Hamile arkadaşlar hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

Hamişler ve Anneler ; Hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

• Ankete Katılan
    6.360
Bu idrar testlerine guven olmuyor.
Gecen ay yaptim pozitif cikti kanda negatif cikti..

Bu ay adetim 4 gun gecikti hergun test yaptim hep negatif cikti sadece bi markada cok silik gormustum ve kan testi yaptirdim suan 5+2 hamileyim..

aaaaaaaaaaaaaa negüzelllllllllllllllllllllllll hayırlı olsun acaba hangi markada silik çıktı hatırlıyormusun bende o markadna alayım:)
bende otomatik hesaplayıcıdan bakınca benimde 5+1 olcak hamileysem tabi:KK43:

Son düzenleme:
Insalla hamilesindir cnm :)
Ben yurtdisinda yasiyorum turkiyede bu testler varmi bilmiyorum ama internette felan var.
Negatif gosteren First response, cizgiyi gosterende Crystal clear.

Insalla hamilesindir cnm :)
Ben yurtdisinda yasiyorum turkiyede bu testler varmi bilmiyorum ama internette felan var.
Negatif gosteren First response, cizgiyi gosterende Crystal clear.

hım yurtdışındaysan bulamam burda sanırım ama telime kaydettm eczaneden sorarımm:)
inş hamileyimdir dua et bana hmilelerin duası kabul olurmuş:)

Insallah canim, burda insan aile gibi oluyor cunku birbirimizi en iyi bizler anliyoruz..
Bnm 3 ay once dusugum oldu simdi sabah aksam dua ediyorum bu sefer sag salim kucagima alayim diye..

Insallah canim, burda insan aile gibi oluyor cunku birbirimizi en iyi bizler anliyoruz..
Bnm 3 ay once dusugum oldu simdi sabah aksam dua ediyorum bu sefer sag salim kucagima alayim diye..

inan bne burda yazdıklarımı kimse bilez. herkes yeni yeni bek düşünmeye başladıgımı snaıyor.. bi kaç arkadaşım bebek istedigimi bilr onlarda çok aşırı istedigimi bilmez.. burası iyiki var birsürü şey örendim vala.
sende bebişini sag saglim kucagına alırsın inşşşş rabbim kimsnein kucagını boş bırakmasın insan bebegiyle tam bi yva anne kadın oluyor onu anladım:)

bu arada cnm belirtileirn neler..
benimkieri sylüyeyim
gazım bolca var.
hafif kaşıntım var(el ayak ve yüzümde)
gögüslerim 2 gündür acaip agrıyor..
karnım agryor kasıklarımda çok nadir igne batmas gibi bi agrı oluyor...
bukdr :KK43:
bide idrarımda çok beyaz tortu var..

merhaba kızlar ben kendimi bildim bileli 32 günde bir olurum adet... arada 30 günde biroldugumda olurr...kısacası bat tarihimden iki gün önce yada iki gün sonra olurum...
gecen ay 9 gün gecikti adet oldum..
bu ayda bugun itibariyle 5 gün geciktii... 2 gün önce test yaptım negatif.. eger bebek yoksa neden adet olmuyorum... yada bebek varsa neden silikte olsa 2. çizgi görünmüyor.. off günde 20 kez wc ye gidiyorum adet oluyormuyum diye:KK43:

aynen canım bende sabahtan beri tuvaleti su yolu yaptım.. yoksa gelsin kırmızılar diyorum, beklemek felaket stresli..

canım erken yapmışsın testi.genelde adet tarihinde 10 gün sonra belli oluyor.nadir adetten önce öğrenen.bünye meselesi geliba.benim arkadaşım adet traihinden 2 gün önce baktı ikinci çizgi silik çıktı.1 gün sonra tekrar baktı ikinci çizgi koyu bir kırmızı şekilde çıktı.beklemek istemiyorsan kan tahlili yaptır.çabuk ve kesin sonu. alırsın.inşallah hamilesindir canım:)

sağol canım.. 1 gün daha bekleyim diyorum, o da stresli tabii

kızlar benimde dün kahverengi bi akıntı geldi.korunmayı bıraktığımızdan beri adetim düzensizleşti.eylül ayında 8 gün geç geldi.ekimde hiç adet olmadım kasımın 2 de adet oldum.dünde kahve rengi akıntı gördüm.bugünde tam kahverengi değil daha açıksütlğ kahve renginde anlamadım.bana bilgilendirirmisiniz acaba.adet belirtisi midir bu.haa bu arada dün sol kasığım çok sancıdı iğne batar gibi oldu.sanki içimden birşeyleri asılıyorlarmış gibi.böyle göbek deliğime doğru hissediyordum bu şeyi.yürütmüyordu.ve kocaman bi karnım vardı.ne bu şimdi.adetmi oluyorummm.böyle şey yaşamamıştım hiç.göğüslerimde dolgunlaştı ama acımıyor.normalde adet dönemimde çok acır göğüslerim.lütfen bana yardım edin arkadaşlar..

kızlar benimde dün kahverengi bi akıntı geldi.korunmayı bıraktığımızdan beri adetim düzensizleşti.eylül ayında 8 gün geç geldi.ekimde hiç adet olmadım kasımın 2 de adet oldum.dünde kahve rengi akıntı gördüm.bugünde tam kahverengi değil daha açıksütlğ kahve renginde anlamadım.bana bilgilendirirmisiniz acaba.adet belirtisi midir bu.haa bu arada dün sol kasığım çok sancıdı iğne batar gibi oldu.sanki içimden birşeyleri asılıyorlarmış gibi.böyle göbek deliğime doğru hissediyordum bu şeyi.yürütmüyordu.ve kocaman bi karnım vardı.ne bu şimdi.adetmi oluyorummm.böyle şey yaşamamıştım hiç.göğüslerimde dolgunlaştı ama acımıyor.normalde adet dönemimde çok acır göğüslerim.lütfen bana yardım edin arkadaşlar..

cnm hiç idrar testi yaptınmı

canım stres yapma, adetin geciktiyse hamile olma şansın var demek ki, bir de kan testi yaptır bakalım, kaç yaşındasın ki neden menepoza giresin.

