Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Gsleri bym hanmlar bu balk size!

mrb kızlar,,
kilolarınızı söyleyebilirmisiniz..çünkü benim kilom az olduğu için mi küçük die düşünüorum.1.69 boy 50 kiloyum..yani bunları yapsam da yaramaz die düşünüorum :KK43: ne dersiniz

canım kilo aldığınıda göğüslerin direkman büyür bunlarıda yaparsan baya etkili olur diye dsünüyorum ben

mrb kızlar,,
kilolarınızı söyleyebilirmisiniz..çünkü benim kilom az olduğu için mi küçük die düşünüorum.1.69 boy 50 kiloyum..yani bunları yapsam da yaramaz die düşünüorum :KK43: ne dersiniz

Canım benim boyum 1.82 ve kilom 50 :) Bende biraz takviyeye ihtiyaç duydum bu ara çalışmalara giriştim işe yarıyor bence dene...

bende 175 boyunda 59 kiloyum canım ama yaramaz die düşünme asla muhakkak yarıolar ben sadece küç yiyerek 5cmlik bi gelişme elde ettim sende den canım ve asla yılma sabır çok önemli:KK66:

MasAllah kizlar manken gibisinizzz....
Bende 168-169 arasi boy, kilo 58... subatin baslarindan beri bazi yöntemleri uygulamaya csalistim kendi capimda 4 cm kadar bir gelisme vardi en son ölctügümde, InsAllah daha da büyüyecekler Allahin izniyle en az 1 sene devam etmeyi düsünüyorum, sütyenimin icini bir doldursunlar daaa.....

Bende 168-169 arasi boy, kilo 58... subatin baslarindan beri bazi yöntemleri uygulamaya csalistim kendi capimda 4 cm kadar bir gelisme vardi en son ölctügümde, InsAllah daha da büyüyecekler Allahin izniyle en az 1 sene devam etmeyi düsünüyorum, sütyenimin icini bir doldursunlar daaa.....

Sağolasın canım, devam et tabiiki madem doğru yöntemi bulmuşsun sakın bırakma...Bende 1 sene devam etmeyi düşünüyorum ama masaj kemeri ve spor zaten ömürlük orası kesin :)

saol tatlım ewet öle diolar ama havuzda falan görünce gögüsümü şok oluyolar biraz üstü kuru bi mankenimde alttan kurtarıyoruz şükür oda olmasa depresyona girerdim heralde sırnaşık şeysırnaşık şey

bende 3 haftadır küç ve nar çekirdeğini birlikte kullanıyorum. günde birer kaşık kadar. aynı zamanda rezene çayının içine 5 damla çörek otu yağı katıp onu içiyorum. henüz bi değişiklik yok ama moralimi bozmak istemiyorum. azimle devam edeceğim. inşallah işe yarar. masaj ve spor da çok önemli tabi ama masaj yapmak zor geliyor:KK43:

Sağolasın canım, devam et tabiiki madem doğru yöntemi bulmuşsun sakın bırakma...Bende 1 sene devam etmeyi düşünüyorum ama masaj kemeri ve spor zaten ömürlük orası kesin :)
Evt durmak yok devam kizlar devamm da masaj kemeri felan bilmiyorum ben o yüzden kullanamiyacagim da spora bugün basladim 1 ay sonra ne haler getirecek spor Valla merak ediyorum umarim ise yararkaydirigubbakcemile2

saol tatlım ewet öle diolar ama havuzda falan görünce gögüsümü şok oluyolar biraz üstü kuru bi mankenimde alttan kurtarıyoruz şükür oda olmasa depresyona girerdim heralde sırnaşık şeysırnaşık şey
Yaa aynen alt var üst yok ne yazik ki de seneye bu zamanlar üst de fazlasiyla olacak InsAllah, ben zaten 1 kac senedir hic bikini giymedim bir büyüsünler de giyebilsemm bendee:eek:

-Bu arada Ofelia sende aramiza hos geldin InsAllah hepimizinkiler artik büyüyeceklerrr....AMIN....

