Rüya Yorumları Evlenmeden önce evleneceği kişiyi rüyasında gören var mı?

bende niyetine girip yatmıstım (istihare duası ve namazını kıldım yani) rüyamda gördüm :) 8ay sonra ancak tanısma fırsatımız oldu ancak ben ruyamı unutmustum ve diyordumki yaa bu adam biyerden tanıdık ama du bakam cıkarcam biyerden dıyıp durdum :))) 3yıl boyunca cıktık sımdıde 3yıllık evliyim :KK70: rüyamıda ancak balayında hatırladım cunku ruyamdaki o mekan balayı suitimizdi :)) detaylar hersey rüyamdakiyle eşleşti bi nevi dejavu oldum desem yerıdır...

cnm ıstıhare namazı zaten hayatına gıren kısı ıcın acaba hayırlı mı degılmı dıye yapılan namaz degıl mı ???
ben ole bılıyorum mesela hayırlıysa beyaz goruyosun falan o sekılde

cnm ıstıhare namazı zaten hayatına gıren kısı ıcın acaba hayırlı mı degılmı dıye yapılan namaz degıl mı ???

bende öyle biliyodum ama evlenecegin kişi içinde oluyomuş bende gördüm ama iştee :))

bende öyle biliyodum ama evlenecegin kişi içinde oluyomuş bende gördüm ama iştee :))

bende yusuf suresınıokudum bı kere gordum bı daha okudum baska bırını gordum bı daha bı daha baska bırını gordum hep :KK52::KK52::KK52:

bı ara bunu da denıcem nasıl nıyet ettnız ??

ben hiç bi dua filan okumadım çok üzgün zamanlarımdan biriydi.bi yerdeyim bi genç geliyo beni atına bindiriyo avlusu olan bi eve gelin götürüyo aman beni kim ne yapsın ne gelinliği filan deyip geçiştirim çünkü yeni boşanmıştım o rüyadan bir kaç ay sonra o çıktı karsıma ve aynı rüyamda gördüğüm dedim ve evlendik :)

bende yusuf suresınıokudum bı kere gordum bı daha okudum baska bırını gordum bı daha bı daha baska bırını gordum hep :KK52::KK52::KK52:

bı ara bunu da denıcem nasıl nıyet ettnız ??

ben yusuf süresini okumadım sadece namazını kılmıştım
Sizden biriniz bir iş yapmayı tasarladığı zaman, farzdan başka iki rekat namaz kılsın, sonra şöyle desin:
'Allah'ım! Ben, senin ilmin gereğince senden hayır istiyorum ve senin kudretinle senden kuvvet istiyorum. Senin büyük fazlından diliyorum: çünkü senin gücün her şey'e yeter, benim gücüm yetmez. Sen her şeyi bilirsin, ben bilmem ve sen bütün gaybları kemal üzere bilensin. Allah'ım !Eğer bu ( düşündüğüm....) iş, dinim hakkında, yaşayışım ve işimin akıbeti hakkında hayırlıysa, onu bana kolaylaştır, sonra bu işte bana bereket ver. Yok eğer bu iş benim dinim için, yaşayışım için, işimin akıbeti için kötüyse, onu benden çevir, beni de ondan çevir. Hayır nerde ise onu bana takdir buyur, sonra beni ona razı kıl' "
bunu okumuştum birazı eksikte olablir sınıftan arkadaşımı gördüm :) ama hiç konuşmadım bile ikincisinde bişey görmedim :))

mrb arkadaşlar sanırım bu konuda uzman benim :KK51: evlenmeden önce eşimle evlendiğimi rüyamda gördüm..rüyadan sonra başka bir şehirden uzak bir şehire geldim onu buldum ve rüyamı anlattım öyle konuşmaya başladık yıllar geçti biz evlendik 8 ay oldu :KK52:

uzmanım derkendee ben hayatımda hep bu zamana kadar yaşayacaklarımı hep rüyamda gördüm..kimin öldüğünü,kimin parayı çaldığını,kardeşimin öss puanını rakamlarıyla söyledim,polislik sınav sonucunuda gördüm..dahadaa bir sürü şeyy görürüm ve anlatırım zamanı gelincede benim söylediklerim çıkar :KK52:

ve kim canımı yaksa ağzımdan beddua döktürecek kadar canımı yaktıklarında ettiğim her duanın sabah ölüm haberini aldım :18: eşimle bir ara bu konuda sorun yaşamıştık..hatta ona dert yanmıştım sabah ölüm haberini o verdi.. eşim korkuyodu bi ara benden

