Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Gsleri bym hanmlar bu balk size!

şimdi kızlar benim uyguladıgım yöntem baya işe yaradı zayıfım ama dolgunlaştı 18 yaşındayım 49 kiloyum hee ama ole cılız durmuorum yani kalçam dolgun sadece göbegm yok hç yagım yok belki bu kiloyla dolgun olmasını saglayan en önmli faktör genetiktr fakat benm göslerım yok denecek kadar azdı bole elleyınce yumusaktı ve hep dolgulu sütyen takıodum malesef ama 1.5 aydır masaj falan yapıorum benm açtıgım topic e bakablrsnz orda ayrıntsya yazdım bu egzerszleri 80 ne çıkardım yanındada şerbetçi otu ve rezene çaylarını içtim ve suan sonuç mukkemel artık masaj yapmak işgence çnkü aşırı ağrıo normalde dokunamıorum ve artık içi sert nazar degmesn inş buyumeye devam eder herkesinki büyür inş :eek::nazar:

şimdi kızlar benim uyguladıgım yöntem baya işe yaradı zayıfım ama dolgunlaştı 18 yaşındayım 49 kiloyum hee ama ole cılız durmuorum yani kalçam dolgun sadece göbegm yok hç yagım yok belki bu kiloyla dolgun olmasını saglayan en önmli faktör genetiktr fakat benm göslerım yok denecek kadar azdı bole elleyınce yumusaktı ve hep dolgulu sütyen takıodum malesef ama 1.5 aydır masaj falan yapıorum benm açtıgım topic e bakablrsnz orda ayrıntsya yazdım bu egzerszleri 80 ne çıkardım yanındada şerbetçi otu ve rezene çaylarını içtim ve suan sonuç mukkemel artık masaj yapmak işgence çnkü aşırı ağrıo normalde dokunamıorum ve artık içi sert nazar degmesn inş buyumeye devam eder herkesinki büyür inş :eek::nazar:

cnm sen acıdığı halde dewam mı ettin..bişi olmadı dimi:uhm:

hayıt hayıt hayıt ! kesin çözüm gerçekten.

bu siteyi yeni keşfettim hemen üye oldum baktım hayıt tavsiye edilmiş aktarlarda 2 lira.hem adet söktürücü,hem dudak doldunlaştryo,hem göğüs büyütüyo,hem sivilcelere etkiyo,vücut da da dengeleyici dediler.

adetim ztn düzenli dudaklarımda dolgun işe yaramışsa da bilemicem ama eminimki göğüs büyütmeye birebir.hergün bi kaşık kaynatıp iç sabah akşam.başta 75 cm di şimdi inanamıyorum biraz önce ölçtüm 78.5 79 fln ve pek düzenli de kullanmamştım.kesnlikle deneyin.tbi bünyeden bünyeye değişiklik göstereblir ama bi sürü etkisi var yani boşa kullanmış olmazsınız.umarım daha da büyürler.75 lik sütyeni doldursun biraz da taşsın fln kendimi iyi hissetmem için yeter bu bile.ama durmak yokk

KIZLAR BUNU OKUYUN VE UYGULAYIN EMİN OLUN PİŞMAN OLMYCAKSINIZ :)):KK64:

X