Gözde'nin Yeni Gelin Evi :)

iyi günlerde oturun evinizde, bazı ayrıntılar fazla gelse de çok beğendim.. salonunuzda ünitenin yanındaki konsol fazla gelmiş sanki, orada olmasa ünitenin güzelliği daha çok ortaya çıkacak gibi :KK31: salondan başka koyacak yeriniz var mı, ya da en azından yanyana koymasanız nasıl olur sizce :)))

Teşekkür ederim.
Keske mutfak dolaplarım yeterli olsaydı ozaman konsol almazdım bile :) malesef koyacak yer yok salonda veya başka odada :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhabalar, en çok oturma odana bayıldım açıkcası.. =)) Perdeler şa-ha-ne olmuş! markasını merak ediyorum =)
Ben biraz tek ama kendi rengini belli eden renklerden yanayım.. Evin çokmu çok şeker çokda güzel dekore etmişsiniz.. Rabb im huzuru mutluluğunuzu eksik etmesin evinizden. :)

Merhabalar, en çok oturma odana bayıldım açıkcası.. =)) Perdeler şa-ha-ne olmuş! markasını merak ediyorum =)
Ben biraz tek ama kendi rengini belli eden renklerden yanayım.. Evin çokmu çok şeker çokda güzel dekore etmişsiniz.. Rabb im huzuru mutluluğunuzu eksik etmesin evinizden. :)

Amin.Teşekkür ederim :)
Perdelerim taç bayisindendi ama markası "mays" birçok perdecide vardı bu marka. )

Çok güzel , ferah ve de gereksiz aksesuarlardan uzak bir eviniz var...

Çok çok mutlu , huzurlu günlerde oturun inşllh..

ay tavanlara bayıldım ne kadar güzel olmus öyle ya masallah hersey cok güzel güle güle oturun.

Amin. Çok teşekkür ederim :)

Çok güzel , ferah ve de gereksiz aksesuarlardan uzak bir eviniz var...

Çok çok mutlu , huzurlu günlerde oturun inşllh..

Evinizi çok beğendim, eşyalar çok güzel. Duvar renginizi merak ettim, böyle bir renk istiyorum bende. Mutluluğunuz her gün katlanarak artsın bu yuvada inşallah. :KK16:

Hakikaten çok beğendim. Hatta bir an önce evlenesim geldi :KK52: Gerçi bu tarz şeyler tamamen maddiyata bakıyor ama bende çalışıyorum yaparım herhalde :44:
Diğer arkadaşlar gibi çok detaylı incelemedim tavanlara bayıldım özellikle yatak odasına :KK34: Sade ve şık geldi gözüme her şey.
Henüz evlilik düşüncem yok ama bi gün olursa tavan muhabbeti kesinlikle aklımda olacak :KK52:
Tavanı yaptırmak için evi satın almak lazım değil mi? Diğer türlü taşınınca orda kalır :26: Ya da ben mi yanlış tahmin ediyorum?
Uzun lafın kısası mutlulukla, sağlıkla, huzurla oturun evinizde :nazar: :KK16:

Evinizi çok beğendim, eşyalar çok güzel. Duvar renginizi merak ettim, böyle bir renk istiyorum bende. Mutluluğunuz her gün katlanarak artsın bu yuvada inşallah. :KK16:

Teşekkür ederim ♥
Duvarlar dyo ipek mat. her renk mobilyayla uyumlu olabilecek bir renk :)

Hakikaten çok beğendim. Hatta bir an önce evlenesim geldi :KK52: Gerçi bu tarz şeyler tamamen maddiyata bakıyor ama bende çalışıyorum yaparım herhalde :44:
Diğer arkadaşlar gibi çok detaylı incelemedim tavanlara bayıldım özellikle yatak odasına :KK34: Sade ve şık geldi gözüme her şey.
Henüz evlilik düşüncem yok ama bi gün olursa tavan muhabbeti kesinlikle aklımda olacak :KK52:
Tavanı yaptırmak için evi satın almak lazım değil mi? Diğer türlü taşınınca orda kalır :26: Ya da ben mi yanlış tahmin ediyorum?
Uzun lafın kısası mutlulukla, sağlıkla, huzurla oturun evinizde :nazar: :KK16:

Teşekkür ederim. Herşey kısmet zamanı gelince evlilikte olur :) evet tavanlar taşınamıyor kendi evimiz olduğu için yaptırdık kiralık eve masraf yapmaya gerek yok bana göre. İnşallah kendi eviniz olur ve gönlünüzce döşersiniz :)

kuzum evin çok güzel maşallah güle güle otur özellikle tavanlar çok orijinal olmuşş :KK70:

yatak odasina bayildim sade ve hos guzel gunlerde kullanin

X