Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

Aşık değilim ki ben, sadece beğendim, okulum olmasa olucaktım valla, ne yalan söyleyeyim, maşallahı var çocuğun.:KK53:
Kiz sana diyen kim yazarkende tahmin ettim alinacagini ama :KK1:

Seyircilerden bi kiz sarilmis ahmete sana asigim diye ondan bahsediom demin olumduz diyince gormen lazimdi kizi ama ahmet yuz vermio:KK37:

Kiz sana diyen kim yazarkende tahmin ettim alinacagini ama :KK1:

Seyircilerden bi kiz sarilmis ahmete sana asigim diye ondan bahsediom demin olumduz diyince gormen lazimdi kizi ama ahmet yuz vermio:KK37:

Ayy bebeğim ben bana dedin sandım:KK1:, affedersin yaa:KK1:, kimmiş o kız, ben görmedim, kk ailesi olarak yolalım saçını başını:KK53:, senden duydum şimdi, vermesin tabii, aferim ahmete, evlenemez inşallah.:KK76:

Ayy bebeğim ben bana dedin sandım:KK1:, affedersin yaa:KK1:, kimmiş o kız, ben görmedim, kk ailesi olarak yolalım saçını başını:KK53:, senden duydum şimdi, vermesin tabii, aferim ahmete, evlenemez inşallah.:KK76:
Seyircilerin arasinda ahmet ciktiginda soyledi evlenmez onla ask oyle basit degil gibi birsey soyledi ahmet :KK51:

ayhanda.bi.değişik.giyiniyor...ayakkabılara.falan.allahım.ya...:KK37:..bence.hayır.diyecek......bende.cenk.hoşuma.gidiyo.ahmetten.bin.kat.yakışıklı.:KK31::KK8:

X