Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Bence sende potluk falan yok.Resimlerin gayet mükemmel görünüyor.Gerçek potluk nedir ya da gördünmü bilmiyorum ama.Ben gördüm inan fecaat feci yani:) hatta bu forumda bir kere köpek kulağından bahsedildi.Ben de atmaca gibi atlamıştım bende de köpek kulağı var diye:KK43: meğersem dikişlerin bitiş yelerinde dikişi denk getiremeyip büzdürerek kargacık burgacık sanki köpek kulağının içi görüntüsü haline getirerek başarısızca yapılan dikiş şekliymiş.Sağolsun ogltkn arkadaş resmini koymuştu da görmüştük ne olduğunu.Benim bahsettiğim ise basen fazlalıklarımdı.Ailede biz hep o cıkıntılarımıza kulaklarımız çıktı derdik:) ben de onu bahsetmek istemiştim.Ne bileyim yanlış dikiş uygulaması olduğunu.Sen de sanırım hiç potluk görmedin çünkü potluk kendi kendine geçen bir şey değil resmen sallanan et parçaları görüntüsünde:KK43: Resimlerinden gördüğüm kadarı ile çok hoş grünüyorsun :KK66:)

İyiki burası ve sizler varsınızda herşeyi ögrenıyoruz.

Bende biraz büzgülü dikiş denen kısım vardı.Kesinin her iki başına yakın kısımda.Açılmaz sandım .ilk önce orta kısım dümdüz oldu sonrasında büzgüler denen yer açıldı.Dokular oturmaya başladı.
Sanırım potluk görmemişim.:)Hatta doktora bunlar ne zaman düz olur falan diye serzenişde bulunmuştum.Sen inanmasanda kısa sürede düzelcek dedi.

Bu iz bantlarınıda akşama hallediyorum.İnşallah her şey yolunda gidiyor.

Nldglp bu bikini ve tatıl olayını süper özetlemişsin.Agzına saglık.Aynen katılıyorum.İtmekten kakmaktan güneşleneniyorduk bile:KK1:

Bir de sırtüstü güneşlenirken, yüzüstü şeklini alma hali varya ... acıyın, sevin o hanımları:))

arkadasIm benim karnImda, bugün batmalar oldu. Igne gibi. UyusUklugu gittiginden herhalde.... Senin ne durumda

Ada222 benimde oldu bir ay olmustu, artik hissetmeye basladim yavas yavas korseyi cikardim iki gün batmalar cektirmeler icten inan calisirken sag bacagimi cektirerek yürüdüm kaldiramadim acidan, yerden bir sey almak icin bile egilemiyordum. Hemen korseyi giydim, hissetme arttikca aciyi da hissediyoruz. Daha sonra boncuk gibi derinin altinda dikisin hemen üstünde seyler hissedeceksin.
Bunlarin hepsi normal, ic dokular iyilesip birbirine baglandikca biz bunlari hissedicez, zamanla düzelecekmis, ev doktorum öyle söyledi aylar alir dedi. Korse taktigim sürece batma fln pek hissetmiyorum. Evde cikarmak istiyorum korseyi biraz mutfakta is yapip ayakta kalinca tekrar takmak zorunda kaliyorum. Ben üc ay sonunda problem kalmaz diye düsünüyorum. Yorulunca oluyordur senin sikayetlerin dimi arkadasim? Ben de öyle yorulunca, is yapinca oluyor. Yine de doktor beyi ararsan icin rahat eder.
Bugün babalar günüymüs burda , babanizin babalar günü kutlu olsun. Bizim cocuklar unutmus, anne yardim diyolardi.
Kendine iyi bak canim yorulma fazla.

Bende iz bantını almak istiyorum eczane ile görüşsem kargo yapar mı acaba?
İz için hangi kremler kaçıncı haftadan sonra kullanılıyor ?
Krem kullanınca iz bantını nasıl kullancağız ne zaman sonuc vermeye başlıyor?
Kantoron yağı nasıl kllanılacak?

