Evde Sir Ağda Yapan Var mı?

CADIARZU
cnm benm en son aldıım vivet.. çok beendim.. set şeklinde.. içinde 20 tane vücut için 8 tane koltuk altı için 8 tane yüz için sir ağda bantı var farklı boyutta hepsi.. ve 5 tane de temzileme mendili var özel.. biliosunuz sir ağda temzileme yağları farklı oluyor..
fiyatıda marketten almıştım ben 7 buçuk diye hatırlıyorum.. yediydi ve küsüratı vardı.. bacaıma iki tane kullandım ben.. çift taraflı olduu için 4 tane gitmiş oldu yani.. hala 18 tane vardı ama sonra kullandık biz.. ben daha kullanmadım ama tekrardan.. baya da idare ediyo yani bu set bence.. bi araştır derim.. vi vet en iisi bence.. :KK66:

eskişehirde nerden aldınız acaba

roll on kullanan arkadaşlar siri koluna sürdükten sonra bez yapıştırıp mı çekiyo nasıl yapılıyo.. bide cezvede kaynatılan klasik sir var onu nasıl kullanıyosunuz sürüp bezlemi çekiosunuz ???

merhaba ben yeniyim.

ben de az önce ilk kez sir denedim. her zaman şekerli sesu ağda kullanırdım, markette roll-onlardan görünce pratik olabileciğini düşünüp aldım. önce nasıl ısıtacağımı bilemedim, cezvede ısıtıım. tamam buraya kadar güzel. fakat suda ısınınca kapağı iyice yapıştı, bir türlü açamadım elim yandı. sonunda soğuk suya tutarak açabildim. sonra bu sefer kapağı tam sıkıştırmadan gene kaynattım. bacağıma sürerken kartuşu tuttuğum elim yandı, hereyere bulaştı. gerçekten ince ve güzel oldu sürmesi. rollon başık çok akıllıca. ama kimse bana sir ağdanın suyla çıkmayacağını, o yüzden bir kerelik kullan at bezlerle yapmam gerektiğini söylememişti!!!

ağdayı her zaman küvete oturarak yaptığım için küvete bulaştı, bacaklarım, kollarım bezlerim hepsi yapış yapış oldu. canım patiskalarımı çöpe atmak zorunda kaldım.cebelleşirken soğudu ve canımı yakmaya başladı, suyla da çıkaramıyorum, yapıştı kaldı öyle!!

kısacası oraya buraya bulaştığı zaman suyla temizleyemediğim için ben pratik bulmadım, her yere yağ sürmek zorunda kaldım, fayanslarda patinaj yapıyoruz şu an :1closedeyes:

sanırım gene sesu ağdama döneceğim, sıcak suyla foşur foşur yıka gitsin. keşke sesuları da roll on yapsalar.

canım bence sır agda rol on kolay da sen daha onceden bılgı sahıbı olmadıgın ıcın zor gelmıs, yoksa kagıdı ve yagı yakınında olsa bu kadar zorlanmazdın , sır agda makınelerınden de alabılırsın

merhaba ben yeniyim.

ben de az önce ilk kez sir denedim. her zaman şekerli sesu ağda kullanırdım, markette roll-onlardan görünce pratik olabileciğini düşünüp aldım. önce nasıl ısıtacağımı bilemedim, cezvede ısıtıım. tamam buraya kadar güzel. fakat suda ısınınca kapağı iyice yapıştı, bir türlü açamadım elim yandı. sonunda soğuk suya tutarak açabildim. sonra bu sefer kapağı tam sıkıştırmadan gene kaynattım. bacağıma sürerken kartuşu tuttuğum elim yandı, hereyere bulaştı. gerçekten ince ve güzel oldu sürmesi. rollon başık çok akıllıca. ama kimse bana sir ağdanın suyla çıkmayacağını, o yüzden bir kerelik kullan at bezlerle yapmam gerektiğini söylememişti!!!

ağdayı her zaman küvete oturarak yaptığım için küvete bulaştı, bacaklarım, kollarım bezlerim hepsi yapış yapış oldu. canım patiskalarımı çöpe atmak zorunda kaldım.cebelleşirken soğudu ve canımı yakmaya başladı, suyla da çıkaramıyorum, yapıştı kaldı öyle!!

kısacası oraya buraya bulaştığı zaman suyla temizleyemediğim için ben pratik bulmadım, her yere yağ sürmek zorunda kaldım, fayanslarda patinaj yapıyoruz şu an :1closedeyes:

sanırım gene sesu ağdama döneceğim, sıcak suyla foşur foşur yıka gitsin. keşke sesuları da roll on yapsalar.

ahahaa çok güldüm yaa.. ben de roll-on lardan bugün aldım ama bikaç gün beklemem gerekiyo yapmak için.. ilk kez ağda yapıcam, umarım seninki gibi tecrübelerim olmaz..

