Aile Planlaması Geri çekilme yöntemi ve kaza ile hamilelik?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
arkadaşlar ertesi gün hapı hakkında ne düşünüyorsunuz sizce güvenlimii???? lütfen yardımcı olunn

ben geri çekilmeye güvenmiyorum,benim arkadaşım bundan dolayı hamile kaldı,eşim de bana d.k.hapını bırak ben korunayım o şekil diyo ama ben güvenmiyorum...

tanıdıgımmm 3 senelik evli şuandaaaaa geri çekilme ile iki kez hamile kaldı ve bebişleirni büyütüyor şimdii..kadının pskolojisi bozulmuş duurmda igne ile korunuyo şimdilikk..
her seferinde hamilemiyim deilmiyim derdiyle ugraşılmaz valla..korumaların içinde en güvenilirsiz bu bence..

Geri çekilme bir doğum kontrol yöntemi değil arkadaşlar ben de o şekild ehamile kaldım sakın sakın güvenmeyin öyle bir hata yapmayın sonu kürtajla biter. Ayrıca eşinizin tutmasıyla ilgili bir durum değil spermden önce gelen suların içinde de sperm bulunuyor bu bilimsel bir gerçek. :eek:lmaz:

Ertesi gün hapı güvenilir 3-5 kez kullandım fakat hormonları alt üst ediyor çok zor durumda kalmadıkça kullanmamak lazım.

biz de condomla korunanlardanız.2 çocuğumuz var ve çok dikkat ediyorduk.gece gece nöbetçi eczaneden bile condom alıyoduk o kadar yani.sadece 1 kere bitmişti evde aman neyse bi kereden bişi olmaz dedik ve sonuç 3.ye hamileyim 19 haftalık.ilk başlarda baya bunalıma girdim ama eşim kendinden o kadar emindiki bunca korunmaya rağmen 1 kerede hemde geri çekilmeyle olduysa vardır bi hayır dedi.küçüğüm 19 aylık.yani bebek istemiyrsanız bi kere bile bu yöntemi denemeyin.ancak olsada olur olmasa da diyorsanız öneririm

biz de condomla korunanlardanız.2 çocuğumuz var ve çok dikkat ediyorduk.gece gece nöbetçi eczaneden bile condom alıyoduk o kadar yani.sadece 1 kere bitmişti evde aman neyse bi kereden bişi olmaz dedik ve sonuç 3.ye hamileyim 19 haftalık.ilk başlarda baya bunalıma girdim ama eşim kendinden o kadar emindiki bunca korunmaya rağmen 1 kerede hemde geri çekilmeyle olduysa vardır bi hayır dedi.küçüğüm 19 aylık.yani bebek istemiyrsanız bi kere bile bu yöntemi denemeyin.ancak olsada olur olmasa da diyorsanız öneririm

canım şansızlığına çok üzüldüm haklısın bunun şakası olmuyor erkeklerin umrunda değil
sağlık olsun be güzelimm
hamilşelik ansıl gidiyor
birde çocukalr arasınd ayaş farkı çok muaz

Geri çekilme bir doğum kontrol yöntemi değil arkadaşlar ben de o şekild ehamile kaldım sakın sakın güvenmeyin öyle bir hata yapmayın sonu kürtajla biter. Ayrıca eşinizin tutmasıyla ilgili bir durum değil spermden önce gelen suların içinde de sperm bulunuyor bu bilimsel bir gerçek. :eek:lmaz:

Ertesi gün hapı güvenilir 3-5 kez kullandım fakat hormonları alt üst ediyor çok zor durumda kalmadıkça kullanmamak lazım.

en temiiz condom canım sana katılıyorum zevk suyundan bilşe hamile kalınıyor
hap ise hormonları bozuyor
onun için herşeye katlanıyoruz bunda da erkek fedakarlık etsin

4 aydır bizde bu yöntemle korunuyoruz.Ama ben hiç rahat değilim.Doğum kontrol hapını bünyem kaldırmadı.Kondomla da rahat edemiyorum canım yanıyo.Napsam bilemedim ?

en temiiz condom canım sana katılıyorum zevk suyundan bilşe hamile kalınıyor
hap ise hormonları bozuyor
onun için herşeye katlanıyoruz bunda da erkek fedakarlık etsin

Kızlar 8.ayının içinde bebeğim var ben tekrar hamileyim, lahusalık bitiminde hamile kaldım.Hemde nasıl,kondomla korunurken önden gelen sıvıdan valla iyi düşününn korunma yönteminizi..İbret olsun benim hikayem cümle alemebilmiyorumkismile

canım şansızlığına çok üzüldüm haklısın bunun şakası olmuyor erkeklerin umrunda değil
sağlık olsun be güzelimm
hamilşelik ansıl gidiyor
birde çocukalr arasınd ayaş farkı çok muaz

en büyüğü 5 yaşındaydı diğeri 17 aylıktı gebeliği öğrendiğimde.şimdi kızım 20aylık oğlum 5,5 gibi yaşa farkı çok az.öğretmenim mebte.hamişlik ilk zamanlar kabus gibiydi.şimdi çok şükür 21.haftadayız ve daha iyiym.ilk şoku da atlattım.ama zor oalcağı kesin.Allah yardım eder inşallah.dediğim gibi düşünmüyorsanız bir kere bile denemeyin.daha önce deniyorduk olsada olur dediğimiz zamanlarda.bişey olmuyordu.ama şimdi hiç istemediğimiz bir zamanda 1 kerede oluverdi.şakası yok işte

Şeffaf sıvı dediğiniz veya tabiri caiizse zevk suyu ergenlik döneminde olan erkekte olur.. benim sevqilimde zevk suyu felan yok ! 5aydır geri çekilme yöntemini kullanıoruz . önemli olan şey spermin içeri qirmemesiii

arkadaşlar evleneli 4. yılımızı bitirdik ilk sene kondom ile korunduk son 3 yıldır geri çekilme yöntemiyle korunuyoruz bu sene bebek düşündüğümüz için bıraktık korunmayı artık bakalım hayırlısı. yani eşiniz dikkatli olursa bişey olmuyo eğer eşinize güvenemiyorsanız siz tedbirinizi alın erkenden hamile kalmak istemiyorsanız eğer..

Şeffaf sıvı dediğiniz veya tabiri caiizse zevk suyu ergenlik döneminde olan erkekte olur.. benim sevqilimde zevk suyu felan yok ! 5aydır geri çekilme yöntemini kullanıoruz . önemli olan şey spermin içeri qirmemesiii

Doktor doğum kontrol yöntemleri seminerinde öğrendik biz bunu.Ayrıca doktorum kontrol yöntemlerinden bahsederken de anlattı..
Siz buyrun devam edin hanfendi nedir bu sinir sanki sevgilinize bişe dedik töbe Yarabbim

zevk sıvısı elbette var,ki bu ilişkinin kaygan ve acısız olmasını sağlıyor.sadece 15lik delikanlılara has değil:)eğer sıvının içine sperm karışırsa,istediğin kadar kondomla korun,faydasız.diğer arkadaşlara katılıyorum,ben de sana aynı gondermeyı yapıyorum.sen oyle san...

ben öyle sanmıorum ole zaten :nazar:.erkek arkadaslarınıza kocanızada bi sorarmsn ? snrlendiğim falanda yok .:eek:lmaz:

X