Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Aynur arkadaşım moralini bozmak asla istemem,ama şu resime bakıp inan çok üzüldüm,ben senin cocuklarınla olan resimlerine bakdım ve yorum yaptım, bunu hangi doktor yaptı adına yaz arkadaşım,bu nasıl düzelecek anlamadım ben..ya inan elim ayağım boşaldı yazamıyorum şu an ,göbek deliğin nerede,böyle doktorlar yapmasın bu işi ya yazık çok yazık

Jelesec, aynen görünce buz kestim hem o kadar heveslen, maddi-manevi zorluğunu çek sonuç seni daha çok üzsün yok böyle bişey İnan korkak olmamın sebebi de şanssız olmamdır. Benim başıma gelmiş gibi üzüldüm inşallah düzelir sevgiler

Aaa görmeden fiyat mı verdi süper hiç değilse ortalama bir şeyler öğrenmiş oldunuz.Ben araştırırken sorduğum doktorlar görmeden bir fiyat veremeyiz diye yazmışlardı.Ercan beye direk gittim meil falan atmadım.Hangi doktorlara ve neye göre değerlendirdiniz bilmiyorum bende çok araştırdım görüştüğüm doktorlardan en uygun fiyat Ercan beyindi.Uygun du ama bana uygun değildi.Çok istiyordum zar zor denkleştirdim inan o yüzden seni anlıyabiliyorum. Güvenebileceğiniz başka doktor varsa onlara da sorun.Doktor çok önemli topikten bir arkadaşımızın ameliyat resmini görünce bu önem katlandı.İnşallah her şey gönlünüzce olur..

teşekkür ederim.maili ercan beyin asistanı cevaplamış.görmeden kesin bir fiyat veremiyoruz ama yaklaşık olarak şu gibilerinden bi fiyat verdi.ercan beyi diğer doktorlara göre kıyaslamadım sadece yapılacak işlemlerin fiyatı pahalı başka doktorlardan uygun olabilir evet ama bana pahalı maddi sıkıntım olduğundan dolayı.biraz diyet spor filan zayıflamaya çalışayım bi yandan da para biriktirmeye çalışayım çok rahatsız ederse durumum gider olurum artık napim

Jelesec, aynen görünce buz kestim hem o kadar heveslen, maddi-manevi zorluğunu çek sonuç seni daha çok üzsün yok böyle bişey İnan korkak olmamın sebebi de şanssız olmamdır. Benim başıma gelmiş gibi üzüldüm inşallah düzelir sevgiler

Evet samyeli...adım fazla kuşkucu ve detaycı ya çıkmıştı ama haklıymışım bir kez daha anladım. İyi düşün arkadaşım ve seçimini ince ele sık doku,kimse böyle bir sonucu istemez beğenmez tabi...Allah yardımcısı olsun hepimiz ona destek olmak için elimizden geleni yapacağız.Düzelecek ben tüm kalbimle inanıyorum

teşekkür ederim.maili ercan beyin asistanı cevaplamış.görmeden kesin bir fiyat veremiyoruz ama yaklaşık olarak şu gibilerinden bi fiyat verdi.ercan beyi diğer doktorlara göre kıyaslamadım sadece yapılacak işlemlerin fiyatı pahalı başka doktorlardan uygun olabilir evet ama bana pahalı maddi sıkıntım olduğundan dolayı.biraz diyet spor filan zayıflamaya çalışayım bi yandan da para biriktirmeye çalışayım çok rahatsız ederse durumum gider olurum artık napim

Ah biz bayanlar her işimiz zor nelere katlanıyoruz.Maddi olarak gerçekten zor arkadaşım.Allah kolaylık versin.İnşallah beklemediğin yerden geri dönüşsüz para gelir dilediğin yerde kullanırsın.
Aslında kadın olduğum için mutluyum erkek doğmak istemezdim.Erkeklerde kıl tüy derdi yok, adamlar yaşlandıkça daha karizma oluyorlar.Çoğu bayan bir çocukta yıkılıyor.Biz bayanlar normal süreç yaşayıp yaşlanıyoruz tabi bozularak,onlar yaşlandıkça güzelleşiyor üstelik yağ bağlayarak.Haksızlık buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.