Bende ayni makinadan kullaniyorummmm.süper çok memnunum çikolatali olanlari var daha ii bence.şiddetle tavsiye ediyorum.

merhaba ben yeniyim.

amanın neler yaşamışsııınnn. keşke ilk sir için kuaföre gidip yöntemi çaktırmdan kapsaydın. ben öyle yapmıştım. neyse bunla geçmiş olsun. ama sir daha geç çıkarıyo bende şekerli ağdadan geçiş yapmış biri olarak gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.kaydirigubbakcemile5

benim beceremediğim bişey evde kendim yapamıyorum
elbecerisini hala kazanamadım
artık evde uğraşmıyorum
iyi yapamazsan kalıntılara verilen mendil yetmiyo bana
yapış yapış kalıyorum sinir oluyorum
evde uğraşmaya pes ettim

kizlar bugün kizarkadasimla sekerli limonlu agda yaptik ama nedense olmadi, soguyanakadar yani elimize alana kadar sertlesti, seker gibi
acaba neyi yanlis yaptik

ben de birkaç gün önce marketten aldığım kavanoz sir ağdadan bacaklarıma yapayım dedim ama yapmaz olaydım bacaklarım mosmor oldu bezler yırtıldı,spatulayla ince sürebilmek için o kadar bastırdım ama hep kalın oldu; her taraf yapış oldu ne iğrenç şeymiş bu ya...
epilatör daha pratik bulaşma uğraşma yok fakat çok uzun sürüyor ve de bacaklarım tamamen batık oluyor çok çirkin gözüküyor...
sesunun sirli ılık ağdasını almıştım yaklaşık 2 sene önce, o da ne kadar sıcak suyla ısıtmaya uğraşsam da olmamıştı ve de sürülmemişti yine hayal kırıklığı...
ağda salonuna gittim o da gereksiz pahalı ve pek memnun da kalmadım,bir sürü de kadın oluyor çekingenim zaten, değmez salona gitmeye de...
kartuş sir ağda var 2 tane baya zaman oldu bir tanıdık vermişti ama ısıtamadım onu da, sürülmedi dönmedi bile hiç bir işe yaramadı 2 senedir duruyor kartuşlar...
kartuş için evde kullanmaya makina olduğunu yeni öğrendim sizler tam olarak nereden buldunuz bu makinayı "nerde" hangi "mağazada" satılıyor???Özellikle Kadıköyde bu makinayı satan yer varsa söyleyebilir misiniz nolur??? bacaklarım için en iyisi öyle ya da böyle sir ağda yapmak azalıyor da hem benim için en kolayı da kartuşla yapmak olacak sanırım tabi makina iyi ısıtırsa :S

Ben önce uzunca bir süre kuaföre gittim..Sir ağdayla aldırdım bacaklarımı..
Daha sonra bu sefer evde alayım diye başladım..
Her taraf rezil oldu, sıkıldım, ağladım..Bi daha beni tutun sakın yaptırmayın bana, kuaföre yollayın dedim..

Ama zamanla yapa yapa alıştım..
Artık kendim yapıyorum..

Her tarafa gazete kağıdı seriyorum..
Ve onun dışına çıkmıyorum..
Çıkmam gerekirse eski bir çorap giyiyoru,başka yerler kirlenmesin diye..
Benim ağdamın markası Vivet in sir ağdası, kuaförde kullanılanlardan..
Ocakta ısıtıyorum..

Püf noktasını kuaförlerden öğreniyorsunuz zaten..
Şimdi bacaklarımı, koltuk altımı, bikini bölgesini(üst taraflarını) sir ağdayla kendim alıyorum..
Alışırsanız yapabilirsiniz..Etrafı kirletmeden..vede kendiniz yapış yapış olmadan..
Size tavsiyem her yerinizi aynı günde yapmayın..
Diyelim bacaklarınızı dize kadar bir gün yapın, ertesi gün yukarısını yapın..
Çünkü çok bunaltıcı oluyor..

bende evde sır agda yapıyodum bıkını bolgeme ama sarkıtıyo ıddalarına ınandıgım ıcın eldıvene gectım kı ıyı kı gecmısım cok rahat acısı da o kadar yok hele alısınca super bı sey :)))

ilk çıktığı zamn teneke olan sir ağdaları kullanıyordum.snra bu roll on-lar çıkınca onları kullanmaya başladım.makinası vardı eskiden ama bozulduğu için şu an çaydanlığın üst kısmında ısıtıyorum ruloları.bir bezle alıp hazır bez kullanarakta yapıyorum.anca bir yarım bacak yapacak kadar koruya biliyor ısısını ama soğuyunca hemen tekrar eritip devam ediyorum.alt bacaklarım ve üst tarfın önlerine çok kolay uygulayabiliyorum.ama üst bacakların iç kısımları biraz zor oluyor.ruloyu ters tuttuğunuz için ağda ters akıyor ve acı çekiyorum.o yüzden üst bacaklarda yardım alıyorum.ama azalttığı doğru gerçeken

slm ben evde yapıyorum cok rahat oluyor spatulalı sir agda kullanıyorum biraz yorucu ama en azından masrafsız temizleme yagıda yanında veriliyor vivet sir agda yıllardır kullanıyorum cokda memnunum tavsiye ederim.

konu eski aslında ama benim gibi merak edip girenler için yazacağım.

sir ağda ciddi bir olay ağda deyip geçilmez yasakkelime .yanlış sürüş,çekiş yüzünden etiniz kopabilir :a015: . ılık ağdaya benzemez arkadaşlar :1no2: . o nedenle profesyonel ellerde yaptırın.özellikle belge sormanızı tavsiye ederim a.s.saygılar

ben de rolon kullanıyom her yerim için, de bunu bikini bölgesinin tamamı için nası uyguluyosunuz? ay bezi oraya yapıştırıp çeksem elimde kalır yav :)

X