Hamile arkadaşlar hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

Hamişler ve Anneler ; Hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

• Ankete Katılan
    6.360
adetinden 5 gün veya 5 günden önce öğrenen hamiş arkadaşlar yerinde olmak istiyorum.Keşke benim de öyle öğrenme imkanım olsaydı.:KK14::KK14:

canım yumurtlama genelde adet tarihinden 14 gün öncesi olarak hesaplanır.ama geç yumurtlama olayıda var.belki o lekelenme adetin geleceği için olmuş olabilir.internette araştırmalarıma dayanarak söylüyorum bunu.o lekelenmeyi bebeğin yerleşme lekeside diyorlar.bu yerleşme lekesi eğer yumurtlaman dediğim tarihlerde olduysa vede o zamanlarda ilişkiye girdiysen gebe kalmış olabilirsin.vede bebiğinde rahmine yerleşip böyle yerleşme lekesi yaşamış olabilirsin.bu lekelenme adet tarihin den 1 hafta öncesinde yada adet tarihinden bir iki gün öncesinde de gerçekleşebilirmiş.benim sana vereceğim bilgi bu kadar canım.istersen sende bir araştır internette daha iyi bir bilgiya sahip olursun.ALLAH gönlüne göre verir inşallah.inşallah tüm hamile kalmak isteyenler bu 2011 yılı bitmeden hamile kalır.ALLAHIM dualarımızı kabul eyle ...

yok canım olmadı ya, regl oldum bugün artık ümitler gelecek aya:KK43: sen ne yaptın belirtiler vardı var mı bir gelişme.

28 yaşındayım canım ama artık menepoz yaşı çok düştü.martta hamile kalmıştım 2.5 aylıkken kalbi durdu.kürtajdan beri düzenim bozuldu yumurtladığımı bile sanmıyorum.adetlerim çok az oluyo kahverengi gibi ne bileyim saçma sapan fikirler geliyo aklıma.

canım hepsi psikolojik bunların moralini yüksek tut, vücut kendini toparlayacak elbet. az da olsa adet oluyosun sonucta demek ki yumurtan var.birazcık kafanı uzaklaştır herşey düzelecek eminim.

duruca cım üzülme adet oldum diye.inşallah önümüzde ki ay hamile kalırsın.valla bende pek belirti yok.ara sıra kasıklarım sancıyor.belimde öyle.adet olacağımdan da olabilir.bide hep uyumak isityorum.uykuya doyamıyorum.normalde adetten önce göğüslerim acır ama şimdi acı filan yok.sadece dolgunlar.inşallah hamileyimdir.

duruca cım üzülme adet oldum diye.inşallah önümüzde ki ay hamile kalırsın.valla bende pek belirti yok.ara sıra kasıklarım sancıyor.belimde öyle.adet olacağımdan da olabilir.bide hep uyumak isityorum.uykuya doyamıyorum.normalde adetten önce göğüslerim acır ama şimdi acı filan yok.sadece dolgunlar.inşallah hamileyimdir.

bna hamilesin gibi geldi ama inşallah öylesindir..bndede aynı belirtiler olmuştu..uyku konusu felaketti ayağa kalkmak istemiyodum..misafirlikte bile uyuyodum nerdeyse

bna hamilesin gibi geldi ama inşallah öylesindir..bndede aynı belirtiler olmuştu..uyku konusu felaketti ayağa kalkmak istemiyodum..misafirlikte bile uyuyodum nerdeyse

inşallah canım yaa.artık bebeğim olsun istiyorum.3 aydır korunmuyoruz.korunmayı bıraktığımızdan beri adetim düzensizleşti.pek heveslenmekte istemiyorum.genelde hamilelik belirtilerinde göğüslerde ağrı filan,hassaslık olurmuş.ama bende yok.inşallah hamileyimdir..:)

benim bat :7 aralık
ayın 3 ünde cumartesi günü sabah idrar testi yaptım ilk başta tek çizgi çıktı.
bende yattım uyudum. Prodüktör marka almıştım. 30 dakika içinde çıkan 2. çizgi silik bile olsa sonuç pozitiftir. Ve Doktor testi kadar güvenilir yazıyor üstünde.
Uyuduğum için 30 dakika içindemi yoksa daha sonra mı çıktı silik çizgi onu bilemiyorum.
Ama bir haftadır mide yanmam ve ağrım var.
Hayatımda hiç midem ağrımamıştır ilk defa oluyor.
Geçen hafta salı günü de kasık ağrım vardı bütün gün öldüm ağrısından.
Türk kahvesini çok severdim. Geçen haftadan beri içemiyorum içim almıyor.
Cumartesi günü sabah gittim kan testi yaptırdım. bugün saat 16.30 da sonucu alcaz.
Bakalım artık Allah nasip eder inşallah hayırlısıyla.

