Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

canım bende çok merak ettim banada gönderebilirmisin resmini?burada yani izmirdede cemil tugay var çoğu arkadaş ona ameliyat oldu onunlada bir görüş istersen çok geçmiş olsun merak etme mutlaka düzelir,yapılabilecek bişeyler vardır.

Figen Aynurun resmi 577. Sayfada görebilirsin.

arkadasIm benim karnImda, bugün batmalar oldu. Igne gibi. UyusUklugu gittiginden herhalde.... Senin ne durumda

anlayamadIm, spormu yapayIm gecmesi icin.... negibi spor mesela?

Tatlım benim merhaba nasılsın? Sen en iyisi doktor a sor ne yapacağını.Ve ne zaman başlayacağını.İlk olarak küçük yürüyüşler veriyor sonrasında yavaş yavaş çoğaltıyorsun dakikaları ve mesafeleri.İnan uyuşukluk hissi bende az da olsa devam ediyor 7.ayım bitmesine rağmen.Biraz fazla yiyip kaçırsam karnım geriliyor ve karıncalanıyor.Aslında şikayetci değilim sürekli sık ama az yiyorum bu da benim işime geliyor.Hiç kilo almıyor üstelik yavaş yavaş da olsa kilo veriyorum.

ada gördünmü canım resmi

aynur canım bende gördüm evet gerçekten estetikle alakası yok ama 1güzel yanı var bence en azından karnını çok germemiş gördüğüm kadarıyla..bu şu demek:iyi bir dr a ameliyat olursan yeterince germe payı var ..bu sayede güzel bir karna sahip olursun yani en azından düzelme şansın var arkadaşım çok geçmiş olsun

bu arada benim cuma günü yapılacak ameliyatımı iptal ettim takip ettiğim kadarıyla ameliyat tan 2 3 ay sonra sorunlar yaşayanlar var hem gözüm korktu hemde bu dr un yaptığı 1 2 karın görme şansım olsa iyi olacak birde akupunkturla zayıflamaya karar verdim belki kışa doğru olurum ama şimdilik erteledim:KK36:

bu arada benim cuma günü yapılacak ameliyatımı iptal ettim takip ettiğim kadarıyla ameliyat tan 2 3 ay sonra sorunlar yaşayanlar var hem gözüm korktu hemde bu dr un yaptığı 1 2 karın görme şansım olsa iyi olacak birde akupunkturla zayıflamaya karar verdim belki kışa doğru olurum ama şimdilik erteledim:KK36:

Figen cim bu ameliyatı olacaksanda Ekim ayından sonra yap. Korse çok terletiyor. Hem yaza kadar da oturur ameliyatın.

yok canım o bant değil...bu silikon gibi pansuman sonrası kullanılan değil arkadaşım, bir paket alıyorsun onu 4 5 kere kullanıyorsun.18 tl bir paketi ama hiç bir yerde yok canım ...ataşehir memorial hastanesinin hemen yanındaki eczanede var

Jeleseccigim gene yetiştin imdada.Sagolasın .Sen kullandınmı bu banttan.Ve ameliyattan ne kadar sonra kullanılmaya başlanıyor.O eczaneyi buluruz.Alırız. Hızlandırıyorsa da daha çok menun oluruz.
Aceleci oldugum için hemencık geçsin istiyorumda.

Jeleseccigim gene yetiştin imdada.Sagolasın .Sen kullandınmı bu banttan.Ve ameliyattan ne kadar sonra kullanılmaya başlanıyor.O eczaneyi buluruz.Alırız. Hızlandırıyorsa da daha çok menun oluruz.

ÇOK HOŞ HATUNSUN:nazar: BİKİNİDE ÇOOOOOOK YAKIŞMIŞ:nazar: BANTLAR EVET İŞE YARIYOR CANIM BEN 1 AY SONRA BAŞLADIM KULLANMAYA,AL 3 4 PAKET YETERLİ OLABİLİR BELKİ DURUMUNA GÖRE DEVAM EDERSİN

ÇOK HOŞ HATUNSUN:nazar: BİKİNİDE ÇOOOOOOK YAKIŞMIŞ:nazar: BANTLAR EVET İŞE YARIYOR CANIM BEN 1 AY SONRA BAŞLADIM KULLANMAYA,AL 3 4 PAKET YETERLİ OLABİLİR BELKİ DURUMUNA GÖRE DEVAM EDERSİN

Jelesec cigim..İnan moral verdiniz.Teşekkur ederim.Ayrıca begenmede sevındım.

Bu bant olayınıda hemen el atacagım. Darısı isteyenlerin başına inşallah:KK1:

Merhaba Aledax,Ameliyat olduktan sonra dermatix kullandım yaklaşık 5 ay.sonrasında ben de başladım silikonlu bant kullanmaya.Sanırım Nisan başı gibi başladım.Kullanmaya başladıktan sonra ciddi bir şekilde izler silikleşmeye başladı.Ben her ikisini de denemiş biri olarak şiddetle tavsiye ederim.Zaten doktorumuz bile artık jel i bırakıp silikonlu bantlara geçti.

Merhaba Aledax,Ameliyat olduktan sonra dermatix kullandım yaklaşık 5 ay.sonrasında ben de başladım silikonlu bant kullanmaya.Sanırım Nisan başı gibi başladım.Kullanmaya başladıktan sonra ciddi bir şekilde izler silikleşmeye başladı.Ben her ikisini de denemiş biri olarak şiddetle tavsiye ederim.Zaten doktorumuz bile artık jel i bırakıp silikonlu bantlara geçti.

