Kaynanam yüzünden esra erol izler oldum

Beni de eski komşum Müge Anli ya sardirmişti hakikaten bulasici bir sey bu.Normalde hic tarzim degil ama bi yerinden bi yakaliyorsun sonra elin mecbur gidiyor sanki kumandaya.Kurtuldum şükür hic izlemiyorum epeydir .Youtube bundan kurtulmak icin iyi bir platform aslinda.Nefis geliştirici kanallar var .Ilgi alaniniza göre secin ,acin bi tane bu sefer orda cakili kaliyorsunuz ki Esra Erol un yaninda akademi gibi kanallar yani.Ben Esra Erol tarzi programlarin kurgu oldugunu düşünüyorum zaten kendimce.O kadar insanin önünde para versen söylenmeyecek aile sırlarini söylüyorlar bilemiyorum.

Beni de eski komşum Müge Anli ya sardirmişti hakikaten bulasici bir sey bu.Normalde hic tarzim degil ama bi yerinden bi yakaliyorsun sonra elin mecbur gidiyor sanki kumandaya.Kurtuldum şükür hic izlemiyorum epeydir .Youtube bundan kurtulmak icin iyi bir platform aslinda.Nefis geliştirici kanallar var .Ilgi alaniniza göre secin ,acin bi tane bu sefer orda cakili kaliyorsunuz ki Esra Erol un yaninda akademi gibi kanallar yani.Ben Esra Erol tarzi programlarin kurgu oldugunu düşünüyorum zaten kendimce.O kadar insanin önünde para versen söylenmeyecek aile sırlarini söylüyorlar bilemiyorum.
Bence gerçekler ya bende başta yalandır faln diye düşündüm de kurgu değil ya besbelli

Başka derdim olunca onu da yazacam söz.
Benim kocam da kumar bağımlısı 6 aydır oynamıyor çok kötü bir durum gerçekten herkesin arkasında ailesi de durmuyor ki boşansın bende arkamda kimse olmadığı için boşanamıyorum.
Bende google geçmişinde erotik sayfalara girdiğini gördüm çok da kafaya takmadım herkes kendine yakışanı yapar

Buyrun ben size dert buldum. Tek derdiniz Esra Erol'muş gibi alakasız birini suçlayıp böyle bir konu açmanız masum gelmedi bana. Dalga mı geçiyorsunuz acep?

Evet çok sevdim sizi, ondan. Tanışsak yarım gram altın takardım yeni gelin olduğunuzdan mütevellit.
Şaka bi yana nikahımı hatırladım şimdi. Ben gelinliğimi dolap uygulamasından aldım hemde 150 liraydı çok da güzel bi gelinlik kabarık kolları falan dantel omuz aşağısında duran modellerden şuan alsan 5 bine bulamazsın

X