bi ara çok korkuyodum bu durumdan ama alıştım..Allahın bir lütfu sanırım özel bi duada etmiyorum :KK34:

bende bugün yusuf suresini okuyayım:KK52:

bende niyetine girip yatmıstım (istihare duası ve namazını kıldım yani) rüyamda gördüm :) 8ay sonra ancak tanısma fırsatımız oldu ancak ben ruyamı unutmustum ve diyordumki yaa bu adam biyerden tanıdık ama du bakam cıkarcam biyerden dıyıp durdum :))) 3yıl boyunca cıktık sımdıde 3yıllık evliyim :KK70: rüyamıda ancak balayında hatırladım cunku ruyamdaki o mekan balayı suitimizdi :)) detaylar hersey rüyamdakiyle eşleşti bi nevi dejavu oldum desem yerıdır...

canım nasıl niyet ettin? bende yatmayı düşünüyorum bu ara çok karışığım hayatımda biri var ama konuşamıyoruz bir türlü açılamıyoruz yani.yardımını bekliyorummm

sizin dediğiniz gibide oluyor tabıkı
ben evlenecegım kısıyı bana goster rabbım diye uyumustum,sizinde dedğiniz gibi benbemyezlar içinde eşimi gordum pembe tüller ucuyor yatak yastık bembeyazz,etraf yesılll gunluk guneslık muz agacları filan cok guzel bi ruyaydı kaç yıl gectı hala unutamadım baksana :)
canım nasıl niyet ettin? bende yatmayı düşünüyorum bu ara çok karışığım hayatımda biri var ama konuşamıyoruz bir türlü açılamıyoruz yani.yardımını bekliyorummm

öncelıkle abdest alıp istihare duasını okudum -dualar kıtabından-sonra namazını kıldım ve basım örtülü vaziyette kıbleye basım gelecek sekılde uyudum..

neden boyle yapmıstım cunku diğer 2yatısımda bişey gorememiştim artık canıma tak etti ve iyice ortundum filan kıbleye yattım ancak oyle gordum yani..

eşimi okadar canlıydı sanki rüya değildi gözümü açtım hala yanıbasımda gozumu avusturdum hala bana bakıyor guluyor :KK52: yataktan attım kendımı doğru surunerek lambayı buldum yaktım ama kalbim nasıl atıyor ölecektim korkudannnnn...yusuf yusuf oldum yani :KK25: :18: ogunden sonrada bidaha yatmadım korktum

sizin dediğiniz gibide oluyor tabıkı
ben evlenecegım kısıyı bana goster rabbım diye uyumustum,sizinde dedğiniz gibi benbemyezlar içinde eşimi gordum pembe tüller ucuyor yatak yastık bembeyazz,etraf yesılll gunluk guneslık muz agacları filan cok guzel bi ruyaydı kaç yıl gectı hala unutamadım baksana :)

öncelıkle abdest alıp istihare duasını okudum -dualar kıtabından-sonra namazını kıldım ve basım örtülü vaziyette kıbleye basım gelecek sekılde uyudum..

neden boyle yapmıstım cunku diğer 2yatısımda bişey gorememiştim artık canıma tak etti ve iyice ortundum filan kıbleye yattım ancak oyle gordum yani..

eşimi okadar canlıydı sanki rüya değildi gözümü açtım hala yanıbasımda gozumu avusturdum hala bana bakıyor guluyor :KK52: yataktan attım kendımı doğru surunerek lambayı buldum yaktım ama kalbim nasıl atıyor ölecektim korkudannnnn...yusuf yusuf oldum yani :KK25: :18: ogunden sonrada bidaha yatmadım korktum

korkmanız gercekten cok ılgınc olmus :KK34:
ne guzel gormussunuz ama bende cok mreak edıyorum bı gun kılıcam bende ıstıhare namazını bakalım yazıcam buraya ınsallah bende gorudum bende dıye :KK52::KK52::KK52:

korkmanız gercekten cok ılgınc olmus :KK34:
ne guzel gormussunuz ama bende cok mreak edıyorum bı gun kılıcam bende ıstıhare namazını bakalım yazıcam buraya ınsallah bende gorudum bende dıye :KK52::KK52::KK52:

canım ozamanlar eşimi tanımıyordumki 8ay sonra tanıstık ve hemen cıkma olmadı bizde 1yıl kadar arkadaslıktan cok yakın arkadaslığa gecıs yaptık eşim bana biz cıkmadan 7ay oncesınden asık olmus ama beklemıs bişey dememiş sonrasında bende eşime eşık oldum 7ay gecıkmeli :KK70: vsvs neticesinde şuan evliyim.. nasıl bir kokrtuysam unutmusum tamamen ve eşimle tanıstıgımda dedımki yaa bu adam biyerden tanıdık ama nerde gordugumu ancak balayında cıkardım dediğim gibi rüyamda :)))

