Hamile arkadaşlar hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

Hamişler ve Anneler ; Hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

• Ankete Katılan
    6.360
Merhaba arkadaşlar. Bugün hasta olmam gerekirdi olmayınca test yaptım ama silik çıktı. Fakat çizgilerin yakın olması gerekirmis sanırım. Var mı yardım edebilecek .. sizce bu test ne der
2015-11-01 23.04.20.jpg
2015-11-01 23.04.20.jpg

Merhaba arkadaşlar. Bugün hasta olmam gerekirdi olmayınca test yaptım ama silik çıktı. Fakat çizgilerin yakın olması gerekirmis sanırım. Var mı yardım edebilecek .. sizce bu test ne der Eki Görüntüle 1674350 Eki Görüntüle 1674350
Canim direk baknca silik ama dedigin gbi yakin olmamasi dikkat cekiyo.sen bence bi daha yap diyecemde pek güven olmuyo idrar testine fiyo herkes biraz daha bekle kan testi yaptr istersen.benim de günüm 7 gün gecti 2 defa idrar testi yaptim negatif cikti bugun kan testi yaptrcam insallah pozitif cikar :-(

Merhaba arkadaşlar. Bugün hasta olmam gerekirdi olmayınca test yaptım ama silik çıktı. Fakat çizgilerin yakın olması gerekirmis sanırım. Var mı yardım edebilecek .. sizce bu test ne der Eki Görüntüle 1674350 Eki Görüntüle 1674350
kesinlikle positif bence bende cuma günü hamile olduğumu öğrendim ilk benimkide böyle silikti bir gün sonra daha net cıktı ve ertesi gün kan tahlilili değeri 192 çıktı hayırlı olsun:)

Burda hepiniz benden büyük tecrübeli insanlarsınız bi görüş belirtin lütfen. Artık psikolojim bozulcak. Son iliskimin üzerinden 7 ay geçti yaklasık. Yani 10 nisan gibiydi. 7 aydır adetlerimi görüyorum ama 8 gün süren adetim 4 günde kesiliveriyor. Karnım semsert ve genislemis gibi sanki. Siş. Kabızlık filan da yok pek. Neden böyle anlamadım :KK43: iki ay önce idrarda test yaptım negatif cıktı. Simdi suan tekrar test alıp yapsam , hangi gün olursa olsun cıkar mı kesin ? 8 aylıkken öğrenenler filan olmus, cok korkuyorum ya, bi hata yaptım ceremesini cekiyorum, pismanım ama ne fayda :KK43: tekrarı olmucak insallah

Burda hepiniz benden büyük tecrübeli insanlarsınız bi görüş belirtin lütfen. Artık psikolojim bozulcak. Son iliskimin üzerinden 7 ay geçti yaklasık. Yani 10 nisan gibiydi. 7 aydır adetlerimi görüyorum ama 8 gün süren adetim 4 günde kesiliveriyor. Karnım semsert ve genislemis gibi sanki. Siş. Kabızlık filan da yok pek. Neden böyle anlamadım :KK43: iki ay önce idrarda test yaptım negatif cıktı. Simdi suan tekrar test alıp yapsam , hangi gün olursa olsun cıkar mı kesin ? 8 aylıkken öğrenenler filan olmus, cok korkuyorum ya, bi hata yaptım ceremesini cekiyorum, pismanım ama ne fayda :KK43: tekrarı olmucak insallah
Karnım da kaşınıyor, gecen soğuk bi ortamda baya beklemek zorunda kaldım yürüdükce sol kasığım acıdı :KK43: bi yardımcı olun lütfenn

cnm hamile olman imkansız gibi bişey =) içini ferah tut bi kere içinde bi bebek olsa bu zamanlara o kadar kıpırdaması lazım ki hissetmemen imkansız ...

Abla kıpırdıyo zaten böyle sanki bağırsaklarımdan baloncuk oluşuyomuş gibi , hatta gurulduyo fazlaca :KK43: öyle mi ki o kıpırdanmalar

Eki Görüntüle 1674599 Arkadaşlar bugün adet günüm, elimde gebelik testi olmadığı için ovulasyon testi denym dedim kopkoyu çıktı bu ne anlama geliyor ? 17 si gibi yumurtlamıştım yine böyleydi testlerim sonra silikleşmişti gün geçtikçe ve o günleri değerlendirdik. 1 hafta önce de yaptım yine silikti bugün böyle çıktı

Abla kıpırdıyo zaten böyle sanki bağırsaklarımdan baloncuk oluşuyomuş gibi , hatta gurulduyo fazlaca :KK43: öyle mi ki o kıpırdanmalar

valla cnm ben daha 12 haftalık hamileyim hiç bi şey hissetmiyorum şuan ama hamile arkadaşlarımın karınları son aylarda dışardan bariz görünür şekilde kıpırdıyo sen bence bi kadın doğum doktoruna git düzensizliği ve problemlerini anlat hamile olacağını düşünmüyorum adet te görüyomuşun hem ... bazı bayanların evlendikten sonra adet düzenlerinde değişiklik oluyo sen bi doktora git bence ...

