Elektrikli Süpürgeler Fakir Steam Pocket Mop kullanan var mı?

slm kızçeler
bende aldım gerçekten parkeleri taşları fayansları parlatıyor
benim evim çok büyük olduğu için çok yorucu oluyor yalnız
kaldırdım bir köşede duruyor biraz tembelim de
ileride bebek olunca kullanırım diye düşünüyorum :)
evinde evcil hayvan besleyenler için tüyleri toplamak için çok
bezlerini elde yıkayınız ya da benim gibi saflık yapıp yumşatıcı koymadan makinede yıkayın. :26:
üşengeç olmayan bebekli-kedişli köpüşlü arkadaşlara tavsiye ederim.
gerçekten temizlediğini hissettiriyor.
en iyi sonucu önce süpürüp sonra fakir buharlı mopu kullanarak alırsınız.
:KK16:

ben kullanıyorum, çok da memnunum. halılar sanki yıkanmış gibi parlıyor, belli ediyor temizlendiğini.

kızlar birde bunun professinel olanı çıkmış acaaba hallarda genel sorununuz heralde bu sizinkinden sonra çıkan modelde bunu çözmüşlermidir dahamı iyidir? aralarındada baya fiyat farkı var bunu alsam yeterlimi yoksa professineolımı almalı karar veremedim... birde aklım karcher var aslında fakirle ikisi arasında kaldım... sizin modelde vakum özelliği varmı yani kirli suyu çekiyormu içine bir yorumda içine çekmesi çok önemli buna dikkat edip alın demiş onuda şimdi öğrendim offf iyice kafam karıştı... kararsızım nolur yardımmmm:KK43:(

alf multi konusunda aysunay yazmıştı da o aldığını bbir haftada iade etmiş memnun kalmamış
bende alf multi alayım diyorum
ya fakiri kullanan bayanlar çalışan bayan için pratikmi yyoksa kullanımı zahmetlimi temizliği sulu süpürge gibimi oluyor?

alf multi konusunda aysunay yazmıştı da o aldığını bbir haftada iade etmiş memnun kalmamış
bende alf multi alayım diyorum
ya fakiri kullanan bayanlar çalışan bayan için pratikmi yyoksa kullanımı zahmetlimi temizliği sulu süpürge gibimi oluyor?

sanırım dikey olanlar pratik ancak hantal olanlar var birde temizlik robotu adı altında geçenler onlar sanırım daha uğraştırıcı... ay buharlılarda birde haznesine sıvı deterjan konulanıda varmış organik deterjan şimdi araştırırken onu öğrendim.... saatlerdir buharlı temizleyicileri araştırıyorum ve hala bulamadım hangisini alıcağımı sanki teknoloji benim baktığım saatlerdede ilerliyor ve ben tam birini beğenince yeni bir model çıkıyor gibi :)))) kafam su kaynattı buharlar çıkar oldu kulaklarımdan sinir bastı...

arkadaşlar kullananlar lütfen yardımcı olsun biz almak isteyen hanımlara... araştırıyoruz ancak tecrübe edilip memnun kalınması çok ayrı birşey... cvppppp??????

fakir 2 in 1 çıkmış çok amaçlı görünüyor. cam halı perde fırın bütün heryeri temizliyormuş.400 lira civarı fiyatı var almak istiyorum ama hiç kullanan yok mu

4 ay önce aldım muhteşem bişii daha önce hiç temizlik yapmamışsın gibi hissediyosun çok kullanışlı 270 lira ya aalmıştım temizlikten sonra ev resmen fresh oluyo çok çok güzel
FAKİR 2 İN 1 PROFESSİNEL olanımı kullanıyorsunuz? yoksa diğer fakirin steam mop modelimi tam model yazabilirmisiniz? birde bir arkadaş yengesi kullanıyormuş normal silip süpürüp onu dezenfekte amaçlı kullanabilirsin dedi bugün şaşırdım ben evi süpürcem ama onu evi silmek amaçlı kullanıcaktım. evim büyük taş ve parkem çok silmek zor oluyor bu aleti özellikle ev silmek için istiyordum diğer halı,cam vs yaparsa süper olur ama benim için en önemlisi silmesi siz ne diyorsunuz bu alet güzel siliyormu yoksa normal silmek lazımda bu dezenfekte içinmi kullanılır??? halı,cam evin diğer bölgelerindeki aktifliğindende bahsederseniz çoooook memnun olurum lütfen ayrıntılı bilgi verin tecrübe çok ayrı birşey satıcılara güven olmuyor:KK43:((

