Rüya Yorumları Evlenmeden önce evleneceği kişiyi rüyasında gören var mı?

süt kabı hayra alamettir diyo_Olgun bir kadın icinse umulmadık ve çok mutlu edecek bir misafirin geleceğine yorumlanır. diyor

cnm hayırlı bı haber var demekkı :KK52::KK52:
ıstersen bı dah ayat ıstıhareye belkı o hayırlı kısı kımse onu gorurusun bu sefer
okuduysan bazı yorumları herkes ole ılk gunden gorememıs zaten uc gun sonr aıkı gun sonra vs. gorenler var
yıne de sen bılırsın tabı :KK34:

dün gece de yattım canım ama bişey görmedim,bu gece de yatacağım.. görene kadar devam :)

lise 2ye giderken Ankarada teyze kızına gitmiştim ilk kez yatıya :) o dedi anahtarı yastığın altına koy duanı oku ve dileğini tut diye. dediğini yaptım rahmetli amcamın kolunda eşim vardı. amcam bak bu kişiyi asla unutma senin eşin olacak dedi :) 7 yıldır beraberiz, 1,5 yıllık evliyiz ve 3 aylık hamileyim :) darısı basınıza arkadaslar

lise 2ye giderken Ankarada teyze kızına gitmiştim ilk kez yatıya :) o dedi anahtarı yastığın altına koy duanı oku ve dileğini tut diye. dediğini yaptım rahmetli amcamın kolunda eşim vardı. amcam bak bu kişiyi asla unutma senin eşin olacak dedi :) 7 yıldır beraberiz, 1,5 yıllık evliyiz ve 3 aylık hamileyim :) darısı basınıza arkadaslar

allah mutluluğunuzu daim etsin canım.. bende şuan rüyamda gördüğüm kişiyle görüşüyorum.. çok merak ediyorum bizde sizler gibi olabilecek miyiz?

allah mutluluğunuzu daim etsin canım.. bende şuan rüyamda gördüğüm kişiyle görüşüyorum.. çok merak ediyorum bizde sizler gibi olabilecek miyiz?

büyüklerimin bir lafı vardır...

hayırlısıysa ileri hayırsızsa geri diye :)

hakkında herseyin hayırlısı olsun tatlım

ben hiç ruyamda gormemiştim fakat daha önceden tanıdık hiç aklımın ucuna gelemeycek biri oldu :) evlıyım mutluyum :)

Dün Yusuf Suresini okuyup yattım rüyamda hoşlandığım kişiyi gördüm birkaç kez. Bilinçaltı da olabilir. :KK1: :KK1:
Üzerinde turuncu kazak vardı...
Turuncu tam olarak ne demek? Google dan arattım ama pek bir yargıya varamadım.

Sözlümü değil ama kayınpederimi gördüm.:KK1:Adını söylediler rüyamda.:KK36:

merhaba kızlarrr. size bir sorum olucak. bi kısmetim var olumlu gibi ama istihareye yatmamı söylediler. ben hiç bilmem. o yüzden bi tanıdğımız var o bu konularda bilgili ehli biri. hocalık belgesi falan var. benim yerime o yatsa olurmu acaba. herkes farklı birşey demiş. siz yapmışsınız bilirsiniz??

canım olur aslında mesela annem de benim yerime çok yatmıştır ama geçen birşey için yatayım dedim açtım netten araştırdım ne yapmak gerekiyor diye kişinin kendisinin yatması gerekirmiş ben de şaşırdım bir de ilk gün görmezsen 3 gün yine görmezsen 7 gün yatacakmışın ben bunu da bilmiyordum

Dün gece farklı dualar,esmalar okudum rüyada niyetle ilgili.........
normalde deliksiz uyurdum kaç kez uyandım
köpek havlaması falan duydum hep ama gözümü açınca ses kesildi.
bi de uyuyodum bir erkeğin telefonla konuşmasını duydum diyorum ki öff bu bizim üsttekinde de ne ses var te buraya geliyor sanki yanımdaymış gibi diyorum,sonra anladım komşunun olmadığını... dışardan diye düşündüm ki o kadar net gelemez yanımda konuşuyordu biri sanki ama herhangi bir rüya görmüyorum. telefonda konuşan kişinin adı da gökhandı.

kızlar bende lise zamanında bi yakınımızın nişan kurdelesinden yutup dua edip yatmıştım,
hatta 4 kuzen yaptık bunu,kimse görmedi sadece ben gördüm o gece.
yandan görmüştüm ama esmer sayılabilecek biriydi,
şu an nişanlıyım fakat gördüğüm kişiyle hiç alakası olmayan biri,sarışın bir de.
hayırlısı..

Evli degilim ama 5/6 sene once, ruyamda merdivenlerin ustunde az uzun boylu, zayif, esmer/kumral bi adam bana hem bakip hem yoluna devam ediyordu.
Sevdigim de bu tarife uyuyor.
Nasip kismet artik :KK31:

kızlar bende lise zamanında bi yakınımızın nişan kurdelesinden yutup dua edip yatmıştım,
hatta 4 kuzen yaptık bunu,kimse görmedi sadece ben gördüm o gece.
yandan görmüştüm ama esmer sayılabilecek biriydi,
şu an nişanlıyım fakat gördüğüm kişiyle hiç alakası olmayan biri,sarışın bir de.
hayırlısı..