Çok sordum :)))

Beriacıgım .
ben iz kremı dermatix kullanıyorum.2.haftamda başladım.Sabah akşam sürüyorum.7.8. DAKIKA kurumasını beklıyorum.
Öglen bir güzel kırmızı kanroton yagıyla masaj yaparak yediriyorum.
AkŞam üstü kesmıyo bir daha yaglıyorum:)
Yatmadan öncede dermatixi sürüp final yapıyorum.

Bant takıca nasıl olacak onu henuz ögrenmedım.Bantları yenı alacagım.Ögrenınce banada haber ver olurmu.

Ada222 benimde oldu bir ay olmustu, artik hissetmeye basladim yavas yavas korseyi cikardim iki gün batmalar cektirmeler icten inan calisirken sag bacagimi cektirerek yürüdüm kaldiramadim acidan, yerden bir sey almak icin bile egilemiyordum. Hemen korseyi giydim, hissetme arttikca aciyi da hissediyoruz. Daha sonra boncuk gibi derinin altinda dikisin hemen üstünde seyler hissedeceksin.
Bunlarin hepsi normal, ic dokular iyilesip birbirine baglandikca biz bunlari hissedicez, zamanla düzelecekmis, ev doktorum öyle söyledi aylar alir dedi. Korse taktigim sürece batma fln pek hissetmiyorum. Evde cikarmak istiyorum korseyi biraz mutfakta is yapip ayakta kalinca tekrar takmak zorunda kaliyorum. Ben üc ay sonunda problem kalmaz diye düsünüyorum. Yorulunca oluyordur senin sikayetlerin dimi arkadasim? Ben de öyle yorulunca, is yapinca oluyor. Yine de doktor beyi ararsan icin rahat eder.
Bugün babalar günüymüs burda , babanizin babalar günü kutlu olsun. Bizim cocuklar unutmus, anne yardim diyolardi.
Kendine iyi bak canim yorulma fazla.

edbeer, evet islenirken her tarafImdan bir batmalar oluyo. ArtIk calIsmak mecburiyetindeyim. Benim isim ayakta. AcIyI cekerim, inan biryerlerden bisey kopacak diye korkuyorum. Demek hepinizde aynIymIs. Dokt. sordum üzerine durmadI, dikisleri daha cok soruyo. Benim burada kontrole gitmem sartta degildir. AbartIlI sorun olmadIgI müddetce gitmem. Birde kaslarIm kilitleniyo. Hani hamile kadInlarda olurya . Magnesium kullanmam lazIm. YanI aslInda duruma göre iyiyim. SIrf biran önce normale dönmek istiyorum. HaklIsIn üc ay tanImak lazIm kendimizi. Birde su uzun korse olmasa.
Evet bügün babalar günü, bence bügün babalar cocuklarInla özel bir gün gecirsin.

Tatlım benim merhaba nasılsın? Sen en iyisi doktor a sor ne yapacağını.Ve ne zaman başlayacağını.İlk olarak küçük yürüyüşler veriyor sonrasında yavaş yavaş çoğaltıyorsun dakikaları ve mesafeleri.İnan uyuşukluk hissi bende az da olsa devam ediyor 7.ayım bitmesine rağmen.Biraz fazla yiyip kaçırsam karnım geriliyor ve karıncalanıyor.Aslında şikayetci değilim sürekli sık ama az yiyorum bu da benim işime geliyor.Hiç kilo almıyor üstelik yavaş yavaş da olsa kilo veriyorum.

