Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

en zoru yag cektırmek arkadasım cektırdı amelıyatdan sonra vucudu morarmıs resmen ustunden kamyon gecmıs gıbıydı agrı degıl ama yanma cok oluyormus

Kızlar merhaba;

Geçen perşembe karın germe ve meme dikleştirme ameliyatı oldum. hiç bi tarafımda çekipte memelerime koyacak yağ kalmadığından silikon koymak zorunda
kaldı doktorum.şimdilik hiçbirşey anlamış değilim. sadece memeler güzel. korselerle yatıyorum. dr. hiç iş yapma dedi ama duramıyorum. sabırsızlıkla dik duracağım ve şu memedeki şişliklerin ineceği
günü bekliyorum.

Çok geçmiş olsun darısı olmak isteyenlerin başına.Herkes memnun olsun ameliyatlarından.Zaman çabuk geçiyor ben olalı 2 ay oldu.Yorma kendini nekahad evreni rahat geçirmeye çalış.Dikişlerini germe açıklık yapmasın.Diz altlarına yastık koy başını yüksek V biçimi yat.Her geçen gün kendini daha iyi hissedeceksin.Tekrar geçmiş olsun.

Teşekkür ederim. Ama ben çok tez canlı biri olduğumdan pek yatamıyorum. Ayrıca 2 çocuğum var hatta biri 11 aylık bebek. arada onunla ilgilenmem gerekiyor.
karnım arada acıyor, kesik acısı gibi ama göğüslerim daha çok acıyor. bu yatma süreci çok zor geçicek galibaaaa.

Teşekkür ederim. Ama ben çok tez canlı biri olduğumdan pek yatamıyorum. Ayrıca 2 çocuğum var hatta biri 11 aylık bebek. arada onunla ilgilenmem gerekiyor.
karnım arada acıyor, kesik acısı gibi ama göğüslerim daha çok acıyor. bu yatma süreci çok zor geçicek galibaaaa.

Dikişler iyice kaynayana kadar germemeye çalış canım.Kollarını yormaman gerekiyor doktorun söylemiştir.Çocuklar küçük anlıyorum seni mutlaka yardım eden biri vardır yanında.Daimi yat demiyor zaten doktorlar.Kendini yormadan ağır kaldırmadan yaşantınıza yavaş yavaş dönün diyor.Arada yürüyüşler de yapabilirsin.Çok geçmiş olsun.

gerçektende çok güzel olmuş,benim çokk hosuma gitti,darısı başıma :) Bende kredi başvurusunda bulundum,yarın eksik evrakları tamamlıycam,bir haftaya kadar belli olur inşallah :)) :KK1:

Hakkında hayırlısı olsun arkadaşım....her zaman söylerim ve yazarım canlı örnek en iyi örnek diye:KK34: sende... beriayı görmekle iyi ettin,az çok bir fikrin oldu.Ama acele etme sibel ameliyat olacaklar ertelesin diye yazmış...gerçi ben zaten eylül ekime bıraktım karın olayını....

kızlar bende şu aktivm bantlarından sipariş ettim hemde 1 kutu 110 liraya direkt üretim yerinden sipariş verdik haberiniz olsun siz tanesini 18 liraya aldıgınızı söylemiştiniz benim aldıgım daha uyguna geliyor sizlerle paylaşmak istedim

Hangi zaman aralıkları ile olmamalıyız anlamadım.Hastalıklar çıkarsa ne yapmalı ben hiç anlamam bu olaylardan ama hep okurum aklımda kalırsa uygularım.