benim bat 5 kasimdi. ben 7 kasimda yaptim ve hamistim..herkese nasip olsun insallah:nazar:

bende yattım uyudum. Prodüktör marka almıştım. 30 dakika içinde çıkan 2. çizgi silik bile olsa sonuç pozitiftir. Ve Doktor testi kadar güvenilir yazıyor üstünde.
Uyuduğum için 30 dakika içindemi yoksa daha sonra mı çıktı silik çizgi onu bilemiyorum.
Cumartesi günü sabah gittim kan testi yaptırdım. bugün saat 16.30 da sonucu alcaz.

merak ettim canım kan tahlili sonucun ne çıktı.inşallah hamilesindir.benimde 2 aralıkta olmam gerekiyor adetim ama daha gelen giden yok.sanırım yine geç gelicek adetim.hayırlısı inşallah.

benim bat 5 kasimdi. ben 7 kasimda yaptim ve hamistim..herkese nasip olsun insallah:nazar:

tebrik ederim canım.ALLAH sağsalim kucağına almayı nasip etsin.inşallah en kısa zamanda bende hamile kalırım.hamile kalanlar belirtilerini bizlerle paylaşırmısınız.bilgilenelim.

adetime bir gün var yani yarın (12 aralık). hala negatif çıkıyor testler. bir yandan da kahverengi akıntım var çok merak ediyorum hamile miyim? günler geçmiyor :/ ...

tebrik ederim canım.ALLAH sağsalim kucağına almayı nasip etsin.inşallah en kısa zamanda bende hamile kalırım.hamile kalanlar belirtilerini bizlerle paylaşırmısınız.bilgilenelim.

hamile kalmak isteyip de her an acaba hamile miyim diye forumları tek tek dolaşan ben, 1 hafta önce hamile olduğumu öğrendim :) Allah isteyen herkese nasip etsin, Esmerli sende en yakın zamanda bebek sevincini yaşarsın inşallah canım.. hamilelik belirtilerini tek tek yazmak istiyorum ki bekleyenlere de katkımız olsun.. benim son adet tarihim 10 kasımdı son 3 aydır adetim 3 4 gün erken gelmeye başladı o yüzden adet zamanı idrar testi yaptım o gün negatif çıktı moralim altüst oldu tabi :KK43: adetim 5 gün daha gelmeyince bir kere daha yaptım ve 2.çizgiyi silik gördük şükür.. ertesi gün de kan testi yaptırdık pozitif çıktı.. Belirtilerse; hafif kasık ağrıları, göğüste hassasiyet ve dolgunlaşma, hatta ayaktayken bi anda tansiyonum düşmüştü göz kararması vs.her zaman olmayan bişey olduğu için belirti galiba diye sevinmiştim hatta bu da size iyi gösterge olabilir :) ama şuan bile kasık ağrılarım ara ara oluyor en iyi gösterge o,hafif olmak şartıyla tabi asla şiddetli olmamalı öyleyse adet olcaksınız demektir bu durumu geçen ay yaşamıştım çünkü..

sonucunu merak ettım canım. insaallah diledigin gibi olmustur.

mrh ben yeni üye oldum hep sizi okuyodum ve şimdi hamileyim bence burası uğurlu geliyo:) benim belim çok ağrıyodu o yüzden hastalığıma üç gün kala idrar testi yaptım çok silik çıktı. sonra kan testi ve hamileyim dilerim isteyen herkesin çocugu olur.

mrh ben yeni üye oldum hep sizi okuyodum ve şimdi hamileyim bence burası uğurlu geliyo:) benim belim çok ağrıyodu o yüzden hastalığıma üç gün kala idrar testi yaptım çok silik çıktı. sonra kan testi ve hamileyim dilerim isteyen herkesin çocugu olur.

Nikolay bebeğin hayırlı uğurlu olsun canım Allah tamamına erdirsin inşallah hepimizinkini :)

slm bende 3aralıkta çatlatma iğnesi vuruldum bugün test yaptım ama negatif:KK43: belime batmalar oluyo ara ara birde göğüs uçları çok aciyo aslında normal günüm salı günü 3gün var daha acaba varmi yokmu kafam karışık hala bu durum beni çileden çıkarıyo

X