Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Süper valla.Ben hiç rejim yapmadım ki bu yaşıma kadar.Çok şükür kilo problemim hiç olmadı.Sigarayı bırakmam ve yaş la ilgili bu kilo_Oda gelmiş göbişime çöreklenmiş.Onu aldırdım mı deymeyin keyfime :KK9:
Sen ne yapıyorsun kilo için.

Maşallah benim de ömrüm rejim yapmakla gecti :KK5:Benimde yaş ilerledi kırkları, gectim artık.. Karın germe ameliyatı öncesi bıraksam iyi olur tabi. dukan diyeti yapmaya calışıyorum ama o kadar sıkı degil beş kg verdim.Arada kacamak var tabi

Hic bir sey eskisi gibi olmucak.
Mesela, göbegim cok görünmesin diye kambur durmucam.
Mesela, artik kimse bana ücüncü mü geliyor Allah kurtarsin demicek.
Yolda yürürken vitrin camlarina kendi silüetimi görürüm diye korkarak bakmicam.
Havuza gitmek istedigim zaman , iki saat evde kivranip gidiyim mi gitmeyim mi diye düsünüp vazgecmicem.
Koltukta oturup tv seyrederken kollarimi göbegimin üstünde birlestirip sonra da ben bu hale nasil geldim diye aglamicam.
Alisverise gitmek iskence degil, eskisi gibi zevk haline gelicek.
Daha anlatilacak bir sürü sey var kizlar, sizde ekleyin birseyler icinizden ne geciyorsa, sizi rahatsiz eden ne varsa.

Arkadaşım sanki beni anlatmış sın bunları bir cogunu bende yapıyorum.Vallahi süper anlatmışsın isteyen herkese nasip etsin ALLAHIM

Havuza gitmek istedigim zaman , iki saat evde kivranip gidiyim mi gitmeyim mi diye düsünüp vazgecmicem.
Koltukta oturup tv seyrederken kollarimi göbegimin üstünde birlestirip sonra da ben bu hale nasil geldim diye aglamicam.
Daha anlatilacak bir sürü sey var kizlar, sizde ekleyin birseyler icinizden ne geciyorsa, sizi rahatsiz eden ne varsa.

Arkadaşım sanki beni anlatmış sın bunları bir cogunu bende yapıyorum.Vallahi süper anlatmışsın isteyen herkese nasip etsin ALLAHIM

Evet bır heves 3 tane bıkını aldım,:nazar: ama amalıyatttan buyana 4 kılo aldım oda hareketsızlıkten artık yuruslere basladım 55 e gerı ınmem lazım verılır isteyınce verıyorum çünki..Biraz yürüyüş biraz kalori hesabı olup bıter ..Aldıklarımı komşuma gosterdım nasıl
olmus ona gore yaza gıyıımmı gıymeyımmı tuhaf oldum hep mayokını gıydıgım ıcın:)) Hadi kızlarrrr cesaret sonuclar guzelll......olacakkk..!!!

:KK43:( dikkat ettim bu forumda benımle ilgilenen yok :KK43:( küstüm size

Küsme küsme sana msj yazdııım.sonrada bu msjını gördüm :))) Hep bir elden araştırıyoruz.Hem sana diyorum ameliyatları toplu yaptırıp toplu indirim alalım.Yaza göbişsiz girmek dileği ile.Göbişe elveda,yaza merhaba:KK1:

[SUP][/SUP]

2 gündür cok güzel bir yag kullanıyorum ,çogunuzun duydugundan eminim.. Bende biliyordum fakt aklıma gelmemişti kullanmak
ve 2 gündür kullanmama ragmen izlerim daaha bir güzel hale geldı sanırım böyle gıderse iz miz kalmıcek:))))) SARI KANTORON denen bir yag ve bütün yaralara berelere morrarmalara iyi gelıyor hücre yeniliyor tavsiye ederimm..:nazar:

Maşallah benim de ömrüm rejim yapmakla gecti :KK5:Benimde yaş ilerledi kırkları, gectim artık.. Karın germe ameliyatı öncesi bıraksam iyi olur tabi. dukan diyeti yapmaya calışıyorum ama o kadar sıkı degil beş kg verdim.Arada kacamak var tabi

Amalıyattan sonra bıraz hareketsız kaldım ve iştah olayım süper dukan dıyetınden menunmusun arkadaşım...

