Eve gelmek istemesi?

en son yazdıklarına cevap bile vermedim farkındaysan ama sen beni nasıl taktıysan başkalarını da ben sanmışsın, kızzz bu kadarr mı zoruna gitti söylediklerim ahahha küçük duruma düştün şu an :eek:hadi zırlamaya devam et simdi bide bos fikir diyo aman seninkiler çok dolu munasip yerimin kenarı seni :KK48::KK48::KK71:
Tedavi ol acilen

Merhaba kızlar yine ben 🫠 Bir önceki konudaki beyefendiyle aramızda hiçbir şey olmadı. İki aydır da ben de yazmadım. Bu süreçte 10 gün kadar önce instagramda daha önce beni ekleyen ama hiç konuşmadığımız bir çocuk vardı, o bana mesaj attı.

Konuşmaya başladık hoş sohbet, gitar çalıyor, şarkı söylüyor vs biraz etkilenmeye başladım. Derken aynı şehirdeyiz fakat benim bulunduğum ilçe merkeze 40 fk uzaklıkta kendisi merkezde. Buluşmak istedi buralara gelmiyor musun falan. Ben de hastaydım. Erteledim. Bu cumartesi buluşacağız. Bana daha önce alkol sigara kullanıyor musun diye sormuştu. Ben de sigara kullanmıyorum ama alkol arada yerine göre dedim.

Neyse dün bana geldiğinde rakı içer miyiz dedi. Daha ilk kez görüşeceğiz ama. Ben de kabul etmedim ama direkt hayır demek yerine araçla geleceğim için olmaz dedim. O da o zaman kalsan olmaz mı dedi. Ben de hayır dedim. Israr etmedi. Kahve içeriz dedim tamam dedi. Ama sonra konuyu ben oraya gelsem senin evine gelemez miyime getirdi. Ben de kibarca hayır dedim ve bu konunun beni sinirlendirdiğini hoşlanmadığımı söyledim. Tabiiki ilerde aramızda bir şeyler olursa gelebileceğini söyledim. Ama ısrarla sürekli bunu söyledi yok gelcem yok sen çağırsan da gelmem falan. Böyle şeyler demesi aşırı soğuttu.

Bugün de dayanamadım dün sinir oldum dedim. Bana sen çok kasıyorsun 27 yaşında birisine kimse zorla bi şey yapamaz yaptıramaz falan dedi. Ben de meselenin o olmadığını ama onun bunları konuşmasının hoşuma gitmediğini, sonuçta birbirimizi tanımadığımızı her sözünün benim için acaba böyle birisi mi diye soru işareti olduğunu söyledim. Ayrıca benim bikaç gün takılmak için biriyle konuşmayacağımı, o kafada olmadığımı söyledim. Ancak bu söylediklerime henüz yanıt vermedi 3 saattir 😄

Siz ne diyorsunuz sizce ben mi abartıyorum? Böyle şeyler zamanla olmaz mı? Herkes herkesi evine alsın o zaman. Beni tanıdığında anlarsın falan diyor da sorun zaten henüz tanımamam yani.

GÜNCEL BİLGİ:

Ses kaydı attı mesajıma, hiç düşünmez böyle spontane takılırmış vırt zırt saçmaladı. Benim evde kalma konusuna takmam onu rahatsız etmiş… Konuştuğu ilk kız değilmişim son da olmayacakmışım öyle görünüyormuş 😂😂 bi görüşelim ciddiyet bilmem ne sonra karar verirmişim… (ben takılmak maksadında değilim dedim diye diyor) bi de cımlı cimli konuşuyor benle salak. ben de hemen ekliyorum attığım mesajı. Görüntü aldım.
Bukadar basiiit ben olsam.
Yuri gitlan hödükoglu hödük derdim.
10 puanlik tavir.
Hem sen niye öğretmen arkadaslar edinmiyorsun hem meslek hem egitim .10 numara yani basarilar

Merhaba kızlar yine ben 🫠 Bir önceki konudaki beyefendiyle aramızda hiçbir şey olmadı. İki aydır da ben de yazmadım. Bu süreçte 10 gün kadar önce instagramda daha önce beni ekleyen ama hiç konuşmadığımız bir çocuk vardı, o bana mesaj attı.

Konuşmaya başladık hoş sohbet, gitar çalıyor, şarkı söylüyor vs biraz etkilenmeye başladım. Derken aynı şehirdeyiz fakat benim bulunduğum ilçe merkeze 40 fk uzaklıkta kendisi merkezde. Buluşmak istedi buralara gelmiyor musun falan. Ben de hastaydım. Erteledim. Bu cumartesi buluşacağız. Bana daha önce alkol sigara kullanıyor musun diye sormuştu. Ben de sigara kullanmıyorum ama alkol arada yerine göre dedim.

