Saç Rengi ve Saç Boyama Geçici Boya kullanan var mı?

ben geçici boya diye birşey olduğunu biliyordum ama sizin bu bahsettiğinizle benim kullandığım farklıymış.
gerçi ben yıllar önce,yuvarlak bir kutuda bir yıkamada akan bir boya kullanmıştışm.
siyah rengini kullanmıştım. ama gerçekten ayakkabı boyasını saçıma sürmüşüm gibi durmuştu.
sizin bu sözettiğiniz çok farklı benim kullandığıma göre.
ben de araştırıp bulamya çalışacağım. saçlarım acık renk,koyultup değiştirmek istiyorum biraz.
[/QUOT

Merhaba.....
Bahsettiğimiz boya sadece For You mağzalarında satılıyor 12 renk seçeneği varmış ve 8-10 yıkamada akıp gidiyormuş MEDIAL COLOR TREND köpük boya diye satılıyor.....:1rolleyes:

zamanında çok aradım o 20 yıkama sonra kendiliğinden çıkan geçici boyalardan...küçükken reklamlarda görmüştüm hatta ünlü bir markanın boyasıydı hehehehe...baya bir gezdim ama bulamadım bir kaç yıl önce...

Arkadaşlar geçen gün For you mağazalarında gördüm.Geçici saç boyası die.Siyahtan tutun kızıl a hatta kırmızıya kadar vardı bal rengi falan.Ben kullanmadım bilmiorm ama bi bakın isterseniz.8-10 yıkama sora akıomuş..Adını hatırlamıorum ama boyaların olduğu reyonda..

evet.for youda satılıyo kızlar o geçici boyadan ama almayın onu yaa çok kötü bişiy o:1shok:ben kızıl aldım ki benim saçlarım kendi saçlarım sadece uçlarını kapatmak için ocak ayında bi defa siyaha boyattım kaldı öyle.sonra haziranda bu geçici boyayı aldım.bildiğin köpük zaten.bekledim.saçlarımı yıkadım.yıkamaz olaydım.pembe pembe akıyofisfisfisdedim bendemi bi hata var.pakette ne yazıyosa hepsini yaptım.100de 100 tutması lazımdı.saçımı biraz daha yıkasaydım hiç kalmayacaktı neredeyse.sonra aralarda balyaj gibi kızıllar kaldı.arkadaşlar balyajmı yaptırdın falan dediler.10 yıkamada akıyorda tamamen akmıyor yalnız valla:1shok:saçlarımın uçları hala garip bi kızıllıkta ara ara.keşke o boyayı alıpta süreceğime saçıma bi bitkisel boyayla falan boyatsaydım saçımı.

evet.for youda satılıyo kızlar o geçici boyadan ama almayın onu yaa çok kötü bişiy o:1shok:ben kızıl aldım ki benim saçlarım kendi saçlarım sadece uçlarını kapatmak için ocak ayında bi defa siyaha boyattım kaldı öyle.sonra haziranda bu geçici boyayı aldım.bildiğin köpük zaten.bekledim.saçlarımı yıkadım.yıkamaz olaydım.pembe pembe akıyofisfisfisdedim bendemi bi hata var.pakette ne yazıyosa hepsini yaptım.100de 100 tutması lazımdı.saçımı biraz daha yıkasaydım hiç kalmayacaktı neredeyse.sonra aralarda balyaj gibi kızıllar kaldı.arkadaşlar balyajmı yaptırdın falan dediler.10 yıkamada akıyorda tamamen akmıyor yalnız valla:1shok:saçlarımın uçları hala garip bi kızıllıkta ara ara.keşke o boyayı alıpta süreceğime saçıma bi bitkisel boyayla falan boyatsaydım saçımı.

damlasu saçlarını bu köpük boyayla boyamadan önce ne rekti yani açıcıyla falan açtırmışmıydın? Çünkü açıcıyla açılan saçlardan tam arınmıyormuş yada çok uzun sürede akıyormuş....... Senin saçlarından nekadar sürede aktı?:eek:

yaa kızlar ben de hande yenerin röportajında okumuştum böyle bi ürünü. ama maalesef ankaradayım , çok istiyorum keşke for you burada da olsaydı senağlama

öncelikle zuzu saclarında kırmızılık kalmadı artık dedin ya,şimdi tamamen eski haline dönebildi mi?? bi de ben dün for you magazsına gittim toplam 7-8 renk cesidini gördüm.. sen bana kızıl bakır önermiştin ya cool copper die birsey gördüm bahsettigin o muydu yokda baska mı? ayrıca benim sac koyu sarıya arkasına baktım kutuda resmen kızıl oluyodu bakırla pek alakası yoktu ben daha turuncu olur diye düşünmüştüm.. ne diyorsun??

ya arkadaşlar bu ürün boyalı saça tuttmuyormu şimdi yazdığınız bütün şeyleri okudum arkadaşımla ikimiz kullanmak istiyoruz benim saçlarım bakır (boya) onunkide 2 kere kumral boya kullanmıştık saçı koyu kestane idi şimdi kızılımsı bir açık kestane hangi renkler olur şimdi ?

