gebelik kesesinde bebek görünmezse ne olur

canım benım inşallah.senın saglıgın yerınde oldugu surece saglıklı bebısler dunyaya getırırsın sen kendıne dıkkat et gerısı gelır 1 sene kendını dınle esınle gez dolas tatıle cıkın nasıl gectıgını sen bıle anlamıcaksın canım

nerelerdesin merak ettim seni , umarım kötü bir şey yoktur iyi haberlerini bekliyorum canım

Canım öncelikle geçmiş olsun. Ben de pazartesi boş gebelik nedeniyle kürtaj oldum. ınşallah bundan sonra böyle aksilikler olmaz.En azından hamile kalabildiğimizi biliyoruz ve 2. gebelikte böyle birşey yaşama şansımız da daha az.Hem ileride daha büyük sorunlarla karşılaşabilirdin canım. Moralini yüksek tut...Eminim güzel Allah'ım zamanı geldiğinde bize de sağlıklı birer bebiş verecektir.

Canım öncelikle geçmiş olsun. Ben de pazartesi boş gebelik nedeniyle kürtaj oldum. İnşallah bundan sonra böyle aksilikler olmaz.En azından hamile kalabildiğimizi biliyoruz ve 2. gebelikte böyle birşey yaşama şansımız da daha az.Hem ileride daha büyük sorunlarla karşılaşabilirdin canım. Moralini yüksek tut...Eminim güzel Allah'ım zamanı geldiğinde bize de sağlıklı birer bebiş verecektir.

çok teşekkür ederim canım, bugun patalojiden sonuçları alcam bebek 3,4 mm oldugu halde kalbi atmamıştı ondan aldılar inşallah sebebi raporda çıkar ve ona göre tedavi olurum, en kısa zamanda burda birbirimize bebeklerimizden haberleri vermeyi diliyorum Allahtan. sanada çok geçmiş olsun seni çok iyi anlıoyrum canım , sende kendini üzme olurmu , bilioyrum insanın elinde değil ama eldende başka birşey gelmiyor

winxperisi nerelerdesin bir ses ver merak ediyorum seni

X