Sadece hazıran 27 sıne kadar estetık operasyon, olmamakta fayda var yıllarca denenmıs ve kayıtlara alınmıs tarıhler bunlar ben etkılenırım ve genelde cıkar.. Hatta cogu arkadasımızın yolunda gıtmeyen ilişkılerı ve evlılıklerı ve gızlı saklı kalmıs işleri artık suruncemede kalmıs cogu olayı bu ay artık son bulacak ya iyi yonde ya kötü orasını Allah bılıyor ama bız yınede dua edıp bu ayı azımızı kapatarak kavga etmeyerek ve sabırla bekleyelım derım :) amalıyat olacak arkadaslara ınşallah hayırlı haberler verın dıyorum... ama acil degılse bence eylule erteleyın derım.... zaten en uygun tarıhler eylulden sonra ... opuldunuz kızlar:)))

Cok gecmis olsun, zorunu atlatmIsIn, iki üc hafta muhakkak kendine zaman tanI. Hemen toparlanIrsIn. Cocuklarla zor bir durum. Bendede kücüklük var. Yere birsey düsünce ona aldIrIyorum. Cocuk dahi alIstI buduruma, hemen kaldIrIyor. 11 ayikta cok kücükmüs. AcIl sifa diliyorum.....

Lipodan memnun degilmisin? Sislikler mi var. Yoksa alinan miktar mi cok az geldi sana acaba. Ben de eylul gibi lipo istiyorum, seni takip edicem bakalim liponun sonuclarini ne zaman göreceksin.

Suanda burada detaylI yazmak istemiyorum, kimseyi tedirginde etmek istemem. iki hafta kadar sorunumu daha güzel diye getirecegim. Biraz daha zaman bIrakIyorum. Poponun iki tarafInI aynI büyüklükte degil.... BunlarIn hepsi muhakkak cözülebilecek durum. Belki daha kilolu bayanlarda bu sorunlar olmaz. Bende cok yag olmagI icin hersey göze batIyor. popodan fazla alIndIgi zamanda düsmeler söz konusu imis dedi dokt. SaglIk olsun arkadasIm. KarnIm mükemmel. Beklentilerimin üzerinde. Daha iyi olamazdI.
Lipo muhakkak cözülür, SIrf tekrar ayNi prosüdürü yasamak bana sIkINtI veriyor. Korse vs....

Suanda burada detaylI yazmak istemiyorum, kimseyi tedirginde etmek istemem. iki hafta kadar sorunumu daha güzel diye getirecegim. Biraz daha zaman bIrakIyorum. Poponun iki tarafInI aynI büyüklükte degil.... BunlarIn hepsi muhakkak cözülebilecek durum. Belki daha kilolu bayanlarda bu sorunlar olmaz. Bende cok yag olmagI icin hersey göze batIyor. popodan fazla alIndIgi zamanda düsmeler söz konusu imis dedi dokt. SaglIk olsun arkadasIm. KarnIm mükemmel. Beklentilerimin üzerinde. Daha iyi olamazdI.
Lipo muhakkak cözülür, SIrf tekrar ayNi prosüdürü yasamak bana sIkINtI veriyor. Korse vs....

Karindan memnun olmana sevindim ada222. Lipo icin de 6 hafta gecse biraz belli olur, tam sonuc 3 ay icinde görülüyor. Tabii sabirsiz oluyoruz, hemen sonucu görmek istiyoruz. Ama sizlamalar gecmistir bir hafta icinde.

Canım selam:21: karnından memnun olmana sevindim...benim şu aşamada tek derdim karın...inşallah bende senin gibi çok memnunum diyebilirim.Lazer lipo bende harikalar yarattı sende gördün resmi..ama ben kiloluyum bilemem tabi bunun etkisini...evet popodan çok yağ çekilirse sarkma olabilir,ama sen içini rahat tut bak istediğin gibi olmazsa tepesine ekşiriz:KK22: doktorun.Gerçi arkadaşım ne yalan söyleyeyim sana karına bile gerek yoktu incecik hatunsun lazerlik durumda yoktu... bana göre tek memeydi ama sen fazla mükemmeliyetçisin...inşallah her şey senin dilediğin gibi olur canım:KK16:

karindan memnun olmana sevindim ada222. Lipo icin de 6 hafta gecse biraz belli olur, tam sonuc 3 ay icinde görülüyor. Tabii sabirsiz oluyoruz, hemen sonucu görmek istiyoruz. Ama sizlamalar gecmistir bir hafta icinde.