FAKİR 2 İN 1 PROFESSİNEL olanımı kullanıyorsunuz? yoksa diğer fakirin steam mop modelimi tam model yazabilirmisiniz? birde bir arkadaş yengesi kullanıyormuş normal silip süpürüp onu dezenfekte amaçlı kullanabilirsin dedi bugün şaşırdım ben evi süpürcem ama onu evi silmek amaçlı kullanıcaktım. evim büyük taş ve parkem çok silmek zor oluyor bu aleti özellikle ev silmek için istiyordum diğer halı,cam vs yaparsa süper olur ama benim için en önemlisi silmesi siz ne diyorsunuz bu alet güzel siliyormu yoksa normal silmek lazımda bu dezenfekte içinmi kullanılır??? halı,cam evin diğer bölgelerindeki aktifliğindende bahsederseniz çoooook memnun olurum lütfen ayrıntılı bilgi verin tecrübe çok ayrı birşey satıcılara güven olmuyor:KK43:((
ay o kaadar bilmiyorum ama ben alırken 1 çeşidi vardı 4 başlığı var yok canım cam falan hiç denemedim nasıl siler bi fikrim yok ama yerleri muhteşem siliyo o temizliği hijneyi hissediyosunuz her temizlikten sonra..halı aparatıda var onunlada halıları temizliyosun sonuçta mikropları öldürüyo...ama evet süpürmeden silince çok güzel omuyo onda haklı düşünmeden al derim silmesi mükemmel her temizlikten sonra ütü yapmışsın gibi o:KK1::KK1::KK1:uyo

ay o kaadar bilmiyorum ama ben alırken 1 çeşidi vardı 4 başlığı var yok canım cam falan hiç denemedim nasıl siler bi fikrim yok ama yerleri muhteşem siliyo o temizliği hijneyi hissediyosunuz her temizlikten sonra..halı aparatıda var onunlada halıları temizliyosun sonuçta mikropları öldürüyo...ama evet süpürmeden silince çok güzel omuyo onda haklı düşünmeden al derim silmesi mükemmel her temizlikten sonra ütü yapmışsın gibi o:KK1::KK1::KK1:uyo
:))) ayyy yanlış anlaşılmışım... süpürmeden silmek değil,arkadaşım normal süpürüp,silip sonrada bununla dzenfekte amaçlı tekrar silmek için güzelmiş eğer normal silmeden bununla silersen güzel olmuyor dedi yengesi kullanıyormuş... bende işim kolaylaşsın diye istiyorum normal silip,süpürdükten sonra birdaha ona ihtiyaç duymam temizlik zor geliyor dedim... siz bununla silmeden normal süpürüyor ve bununla siliyorsunuz dimi??? peki bununla sildiğiniz haricinde genel bir temizlik elle silme ihtiyacı oluyormu evin yoksa normal genel temizliktede bunun silmesi iyimi??? birde sizinkinin fotosuna bakabilirmisiniz nette steam mop mu yoksa 2 in 1 professinel mi fotodan anlarsınız hangisi sizinki??? çok şey istedim sanırım ama tecrübe edenin bilgiside çok ayrı satıcılara güven olmuyor ki:KK43:(((

:))) ayyy yanlış anlaşılmışım... süpürmeden silmek değil,arkadaşım normal süpürüp,silip sonrada bununla dzenfekte amaçlı tekrar silmek için güzelmiş eğer normal silmeden bununla silersen güzel olmuyor dedi yengesi kullanıyormuş... bende işim kolaylaşsın diye istiyorum normal silip,süpürdükten sonra birdaha ona ihtiyaç duymam temizlik zor geliyor dedim... siz bununla silmeden normal süpürüyor ve bununla siliyorsunuz dimi??? peki bununla sildiğiniz haricinde genel bir temizlik elle silme ihtiyacı oluyormu evin yoksa normal genel temizliktede bunun silmesi iyimi??? birde sizinkinin fotosuna bakabilirmisiniz nette steam mop mu yoksa 2 in 1 professinel mi fotodan anlarsınız hangisi sizinki??? çok şey istedim sanırım ama tecrübe edenin bilgiside çok ayrı satıcılara güven olmuyor ki:KK43:(((
[h=1]Fakir Steam Mop Buharlı Yer Temizleyicisi canım benim ki bu hepsi burada var... kopyalarsan google çıkar.. önceden silmeye gerçekten gerek yokçünkü mükemmel siliyo diğeri buharlı temizlik makinesi olarak geçiyo düşünme al derim yoksa önceden siliceksen ne anlamı var ki yanlızca çok güzel süpürmen lazım....[/h]

[h=1]Fakir Steam Mop Buharlı Yer Temizleyicisi canım benim ki bu hepsi burada var... kopyalarsan google çıkar.. önceden silmeye gerçekten gerek yokçünkü mükemmel siliyo diğeri buharlı temizlik makinesi olarak geçiyo düşünme al derim yoksa önceden siliceksen ne anlamı var ki yanlızca çok güzel süpürmen lazım....[/h]

tamam çok teşekkür ederim benim için en önemlisi yerleri güzel silmesi eğer professinel olan bununla aynı şekilde yer siliyor ama artısında halı ve diğer yerlerdede başarılıysa professinel alırım ama steam mop olan yerlerde en iyisiyse yerleri riske edemem benim asıl amacım zaten yer silmek bunu alırım diğer yerler için belki farklı bir ürün alırım daha sonra bu yer için özel olur...