Ah biz bayanlar her işimiz zor nelere katlanıyoruz.Maddi olarak gerçekten zor arkadaşım.Allah kolaylık versin.İnşallah beklemediğin yerden geri dönüşsüz para gelir dilediğin yerde kullanırsın.
Aslında kadın olduğum için mutluyum erkek doğmak istemezdim.Erkeklerde kıl tüy derdi yok, adamlar yaşlandıkça daha karizma oluyorlar.Çoğu bayan bir çocukta yıkılıyor.Biz bayanlar normal süreç yaşayıp yaşlanıyoruz tabi bozularak,onlar yaşlandıkça güzelleşiyor üstelik yağ bağlayarak.Haksızlık buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.

Amin.aynen arkadaşım dediklerine katılıyorum ama ne olursa olsun yine de bayan olduğum için memnunum :)

selam arkadaslar, benim 3 hafta oldu, karIn germe. CalIsmaya basladIm gecen hafta. Tam gün ayaktayIm yorulmuyorum, Bir iki gün batmalar falan hissettim onlarda gitti. AgIr kaldIrmIyorum. KaldIrmayI kendime göre ayarlIyorum. Zaten vücüt ona göre haber veriyor. Ikibucuk hafta sonra araba kullanmaya basladIm. DikIs yerlerim olmasI gerektigi gibidir diye düsünüyorum. KenarlarI cok ince diyebilirim. Hemen sIlIklesecek gibi duruyo, hatta basladI. Ben karnImdakI hafif sislik indikten sonra hersey mükemmel olacak. Amel. olmak isteyen arkadaslar, iki hafta kendimi cok yorgun hissettim. CalIsmak mecburiyetinde oldugum icin de cabUk toparlandIm diyebilirim. Bu herkes icin gecerli degildir. Tabiki belki kilolu olmamInda rolü olabilir.
üzgünüm Lipo. dan istedigim sonucu su an göremiyorum. Herkese sevgilerle

selam arkadaslar, benim 3 hafta oldu, karIn germe. CalIsmaya basladIm gecen hafta. Tam gün ayaktayIm yorulmuyorum, Bir iki gün batmalar falan hissettim onlarda gitti. AgIr kaldIrmIyorum. KaldIrmayI kendime göre ayarlIyorum. Zaten vücüt ona göre haber veriyor. Ikibucuk hafta sonra araba kullanmaya basladIm. DikIs yerlerim olmasI gerektigi gibidir diye düsünüyorum. KenarlarI cok ince diyebilirim. Hemen sIlIklesecek gibi duruyo, hatta basladI. Ben karnImdakI hafif sislik indikten sonra hersey mükemmel olacak. Amel. olmak isteyen arkadaslar, iki hafta kendimi cok yorgun hissettim. CalIsmak mecburiyetinde oldugum icin de cabUk toparlandIm diyebilirim. Bu herkes icin gecerli degildir. Tabiki belki kilolu olmamInda rolü olabilir.

Kendini iyi hissetmene sevindim.Kilolu olmamam yazacaktın sanırım çünkü çok zayıfsın.Lipo zamanla oturacak deniyor ama bakalım henüz benimde şişler inmedi inmediği gibi üstüne rahatsızlığımdan dolayı şiştim.İlaçlar kullanıyorum inşallah şu şişliklere de yarar bir an önce iner.Bugün kardiyoloji doktoru da sakın kilo alma hem ameliyat hemde rahatsızlığın için diyor.Kilo karın kasını gerer meş yırtılır dedi.Tiroit de kilo yapıyor diyor ama halsizlikte hat safhada.Kafamı kaldıramıyorum ki.Bu durumda hareket edememiş oluyorum akşamları yürümeye çalışıyorum zar zor yarım saat tamamlıyorum kendimi eve zor atıyorum.Yinede çok dikkat et canım öpüyorum seni.

Canım nasıl araştırma yapmadan ve teyıd almadan amalıyat olursun, boyle bır amalıyat olamaz nasıl bır becerıksız doktor , bunu ben bıle bundan daha ıyı dıkerım ...dava aç arkjadasımm.!!!!!!!! doktorun kım bılmıyorum ama dava acmanı tavsıye ederım. karın germe amalıyatında gobek delıgın yerı onemlı benım gobek delıgım eskısınden daha guzel eskıden posuk bır gobek delıgım varken sımdık gergın ve hıc dıkıs ızı olmayan gobek delıgım var , dıkıs ızlerı dersen nasıl ortadan dıkıs yapar anlamadım dıkıs sadece alttan gorunur oda iç çamasırın ıcınde kalır zaten maksat eskısınden daha guzel olması degılmı, nıcın amalıyat oluyoruz ... Dava ac kesın kazanırsınn en azından aldıgın parayla en ıyı doktora gıder amalıyat olursun en azından yapıstırma dıkıs yaparr doktor bu sekılde resmen dıkıs oldugu bellı..

