Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Gsleri bym hanmlar bu balk size!

kııızzzz EZZO senin gögüslerin egosu kabarmışş olmasınn büyüyoz dieee kııızzz ondan mı şiştiler yoksam :jeyyar:
bide ben şu yolu denicemm belki büyürler hani hindileri kızdırmak için derler yaaa ama benim bu sözlerimm memişlerimizeee memişler dinleyin bu şarkım sizeeee
KABARAMAZSIN KEL FATMAAAA ANNEN GÜZEL SEN ÇıRKıııNNN
KABARAMAZSIN KEL FATMAAAA ANNEN GÜZEL SEN ÇıRKıııNNN delikafadulden delikafadulden delikafaduldendelikafadulden delikafadulden

dene canm sen,,ii etki ederse bizde yaparız nolcak kaydirigubbakcemile3 yapmadığımız kaldı mı ki zaten

sormaaaa şuu kel fatmalarrr bi büyüseler gerçi kelde diillll tüyleride var bu meletlerin ama:jeyyar:....

benim kalçam 85 bel 55 biraz kilo alsam 60 90 olcaklar ama göğüs 75 bile değiill... artık ben de başlayacağım ama 90 olması imkansız değil mi yani en fazla bi 80 olur gibime geliyor.ona da razıyım.silikonlu sütyenle 90 mış gibi gösterebilirim...en azından pantolonların güzel durduğu gibi gömleklerin de güzel durmasını istiyorum :KK43::kedi: :eek:gamyoncuiremsu:çok üzgünüm:

benim kalçam 85 bel 55 biraz kilo alsam 60 90 olcaklar ama göğüs 75 bile değiill... artık ben de başlayacağım ama 90 olması imkansız değil mi yani en fazla bi 80 olur gibime geliyor.ona da razıyım.silikonlu sütyenle 90 mış gibi gösterebilirim...en azından pantolonların güzel durduğu gibi gömleklerin de güzel durmasını istiyorum :KK43::kedi: :eek:gamyoncuiremsu:çok üzgünüm:

canım tabiiki sonuç alırsın bak burda büyüten bir sürü insan var ben dahil işe yarıyor gerçekten a.s

kız tinkwinkyy burayada yaz bende taktım o dudak dolgunlaştırmaya buara dudak büyürse meme hayli hayli büyür dimi hehe :jeyyar:
burayada yaz tatlım bizde nasiplenelim :KK66:

crnnn tam olarak neler uyguladığını yazar mısın?

duşta soğuk su tuttum çıkmadan önce bi ara küç yedim ama şimdi bıraktım karnım ağrımaya başlamıştı, rezene çayı içiyorum hergün bir bardak, hergün yağlarla masaj yapıyorum haftada iki kez falanda buz gezdiriyorum. son günlerdede kalıp sabun aldım onunla göğsüme hafif bastırarak yıkıyorum yerimseniben

ya kızlar bu buz işi gerçekten çok ii :1shok: mutluluktan ağliciyim kaydirigubbakcemile3 bugün bizraz daa büyümüşler farkettim :eek:

ay kız olmaz mı ağrı diil acıyo resmen..hatta ben korktum neze sordum da..bende de oluodu başlarda dedi..

X