😂 ben de evin alışveriş sorumlusuydum. Eşyaları eve götüremeyip park köşesinde yardım beklediğim zamanı unutamıyorum 😂😂

Bunun kaynana ile alakasi yok 😂
Arada bir izleyim diye mügeyi aciyorum. 5dk dayanamiyorum. Millet yerine ben utanip yerin dibine giriyor kapatiyorum. Bana ne oluyor ise 😂

Son düzenleme:
Birde sürekli o moda girerseniz de birakamazsiniz izlemeyi , yani izliyorum merak ediyorum mutfakta işim varken durduruyorum diye sürekli bu düşünceyi beslerseniz de birakamazsiniz , rastgele açar izlersiniz kapatirsiniz zaten bir kere gelen kişilerin konusunu bilmeyip izlemezseniz sonrası pek sanmıyor😂 biraz ara verin sonra şimdiki kadar ilginizi çekmez
Simge ile gizem konusu var mesela simge bana o kadar tanıdık geliyor ki mesela sanki gördüm onu bi yerde ben ya

Evet salgın zamanı hepimizden üç - beş tahta götürdü 😂😂 ben de evin alışveriş sorumlusuydum. Eşyaları eve götüremeyip park köşesinde yardım beklediğim zamanı unutamıyorum 😂😂
Alışveriş yaptığında çamaşır suyuyla bulaşık yıkar gbi dışardan gelen ne varsa yıkadın mı ilk salgın çıktığı zaman ben yaptım öyle bi mallık 😂😂

Simge ile gizem konusu var mesela simge bana o kadar tanıdık geliyor ki mesela sanki gördüm onu bi yerde ben ya
Merak etmeyin o bana da tanıdık geliyor ya bı film de ya da dizide bir karakter gibi çok tanıdık hal ve tavırlar var onda 😬 çoğu arkadaşımda aynı fikirde yani tek değilsiniz

Alışveriş yaptığında çamaşır suyuyla bulaşık yıkar gbi dışardan gelen ne varsa yıkadın mı ilk salgın çıktığı zaman ben yaptım öyle bi mallık 😂😂
Yok o kadarını yapmadım. Balkona koyuyordum. Şişeli falan olanları bezle silip dolaba koyuyordum. Görümcem paketleri yıkama alışkanlığı yüzünden kilolarca pirinçten sarma yapmak zorunda kalmış mesela 😬😆😆

Arkadaşlar kaynanam bize son geldiğinde 1 ay burda durdu gitti. Bir ay orda ne işi var demeyin ev onların evi. Bir ay boyunca müge anlı dır esra erol dur ne varsa izledi sayesinde bende izler oldum çok sövüyorum ama izlemekten kendimi alamıyorum bu bataktan nasıl çıkarım. Tivibu kullanıyoruz bi dünya izlenecek şey varken ben esra erol izliyorum
Bağımlılık yapıyor.Aslinda bir anne oglunda bir ayda kalabilir.Evi uzaksa yalnizsa neden sorun olsun.Eger oğluna gelinine müdahalesi yoksa.

Valla 2 gün raporluydum evde ben de maruz kaldım o zehire.O cıyaklayarak konuşmalara nasıl tahammül edebiliyorsunuz ya hiç mi başınız ağrımıyor.Sizin kaynana benim de babam bağımlı, gündüz Müge anlı esra erol, akşam halk tv izliyor,yersen.

X