28 yaşındayım canım ama artık menepoz yaşı çok düştü.martta hamile kalmıştım 2.5 aylıkken kalbi durdu.kürtajdan beri düzenim bozuldu yumurtladığımı bile sanmıyorum.adetlerim çok az oluyo kahverengi gibi ne bileyim saçma sapan fikirler geliyo aklıma.

çok kötü demiiiii böle beklemek:KK43:
snein kaç gün gecikti cnm:)

aylardır 25. gün oluyodum.. bugün 26. gün, yani aslında bir gün gecikti ama hemen heveslendim ... akşam oldu hala yok kırmızılar.. olmazsam eğer yarın sabah bir test yapayım diyorum. sabah idrarı ile daha iyi çıkıyomuş diye okudum...

28 yaşındayım canım ama artık menepoz yaşı çok düştü.martta hamile kalmıştım 2.5 aylıkken kalbi durdu.kürtajdan beri düzenim bozuldu yumurtladığımı bile sanmıyorum.adetlerim çok az oluyo kahverengi gibi ne bileyim saçma sapan fikirler geliyo aklıma.

çok geçmiş olsun canım, ama bu durumlar psikoloji ile çok ilgili.. onun için moralini yüksek tutup olumlu düşünmelisin..

Iyi akşamlarrr

benimde reglim 3 gün geciktii her ay düzenli 30 günde bir olurum hala bişey yok inşallah bebişş vardırrr

nasıl belşrtiler olması gerekiyorrr

Iyi akşamlarrr

benimde reglim 3 gün geciktii her ay düzenli 30 günde bir olurum hala bişey yok inşallah bebişş vardırrr

nasıl belşrtiler olması gerekiyorrr

herkeste farklı belirtiler olabiliyormuş sanırım canım, ben de beklemedeyim senin gibi. belki psikolojiktir ama ben de yorgunluk, uyku hali, hafif baş ağrısı ve iştah var :))) aa bi de gaz :)))

gecen ay 9 gün gecikmeden sonra adet olmuştum
bu ayda 5 gün gecikmeden sonra oldum..
demekki idrar testi negatif çıkınca dogru oluyor..(istisnalar hariç)
ve gerçekten anladımki adet günü eger hamileysek silik çıkmalı gebelik testinde .. negatif çıkıyorsa gec döllenme olayı çok zor yani ben okdr şanslı deilim anladım..
onun için idrar testi negatifse negatiftir boşuna hayyaller kurup adeti görünce üzülmeyelim

cnm hiç idrar testi yaptınmı

yok canım yapmadım.eğer bu ay tam zamanında adet olacağımı düşünürsek oda 2 aralığa geliyor.eğer düznli gelirse 2 aralıkta adet olmam gerekiyor.adetten 1 hafta önce böyle kahverengi akıntı gelir mi.inşallah hamileyimdir ya...ALLAHIM duy sesimizii:)

kızlar bir şey sorucam, benim adetim düzenli 28 günde bir oluyor ama bazen adetten önce lekelenme oluyor 2 gün sonra da adet başlıyor. ben yumurtlama günü için o lekelenmenin olduğu günü mü saymalıyım, genelde öyle diyorlar ama sizin var mı tecrübeniz, acaba ben yanlış mı yapıyorum, :KK43:(bir de ovulasyon testi olarak ne tavsiye edersiniz.

kızlar bir şey sorucam, benim adetim düzenli 28 günde bir oluyor ama bazen adetten önce lekelenme oluyor 2 gün sonra da adet başlıyor. ben yumurtlama günü için o lekelenmenin olduğu günü mü saymalıyım, genelde öyle diyorlar ama sizin var mı tecrübeniz, acaba ben yanlış mı yapıyorum, :KK43:(bir de ovulasyon testi olarak ne tavsiye edersiniz.

canım yumurtlama genelde adet tarihinden 14 gün öncesi olarak hesaplanır.ama geç yumurtlama olayıda var.belki o lekelenme adetin geleceği için olmuş olabilir.internette araştırmalarıma dayanarak söylüyorum bunu.o lekelenmeyi bebeğin yerleşme lekeside diyorlar.bu yerleşme lekesi eğer yumurtlaman dediğim tarihlerde olduysa vede o zamanlarda ilişkiye girdiysen gebe kalmış olabilirsin.vede bebiğinde rahmine yerleşip böyle yerleşme lekesi yaşamış olabilirsin.bu lekelenme adet tarihin den 1 hafta öncesinde yada adet tarihinden bir iki gün öncesinde de gerçekleşebilirmiş.benim sana vereceğim bilgi bu kadar canım.istersen sende bir araştır internette daha iyi bir bilgiya sahip olursun.ALLAH gönlüne göre verir inşallah.inşallah tüm hamile kalmak isteyenler bu 2011 yılı bitmeden hamile kalır.ALLAHIM dualarımızı kabul eyle ...

X