edbeer... Canım selam sana da...lazer lipo sende yaptırdın biliyorsun,ödem oluyor ve sonuç hemen belli olmuyor...ada22 sen görmedin ha hay bizim yanımızda sıska kalır dermişim:KK1: çok güzel fiziği var...seni çok öpüyorum:KK54: Ya sen iyi ki varsın arkadaşım insana yazılarınla huzur veriyorsun:KK16:

kilolu kadınların karın germe operasyonu olması sakıncalımı dır acaba benim 20 kilo fazlam var böyle bi durumda doktor ameliyat yapıyormu yoksa git zayıflada gelmi diyor bilgili arkadaşların dikkatine

kilolu kadınların karın germe operasyonu olması sakıncalımı dır acaba benim 20 kilo fazlam var böyle bi durumda doktor ameliyat yapıyormu yoksa git zayıflada gelmi diyor bilgili arkadaşların dikkatine

Bazı doktorlar git zayıfla gel diyor bazılarıda yapalım diyor...benim şahsi fikrim verebildiğimiz kadar kilo verip öyle karın germe ameliyatı olmak

benim boy 1.60 kilo75 yapalım dedi ama ben tırstım biraz erteledim:KK1:

edbeer... Canım selam sana da...lazer lipo sende yaptırdın biliyorsun,ödem oluyor ve sonuç hemen belli olmuyor...ada22 sen görmedin ha hay bizim yanımızda sıska kalır dermişim:KK1: çok güzel fiziği var...seni çok öpüyorum:KK54: Ya sen iyi ki varsın arkadaşım insana yazılarınla huzur veriyorsun:KK16:

Biliyorum, biraz sabir gerekiyor. Alti haftadan sonra gözle görünür, 3 ayda tam belli olur.
Canim yaaa herkesin kendine göre fazlaligi vardir, ben 51 kilo iken 49 olmak icin can atiyordum, 50 nin altinda olmak en iyi görüntü diye düsünüyordum sundan 5 sene önce. O yüzden cok iyi anliyorum zayif olup da mükemmeli arayanlari.

kızlar bende şu aktivm bantlarından sipariş ettim hemde 1 kutu 110 liraya direkt üretim yerinden sipariş verdik haberiniz olsun siz tanesini 18 liraya aldıgınızı söylemiştiniz benim aldıgım daha uyguna geliyor sizlerle paylaşmak istedim

Aynurum, bende karın ameliyatında buradan vereyim siparişi çok mersi canım...sen nasılsın artık sıkmıyorsun değil mi canını ? Düzelecek inşallah sen moralini iyi tut:KK34: yakışıklı minikleri de öp benim için:KK54::KK54::KK54: üç taneler

Biliyorum, biraz sabir gerekiyor. Alti haftadan sonra gözle görünür, 3 ayda tam belli olur.
Canim yaaa herkesin kendine göre fazlaligi vardir, ben 51 kilo iken 49 olmak icin can atiyordum, 50 nin altinda olmak en iyi görüntü diye düsünüyordum sundan 5 sene önce. O yüzden cok iyi anliyorum zayif olup da mükemmeli arayanlari.

Muhakkak su erkende olabilir, havalar birden IsIndI, belki ödemde olabilir. Kendime zaman tanIyacagIm, biraz daha oturmasInI bekleyecegim. Hertarafta sonucta 1 aydan sonra diye zayIyo, canIm beni anladIgInI tahmin ediyorum.....:KK3:

selam melinda bebeğinde daha küçükmüş nasıl cesaret ettin. günlerdir sizi okuyorum bende düşünüyorum bu ameliyatı ama biraz korkuda var.ekim kasım gibi olsun diyorum tabiki inşallah..2.5yaşında oğlum var biraz daha büyümüş olur.16 kilo verdim ama doktor yavaş yavaş kilo vermen lazım dedi ve 15 kilo daha vermem lazım.merak ettiğim sizden doktorunuzun ismi memnunmusunuz.ve çok acı oluyomu.teşekkürler..

X