iyiyim canIm, demek seninde 7 ay olmus. Ne güzel sen atlatmIsIn. Keske su gögüslerimide bir atlatsaydIm, tekrar eziyet. Esim artIk bilmem neyapar. Zaten diyo sen artIk rahat durmazsIn.... Öylede olacaga benziyo.....Senin önceki halini bilmiyorum, gördüklerim gayet güzeldi. Zaten güzel, bakImlIsIn.....
Spora gelince, bir iyileseyimde, zaten calIsInca sürekli ayaktayIm.
Bende bisey yedimmi sanki patlkayacakmIs gibi hissediyorum kendimi. Kilo vermene sevindim, lipo olacakmIsIn?
Birde esin nasIl oldu. Ödemler gittimi, baya incelme varmI. Eger bendekiler gitmezse kesin birdaha yaptIrIrIm. TakIntIlIyIm bu duruma

iyiyim canIm, demek seninde 7 ay olmus. Ne güzel sen atlatmIsIn. Keske su gögüslerimide bir atlatsaydIm, tekrar eziyet. Esim artIk bilmem neyapar. Zaten diyo sen artIk rahat durmazsIn.... Öylede olacaga benziyo.....Senin önceki halini bilmiyorum, gördüklerim gayet güzeldi. Zaten güzel, bakImlIsIn.....
Spora gelince, bir iyileseyimde, zaten calIsInca sürekli ayaktayIm.
Bende bisey yedimmi sanki patlkayacakmIs gibi hissediyorum kendimi. Kilo vermene sevindim, lipo olacakmIsIn?
Birde esin nasIl oldu. Ödemler gittimi, baya incelme varmI. Eger bendekiler gitmezse kesin birdaha yaptIrIrIm. TakIntIlIyIm bu duruma

Yanına gelir seni yerim...ne varda sende bir daha yaptıracaksın :KK20: ada22 :21: vallahi bir şeyin yok tek yer memelerin, başka birşey yaptırma

Arkadaşlar contractubex adlı bir krem var benim tanıdığım guatır amaliyatı olmuştu bunu kullandı iz yok gibi
Sizin bu krem hakkında bilginiz var mı? Hangi krem daha iyi ve nasıl kullanacağız. Benim yarın 5. haftam doluyor ameliyat yerini temizleyip kurulayıp mı süreceğiz.

Bugün 5 haftam doldu karnım harika görünüyor. İlk haftalar çok üzgündüm büzüşme ve kulak vardı doktoruma çok kızmıştım geciceyini söylüyordu inanmıyordum. Ücüncü faftada contratubec verdi sabah akşam sür uclarını ice dogru masaj yapmamı söyledi yaptım faydası oldu büzüşmeler yok oldu kulaklar çok az kaldı. İki gündür burda sölenen bantı aldım flora eczanesinden havale yapıldıgı an kargoya veriyolar kullanım şekli niyelde sordum ilk 4 gün hiç cikarmadan kalsın dedi sonrasında jeli sürüp 10 dk bekle bantı kullanmamı söyledi. Şuan bi agrım yok çokfa fazla oşmamıştı zaten tek korkum sigarayı bırakamadım ben sonucu kötü olacak korkusu vardı allaha şükür şansıma bişey olmadı.şu an bile harika bi karın görüyorum 18 yıl öncesine döndün sanki sanırım bu estetik alışkanlık yapıyor memişlerde gözüme batmaya başladı kendimi firenlemeye calışıyorım herkese mutluluklar.

Bugün 5 haftam doldu karnım harika görünüyor. İlk haftalar çok üzgündüm büzüşme ve kulak vardı doktoruma çok kızmıştım geciceyini söylüyordu inanmıyordum. Ücüncü faftada contratubec verdi sabah akşam sür uclarını ice dogru masaj yapmamı söyledi yaptım faydası oldu büzüşmeler yok oldu kulaklar çok az kaldı. İki gündür burda sölenen bantı aldım flora eczanesinden havale yapıldıgı an kargoya veriyolar kullanım şekli niyelde sordum ilk 4 gün hiç cikarmadan kalsın dedi sonrasında jeli sürüp 10 dk bekle bantı kullanmamı söyledi. Şuan bi agrım yok çokfa fazla oşmamıştı zaten tek korkum sigarayı bırakamadım ben sonucu kötü olacak korkusu vardı allaha şükür şansıma bişey olmadı.şu an bile harika bi karın görüyorum 18 yıl öncesine döndün sanki sanırım bu estetik alışkanlık yapıyor memişlerde gözüme batmaya başladı kendimi firenlemeye calışıyorım herkese mutluluklar.

