Eve gelmek istemesi?

Kesinlikle. Ulan salak bi dur tanıyalım birbirimizi dimi? Yok bana yemek getirecekmiş kahve içip gidecekmiş dışarda içmekle evde içmek arasında ne fark varmış. Ev çok abartılıyormuş. Yani sonuçta mahremim dedim ben de. Demek ki sen her tanıştığın insanın hemen evine gidiyorsun. Yok mok dalga geçiyorum falan diyo
Cimri + demode ( gitarla kız düşürmek lisede kalmadı mı ?) + abaza ( yol yöntem öğreneydi bari kafasız.) + Dangalak.

Aslında eve çağırmasının bi sebebi var. Gitar çalmak istiyor bana. Şarkı falan söylüyor. Ama ben de yine gelirim başka zaman da gelirim falan dedim. Bi görüşelim yani önce
Aynen gitar çalmak istiyor şarkı söylüyor.Siz adamın niyetinin seks olduğunu anladığınız halde eve çağırmasının sebebini yalandan buna mı yordunuz cidden.Pesss

Böyle abazalara neden prim veriyorsunuz ilk eve gelmeyi yazdığı anda engeli basmanız lazımdı. Normal hayatta görmüş olsanız hadi neyse sanaldan yazan adam belki katil belki tecavüzcü ne malum?

Lisede olsam gitar çalan erkekten hoşlanırdım da belli bir yaştan sonra işi gücü olmayıp gitar çalan şarkı söyleyen erkek çok boş beleş bi baltaya sap olamamış geliyor bana ya.

Aynen gitar çalmak istiyor şarkı söylüyor.Siz adamın niyetinin seks olduğunu anladığınız halde eve çağırmasının sebebini yalandan buna mı yordunuz cidden.Pesss
Ya siz şaka mısınız??? Neden hemen kadınları suçluyorsunuz??? Yani adamın niyeti kötüymüş benim bunu sonradan anlamam mı sorun yoksa adamın şerefsizliği mi??? PESSSSSS

erkeklerim böyle ısrarcı tavırlarına illeti oluyorum. iyi yazmışsınız bence yerinde olmuş,ararsa ağzının payını verin lütfen:)

Herhangi bir sosyal medya platformundan tanışılan insandan beklentiniz nedir ben onu anlamadım. Olay bu zaten. Sizi tanımadan etmeden niye görüşmek istesin bir insan. Ben biraz boomer ım galiba, anlayamıyorum. Sosyal medyadan sevgili olmayı hiç anlayamıyorum zaten, o nasıl bir güven. Ben tanıdığım insana zor güvenirim. Adı bile fake olabilecek bir karakter için bunca risk alınır mı?
Bana sanki bakın bana yürüyen biri var ben de engeli bastım demek için konu açmışsınız gibi geldi. Beklediğiniz ilgiyi gördüğünüze göre olaysız dağılabiliriz 😊

Herhangi bir sosyal medya platformundan tanışılan insandan beklentiniz nedir ben onu anlamadım. Olay bu zaten. Sizi tanımadan etmeden niye görüşmek istesin bir insan. Ben biraz boomer ım galiba, anlayamıyorum. Sosyal medyadan sevgili olmayı hiç anlayamıyorum zaten, o nasıl bir güven. Ben tanıdığım insana zor güvenirim. Adı bile fake olabilecek bir karakter için bunca risk alınır mı?
Bana sanki bakın bana yürüyen biri var ben de engeli bastım demek için konu açmışsınız gibi geldi. Beklediğiniz ilgiyi gördüğünüze göre olaysız dağılabiliriz 😊
Siz iyi misiniz? 😂 bir sürü oradan tanışıp evlenen mutlu olan insanlar var. Ayrıca adam daha cevap bile vermemişti ben konuyu açtığımda. Cevabı yüzünden engelledim. Buradaki insanların ilgisine ihtiyacım yok. Bu boş ve gereksiz yorumu yaparak esas siz ilgi çekmeye çalışmışsınız bana öyle geldi 😂