Eki Görüntüle 1674599 Arkadaşlar bugün adet günüm, elimde gebelik testi olmadığı için ovulasyon testi denym dedim kopkoyu çıktı bu ne anlama geliyor ? 17 si gibi yumurtlamıştım yine böyleydi testlerim sonra silikleşmişti gün geçtikçe ve o günleri değerlendirdik. 1 hafta önce de yaptım yine silikti bugün böyle çıktı

bazen ovulasyon testlerinde çıkıyomuş cnm ama burda bi kaç arkadaşta yapmıştş ben takip ederken hcg de çıkmadı sonra bence gebelik testiylede denesen iyi olur sonucuda bizimle paylaş yine :)

Kızlar çok teşekkür ederim. Alintilayamadim. . Bugün daha bekleyim daha kesin olsun dedim yarın bir test daha yapacağım ins. Çok şükür hasta olmadım en azından ..
Biraz fazla damlattim evet daha dikkatli olayım.
Yarın ins güzel haber veririm.
Canim direk baknca silik ama dedigin gbi yakin olmamasi dikkat cekiyo.sen bence bi daha yap diyecemde pek güven olmuyo idrar testine fiyo herkes biraz daha bekle kan testi yaptr istersen.benim de günüm 7 gün gecti 2 defa idrar testi yaptim negatif cikti bugun kan testi yaptrcam insallah pozitif cikar :-(

Bence kabak gibi pozitif

kesinlikle positif bence bende cuma günü hamile olduğumu öğrendim ilk benimkide böyle silikti bir gün sonra daha net cıktı ve ertesi gün kan tahlilili değeri 192 çıktı hayırlı olsun:)

cnm senin testin bozuk gibi bi daha tekrarlaman iyi olur idrar numunesini çok koyma üzerinde yazdığı kadar az damlatmaya çalış ...

BENİM ADETİMİN 21. GÜNÜ PROGESTERONUM 8.75 ÇIKTI POLİKİSTİKOVERDİM KÜÇÜLMÜŞ YOK DENECEK KADAR
DR ÇOK GÜZEL DEDİ ULTRASYONLADA BAKTI 3-4 GÜN SONRA BAK YUMURTAN ÇATLAMIŞ BU CATLAYAN YUMURTA DİYE ULTRASYONDAN BANA DA GÖSTERDİ PROGESTERON TESTİ YAPTIRDIĞIN SIRALAR İLİŞKİYE GİRDİYSENIZ TUTMUS OLMA IHTIMALİ ÇOK YUKSEK DEDİ 26.10.2015 TARİHİNDE BAKTIRMISTIM PROGESTERONA BU AYKİ ADETİM 06.11.2015 TARİHİNDE OLMASI LAZIM YANI BILEMEDİM DAHA VAR OLDUYSA BILE DR DEDİĞİ GİBİ O TESTİ YAPTIRDIĞIM SIRALAR DAHA BİR HAFTA OLDU ADETİME 2-3 GÜN VAR BİLEMEDİM :KK43::KK43:
SİZCEEEEE DR GÖRMÜŞMÜDÜR BİŞE YADA İHTİMAL DAHILINDE Mİ KONUSMUSTUR

Ben de adet günümde öğrendim ve ovulasyon testiyle de öğrenilebiliyomuş onu anladım :)

Arkadaslar meraba ben dün adete 5 gün kala kanda beta hcg ye baktırdim sonuç 2.23 çıktı sizce yükselir mi nasıl çıkmış? Lütfen cevap verir mısınız arkadaşlar çoook merak ediyorum böyle olup yukselenler var mı

Eczaneye gidip dijital testten aldim. Adetten dört gün önce yapabilirsin dedi. Cumaya kadar beklemem lazim şimdi.. Yüzde 99 sonuç veriyormuş..

X