Hamile arkadaşlar hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

Hamişler ve Anneler ; Hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

• Ankete Katılan
    6.360
CNM ÇIKMIŞTIRDA SEN FARKETMEMİŞSİNDİR ÇOK SİLİK OLUYO BENCE YARIN SABAH İLK İDRARLA Bİ DAHA DENE AMA İDRARINI BİRAZ YAP SONRA BARDAĞANUMUNE AL ÖLE DENE BİRDE VAR GİBİ Bİ ŞEYLER :2-3 dk da birşey çıkmadı üzüldüm sonra koydum çekmeceye işteydim baktım bu şekilde olmus umarım doğrudur

10 DAKİKAYA KADAR BEKLİYCEKSİN CNM SEN DEDİĞİM GİBİ DENE YİNE SABAH bak benim yaptığım ilk testte seninkinden daha silik sonradan yaptım 1 gün 2 gün arayla koyulaşınca iyice kan testi yaptırdım ve mutlu haberi aldım darısı başına inşallah :)

Eklentiler

• unnamed 3.jpg
    unnamed 3.jpg
    14,8 KB · Görüntüleme: 146
  • unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    12,3 KB · Görüntüleme: 157

yapınca yaz mutlaka merak ederim testide at yine bekle 15 dakika ben tam adet günümde yaptım test vardı öylesine yaptım bıraktım konsolun üstüne telefonla oyalanıyodum uzaktan baktım senin dediğin gibi yok bi şey dedim az daha oyalandım telle elime bi aldım 15 dakika olmuştur seninkindende silik bi çizgi gördüm seninki benimkinden belirgin valla :)

cok tesekkür ederim mutlaka sonucu yazacağım size 4 aydır deniyorum umutlanmak istemiyorum ama insallah:)

Kizlar ben aksam dayanamayip yaptim bu kez 2.cizgi 5 dk sonra gorunduuu cok heyecanlim bgn adet gunumdu olmadim

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    80,9 KB · Görüntüleme: 132
Ohh ohh masallah cb tebrik ederim kesin var bebiş biraz bekle oyle git doktora direk kan testine bile gerek yok valla :KK66:)
Cnm sen tecrubelisin eger hamileysen 3.5 haftalik oluyo yarin ozel hastaneye gidip kan tahlili yaotirsam diyorum cok mu acele ediyorum

Cnm sen tecrubelisin eger hamileysen 3.5 haftalik oluyo yarin ozel hastaneye gidip kan tahlili yaotirsam diyorum cok mu acele ediyorum

Tahlil yaptir o zaman icinde kalmasın :KK66:) ama soyliyim bende 10 gecikmeye kadar bekledim ole gittim doktora gorunmedi karindan 15 gun filen gecsin alttan bakti kanamam oldu sonra riskli biraz bekle gecikmeden 15 filen ole git ama testini yaptir :KK66:) hadi hayirlisi olsun teste bu kadar ciktiysa kanda 200 ün ustunde cikabilir :KK66:azda cikarsa uzulme her bunye farkli oluyo ...

X