Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Bende hapını kullandım sigarayı bırakırken dr vermişti.Yağını duydum dr mu verdi kullanman için.

[SUP][/SUP]

Selam tatlım, ben sarı kanoronu komşumdan duydum.. annesı 7 senedır yatalaktı ve sırtında ve bazı yerlerınde yaralar açılmıştı ve
bu yagı kullanmaya başladıktan sonra yaraları gecttı.. ve ınternette araştırmalar yaptıgmda herkesın cok menun oldugunu okudum
neden amalıyat izlerınıde gecırmesın...Ben denıyorum sonucları sızınle paylasırım,iz bantları süper di fakat dr. 1 aydan sonra iz bantı vermıyor zamanla silikleşecek dıyor ama ben cok çabuk gecmesını istıyorum bu yüzden kantorona başladım...:KK49::KK49:

doğumdan sonra sezeryanda karın gerdidenler vr mıı düşünüyorumm tecrübeli birilerinin yardımını istiroumm

Bildigimkadarıyla dogummdan en az 7 ay gecmesı gerekıyormus fakat tabıkıde doktorun en iyisini bilir bir sey daha işitmiştim sanatcılar
sezeryanla gerdırebılıyormuş ama ne kadar dogru bılmıyorum en dogru yanıt doktor verecektır..

Evet karında yanlara ne kadar gıdılırse potluk okadar az kalıyormuş... zaten yanlardakı izler sorun degılmış ordakı doku kendını cok guzel onarıyormuş ,cunkı bır bayanda gormustum ve ızlerı cok kısaydı ve resmen potluk olusmus ve bende sormustum nıye boyle dıye kadıncagaz bılemıyorum ben kısa olsun dedım dedıı acaba benımkı nasıl olacak ızler sılıklestıkce mutlu olucam sanırım,:nazar: su an ınce bır cizgi halınde ıkı kemık arasında ama bıkınılerın altında kalıyor gorunmuyor ama ben asıl cıplakkken kendımı guzel gormek ıstıyorum
çatlaklarımın hepsı yok olmadı; sebeb gobüşümün üstünde küçük çatlaklarım vardı çünki onlara bır sey yapamazki! dolasıyla onlar altta kaldıı onada razıyım cunki o pörsük karnım gitti en azındann...birde zayıflasam 5 kılo eskı kıloma glesemm:)))))))))))))))

İnan ben dikiş izi potluk, simetri ,olaylarına acayip takıntılıyım memede Allahıma şükür hiç birini yaşamadım:KK9:İnşallah karın dada yaşamam.Evet duymuştum kısa olursa köpek kulağı olur yanlar demişti doktorum tabi o daha kötü.Bende aynen senin gibi düşünüyorum cıplakken güzel görünmesi önemli, yaza süper olursun izlerin iyice hafifler

Bak ben sana 2 isim daha vereyim tugrul bey ve yakup avşar bunlarında teknigi iyi ,benim doktoruda araştır istersen kafana takılan olursa sorarsın :KK9:

Yakup Avşar'araştırdım intenetten burunda iyi diye yazmışlar.Karın gerdiren yok sanırım hiç yorum bulamadım.Araştırmaya devam :44:

Umarım her şey istedigin gibi olur arkadaşım.Allah yardım cın olsun

teseküredrim canim evet ameliyat tarihi kesinlesti 27 mart ameliyat oluyorum 23 mart izmire ucuyorum cok heycanliyim yanliz benim esim simdiden küstü konusmuyor :KK43: kesinlesince simdi o yan ciziyor buda beni husurzuz eti ya ama kim ne derse desin olucam bu ameliyati korku da var allah yardimcimiz olsun :)

siebel nasil izlerin :) doktorumuz ayni insallah bende senin gibi mutlu olucam :)