Ya siz şaka mısınız??? Neden hemen kadınları suçluyorsunuz??? Yani adamın niyeti kötüymüş benim bunu sonradan anlamam mı sorun yoksa adamın şerefsizliği mi??? PESSSSSS
Olayı nereye çekiyorsunuz lafı nasıl dolandırmaktır bu.Ben sonradan niyetini anlamanıza bir şey demedim sizi suçlamadım .Adamın ilk buluşmadan eve davet ettiğini ve niyetinin kötü olduğunu anlamışsınız üstüne buradaki insanlar da abaza olduğunu yazmış onun,siz hala bunların üstüne yok eve davet etmesinin de sebebi vardı bana gitar çalacaktı diyorsunuz.Adam klasik abazanın teki ama siz onu yalandan aklamaya çalışmışsınız gibi geldi bana.Sizin saflığınızı cinsiyete bağlamakta oldukça komik.Adamın yaptığı zaten dangalaklık ona laf yok ortada yani ama uzatan da sizsiniz.Ne o paragrafa ne de burada konu açmaya değer bi kişilik değil.Sanırım ilk defa size yazan oldu ....anlıyorumm.Bu arada büyük harfle yazmak ban sebebi :halay:

Merhaba kızlar yine ben 🫠 Bir önceki konudaki beyefendiyle aramızda hiçbir şey olmadı. İki aydır da ben de yazmadım. Bu süreçte 10 gün kadar önce instagramda daha önce beni ekleyen ama hiç konuşmadığımız bir çocuk vardı, o bana mesaj attı.

Konuşmaya başladık hoş sohbet, gitar çalıyor, şarkı söylüyor vs biraz etkilenmeye başladım. Derken aynı şehirdeyiz fakat benim bulunduğum ilçe merkeze 40 fk uzaklıkta kendisi merkezde. Buluşmak istedi buralara gelmiyor musun falan. Ben de hastaydım. Erteledim. Bu cumartesi buluşacağız. Bana daha önce alkol sigara kullanıyor musun diye sormuştu. Ben de sigara kullanmıyorum ama alkol arada yerine göre dedim.

Neyse dün bana geldiğinde rakı içer miyiz dedi. Daha ilk kez görüşeceğiz ama. Ben de kabul etmedim ama direkt hayır demek yerine araçla geleceğim için olmaz dedim. O da o zaman kalsan olmaz mı dedi. Ben de hayır dedim. Israr etmedi. Kahve içeriz dedim tamam dedi. Ama sonra konuyu ben oraya gelsem senin evine gelemez miyime getirdi. Ben de kibarca hayır dedim ve bu konunun beni sinirlendirdiğini hoşlanmadığımı söyledim. Tabiiki ilerde aramızda bir şeyler olursa gelebileceğini söyledim. Ama ısrarla sürekli bunu söyledi yok gelcem yok sen çağırsan da gelmem falan. Böyle şeyler demesi aşırı soğuttu.

Bugün de dayanamadım dün sinir oldum dedim. Bana sen çok kasıyorsun 27 yaşında birisine kimse zorla bi şey yapamaz yaptıramaz falan dedi. Ben de meselenin o olmadığını ama onun bunları konuşmasının hoşuma gitmediğini, sonuçta birbirimizi tanımadığımızı her sözünün benim için acaba böyle birisi mi diye soru işareti olduğunu söyledim. Ayrıca benim bikaç gün takılmak için biriyle konuşmayacağımı, o kafada olmadığımı söyledim. Ancak bu söylediklerime henüz yanıt vermedi 3 saattir 😄

Siz ne diyorsunuz sizce ben mi abartıyorum? Böyle şeyler zamanla olmaz mı? Herkes herkesi evine alsın o zaman. Beni tanıdığında anlarsın falan diyor da sorun zaten henüz tanımamam yani.

