Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Gsleri bym hanmlar bu balk size!

en iyi yöntem düzenli bir cinsel hayat sanırım:)
benim de yok gibiydi
zaten vücut olarak da zayıftım
destekli çamaşır filan kullanıyordum
elbette dışarda hala kullanıyorum ama
evde çamaşır bile kullanmadan rahatlıkla dekolte giyebiliyorum
evlenince büyüdü yani:)

benim de yok gibiydi

:kedi: oneydi yahu bununladamı alakalı bu memişler

yaa giyiyorum bende ama nasıl giyiyorum bide sor ama ewwett taşıcaklar böle onlar ben taşıyamıcam inşalllaaaaaaaaaahhh amin amin amin hehehhe:eek::lepi:kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile2
Heheheh tabi caniiiim bizimkiler zaaten büyükler de daha da büyüsünler diye ugrasiyoruzz:eek:

ooo kesin yöntem bu yani diyorsanız ozman bende evlenene kadarmı bekliyicem şimdi:KK43: desenize gene destekli çamaşıra devam :)

ınsallah ıse yarar ama doktorlar bıle soyluyorlar dıştan hıc bır seye kalıcı degısklık veremezsınız,oyle olsaydı bunca ınsan neden amelıyat olmaya karar vesın kı..kandırıyorlar ınsanları gercekten.Ben cok memnunum yenı evlıyım henuz cocuk 5 yıl dusunmuyoruz her sekılde en guzelı en yararlısı en zararsızı amelıyat tabı kı,ben her seyını arastırdım olmadan önce şimdi mutluyum.Bnnemde olmaya karar verdı toparlamak ve sılıkon amacıyla, her gun yatıp kalkıp sukredıyorum ıyı kı de olmusum cunku küçük ve deforme olmus göğüs çok kötü görüntüye sahip oluyor sızlere allah kolaylık versin

Evlenince büyüyo da,evlenene kadar ne yapcaz??Bi de ben evlenceğim zaman ne yapcam diye korkuyorum aslında.Nasıl açıklıcam bunu eşim olcak kişiye.Çok utanıyorumm ve rahatsızlık duyuyorum bu durumdan,düşündükçe..:KK43:

sevgilin olduğunda bunu doğallıkla karşılar merak etme..zaten normal karşılamayacak biri ne sewgilin olsun ne ewleneceğin kişi..ben de istiorum büyümesini ama erkek için de ilk öncelik onlar olmamalı..

Ben onun doğal karşılamamasından çok kendim için rahatsızlık duyuyorum.Tabi ki öncelik o olmamalı,olamaz da.dediğim gibi ben utanıyorum,bu konuyu konuşamazmışım gibi geliyor.Sevgilim bunu doğal karşılar,belki bana güler bile ben bundan dolayı rahatsızlık duyduğum için.ama zamanı gelince mutlaka konuşmam gerekiyor,tek düşüncem bu konuşma nasıl olcak:)

benim de yok gibiydi

hadi yaaaaa canım ne kadar büyüdü senin yaaa cm bazındaa yani baya böle ele avuca gelio şimdi böle bıngıl bıngıl mı :teytey:
evlenmeden önce çok mu küçüktü??????
ayy amma soru sordum yaaaa :tomato:

bana masaj cok zor qeliyo onuda yapan biri olsa tam süper olcak .. cıktıqım cocuqa yaptırsam ii olur dermisim hahaa kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

butterfly eşin olacak kişiye neyi söylemekten çekinirim diyosun yani göğsün yok denecek kadar azda olnumu nasıl söylerim diyosun yoksa silikon taktırcanda onumu nasıl söyliycen?

butterfly eşin olacak kişiye neyi söylemekten çekinirim diyosun yani göğsün yok denecek kadar azda olnumu nasıl söylerim diyosun yoksa silikon taktırcanda onumu nasıl söyliycen?

Göğsüm yok denecek kadar az canım,adam birden görünce şok olmasın :)

Göğsüm yok denecek kadar az canım,adam birden görünce şok olmasın :)

masaj masaj masaj! en etkili yol gerçekten hiç yılma sen kan dolaşımı için çok önemli kan da hormon taşır ya gerçekten yılma kaç ay olursa olsun elbet etkisini gösteriyo ve kalsiyum al bol bol hormonal bezlerini harekete geçirir

masaj masaj masaj! en etkili yol gerçekten hiç yılma sen kan dolaşımı için çok önemli kan da hormon taşır ya gerçekten yılma kaç ay olursa olsun elbet etkisini gösteriyo ve kalsiyum al bol bol hormonal bezlerini harekete geçirir

cok dogru yazmıssın canım bende aynen sana katılıyorum hihoyyyt

ınsallah ıse yarar ama doktorlar bıle soyluyorlar dıştan hıc bır seye kalıcı degısklık veremezsınız,oyle olsaydı bunca ınsan neden amelıyat olmaya karar vesın kı..kandırıyorlar ınsanları gercekten.Ben cok memnunum yenı evlıyım henuz cocuk 5 yıl dusunmuyoruz her sekılde en guzelı en yararlısı en zararsızı amelıyat tabı kı,ben her seyını arastırdım olmadan önce şimdi mutluyum.Bnnemde olmaya karar verdı toparlamak ve sılıkon amacıyla, her gun yatıp kalkıp sukredıyorum ıyı kı de olmusum cunku küçük ve deforme olmus göğüs çok kötü görüntüye sahip oluyor sızlere allah kolaylık versin

Cevap vermezsem çatlarım. O senin bahsettiğin doktorlar işlerine öyle geldiği için öyle diyorlar canım. Çünkü doğal yollarla büyüme olduğunu söyleseler adamların işinde eli kalmıcak , sermayeleri düşücek haliyle. Yani ben şaşırmıyorum öyle demelerine. Aksini söylerseler işte o zaman çok şaşırıcam. En güzeli ve zararsızı olabilir ama sonuçta ameliyata parası olmayan insanlar var. Güzel akıl veriyorsun da hayrına birazcıkda para versen de bizde sebeplensek o zaman dimi ama :eek:lmaz::umursamaz:benneyaptımki

Cevap vermezsem çatlarım. O senin bahsettiğin doktorlar işlerine öyle geldiği için öyle diyorlar canım. Çünkü doğal yollarla büyüme olduğunu söyleseler adamların işinde eli kalmıcak , sermayeleri düşücek haliyle. Yani ben şaşırmıyorum öyle demelerine. Aksini söylerseler işte o zaman çok şaşırıcam. En güzeli ve zararsızı olabilir ama sonuçta ameliyata parası olmayan insanlar var. Güzel akıl veriyorsun da hayrına birazcıkda para versen de bizde sebeplensek o zaman dimi ama :eek:lmaz::umursamaz:benneyaptımki

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis:dance:

70 destekliyi bile zor dolduruyorum :'(
hurma rezene çayı ve yağını denedim ama bir işe yaramadı bende:KK43:

cnm bunların yanı sıra masaj yap masaj en önemlisi..hiç bırakmadan yap..bak ben de sık sık yapmıodum ama 3-4 gündür sabah akşam msj yapıorum cidden kabardı gbikaydirigubbakcemile3 acıo da..inş büyücek inanıorum:Saruboceq: sende başla kaydirigubbakcemile5

X