Nldglp çok teşekkurler.En kısa zamanda temin edecegım.Dermatixi ihmal etmiyorum.Doktorum banta gerek görmedi dikişine çok güvenıyor potluk vs hızla azalmaya başladı.Ama genede denemek istiyorum.

Saglıcakla

Gözün bayağı korkmuş Figen :) İyi bir doktor ve sonucunu görebileceğin hastaları olduktan sonra gözü kapalı ol bence bu ameliyatı.Eylül Ekim ayları bu ameliyat için ideal aylar.Ben Ekim de olmuştum.Hem izlerin silikleşmesi hem iyileşme süreci hem de korse olayı bence Ekim çok güzel bir ay.

Geçen sene tatilde hiç unutmuyorum bikini altımı göbeğime doğru çeksem alttan sallanan bıngıllar çıkıyordu.Aşağı doğru indirsem kümbet gibi karın fırlıyordu:KK43: ben bir aşağı bir yukarı tatili sürekli dikkat ederek geçiriyordum.Hele göğüslerimi bir görseniz patlamaya hazır bir bomba şeklinde orta çatal kısım açılsın diye yanlara doğru ittirirdim ikisini de bu sefer de bikininin yan taraflarından sarkarlar.Bir taraftan ittirip öbür taraftan çekiştirme ile yazım geçerdi inanın.Şimdi geçen yıldan 2 beden küçük bikiniler aldım.İttirecek bir yer kalmamış.Heryer yerli yerinde duruyor.Aynanın karşısında bir eğiliyorum bir kalkıyorum...tık yok.Dümdüz. Açılan saçılan kayan yamulan hiç bir yer yok.Bu yaz tatilinde bayağı boş zamanım olacak :))

Nldglp çok teşekkurler.En kısa zamanda temin edecegım.Dermatixi ihmal etmiyorum.Doktorum banta gerek görmedi dikişine çok güvenıyor potluk vs hızla azalmaya başladı.Ama genede denemek istiyorum.

Saglıcakla

Ataşehir Flora eczanesi.İletişim bilgileri var google da.

Dikişlerim benim de düzgün fakat dikişlerin üzerinde benim pembelikler var haala.Düştüğümde yada kolumu bacağımı bir yere çarptığımda çok morluk yapar benim tenim.Sanırım ondan.Ama ciddi iyileşme oldu inan.Bir de kalın ve ince bantlar var.Kalınlar sanırım iyi değilmiş.ACTİV M bizlerin kullandığı bant.

Gözün bayağı korkmuş Figen :) İyi bir doktor ve sonucunu görebileceğin hastaları olduktan sonra gözü kapalı ol bence bu ameliyatı.Eylül Ekim ayları bu ameliyat için ideal aylar.Ben Ekim de olmuştum.Hem izlerin silikleşmesi hem iyileşme süreci hem de korse olayı bence Ekim çok güzel bir ay.

Geçen sene tatilde hiç unutmuyorum bikini altımı göbeğime doğru çeksem alttan sallanan bıngıllar çıkıyordu.Aşağı doğru indirsem kümbet gibi karın fırlıyordu:KK43: ben bir aşağı bir yukarı tatili sürekli dikkat ederek geçiriyordum.Hele göğüslerimi bir görseniz patlamaya hazır bir bomba şeklinde orta çatal kısım açılsın diye yanlara doğru ittirirdim ikisini de bu sefer de bikininin yan taraflarından sarkarlar.Bir taraftan ittirip öbür taraftan çekiştirme ile yazım geçerdi inanın.Şimdi geçen yıldan 2 beden küçük bikiniler aldım.İttirecek bir yer kalmamış.Heryer yerli yerinde duruyor.Aynanın karşısında bir eğiliyorum bir kalkıyorum...tık yok.Dümdüz. Açılan saçılan kayan yamulan hiç bir yer yok.Bu yaz tatilinde bayağı boş zamanım olacak :))

Nldglp bu bikini ve tatıl olayını süper özetlemişsin.Agzına saglık.Aynen katılıyorum.İtmekten kakmaktan güneşleneniyorduk bile:KK1:

Bende iz bantını almak istiyorum eczane ile görüşsem kargo yapar mı acaba?
İz için hangi kremler kaçıncı haftadan sonra kullanılıyor ?
Krem kullanınca iz bantını nasıl kullancağız ne zaman sonuc vermeye başlıyor?
Kantoron yağı nasıl kllanılacak?

Çok sordum :)))

Saglıcakla

Bence sende potluk falan yok.Resimlerin gayet mükemmel görünüyor.Gerçek potluk nedir ya da gördünmü bilmiyorum ama.Ben gördüm inan fecaat feci yani:) hatta bu forumda bir kere köpek kulağından bahsedildi.Ben de atmaca gibi atlamıştım bende de köpek kulağı var diye:KK43: meğersem dikişlerin bitiş yelerinde dikişi denk getiremeyip büzdürerek kargacık burgacık sanki köpek kulağının içi görüntüsü haline getirerek başarısızca yapılan dikiş şekliymiş.Sağolsun ogltkn arkadaş resmini koymuştu da görmüştük ne olduğunu.Benim bahsettiğim ise basen fazlalıklarımdı.Ailede biz hep o cıkıntılarımıza kulaklarımız çıktı derdik:) ben de onu bahsetmek istemiştim.Ne bileyim yanlış dikiş uygulaması olduğunu.Sen de sanırım hiç potluk görmedin çünkü potluk kendi kendine geçen bir şey değil resmen sallanan et parçaları görüntüsünde:KK43: Resimlerinden gördüğüm kadarı ile çok hoş grünüyorsun :KK66:)

X