Hamile arkadaşlar gebelik belirtilerini paylaşalım buradan

1-Mide bulantısı...............................................vardı
2-Baş dönmesi................................................
3-Tansiyon düşmesi.......................................
4-Alt karında şişkinlik ve hassaslık..................vardı
5-Kasıklarda batma yada sancı, KRAMP..........vardı
6-Kirpiklerin karışması …..........
7-Bel ağrısı………….................vardı
8-Akıntı artması............................vardı
9-Göğüslerde hassasiyet................................vardı
10-Göğüslerde şişme......................................vardı
11-Göğüs uçlarının acıması……….................…vardı
12-Göğüs uçlarının renginin koyulaşması ........
13-Sık idrara çıkma……………………............……vardı
14-Uyku hali.....................................................vardı
15-Halsizlik.......................................................vardı
16-Ağızda kuruluk………….…………....................
17-Ağızda metal tadı hissetmek........................
18-Dudakların fosur fosur olması......................
19-Göz bebeklerinin büyümesi..........................
20-İdrar kokusunda değişme..........................vardı
21-Kokulara aşırı hassasiyet ………………….......
22-Gazlı olmak ……………………....................…..vardı
23-Mide yanması...............................................vardı
24-Avuç içlerinde sıcaklık hissi…………………...…
25-Bel kalınlaşması………………………............vardı
26-Adet gecikmesi.............................................vardı
27-Akşamları aşırı üşüme hatta titreme.............vardı
28-Mide kazinmasi-cok acikma...........................vardı
[/QUOTE]

Allah isteyen her kese versin

güzel bir topic açmışsın canım. evet hamile arkadaslar belirtilerini yazarlarken birde bu belirtilerin ne zaman başladığını yazarlarsa, biz bebiş isteyen anne aday adayı olarak çok sevinicez :)

güzel bir topic açmışsın canım. evet hamile arkadaslar belirtilerini yazarlarken birde bu belirtilerin ne zaman başladığını yazarlarsa, biz bebiş isteyen anne aday adayı olarak çok sevinicez :)
TEŞEKKÜR EDRİM EVET BELİRTİLERİN ZAMANIDA ÖNEMLİ HAKLISIN CANIMa.s

bende hiç biri olmadı hala dahada yok
bazen hamile değilmiyim diye düşünüyorum
amausgde bebeğim bana el sallıyor

ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN NE GÜZEL SORUNSUZ BİR GEBELİK YAŞIYORSUN:nazar:

rüyameleğim nasılsın? nasıl gidiyor sayılı zaman çabuk geçmiyor ama nasıl olduğuınu merak ettim 20 kasım ı bekleyecekmisin test için?

rüyameleğim nasılsın? nasıl gidiyor sayılı zaman çabuk geçmiyor ama nasıl olduğuınu merak ettim 20 kasım ı bekleyecekmisin test için?

canım benim sağol beni düşünmen ne hoş valla gayet iyiyim annemden kaçtım :)
kardeşim hafta sonu olduğu için evde onda konaklamaktayım yanlız bırakmıyorlar sağolsunlar kendimi gayet iyi hissediyorum moral olarak belirti dersen yok test içinde 20 kasımı beklemeye karar verdim canım sen nasılsın:1hug:a.s.

canım benim sağol beni düşünmen ne hoş valla gayet iyiyim annemden kaçtım :)
kardeşim hafta sonu olduğu için evde onda konaklamaktayım yanlız bırakmıyorlar sağolsunlar kendimi gayet iyi hissediyorum moral olarak belirti dersen yok test içinde 20 kasımı beklemeye karar verdim canım sen nasılsın:1hug:a.s.

canım benim tabii düşünücem seni walla hamişim diye topic açmanı dört gözle bekliyorum. ben iyiyim çalışıyorum haftaya cumaya dr kontrolüm var bakalım inşallah herşey yolunda gider. ayın 20 sini beklemene sevindim umarım güzel haberler alırsın canımm:1hug:

rüyameleğim çok güzel bi topik aynı gün öğrenicez seninle sonuçlarımızı umarım kocaman hamileyiz yazarızzz allah bize bekleyecek sabrı versin bende kendimi zor tutuyorum ama bende hiç stres yok çok rahatımmmm umarım sonuna kadar böyle giderrr aminnn

canım ruyacım nasılsın aklım hep sende valla ayy su mujdelı haberı bı versen rahatlıycam.ben balıkesırde anneme geldım persembeye kadar memleketımdeyım cok sukur...ara ara gırechlhrım ancak çok opûum.