for you'ya ugrayan ve ugrama imkanı olan arkadaslar hangi renklerin oldugu konusunda bana yardımcı olabilir mi? bana yakın bir yerde yok gecenlerde bir tanesine uğradım turuncu-bakır tonu arıyorum,daha önce zuzu arkadasım bahsetmişti önermişti.benim gördügüm copper cool'du ve koyu sarı sacı iyice kırmızı gibi yapıyordu. siz gördünüzmü daha turuncumcu olan cesidini?*

slm arkadaşlar. siteye daha yeni üye oldum. bu geçici boyayla ilgili bilgi ararken tesadüfen forumunuzla karşılaştım. bende Color Trend in Cafe Brulee denen bakır kahve tonu var. ancak kullanmaya hala cesaret edemedim çünkü saçlarım oldukça açık bi sarı. bi kaç arkadaş kullanıp resmini koyucanı yazmış ancak hala kullanmadılar anlaşılan. ürünü kullanıp benide bilgilendirirsenizz çok sevinirim.

cafe brulee kahve bakır diyosun yani.benim sacım koyu sarı acaba kutunun arkasında nasıl olucagını vaadediyor yardımcı olabilirmisin canım? ben tüm renklerini bulamadım ve sacımı turuncumsu bakır yapmak istiorum..sacımı şimdiye kadar hiç boyatmadım rengini de cok seviyorum ama ufak bi degişiklik fena olmaz hani :KK66:

damlasu saçlarını bu köpük boyayla boyamadan önce ne rekti yani açıcıyla falan açtırmışmıydın? Çünkü açıcıyla açılan saçlardan tam arınmıyormuş yada çok uzun sürede akıyormuş....... Senin saçlarından nekadar sürede aktı?:eek:

yok canım.açtırmadım saçlarımı çünkü çok yıpranıyosenağlamasonra düzeltmesi bayaa zaman alıyo.açtırmanın tersine ocak ayıydı işte,sadece uçlarını siyaha boyatmıştım.sonra kendi saçlarım çıktı tamamen.benim saçlarım koyu kestane.ama bu geçici boya dediğim gibi yıkamaya devam etseydim ilk günden akıp gidecekti tamamennaniknanikyaptıktan sonra aralarda kaldı kızıllıklar.sonra yıkaya yıkaya aktı.kaç yıkamada aktığını saymadım valla:1closedeyes:uçlarında kalmasının sebebinide anlamadım.açıcı yok ama belkide çok önceden saçımı boyattığım için olabilir.

cafe brulee kahve bakır diyosun yani.benim sacım koyu sarı acaba kutunun arkasında nasıl olucagını vaadediyor yardımcı olabilirmisin canım? ben tüm renklerini bulamadım ve sacımı turuncumsu bakır yapmak istiorum..sacımı şimdiye kadar hiç boyatmadım rengini de cok seviyorum ama ufak bi degişiklik fena olmaz hani :KK66:

zaten bu benim aldığım renk sarı ve koyu sarı vede açık kahve için uygunmuş. benim saçım çok açık olduğu için önerilmez yazıyo bende o yüzden cesaret edemedim. turuncumsu bakır istiyosan sanırım bu renk tam senlik:) soğan kabuğuda deniyo buna sanırım. saçında koyu sarıysa ve hiç boyatmadıysan korkmanı gerektircek bi durum yok gibi geldi bana. ben alırken tüm renklerinden vardı for you mağazasında. çok fazla renk seçeneği yok açıkçası sadece 12 renk var ve onların bi çoğu pembe kızıl ve koyu kahve tonları ve bi kaç uçuk renk. turuncumsu olarak bi benim aldığım cafe brulee ve hande yenerinki gibi çok cart turuncu marjinal bi renk vardı.sanıyorumki hayal ettiğin renk bu:)

canım ben de aldım senin o marjinal dedigini yani apricot coctail'i,cok tatlı bi turuncu acık bakır karısımı.. büyük hevesle bir tutam sacımda denedim yarım saat beklettim ama hiç bir degisiklik olmadı:KK43: senin aldıgın renge de baktım kahve gibiydi turuncumsu diildi pek..kutunun arkasındaki renklere göre benim sac acık sarı sözde olması lazımdı acaba neyi yannış yaptım:KK43:

aaa ıslak saça diyodu sen kuru saça mı yaptın acaba? keşke biraz daha bekletseydin cnm:KK43:

ıslakken yaptım canım ya ama sanırım cok az sürdüm ve ben bu işten hiiç anlamıyorum:) bugün bir arkadasımın yardımıyla sacımın tamamına yapıcaz bakalım belki tutar,ya tutarsa:))

keşke bu kızıl boya saçımdan hiç gitmese :KK43:
çok beğendim rengini..ama tekrar boyamam herhalde.. :KK43:
kıZLar red sonja rengi çok güzel oluyor ..
özellikle saç rengi kumral,kahverengi olanlara öneririm :)

şimdi ben de soru yağmuruna tutucam seni hazır ol :KK70:

öncelikle boyamadan önce sa.ın kendi saç renginmiydi?
ikinci sorum :) foto var mı hiç koyabileceğin?
ve son soru kızıl dışında hangi renk oluyomuş kahve,kumral saçlara?

bnm saçımda koyu kumral,kendi rengi. kızıl istiyorum ama geçicisine bile cesaretim yok. akarken pembe filan oluyo mu rengi? belki bakır rengi yada bal rengi türünde bişeyler deneyebilirim hangisini tavisye edersin?

X