insallah canım sende rüyanda görürsün ancak benim gibi yusuf yusuf olmaman dileğiylee :KK52::KK34:

canım ozamanlar eşimi tanımıyordumki 8ay sonra tanıstık ve hemen cıkma olmadı bizde 1yıl kadar arkadaslıktan cok yakın arkadaslığa gecıs yaptık eşim bana biz cıkmadan 7ay oncesınden asık olmus ama beklemıs bişey dememiş sonrasında bende eşime eşık oldum 7ay gecıkmeli :KK70: vsvs neticesinde şuan evliyim.. nasıl bir kokrtuysam unutmusum tamamen ve eşimle tanıstıgımda dedımki yaa bu adam biyerden tanıdık ama nerde gordugumu ancak balayında cıkardım dediğim gibi rüyamda :)))

insallah canım sende rüyanda görürsün ancak benim gibi yusuf yusuf olmaman dileğiylee :KK52::KK34:

aman cnm goruyum de oluym hıc onemlı degıl :KK52::KK52:
nasıpse cıkar zaten degılse hayırlısı olsun ne dıyım :KK34:

büyük konuşmak değil de o kişi şu an başka biriyle evlenmek istiyor zaten sevgilisi var..ve de ben bir iki sene önce gece yatmadan evvel evleneceğim kişiyi rüyamda göreyim bu gece diye dua etmiştim ama yusuf suresini okumamıştım , gece rüyamda başka bir arkadaşımı görmüştüm babama baba diyordu :/
bu arada sanırım ben evde kaldım zaten evlenmekten yana bir beklentim yok :KK43: benim sevdiğim beni sevmiyor, beni seveni ben sevmiyorum :/

:KK43: bende çok dua edip yattım. malesef ... kader kısmet... herkes evlenecek diye bir kanun yok ... Allah nasip etmedi sanırım banada umudum sıfıra yakınlaştı. hayat devam ediyor...Dua ediyorum ama zihnimde bunun imkansızlığı yükseldikçe yükseliyor...
Allah nasip etsin inşallah da bizde yuva kuralım.

Bekarlar içinde dua edin evli bayanlar ...

bu gece deneyeceğim bendeee.. bakalım neler görücem? şuan görüştüğüm kişiyi de rüyamda görmüştüm ben

beş ay önce ilişkim bitti... o kişiyle görüşürken rüyamda iki üç sefer başka birisiyle yani lise aşkımla evlendiğimi görmüştüm ve uyandığım zaman off ne biçim bi rüya falan dedim çünkü ben başka birisine aşıktım ve o rüyamda gördüğüm kişiye karşı hiççç bişey hissetmiyodum (halada hissetmiyorum) sonra biz ayrıldık.. şimdi o rüyamda gördüğüm kişiyle ara sıra karşılaşıyoruz ki yıllardır karşılaşmamıştık aynı şehirde olmamıza rağmen... ama ne tuhaftır ki bu aralar hafta da iki-üç kere falan dolmuşta karşılaşıyoruz.. kader kısmet herşey ama günün birinde onunla evlenirmiyim allah ona karşı bişeyler hissettirirmi bilmiyorum..

Hayırlısı diliyorum..

ben dün gece istihare namazımı kıldıkta sonra eğer hakkımda hayırlısı ise onu göreyim diyerek yattım.onu görmedim ama biri evimin kapısına bir kap içerisinde süt bıraktı.sizce nedir anlamı kızlar?

ben dün gece istihare namazımı kıldıkta sonra eğer hakkımda hayırlısı ise onu göreyim diyerek yattım.onu görmedim ama biri evimin kapısına bir kap içerisinde süt bıraktı.sizce nedir anlamı kızlar?

bırı derken hıc bı tarafınıgormedın mı cnm kısının yuzunu ya da vucudunu falan

küçük bir erkek çocuğuydu sanırım kapıma bırakan.büyük biri değildi yani

cnm ıstersen islami ruya tabırlerı dıye gır bak orda rüyada süt görmek dıye ben de bazen etkılendıysem bı ruyadan acara bakarım

süt kabı hayra alamettir diyo_Olgun bir kadın icinse umulmadık ve çok mutlu edecek bir misafirin geleceğine yorumlanır. diyor

X