Son düzenleme:
Yaa aynen alt var üst yok ne yazik ki de seneye bu zamanlar üst de fazlasiyla olacak InsAllah, ben zaten 1 kac senedir hic bikini giymedim bir büyüsünler de giyebilsemm bendee:eek:

-Bu arada Ofelia sende aramiza hos geldin InsAllah hepimizinkiler artik büyüyeceklerrr....AMIN....

yaa giyiyorum bende ama nasıl giyiyorum bide sor ama ewwett taşıcaklar böle onlar ben taşıyamıcam inşalllaaaaaaaaaahhh amin amin amin hehehhe:eek::lepi:kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile2

Hıc bırının bır kalıcı etkısı yok arkadaslar en guzelı amelıyat durumunuz varsa olun benım gıbı rahat rahat ne ıstersenız gıyın :)

bencede silikon iğrenç duruo :umursamaz: bunlar doğal ve etkili şeyler hapla değil ama spor ve çaylarla 5 cm büyütürüm ben ki bu bana yeter fazlasında gözüm yok kaydirigubbakcemile3 fenomen e katılıyorum top gbi hiç hoş değil k.bakma lülülülülülü

ben bgün itibariyle küç e başladım forumlarda falan çok duydum çünkü inş ii gelir benim göğüslerde küçük çünkü sinir oluom bu duruma:KK43: ama masaj falan yazmışssınız hakketn ii gelio mu masaj,geliosa nasıl yapmak lazım günde kaç kere kaç dk bilgi verirseniz mutlu olurum:)

slm kızlar bende sizinle aynı dertten muzdariptim yani gögüslerim ufakı 75 beden kullanıyordum ilginç bişey olduki ben hiçbişe yapmadan ve hiçbişey kullanmadan gögüslerim büyüdü bende çok şaşırdım bu duruma şimdi 80 beden kullanıyorum gögüslerim dışarı bile taşıyo ama ben normalde yatarken falan sütyensiz yatarım ve birkaç aydırda 75 kullanıyosam 80 beden sütyen kullanırdım daha iri gözüksün diye sanırım ondan oldu diye düşünüyorum şimdi sizde çok sıkı sütyen kullanmayın bence

mrb sewda peki östrojen hormonunca zengin besinlerden yadiin oldu mu..hurma olsun,,siyah üzüm,,bitkisel çay içer misin normalde.

ben bgün itibariyle küç e başladım forumlarda falan çok duydum çünkü inş ii gelir benim göğüslerde küçük çünkü sinir oluom bu duruma:KK43: ama masaj falan yazmışssınız hakketn ii gelio mu masaj,geliosa nasıl yapmak lazım günde kaç kere kaç dk bilgi verirseniz mutlu olurum:)

canım bu konuyla ilgili çok ayrıntılı bi şekilde tarifler war..sen konuların hepsine bi göz gezdir..

bende 175 boyunda 59 kiloyum canım ama yaramaz die düşünme asla muhakkak yarıolar ben sadece küç yiyerek 5cmlik bi gelişme elde ettim sende den canım ve asla yılma sabır çok önemli:KK66:

tam da bu ara sıkılıp brakmayı düşünür olmuştum:1no2: her gün küç we hurma yiorum ama masajı falan hergün yapamıodum..teşekkrler cnm moral oldu..ama benmkilerde pek bi ilerleme olmadı..sen ne kadarda 5 cm büyüdü..ben 10 gündr falan yiorum..hiç bişe yok:a015:

benım göğüslerimi tamamen doğal oldu doktoruna ve hastanesine bağlı :) eşim bile evlenınce öğrendı cunku hıc anlaşılmıyor

benım göğüslerimi tamamen doğal oldu doktoruna ve hastanesine bağlı :) eşim bile evlenınce öğrendı cunku hıc anlaşılmıyor

canım bende çok doğal yöntem denedim kremleride denedim uzun zamandırda düşünüyorum ameliyat işini eminim bu yolda döktüğüm paraları bir kenara atsaydım ameliyat param çıkmıştı yerimseniben kışa inşallah
ama hala bıkmadan usanmadan deniyorum çayları küç yağlar bakalım belkide işe yarar ve hiç gerek kalmaz :1rolleyes:

X