şuan günümden 9 gün geçti.dün teset yaptım pozitif.belirtilere gelince.göğsümün birinden süt geldi 1 damla sıkınca farketteim.ama sıkmamak iyidir.geceleri çişe kalkıyorum.1 ay öncesinden aşırı iştah artışım var.2 kilo kadar almışım.sabahları mide bulantım var.bu arada göğüslerim sanki adet olacakmışım gibi şiş ve acıyolar.akıntım da var.ama renksiz.kokulara karşı hassasiyetim arttı.şuan sucuk gibi ağır kokulardan kaçıyorum.mesela dün sabah kahvaltıda sucuklu yumurta vardı.mutfağın penceresi 2 gündür açık.hala kokuyo sanki.tiksindim ve hamilelik boyunca yiyebileceğimi sanmıyorum.arkadaşlar bize allah kolaylık versin.allah olmayanlarada versin.

Rüyacımmmmm benc senınde poztıf :))) 20kasımı beklemen çok iyi oldu walla zaten ne kaldı şurda ... Bak bende kese mızı gormek için teeeeee 24kasımı beklıcem :))umarım ıkımızınde yuzu guler cnm benım

canım benim tabii düşünücem seni walla hamişim diye topic açmanı dört gözle bekliyorum. ben iyiyim çalışıyorum haftaya cumaya dr kontrolüm var bakalım inşallah herşey yolunda gider. ayın 20 sini beklemene sevindim umarım güzel haberler alırsın canımm:1hug:
CANIM İNŞALLAH HERŞEY GÜZEL GÖNLÜNCE OLUR:1hug:

rüyameleğim çok güzel bi topik aynı gün öğrenicez seninle sonuçlarımızı umarım kocaman hamileyiz yazarızzz allah bize bekleyecek sabrı versin bende kendimi zor tutuyorum ama bende hiç stres yok çok rahatımmmm umarım sonuna kadar böyle giderrr aminnn

STRES OLMAMASI ÇOK GÜZEL BENDEDE YOK ÇOK ŞÜKÜR DEDİĞİN GİBİ İNŞALLAH HAMİLEYİZ DİYE TOPİC AÇMAK NASİP OLUR İKİMİZEDE:1hug:

canım ruyacım nasılsın aklım hep sende valla ayy su mujdelı haberı bı versen rahatlıycam.ben balıkesırde anneme geldım persembeye kadar memleketımdeyım cok sukur...ara ara gırechlhrım ancak çok opûum.
CANIM ÇOK SAĞOLASIN
EN GÜZELİNİ YAPMIŞSIN ANNENDE DİNLEN İLK AYLAR HELE İKİZ TAŞIYORSUN ÇOK ÖNEMLİ:1hug::nazar:

Rüyacımmmmm benc senınde poztıf :))) 20kasımı beklemen çok iyi oldu walla zaten ne kaldı şurda ... Bak bende kese mızı gormek için teeeeee 24kasımı beklıcem :))umarım ıkımızınde yuzu guler cnm benım
CANIM BENİM İNŞALLAH KESEYİDE GÖRECEKSİN KALP ATIŞINIDA DUYACAKSIN HAYIRLISIYLA.:nazar:
İNŞALLAH DEDİĞİN GİBİ OLUR POZİTİF DİYE HAYKIRABİLİRİM BENDE AMA BU KEZ OLMASADA SONUNDA BİR GÜN BENDE HAMİLE OLACAĞIM BEN İNANIYORUM HAYIRLI ZAMANLARDA İNŞALLAH:1hug:

X