Neyse dün bana geldiğinde rakı içer miyiz dedi. Daha ilk kez görüşeceğiz ama. Ben de kabul etmedim ama direkt hayır demek yerine araçla geleceğim için olmaz dedim. O da o zaman kalsan olmaz mı dedi. Ben de hayır dedim. Israr etmedi. Kahve içeriz dedim tamam dedi. Ama sonra konuyu ben oraya gelsem senin evine gelemez miyime getirdi. Ben de kibarca hayır dedim ve bu konunun beni sinirlendirdiğini hoşlanmadığımı söyledim. Tabiiki ilerde aramızda bir şeyler olursa gelebileceğini söyledim. Ama ısrarla sürekli bunu söyledi yok gelcem yok sen çağırsan da gelmem falan. Böyle şeyler demesi aşırı soğuttu.

Bugün de dayanamadım dün sinir oldum dedim. Bana sen çok kasıyorsun 27 yaşında birisine kimse zorla bi şey yapamaz yaptıramaz falan dedi. Ben de meselenin o olmadığını ama onun bunları konuşmasının hoşuma gitmediğini, sonuçta birbirimizi tanımadığımızı her sözünün benim için acaba böyle birisi mi diye soru işareti olduğunu söyledim. Ayrıca benim bikaç gün takılmak için biriyle konuşmayacağımı, o kafada olmadığımı söyledim. Ancak bu söylediklerime henüz yanıt vermedi 3 saattir 😄

Siz ne diyorsunuz sizce ben mi abartıyorum? Böyle şeyler zamanla olmaz mı? Herkes herkesi evine alsın o zaman. Beni tanıdığında anlarsın falan diyor da sorun zaten henüz tanımamam yani.

GÜNCEL BİLGİ:

Ses kaydı attı mesajıma, hiç düşünmez böyle spontane takılırmış vırt zırt saçmaladı. Benim evde kalma konusuna takmam onu rahatsız etmiş… Konuştuğu ilk kız değilmişim son da olmayacakmışım öyle görünüyormuş 😂😂 bi görüşelim ciddiyet bilmem ne sonra karar verirmişim… (ben takılmak maksadında değilim dedim diye diyor) bi de cımlı cimli konuşuyor benle salak. ben de hemen ekliyorum attığım mesajı. Görüntü aldım.
Oyyy Oyy acınızı ve sinirinizi içimde hissettim valla.yav arkadaş.sen böyle yapıyorsun da eline ne geçiyor ne? Gönül bağı üzerine kurulmayan her ilişki bitmeye mahkumdur.yani sen gel eve desen ne değişecek yani? Bir defa görüşeceksiniz sonra bitti gitti.arkadaşlık yok, gönül bağı yok.eee ne olmuş olacak yani? Bir ilişkinin devamlılığı olmayacaksa ne işe yarayacak yani? Ben de geçen birine bu şekilde haddini bildirdim.senin gibi bir de dil döküyoruz beyefendilere bir umut hesabı.bilw bile lades bizimki de işte bir umut.elleri hep boş kalıyor, nerede yanlış yapıyoruz da demiyorlar aynen devam.bu erkeklerin neredeyse tamamı tımarhanelik deli bence.allah hepimize sabır versin ne diyeyim.ben de çok zorlanıyorum bu günlerde psikolojik olarak.ne olacak sonumuz bilmem.

Ben rakı balık olayına date için karşı değilim aksine yaparım 🤭 hatta eşimle ilk date’miz rakıydı o yüzden taraflı bakıyorum
Sizin için kalmak alkol vs sorunsa haklısınız bu kişiye göre değişir bu tarz flört buluşma işlerinde çok kurallı gitmeyi sevmiyorum canım nasıl isterse öyle yapıyorum ben ama tercihim bir yemek yemek , kahve yerine
Anlaşılıyor valla herkesin çapı birkaç mesajda.biz kadınız hissediyoruz, anlıyoruz.eve gelmeyi teklif etti mi bırakırken?

Son düzenleme:
Herhangi bir sosyal medya platformundan tanışılan insandan beklentiniz nedir ben onu anlamadım. Olay bu zaten. Sizi tanımadan etmeden niye görüşmek istesin bir insan. Ben biraz boomer ım galiba, anlayamıyorum. Sosyal medyadan sevgili olmayı hiç anlayamıyorum zaten, o nasıl bir güven. Ben tanıdığım insana zor güvenirim. Adı bile fake olabilecek bir karakter için bunca risk alınır mı?
Bana sanki bakın bana yürüyen biri var ben de engeli bastım demek için konu açmışsınız gibi geldi. Beklediğiniz ilgiyi gördüğünüze göre olaysız dağılabiliriz 😊

Erkeklerdeki kafa şu, her halti yiyeyim gezeyim takılayım sonra evlilik zamanı gelince de yasi genç hayatinda hic kimse olmamis mümkünse bakire biri olsun evleneyim yöneteyim baskin olayim.ama ben disarida yine gönlümü eglendiririm. Karim da evde bana ve cocuklara, ev disinda da aileme çevreme hizmet etsin diye düşünüyorlar
Toplumdaki cogu erkekteki vizyon bu kadar üzgünüm

X