Almanyadan yarın bır hasta randevusu varmıs duyduguma gore o senmısın yasmınacım.. Benım alerjılerım oldugu ıcın bantlardakı alerjılerımden dolayı ızlerımı alerjılerım etkılemıstı ama onlar gecer bılıyorum cıldım cok hassas benım..Hadi bakalım hayırlısı olsunnn...:nazar:

teseküredrim canim evet ameliyat tarihi kesinlesti 27 mart ameliyat oluyorum 23 mart izmire ucuyorum cok heycanliyim yanliz benim esim simdiden küstü konusmuyor :KK43: kesinlesince simdi o yan ciziyor buda beni husurzuz eti ya ama kim ne derse desin olucam bu ameliyati korku da var allah yardimcimiz olsun :)

Hadi arkadaşım büyük güne az kalmış, hakkında en hayırlısı olsun, umarım sonuçları yüz güldüren bir ameliyat gecirirsin.Eşinin destek olması önemli, bence ikna et canım huzursuz girme ameliyata, güzel haberlerini bekliyorum

Yakup Avşar'araştırdım intenetten burunda iyi diye yazmışlar.Karın gerdiren yok sanırım hiç yorum bulamadım.Araştırmaya devam :44:

Toprak selam ben doktorumla ilgili yorum nette bulamamıştım her hasta girip nete yazmıyor canım dr Yakup beyin yaptıgı ameliyatı görmüştüm kadın cok memnundu bende baktım evet güzeldi. dikiş izi, verdigi şekil tabi sen iyice araştır canım

Toprak selam ben doktorumla ilgili yorum nette bulamamıştım her hasta girip nete yazmıyor canım dr Yakup beyin yaptıgı ameliyatı görmüştüm kadın cok memnundu bende baktım evet güzeldi. dikiş izi, verdigi şekil tabi sen iyice araştır canım

Teşekkürler araştırmaya devam:KK1:

Bende karın gerdirmek istiyorum ve bunun için bir estetik cerrahla görüştüm, tek çocuğum var ve yaş 37 ikinci çocuğu eşim istemiyor, Makul sebeplerimiz var bunun için bu başka bir mevzuu, ama ben her ihtimale karşı sordum ne olabilir diye hekime.Adam sadece ameliyatla dikilen kaskarın yeniden açılabileceğini ve 2. bir ameliyatın gerekebileceğini bunun dışında bir risk içermediğini söyledi.Hatta karın germenin üstünden 2 yıl geçerse daha iyi olur dedi, bir hastası başka doğum yapmıyacağı için karın gerdirmiş ama ameliyattan 6 ay sonra kazara hamile kalmış onu anlattı, gayet iyi gidiyor hamileliği sorun yok dedfi bana.Ama öteki taraftan bir arkadaşımın akrabası plastik cerrah, doktora benden bahsetti adam sakın karın gerdirme yaptırmasın sonradan daha kötü oluyor demiş ama neden hiç anlamadım, sonradan hamile kalmaktan bahsetmiyorum sadece karın gerdirme için dedi bunu.Ne gibi bi sorun olabilir bilmiyorum.Ama üstüne basa basa doğum düşünen bu ameliyatı ertelesin deniyor iyi düşünmek lazım.Ama koca bi karınlada yaşamak çok kötü bir şey, kadını güzel gösteren düz karın ve ince bel orası kesin, göğüs, popo hikaye.....

Hadi arkadaşım büyük güne az kalmış, hakkında en hayırlısı olsun, umarım sonuçları yüz güldüren bir ameliyat gecirirsin.Eşinin destek olması önemli, bence ikna et canım huzursuz girme ameliyata, güzel haberlerini bekliyorum

tesekürler jelesec daha 4 haftam var insallah ikna ederim esimi ama hic istemiyor sürekli kavga ediyoruz bu yüzden beni hic anlamiyor ama dönmem artik tarihim belirlendi 3 senedir yaptirmak istiyordum simdi artik zamani geldi eski karnima kavusmak istiyorum :))
önce ve sonrasi resimleri koyucam bir olayimda detayli anlatirim :)