Tekrar gecmıs olsun senı anlıyorum ve yenı amalıyatınıon bundan daha ıyı olacagına ınanıyorum fakat doktorunu cok ıyı arastır arkadasım....

Arkadaslar belkıde ben bu konulara ılgım cok.. ama gune ve ay tutulmalarında ozelıkle bu tutulmada tutulmaların 1 ay oncesınden amalıyatlık estetık operasyon botok gıbı uygulamalarınızı erteleyın her tutulmada bu yasanmıyor bu seferkı farklı
bence rıske gerek yokkk eylule bırakın.. Tabıkıde ınanc meselesı.. ben sadece uyarmak ıstedımm tabıkı herkesın dusuncesıne saygım var....

kızlar nerelerdesiniz?

Bİz C.tesi rengarenk ile Dr. Cemil bey e gittik görüştük benim ameliyatıma baktı çok beğendi Oda ameliyat olacak hayırlısı ile.

kızlar nerelerdesiniz?

Bİz C.tesi rengarenk ile Dr. Cemil bey e gittik görüştük benim ameliyatıma baktı çok beğendi Oda ameliyat olacak hayırlısı ile.

Beria artik iyilestin de arkadas götürüyorsun doktora, maasallah. Rengarenk icin hayirli olsun diyorum, insallah o da istedigi gibi dümdüz bir göbege kavusur. Benim de 7. haftam bitti, artik korseyi cikardim. Batmalar ve sanci girmeler yok artik biraz yorulunca sisme oluyor hala. Tamamen iyilesmek üc ayi bulur sanirim. Herkesi öpüyorum.

Arkadaslar belkıde ben bu konulara ılgım cok.. ama gune ve ay tutulmalarında ozelıkle bu tutulmada tutulmaların 1 ay oncesınden amalıyatlık estetık operasyon botok gıbı uygulamalarınızı erteleyın her tutulmada bu yasanmıyor bu seferkı farklı
bence rıske gerek yokkk eylule bırakın.. Tabıkıde ınanc meselesı.. ben sadece uyarmak ıstedımm tabıkı herkesın dusuncesıne saygım var....

canım merhaba ben ne demek istediğini anlamadım:KK5:hangi aylarda olmamalıyız..ben bu ay olacaktım ama biliyorsun erteledim ablam ve kardeşimin ısrarı ve rüyaları beni etkiledi bende pek istekli değildim inşallah doğru karar vermişimdir:KK1: yokda mayıs ayıda bu tutulmalardan birimiydi ben hiç anlamam..10 15 kğ kadar verebilirsem ve aksilik çıkmazsa eylül ekim gibi düşünüyorum bakalım

Kendini iyi hissetmene sevindim.Kilolu olmamam yazacaktın sanırım çünkü çok zayıfsın.Lipo zamanla oturacak deniyor ama bakalım henüz benimde şişler inmedi inmediği gibi üstüne rahatsızlığımdan dolayı şiştim.İlaçlar kullanıyorum inşallah şu şişliklere de yarar bir an önce iner.Bugün kardiyoloji doktoru da sakın kilo alma hem ameliyat hemde rahatsızlığın için diyor.Kilo karın kasını gerer meş yırtılır dedi.Tiroit de kilo yapıyor diyor ama halsizlikte hat safhada.Kafamı kaldıramıyorum ki.Bu durumda hareket edememiş oluyorum akşamları yürümeye çalışıyorum zar zor yarım saat tamamlıyorum kendimi eve zor atıyorum.Yinede çok dikkat et canım öpüyorum seni.

