Hamile arkadaşlar hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

Hamişler ve Anneler ; Hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

• Ankete Katılan
    6.360
kızlar bnde öle bi durumdayım ki 28 ekimde ovulasyon günümdü.hala hasta olmadım 2 gün önce 1 damla kahverengi leke geldi..bu ayın 7.sinde olmam gerekiyodu hala olmadım..şu an çok bulantım var ve sürekli terliyorum midemde yanma var ama rahimime krap giriyo gbi oluyo sanki yatıp dinlenince geçiyo..sizce sabah gebelik testi yapsam çıkar mı ki ya:KK43::KK43:düşünmekten helak oldum artık sürekli ağlıyorum

kızlar bnde öle bi durumdayım ki 28 ekimde ovulasyon günümdü.hala hasta olmadım 2 gün önce 1 damla kahverengi leke geldi..bu ayın 7.sinde olmam gerekiyodu hala olmadım..şu an çok bulantım var ve sürekli terliyorum midemde yanma var ama rahimime krap giriyo gbi oluyo sanki yatıp dinlenince geçiyo..sizce sabah gebelik testi yapsam çıkar mı ki ya:KK43::KK43:düşünmekten helak oldum artık sürekli ağlıyorum
bence test yap hatta imkanın varsa direk kan testi yaptır

ya kızlar bende birşey sormak istiyorum biraz uzun olucak hakkınızı helal edin. ben 13,06,2015 de adet olduktan snra 30,08,2015e kadar olmadım. dra gittim strese falan bağladı kist belirtisi falan yok dedi. hormon testlerim normal aralğnda cıktı o aralar okuldan mezun olma durumum falan vardı o yuzden strestir dedim. 5 eylülde adetim sol buldu. daha sonra 12 ekimde gördüm. malum 4. ayımız bu denemeye başlayalı bebiş için. acaba benm ne zaman idrar testi yapmam gerekiyor sizce. son adetim bir öncekinin bitiminden 1ay1hafta snra oldu. yani bu durumda 25 kasımımı beklemeliyim? nolur bir fikri olan varmı? birde bu öğlen acayip bir bel ağrım başladı hala devam ediyor dizlerim de cok agrıyor ve arada karnımada ağrı giriyor bunlar benm adet belirtilerim acaba hamilelik belirtileri olabilirmi?
bana cevap veren yokmu? benzer durum yasayan falan :KK43:

bence test yap hatta imkanın varsa direk kan testi yaptır
bugün kan testinne gidicektim sonra ayın 12 sine randevu aldım bekleyeyim dedim hala bişey yok.karın ağrımd a geçti...çok terliyorum daralıyorum bilemiyorum napcamı olcaksam da olayım artık stres bni mahvetti

Benim de Bat'a 8 gün var daha ve bu sabah test sonucu negatifti :KK61:İnşallah erken davranmışımdır. Rabbim tüm bekleyenlerin yüzünü güldürsün inşallahhh.

bn 5 gün kala erken gebelik testi yaptım buna rağmen negatifti canım seninkide negatiftir inş.pozitif çıkar....

kızlar 1 saat önce gebelik testi yaptım adetm 5 gün geçmişti silik çizgi çıktı bu nedemek hamile miyim bn ama karnımda hafif kramplar oluyo

Kızlar 2 gündür ara ara adet sancısı gibi ağrım ve sol kasigimda ağrı oluyo adetime 2 gün var hamilelik belirtisi olabilirmi

Benim adet geceli on bir gun oldu ne gln vr ne gdn off yh hamileysem artik tk czgi grmk istemiyorum yada adet olmk istiom yh

Benim adetim 6 gün geçti. Kasıklarımdaa batma var. Göğüslerimde hassasiyet var. 2 gün önce ucuz testten yaptım ama ilk idrarla yapmadım negatif çıkmıştı. Sizce varmıdır birşey

Benim adetim 6 gün geçti. Kasıklarımdaa batma var. Göğüslerimde hassasiyet var. 2 gün önce ucuz testten yaptım ama ilk idrarla yapmadım negatif çıkmıştı. Sizce varmıdır birşey
Ins hamilesindir cnm ayni hersey bndede vr ama bi turlu cift czgiyi goremedim

X