:KK43:( dikkat ettim bu forumda benımle ilgilenen yok :KK43:( küstüm size

Selam arkadaşım ,bende okuyan arkadaşlarıma yaşadıgım tecrubelerımı aktarıyorum ister ilgilensınler ister ılgılenmesınler...Doktorumdan ve amalıyatımdan cok menunum ,artık bogazımı tutmam ve yuruyuslerıme basşlamam lazım......
Kombine aamalıyat oldugum için cok menunum ıkısı bırden cıktı...Darısı size.....:nazar:

Amalıyattan sonra bıraz hareketsız kaldım ve iştah olayım süper dukan dıyetınden menunmusun arkadaşım...

Selam sibel, anladıgım kadarıyla sen zaten şişman degilsin, yani kilon cok yok biraz dikkat etsen aldıklarını hemen verirsin.Dukan diyeti tam uygulayan icin süper bir diyet

[SUP][/SUP]

2 gündür cok güzel bir yag kullanıyorum ,çogunuzun duydugundan eminim.. Bende biliyordum fakt aklıma gelmemişti kullanmak
ve 2 gündür kullanmama ragmen izlerim daaha bir güzel hale geldı sanırım böyle gıderse iz miz kalmıcek:))))) SARI KANTORON denen bir yag ve bütün yaralara berelere morrarmalara iyi gelıyor hücre yeniliyor tavsiye ederimm..:nazar:

Aman maşallah :nazar:arkadaşım iz konusunda şanslısın evet bende duymuştum, memede iz kalırsa kullanırım diye düşünüyordum, ama gerek kalmadı:KK9: ama karın ameliyatı için aklımda sağol

Aman maşallah :nazar:arkadaşım iz konusunda şanslısın evet bende duymuştum, memede iz kalırsa kullanırım diye düşünüyordum, ama gerek kalmadı:KK9: ama karın ameliyatı için aklımda sağol

Memedeki izler okadar ince ve küçükki; karın amalıyatında bayagı uzun bır iz olusuyor ılk başta korktum tabıkıde ama şu an doktorumun dedııkleri çıkıyor yanlar bıraz cıkıntılı bır iz olmustu bu nee.!!!!! dedımm guldu bunler dumduz olucak ve sıfır ız kalıcak demıstı cunku asıkl iz kalan bolge ortada kalan bolgeymıs iz bantlarının cok faydasını gordum onları cıkarttım artık ve kantorana basladım hem karnıma masaj yapıyorum guzel şekıl alsın kan akşını saglasın hemde hızlı ıyılessın 1 ay 5 gun felan oldu ve 3 aydan once izlerde kendını üzmek dogru degıl goguslerım nerdeyse gectı gıbı keske bir tık daha buyuk taktırsaydım:)) adamın başını yedım küçük olsun dıyeee bana en sonunda kızdı ..bari hiç taktırmayın bundan kucuk olmaz dıye haklıymış:)) 260cc aslında cok guzel oldu
buyuk meme kadınları cok iri gosterıyor buyunuz uzunsa ıyıde :))) ben 1.60 şu an 59 kılo oldum gercı:))) sanırım b kap gıyıcem henuz sutyen almadım ama bıkınılerde 85 beden oldu benımde ıstedıgım buydu... optummmm:KK9::126:

Memedeki izler okadar ince ve küçükki; karın amalıyatında bayagı uzun bır iz olusuyor ılk başta korktum tabıkıde ama şu an doktorumun dedııkleri çıkıyor yanlar bıraz cıkıntılı bır iz olmustu bu nee.!!!!! dedımm guldu bunler dumduz olucak ve sıfır ız kalıcak demıstı cunku asıkl iz kalan bolge ortada kalan bolgeymıs iz bantlarının cok faydasını gordum onları cıkarttım artık ve kantorana basladım hem karnıma masaj yapıyorum guzel şekıl alsın kan akşını saglasın hemde hızlı ıyılessın 1 ay 5 gun felan oldu ve 3 aydan once izlerde kendını üzmek dogru degıl goguslerım nerdeyse gectı gıbı keske bir tık daha buyuk taktırsaydım:)) adamın başını yedım küçük olsun dıyeee bana en sonunda kızdı ..bari hiç taktırmayın bundan kucuk olmaz dıye haklıymış:)) 260cc aslında cok guzel oldu
buyuk meme kadınları cok iri gosterıyor buyunuz uzunsa ıyıde :))) ben 1.60 şu an 59 kılo oldum gercı:))) sanırım b kap gıyıcem henuz sutyen almadım ama bıkınılerde 85 beden oldu benımde ıstedıgım buydu... optummmm:KK9::126:

Canım benim memede izim vardı kücültme, ameliyalarında oluyor iz ister istemez, ama benim doktorum da bu konuda başarılı ince ince uğraşmış iz kalmadı meme başındaki hafif pembelik dışında:KK9: Karın işim nisan gibi daha net degil ama, onun izi seninde dediğin gibi uzun oluyormuş.... DR Ercan bey karnıma önceden çizmişti boyunu bakmam için çok yanlara gitmeyecegim demişti ama yinede bana uzun gelmişti.Bence meme boyutun güzel arkadaşım :nazar:Karnındaki izlerde zamanla silikleşecektir bende:KK54:

Canım benim memede izim vardı kücültme, ameliyalarında oluyor iz ister istemez, ama benim doktorum da bu konuda başarılı ince ince uğraşmış iz kalmadı meme başındaki hafif pembelik dışında:KK9: Karın işim nisan gibi daha net degil ama, onun izi seninde dediğin gibi uzun oluyormuş.... DR Ercan bey karnıma önceden çizmişti boyunu bakmam için çok yanlara gitmeyecegim demişti ama yinede bana uzun gelmişti.Bence meme boyutun güzel arkadaşım :nazar:Karnındaki izlerde zamanla silikleşecektir bende:KK54:

Evet karında yanlara ne kadar gıdılırse potluk okadar az kalıyormuş... zaten yanlardakı izler sorun degılmış ordakı doku kendını cok guzel onarıyormuş ,cunkı bır bayanda gormustum ve ızlerı cok kısaydı ve resmen potluk olusmus ve bende sormustum nıye boyle dıye kadıncagaz bılemıyorum ben kısa olsun dedım dedıı acaba benımkı nasıl olacak ızler sılıklestıkce mutlu olucam sanırım,:nazar: su an ınce bır cizgi halınde ıkı kemık arasında ama bıkınılerın altında kalıyor gorunmuyor ama ben asıl cıplakkken kendımı guzel gormek ıstıyorum
çatlaklarımın hepsı yok olmadı; sebeb gobüşümün üstünde küçük çatlaklarım vardı çünki onlara bır sey yapamazki! dolasıyla onlar altta kaldıı onada razıyım cunki o pörsük karnım gitti en azındann...birde zayıflasam 5 kılo eskı kıloma glesemm:)))))))))))))))

Benimde yapmam lazım ne kadar zamanda verdin 5 kg. ben o kadar versem bi o kadarda ameliyatta gitse ooo süper olurdu.

[SUP][/SUP]

Bende hapını kullandım sigarayı bırakırken dr vermişti.Yağını duydum dr mu verdi kullanman için.

doğumdan sonra sezeryanda karın gerdidenler vr mıı düşünüyorumm tecrübeli birilerinin yardımını istiroumm

X