canım şu teretohumunu bir araştırsana tiroidin çalışmasını sağlıyormuş ayrıca zayıflamak içinde kullanılıyor bende denedim ama mideme dokundu biraz şimdi başka yollar arıyorum kilo vermek için günde 1saat yürüyüşe başladım ama bakalım işe yarayacakmı:KK5::KK36:

canım merhaba ben ne demek istediğini anlamadım:KK5:hangi aylarda olmamalıyız..ben bu ay olacaktım ama biliyorsun erteledim ablam ve kardeşimin ısrarı ve rüyaları beni etkiledi bende pek istekli değildim inşallah doğru karar vermişimdir:KK1: yokda mayıs ayıda bu tutulmalardan birimiydi ben hiç anlamam..10 15 kğ kadar verebilirsem ve aksilik çıkmazsa eylül ekim gibi düşünüyorum bakalım

Bence ekim ayi en uygun cünkü hem sicaklar bitmis oluyor, hem de önünde iyilesmek ve izlerin hafiflesmesi icin yeterli zaman olacak. Diyet icin dukan diyetini tavsiye ederim, zor ama ise yariyor. Dayanabilirsen tabii ki, miktar ve zaman sinirlamasi yok sadece karbonhidrat yasak. Meyve de karbonhidrat oldugu icin yok, o yüzden biraz zorluyor malum yaz mevsimi birbirinden güzel meyveler var. Basarilar dilerim.

Lipodan memnun degilmisin? Sislikler mi var. Yoksa alinan miktar mi cok az geldi sana acaba. Ben de eylul gibi lipo istiyorum, seni takip edicem bakalim liponun sonuclarini ne zaman göreceksin.

kızlar nerelerdesiniz?

gerçektende çok güzel olmuş,benim çokk hosuma gitti,darısı başıma :) Bende kredi başvurusunda bulundum,yarın eksik evrakları tamamlıycam,bir haftaya kadar belli olur inşallah :)) :KK1:

gerçektende çok güzel olmuş,benim çokk hosuma gitti,darısı başıma :) Bende kredi başvurusunda bulundum,yarın eksik evrakları tamamlıycam,bir haftaya kadar belli olur inşallah :)) :KK1:

Evet sanırım Cemıl bey karın amalıyatlarını cogalttıı sayemızde ızmırde bence en ıyı dr..Burayı cok okudum arstırdım fakat şanslıymısım dıyorum cemıl beyı buldum vetavsıye edıyorum..

Rengarenk başarılar dılerım .. Her sey gonlunce olsun..

Kızlar merhaba;

Geçen perşembe karın germe ve meme dikleştirme ameliyatı oldum. hiç bi tarafımda çekipte memelerime koyacak yağ kalmadığından silikon koymak zorunda
kaldı doktorum.şimdilik hiçbirşey anlamış değilim. sadece memeler güzel. korselerle yatıyorum. dr. hiç iş yapma dedi ama duramıyorum. sabırsızlıkla dik duracağım ve şu memedeki şişliklerin ineceği
günü bekliyorum.

Hangi zaman aralıkları ile olmamalıyız anlamadım.Hastalıklar çıkarsa ne yapmalı ben hiç anlamam bu olaylardan ama hep okurum aklımda kalırsa uygularım.

canım şu teretohumunu bir araştırsana tiroidin çalışmasını sağlıyormuş ayrıca zayıflamak içinde kullanılıyor bende denedim ama mideme dokundu biraz şimdi başka yollar arıyorum kilo vermek için günde 1saat yürüyüşe başladım ama bakalım işe yarayacakmı:KK5::KK36:

Teşekkür ederim.Tere tohumu tamam canım bir araştırayım hoş benim miğdede çok sağlam sayılmaz.

Bunu buldum canım olmuyormuş bana uygun değil.Bir kısmını kopyaladım.
Tere tohumunu aktif tiroid rahatsızlığı olanların kullanmasını önermem. Ama troidi yavaş çalışan pek çok kişinin verdiğim önerilere göre bilinçli kullanıldığında daha rahat kilo verdirdiğini gözlemledim.

Tere tohumu tek başına zayıflama için bir mucize değildir, asla öyle algılanmamalıdır. Fakat bazı durumlarda ek bir yardım sağlayabilir. Bazı firmalar tere tohumunun haplarını da piyasaya çıkarmışlar. Ancak fiyatları bana biraz yüksek geldi.

Birde ilaç kullanırken alternatif tıbbı kullanmamak gerekirmiş.Çok teşekkür ederim.Düşünüp yazmış olman büyük incelik.İnşallah daimi ilaç kullanmak zorunda olmam.İlaç kullanmadığım zaman yararlanırım.

Son düzenleme:
X