Nişan Evde nişanım ve hediyeliklerim :-)

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
Maşallah canım çok güzel bir nişan olmuş Allah mutluluğunuzu daim etsin bize de nasip olur inşallah 5 ay sonra..:KK60:

Canım pozitif enerjin ta buralara kadar geldi:)) Hepsi çok ama çok güzel olmuş.Tek kelimeyle sade ve şık.Nişan kıyafetin de tam istediğim gibi bu arada:)) Ben de sonradan giyilebilecek bir kıyafet tercih edeceğim kısmet olursa:))
Sen harika,konsept harika.:nazar: 41.5 kere MaşaAllah...
İnşaAllah düğünde tam istediğiniz gibi olur.Gemi düğünü demişsin.Zahmet olmazsa özelden biraz detay atar mısın?

Nisanlimin bohçasi .... :KK70:

- 1 pijama takimi :
Capture d’écran 2014-12-21 à 14.08.30.png

- 1 terlik takimi :
Capture d’écran 2014-12-21 à 14.08.39.png

- Parfum ve deodorant :

Capture d’écran 2014-12-21 à 14.08.46.png

- Elektrikli dis firçasi (degistirdim) :

Capture d’écran 2014-12-21 à 14.07.03.png

- 1 kemer :

Capture d’écran 2014-12-21 à 14.08.53.png

- 2 çorap :

Capture d’écran 2014-12-21 à 14.11.39.png

- Seccade ve tespih, havlular ve lifler :
IMAG0368.jpg
IMAG0371.jpg
IMAG0370.jpg
IMAG0369.jpg

Benim sevdigim biraz zordur ve herseyi kullanmaz , örnegin cüzdan, tiras makinesi ... kullanmiyor. Onun için baya bir zorlandik bohça isinde :KK51::KK51: Gömlegi, ayakkabisini felan nisan aksami giyindi.

Ve damat bohçamiz ... :KK70:

Sunum için Ikea krem kutularini tercih ettik :
Capture d’écran 2014-12-21 à 14.14.34.png

Bohçamizin açik hali :

IMAG0489.jpg
IMAG0488.jpg

Ve.... bohçamizin son hali :

IMAG0491.jpg
:nazar::nazar:

Canım pozitif enerjin ta buralara kadar geldi:)) Hepsi çok ama çok güzel olmuş.Tek kelimeyle sade ve şık.Nişan kıyafetin de tam istediğim gibi bu arada:)) Ben de sonradan giyilebilecek bir kıyafet tercih edeceğim kısmet olursa:))
Sen harika,konsept harika.:nazar: 41.5 kere MaşaAllah...
İnşaAllah düğünde tam istediğiniz gibi olur.Gemi düğünü demişsin.Zahmet olmazsa özelden biraz detay atar mısın?

KK'nin guzel hanimlari.... Beni simartiyorsunuz vallah :oops:
Begendigine sevindim canimcim :KK60: Senin nisanin ne zaman kismetse?
Sana ozelden msj atmadan once, bir sey belirtmek istiyorum: ben fransa da yasiyorum ve belcika ya gelin gidiyorum. Tuttugumuz gemi de belcika da. Bilmem verecegim bilgiler senin durumuna uyar mi?:KK17: Buradan bana soyle tatlim :KK68:

İlgine teşekkür ederim canım.Ben,maalesef Türk kara suları içinde bir düğün yapabilirim:)) Herşey en güzel şekilde,istediğin gibi olsun tatlım.Düğün fotoğraflarını da bekliyoruz bu arada:)) sevgilerimle...

Allah devamını getirsin, en güzelini yapmışsınız birbirinize bohça çıkarmışsınız, sadelik her zaman hoştur..

İlgine teşekkür ederim canım.Ben,maalesef Türk kara suları içinde bir düğün yapabilirim:)) Herşey en güzel şekilde,istediğin gibi olsun tatlım.Düğün fotoğraflarını da bekliyoruz bu arada:)) sevgilerimle...

InsaAllah canim, hele o gün gelsin de hayirlisiyla, bir kaç resim paylasirim burada :KK76:
Bence sende arastir, belki orda da gemide dugun yapma imkanin vardir :KK70:
Saglicakla kal :KK74:

... devam ......

Küçük çanta ve saç firçalari :
Eki Görüntüle 1343068

Nisan evde oldugu için, abiye ayakkabim ve çantami da bohçaya koyduk :

Eki Görüntüle 1343070

Ve haberim olmayan : basörtüler, havlular, patikler, seccade takimi ve lif :
Eki Görüntüle 1343071

Eki Görüntüle 1343074

Eki Görüntüle 1343076

Eki Görüntüle 1343077

Ve bohçamin genel hali :
Eki Görüntüle 1343079

Cok fazla elbise felan almadigimiz için, annesi bir de sandigin alt kismina güzel bir yastik koymus , "bir yastikta kocayin" misali ...:KK70::KK8:
canım herşeyini çok beğendim :) bi yastıkta kocayın :KK66:

Herşey cok sade ve şık görünüyor,bayıldım :)
Rabbim sonuna kadar hayırlı ve mutlu etsin canım :)

X