eğer illa fakir olmiyacaksa indirdik.com adlı sitede H2O Mop X5 (5'i Bir Arada);yı biliorsunuzdur orda satılıo. Bir zamanlar şhowda filan vardı ben indirdikten aldım çokta memnum fiyadı 199 tl den 89.90 a düşmüş altta link var gidip incelersiniz şekerlerim orda herşey var

Buharlı Zemin Temizliği
Buharlı Halı Temizliği
Buharlı Mutfak ve Banyo Temizliği
Buharlı Giysi Temizliği
Buharlı Pencere ve Cam Temizliği

http://www.indirdik.com/H2O-Mop-X5-5i-Bir-Arada-Buharli-Temizleyici burdan siteye gidersiniz canlarım hadi iyi günler şekerlerim

buharlı temizleyici kullanıyorum ama fakir steam mop değil. zaten bunların çalışma prensibi aynı. ama memnunum. yalnız bir sorun var.ben biraz titizim.aparatına takılan temizlik bezlerinden 10 adet kadar aldım yedek olarak. çünkü tüm evi aynı bezle silmek hiiiç steril olmuyor. işim bitnce bütün bezleri çamaşır makinesine atıp öyle yıkıyorum. buhar çıkarma ucuyla da bebeğimin tüm oyuncaklarını dezenfekte ediyorum.üstüne sıkıyorum buharı.ama halı üzerinde işe yaradığını düşünmüyorum. bilmiyorum belki de ben beceremedim halı üzerinde kullanmasını.3 haftadır kullanıyorum gerçi :)
kullandığınız buharlı temizleyicinin markası ne acaba ? sakıncası yoksa öğrenebilir miyim..? fakir steam mop ile H2o mop x5 arasında karar veremedim..H2o nun ekstra parçası olduğu için onu mu alsam diyorum ama temizliğini bilmediğim için tereddüt ediyorum..

eğer illa fakir olmiyacaksa indirdik.com adlı sitede H2O Mop X5 (5'i Bir Arada);yı biliorsunuzdur orda satılıo. Bir zamanlar şhowda filan vardı ben indirdikten aldım çokta memnum fiyadı 199 tl den 89.90 a düşmüş altta link var gidip incelersiniz şekerlerim orda herşey var

Buharlı Zemin Temizliği
Buharlı Halı Temizliği
Buharlı Mutfak ve Banyo Temizliği
Buharlı Giysi Temizliği
Buharlı Pencere ve Cam Temizliği

http://www.indirdik.com/H2O-Mop-X5-5i-Bir-Arada-Buharli-Temizleyici burdan siteye gidersiniz canlarım hadi iyi günler şekerlerim

ne kadar süredir kullanıyorsunuz acaba..fiyat ve parça avant
ajı olarak diğerine göre daha çok aklıma yatıyor.. bilgi verirseniz sevinirim..teşekkürler..

uzun zamandır buharlı temizleyici araştırması yapıyordum..orta karar birşey istiyordum ne çok pahalı (ariete) ne de çok ucuz olsun(h2o) istedim dayanıklı ve güçlü bir alet arıyordum..en son fakir 2 in 1 ile karcher sc3000 arasında kalmıştım..fakirin hiç bir sitede kaç bar basınçlı olduğunu bulamadım ve en sonunda gittigidiyordAN 410 tl ye karcher sc 3000 aldım ...iyikide almışım inanılmaz güçlü ve portatif...büyük birşey bekliyordum ama ufacık bişey geldi şu en küçük süpürgeleri düşünün o kadar bişey..kazanı 1 lt gayet yeterli bence...fırın mutfak dolapları cam duvar ve yerleri temizledim inanılmaz bir temizlik gücü var ...bu kadar beklemiyordum..komşudan arçelik sream alıp denemiştim ondan çok daha kuvvetli ve malzeme yapısı daha kaliteli bir de o omuza askılıydı çok rahat edemedim...parkelere denediğimde korktum biraz araları açılır diye ama bişey olmadı...kutudan 1 büyük 1 kçük bez ve 1 derz fırçası çıkıyor servisi aradım çok ilgililer adrese teslim 5 büyük havlu 5 lastikli havlu 4 derz fırçasını kapıda ödeme 100 tl ye yolluyorlar...büyük havlu almaya gerek yoktu aslında normal bezlerde mandallı başlık olduğu için kullanılabilirdi...cam için çekçek koymuşlar yeterli gelmez zannetmiştim ama buharı tutup çekçekce çekince gayet güzel temizledi...kafi gelmezse 40 tl ye ayrı cam başlığı var ama bana yeterli geldi onu sipariş etmedim...herkese tavsiye ederim...sorularınız olursa yanıtlıyabilirim...

X