Eve gelmek istemesi?

siz boş yapmışsınız o ağzınızı bi toplayın önce seviyeniz yerlerde çünkü.Ortaokulda kalmadı mı boş yapma lafı, ayrıca Siz kimsiniz de ben sizi takayım ya kendiniiz nimetten mi sayıyorsunuz ? ben anladım gerçekten sizin okuduğunuzu anlamada sıkıntınız var size diyorum ki niyetini geç veya erken anladınız buradaki kişiler de söylediler adam abazanın teki.Bunları fark etmenize rağmen hala gelip neden eve beni çağırma sebebi gitar çalmaktı diyorsunuz sizi cinsellik için görüyor olmasını kabullenemediniz mi ? onun için yatağa atmaya uğraştığı basit insanlardan birisiniz.Sizi tanımaya uğraşmayacağına da adım kadar eminim.bu kadar gitar dinletmek isteseydi sahne aldığı bir gün davet ederdi onun için.Gitar bahane anlaşılan siz de düşmüşsünüz bu bahaneye hala yok amacı şuydu amacı buydu diye boşş boş konuşuyorsunuz.Bu kadar süzme birisine daha fazla katlanamayacağım valla hadi işinize bakınn. :KK53: :dondurma::halay:
yaa hahahah bu nefret neeee??? Ya sizce ben adamın amacını anlamadıysam neden engelledim? Cidden iyi değilsiniz. Gitar çalarım diye söylediği için onu yazdım ben. Adamın söylemini yazdım. Gitar sokakta çalınmaz ya. Niye buraya böyle taktınız??? Evet düştüm o yüzden evine gittim adamın 😂😂 kafanız iyi galiba 😂 Ağzınızı toplayın demişsiniz ve sonrasında sizi cinsellik için görmesini mi kabul edemediniz demişsiniz 😂😂 aynen kahrımdan ölüyorum ajsjsjsjs yazık size cidden yazık.

bu arada suçlu aramıyorum adamın hayat tarzı cinsellik üstüne ama yol yordam bilmeyen dangalak birisi demekki bu onu suçlu yapmaz.Hayat tarzı bu olabilir size uymamıştır.
Evett bu onu suçlu yapmaz ama onun gitar çalmak için beni çağırdığını söylemem beni suçlu yaptı mükemmel bir zeka 👏🏻 👏🏻

İlk geldiğinde rakı sofrası kuracak dur bi Bismillah diyeydin yav 😂hele bi tanış sadece önüne gelenle görüşen biri gibi duruyor engeli yemiş süper

Bi denedi de olmayınca da çirkinleşti böyle. Öğretmen diye aslında güvenmiştim sanki hepsi aynı değilmiş gibi

Ya varya öğretmen ve polisler de bir havaya girdi sanırımm bu özgüveni tipik kanca atmak isteyen pohpohçu kızlar yüzünden sağlıyorlar.
Mesleğe sakin sakın güvenme din hocasının içinden bile manukyan çıkıyor 😂

Ona soyle bi dahakine baglamayla denesin sansini 😂😂

Ya varya öğretmen ve polisler de bir havaya girdi sanırımm bu özgüveni tipik kanca atmak isteyen pohpohçu kızlar yüzünden.
Mesleğe sakin sakın güvenme din hocasının içinden bile manukyan çıkıyor 😂
Aynen valla öyle bi havalar bişiler aptal yani ben de öğretmenim kendi gibi beyinsiz sandı herhalde

Aynen valla öyle bi havalar bişiler aptal yani ben de öğretmenim kendi gibi beyinsiz sandı herhalde

Engelleyerek almış cevabını gitarı duyunca mağlum ışığa gelen pervaneler gibi sanıyorlar bizi 😂😂😂
Anlayamadıkları şey güvene ve zamana ihtiyacımız oluşu. Malesef hızlı tüketim duyguları bile ele geçirdi. Senin için hayırlısı olsun. ✔️

leylaagul leylaagul kendi boş fikrini desteklemek için üşenmeyip hesap açıp yorum yapıp bi de kendine like mı attın 😂😂 inanılmazsınnn taktın resmen hahahaha çok eğleniyorum 😂😂
en son yazdıklarına cevap bile vermedim farkındaysan ama sen beni nasıl taktıysan başkalarını da ben sanmışsın, kızzz bu kadarr mı zoruna gitti söylediklerim ahahha küçük duruma düştün şu an :eek:hadi zırlamaya devam et simdi bide bos fikir diyo aman seninkiler çok dolu munasip yerimin kenarı seni :KK48::KK48::KK71:

X