GÜNCEL BİLGİ:

Ses kaydı attı mesajıma, hiç düşünmez böyle spontane takılırmış vırt zırt saçmaladı. Benim evde kalma konusuna takmam onu rahatsız etmiş… Konuştuğu ilk kız değilmişim son da olmayacakmışım öyle görünüyormuş 😂😂 bi görüşelim ciddiyet bilmem ne sonra karar verirmişim… (ben takılmak maksadında değilim dedim diye diyor) bi de cımlı cimli konuşuyor benle salak. ben de hemen ekliyorum attığım mesajı. Görüntü aldım.
boş muhabbetler boş insanlar

Olayı nereye çekiyorsunuz lafı nasıl dolandırmaktır bu.Ben sonradan niyetini anlamanıza bir şey demedim sizi suçlamadım .Adamın ilk buluşmadan eve davet ettiğini ve niyetinin kötü olduğunu anlamışsınız üstüne buradaki insanlar da abaza olduğunu yazmış onun,siz hala bunların üstüne yok eve davet etmesinin de sebebi vardı bana gitar çalacaktı diyorsunuz.Adam klasik abazanın teki ama siz onu yalandan aklamaya çalışmışsınız gibi geldi bana.Sizin saflığınızı cinsiyete bağlamakta oldukça komik.Adamın yaptığı zaten dangalaklık ona laf yok ortada yani ama uzatan da sizsiniz.Ne o paragrafa ne de burada konu açmaya değer bi kişilik değil.Sanırım ilk defa size yazan oldu ....anlıyorumm.Bu arada büyük harfle yazmak ban sebebi :halay:
O kadar boş yapmışsınız ki. Neden bu kadar taktınız anlamadım. Adam bana böyle söyledi ve ben fikir almak amacıyla buraya yazdım birkaç saat sonra da silip engelledim. Aklamaya çalışmadım tamamen objektif bi şekilde anlatmaya çalıştım. Aklamaya çalıştığım adamı neden engelleyeyim? Paragraf ve konu adamın değeriyle ilgili değil. Ben fikir almak istedim belki dertleşmek istedim bu kadar. Ne için konu açıp açmayacağım sizi ilgilendirmez. Ama görüp beğenmezseniz yorum yapmazsınız olur biter. Evet cinsiyete getirdim çünkü ortada bariz suçlu varken siz beni suçluyorsunuz. Aynen ilk defa yazan oldu mutlu oldunuz mu şimdi 😂😂

O kadar boş yapmışsınız ki. Neden bu kadar taktınız anlamadım. Adam bana böyle söyledi ve ben fikir almak amacıyla buraya yazdım birkaç saat sonra da silip engelledim. Aklamaya çalışmadım tamamen objektif bi şekilde anlatmaya çalıştım. Aklamaya çalıştığım adamı neden engelleyeyim? Paragraf ve konu adamın değeriyle ilgili değil. Ben fikir almak istedim belki dertleşmek istedim bu kadar. Ne için konu açıp açmayacağım sizi ilgilendirmez. Ama görüp beğenmezseniz yorum yapmazsınız olur biter. Evet cinsiyete getirdim çünkü ortada bariz suçlu varken siz beni suçluyorsunuz. Aynen ilk defa yazan oldu mutlu oldunuz mu şimdi 😂😂
siz boş yapmışsınız o ağzınızı bi toplayın önce seviyeniz yerlerde çünkü.Ortaokulda kalmadı mı boş yapma lafı, ayrıca Siz kimsiniz de ben sizi takayım ya kendiniiz nimetten mi sayıyorsunuz ? ben anladım gerçekten sizin okuduğunuzu anlamada sıkıntınız var size diyorum ki niyetini geç veya erken anladınız buradaki kişiler de söylediler adam abazanın teki.Bunları fark etmenize rağmen hala gelip neden eve beni çağırma sebebi gitar çalmaktı diyorsunuz sizi cinsellik için görüyor olmasını kabullenemediniz mi ? onun için yatağa atmaya uğraştığı basit insanlardan birisiniz.Sizi tanımaya uğraşmayacağına da adım kadar eminim.bu kadar gitar dinletmek isteseydi sahne aldığı bir gün davet ederdi onun için.Gitar bahane anlaşılan siz de düşmüşsünüz bu bahaneye hala yok amacı şuydu amacı buydu diye boşş boş konuşuyorsunuz.Bu kadar süzme birisine daha fazla katlanamayacağım valla hadi işinize bakınn. :KK53: :dondurma::halay:

bu arada suçlu aramıyorum adamın hayat tarzı cinsellik üstüne ama yol yordam bilmeyen dangalak birisi demekki bu onu suçlu yapmaz.Hayat tarzı bu olabilir size uymamıştır.

X