Nisan kurdelesini mi yuttun yoksa ben mi yanlis anladim? :KK53: :KK53: :KK53:

bende eşimi rüyamda yemek yerken görmüşdüm ve yanında bi erkek çoçukla.
ve rüyayı anneme ve yengeme anlatmiştm.
tam3 gün sonra bana görücü geldiler ve evliyim şuan ve mutluyum ALLAHAçok şükür
:KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

Cuma suresini ve yasin suresini okuyunca etkili olduğunu duymuştum ben.
nasip kısmet için.etkili oldu bende

Ben tekrar dua okuyup niyet ettim ama yine tek başıma bir yerlerde yürüdüğümü gördüm.
Bu ikinci görüşüm aynı tarz rüyayı. :s

yaa bnm annem de babamı ruyasında gormus iki gecedir ruyamda gormek için dua ediyorum kankam (en yakın erkek arkadasım )resmen sabote ediyor yaa ruyamda sarısın bi adam gordum tam yuzunu gorecem benim kanka mesaj attı uyandım .. 2 .gun o kadar tartıstık illa ne gerek var die tutturmus bu sefer de konuşmamam gerek beni kızdırdı konuştum vee hiç birsey goremedim ... :KK43:

benim hikayemi yaziyim 13 yasinda kuran kursuna yatili olarak didiyordum orada bi namaz ogrettiler ismini hatirlamiyorum neyse kilip kimseyle konusmadan yatiyorsun allahim evlenecegim kisiyi goster diyorsun guya ben inanamamistim tabi neyse yinede yaptim merak ya oradaki ablalar yapiyordu bende yaptim:) neyse ruyamda teyzemin oglunu gordum kuzenimi yani avrupada yasiyordu neyseee ben nefret ederdim kendisinden hep kavga ederdik ama e yalan soyleyim cocuk aklida olsa begenirdim icten ice ruyamda onu gordukten 1 yil sonra beni 4 yildir gormuyordu turkiyeye tatile geldiler ben 14 yasindaydim:) ust katimizda oturuyorlardi geldikleri gun yanlarina hosgeldinize gittik teyzemlere :) teyzem simdi anlatiyo(kayinvalidem) ogun ilk gorusmenizde odda boyle degisik bir atmosfer vardi yasin seni gorunce bakinda degisik bir sey oldu icime o gun anladim asik olacagiunizi dedi bu yil soyluyor bunu.Neyse biz kuzeniz hosgeldin felan dedik neyse annelerimiz konusmaya basladi kardesler ya ozlem gideriyorlar bizde mutfakta birden allahin isi yanliz kaldik:p annesi geldi mutfaga annesine karnim acikiyor dedi teyzemde ilknur yumurta kirsin sana dedi.3yumurta kirdim o gun o 3 yumurtayla bana asik oldu hala anlatir der 3 yumurtaya kandim ucuza gittim der cevremizdeki herkez bize imrenir askimiza 14 yasindan beri asigiz su an 21 yasindayiz 1 yillik evliyiz cok mutluyum olmaz demeyin kizlar ben ruyamda gordum valla:)

benim hikayemi yaziyim 13 yasinda kuran kursuna yatili olarak didiyordum orada bi namaz ogrettiler ismini hatirlamiyorum neyse kilip kimseyle konusmadan yatiyorsun allahim evlenecegim kisiyi goster diyorsun guya ben inanamamistim tabi neyse yinede yaptim merak ya oradaki ablalar yapiyordu bende yaptim:) neyse ruyamda teyzemin oglunu gordum kuzenimi yani avrupada yasiyordu neyseee ben nefret ederdim kendisinden hep kavga ederdik ama e yalan soyleyim cocuk aklida olsa begenirdim icten ice ruyamda onu gordukten 1 yil sonra beni 4 yildir gormuyordu turkiyeye tatile geldiler ben 14 yasindaydim:) ust katimizda oturuyorlardi geldikleri gun yanlarina hosgeldinize gittik teyzemlere :) teyzem simdi anlatiyo(kayinvalidem) ogun ilk gorusmenizde odda boyle degisik bir atmosfer vardi yasin seni gorunce bakinda degisik bir sey oldu icime o gun anladim asik olacagiunizi dedi bu yil soyluyor bunu.Neyse biz kuzeniz hosgeldin felan dedik neyse annelerimiz konusmaya basladi kardesler ya ozlem gideriyorlar bizde mutfakta birden allahin isi yanliz kaldik:p annesi geldi mutfaga annesine karnim acikiyor dedi teyzemde ilknur yumurta kirsin sana dedi.3yumurta kirdim o gun o 3 yumurtayla bana asik oldu hala anlatir der 3 yumurtaya kandim ucuza gittim der cevremizdeki herkez bize imrenir askimiza 14 yasindan beri asigiz su an 21 yasindayiz 1 yillik evliyiz cok mutluyum olmaz demeyin kizlar ben ruyamda gordum valla:)

nasıl kıldığı anlatırmısın neler yapmıştın:26::KK17:

X