Almanyadan yarın bır hasta randevusu varmıs duyduguma gore o senmısın yasmınacım.. Benım alerjılerım oldugu ıcın bantlardakı alerjılerımden dolayı ızlerımı alerjılerım etkılemıstı ama onlar gecer bılıyorum cıldım cok hassas benım..Hadi bakalım hayırlısı olsunnn...:nazar:

sibel canim benim randevum 27 mart canim daha 4 haftam var ya baya korkuyorum :) insallah güzel olur ve problem yasmam :) senden baya cesaret aldim :) tesekür ederim canim olub bitsin anlaticam resimde koyucam :)

tesekürler jelesec daha 4 haftam var insallah ikna ederim esimi ama hic istemiyor sürekli kavga ediyoruz bu yüzden beni hic anlamiyor ama dönmem artik tarihim belirlendi 3 senedir yaptirmak istiyordum simdi artik zamani geldi eski karnima kavusmak istiyorum :))

canım eşin neden istemıyor,haa dip not,iyi koca estetiğe karşı olanmışiuzun hıkaye sonra yazarım,senın koca sana düşkün şeker,ALLAH daim etsin,anadolu yakasında olup görüşmek isteyen olursa görüşelim,tuğrul beye tekrar gidicem,birlikte gidebiliriz.

sibel canim benim randevum 27 mart canim daha 4 haftam var ya baya korkuyorum :) insallah güzel olur ve problem yasmam :) senden baya cesaret aldim :) tesekür ederim canim olub bitsin anlaticam resimde koyucam :)

Tatlım dun ben doktordaydım gene kontrollere gıdıyorum, doktorumuda cok sevıyorum okadar ıyı bır ınnsan ki; hasatalara
karşı cok iiyi ve efendı birisi...Senden bahsettim kadınlar kulubunden bir arkadaşta size gelecekmiş dedim,okadar cok yurt dısından hastası var kii özelikle danimarkadan gelen cok..Benim özel bir durumum vardı cıldim cok hasas alerjik bir cilt
belki sizin izleriniz benden daha çabuk gecer cünki bana herşey alerji yapıyor ama yinede sonuc güzel..Düşün bantlara bile alerjim var bantlar bile yara yaptı vucudumu dikiş kenarlarımı onlar olmasaydı daha guzel olacaktı ama gececkk tabıkıde, hatta doktorumla kantoronu konustuk dedım kantorana başladım güldü dedı sibel hanım bir tarafına yagı surun bır tarafına surmeyın bakalım hangı taraf daha cabuk ıyılesecek :))))) ama hızlı ıyılesme gordu belkı sebeb bu olabılır dedı:)))eeeeeeeeeeee herşey ılaçlarda degıl ya Allahım dogada bır suru çare üretmiş..

canım eşin neden istemıyor,haa dip not,iyi koca estetiğe karşı olanmışiuzun hıkaye sonra yazarım,senın koca sana düşkün şeker,ALLAH daim etsin,anadolu yakasında olup görüşmek isteyen olursa görüşelim,tuğrul beye tekrar gidicem,birlikte gidebiliriz.

Ben tugrul beyle görüşmüştüm iyi ilgili uzun vakit ayıran bir doktor. Her şey istedigin gibi olur umarım

Arkadaşım inşallah eşinde seni anlar, ve yanında olur ,ben meme ameliyatımı kendim için oldum ve iyiki olmuşum diye bilenlerdenim :KK9: karın olayım nisan gibi bunuda yine ben istiyorum diye olacagım.O yüzden istiyorsan ol arkadaşım erteleme Allah yardımcın olsun

Haydi hayırlısı çok sevindim.Her şey yolunda gidicek güzel haberlerini paylaşıcan bizlerle,hiç korkma.Eşin de seni anlıyacak kararlı olduğunu görünce destekleyecek inanıyorum.Allaha emanet ol,darısı bizim başımıza.

öyle olabilir canim ya ama biraz destek olsa daha iyi olucak :KK43: biraz olsun korkularimi alirdi ama insallah biraz olsun beni anlamaya calisir benim ilk gögüs ameliyatimdan sonra tam 3 ay konusmadi ama sonradan eskisinden güzel olmus dedi :) insallah buda ölye olur

X