Yaptırın yaptırın yaptırdıkça göze batanlar çok olacak bu gidişle.Sizin adınıza çok sevindim gerçekten.

İsteğin üzerine bugün Ercan beye resmini gösterdim.Ercan bey resmi görünce ilk şöyle bir baktı derin bir nefes aldı tek kelime çıktı ağzından üzüldüm.Baktı baktı ve gerçekten üzüldüm bu resme bakarak kesin bir şeyler söylemek tabi ki zor göbek deliğini yerine çekebilir dikişlerin yanlarını göstererek şu kısımları düzeltilebilir.Bu arada bir şey söylemedi ama sanki revizyon ameliyatlarına çok sıcak bakmıyor yani başkasının yaptığını düzeltmek okuduklarıma göre de çok zormuş.Hoş adam valla bir şey demedi ben öyle algıladım(algılarıma biraz güvenirim ayıptır yazması) benim çene çalıştı çok genç diye başlayan cümlenin nasıl bittiğini tahmin edersiniz.Vee döndü şimdi değil en az 3-4 ay geçsin şişler insin karın bir otursun gelsin göreyim dedi.Bence gerçekten üzüldü.Aynur cum üzülme Allah büyük sık dişini birkaç ay daha.Gel bir görün kaybedeceğin bir şey yok ama belki kazanacağın çok şey vardır.Öpüyorum seni. Sabır,sabır,sabır kardeşim.

Bende heycanlandIm bak simdi...

Heyecan yok relaks akadaşlar.Heyecan zili kim çaldı diye mi yoksa gün ertelenir mi ertelenmez mi diye?

Cevap veriyorum gelen Ercan bey miiiiş ev servis beni görmeye gelmiş.Baktı doğal botoks güzeeel dedi ki ben bile bu kadarını yapamazdım hemde doğal gittiği yere kadar kullanın baktın şişler indi gerçek yüzün çıktı iki ıspanak atar küçük dev adam olur pazulu adam gerer yüzü en doğalından kimse anlamadan.
Gülümseyin :KK52:

Heyecan yok relaks akadaşlar.Heyecan zili kim çaldı diye mi yoksa gün ertelenir mi ertelenmez mi diye?

Cevap veriyorum gelen Ercan bey miiiiş ev servis beni görmeye gelmiş.Baktı doğal botoks güzeeel dedi ki ben bile bu kadarını yapamazdım hemde doğal gittiği yere kadar kullanın baktın şişler indi gerçek yüzün çıktı iki ıspanak atar küçük dev adam olur pazulu adam gerer yüzü en doğalından kimse anlamadan.
Gülümseyin :KK52:

İnan tekerlemen harika ama ben anlamadım sen yarın ameliyat olacakmısın olmayacakmısın?:44:

Ataşehir Flora eczanesi.İletişim bilgileri var google da.

Dikişlerim benim de düzgün fakat dikişlerin üzerinde benim pembelikler var haala.Düştüğümde yada kolumu bacağımı bir yere çarptığımda çok morluk yapar benim tenim.Sanırım ondan.Ama ciddi iyileşme oldu inan.Bir de kalın ve ince bantlar var.Kalınlar sanırım iyi değilmiş.ACTİV M bizlerin kullandığı bant.

Nldglp dediğin yerden bantları aldım.Yalnız bi sorum var.Bantla birlikte dermatixi de kullanıyormuyuz.Şerit şerit kesip bir güzel yapıştırdım.Jeli normalde sabah akşam sürdügüm için tak çıkar mı yapmalıyız.

Yada siz nasıl kullandınız.

acılen cevap beklıyorum:)

X