Hamile arkadaşlar hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

Hamişler ve Anneler ; Hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

• Ankete Katılan
    6.360
merhaba arkadaşlar,
çok heyecanlıyım ve heyecanımı sizinle paylaşmak istiyorum. çünü birilerine anlatmazsam patlıycam.
şimdi son adet tarihim 2 aralık, ve son 3 aydır 25 günde bir oluyorum yani bu durumda aralığın 26sında adet olmalıydım.
27si sabahı tuvalette pembe şeklinde kan geldi az miktarda ben de eşime hastalandım dedim ki kendim de öyle sanıyordum çünkü çok karnım ağrıyordu ama o sabahtan başka kanamam olmadı dün idrar testi yaptım çok silik bi çizgi çıktı ama çoook silikti ben de ciddiye almadım ama hala gelmiyor. bilemedim hamile miyim değil miyim. sürekli bi yorgunluk ve uyku hali ve sanki adet olacakmışım gibi karın ağrısı var başka da belirti yok. yeniden denememek için kendimi zor tutuyorum. eşim beni adetli sanıyor eğer bebişim varsa ona sürpriz yapmak istiyorum. sizce kaç gün daha beklemeliyim?

güzelim sen hamilesin... silik çıkması demek daha yeni hamilesin demek..
git gide koyulaşacak..
ayrıca belirtilerin hamile belirtileri...
daha ne olsun kızzzzzzzzz
bi mide bulantın yok
hehemen tekrar idrar testi yap yine 2 çizgi çıkarsa
hemen kan tahlili ver tatlım

idrar tahlili yaptığımın akşamı hemen kan tahlili yaptırdık sonuç pozitif. bu akşam da ilk defa doktora gidicez bakalım doktor ne diyecek ne gibi testler isteyecek. çok heyecanlıyım kızlar. sırtım çok ağrıyor ilk günlerden beri, iştahım kesildi, baş ağrım oluyo, uyku bozukluğu ama buna rağmen yemekten hemen sonra mayışma, karın ağrısı vardı ama şimdilerde mide yanmasına döndü. içim hep kıpır kıpır içim titriyor resmen. çok fazla gazım var buna bağlı olarak da karnım şiş bağırsak hareketleri yavaşladı ama çok sık idrara çıkıyorum. bu gün 4 hafta 4 günlük bebeğim. darısı tüm isteyenlerin başına biz çok bekledik eşim varikosel ameliyatı oldu geçen şubat ayında çok şükür karşılığını görüyoruz.

slmmlar kızlar.size sormak istediğim bişiy var.ben 23 aralıkta adet oldum.ama 23 aralıktaki adetimde 50 gün gecikmeli geldi.neyse şu iki üç gündür göğüslerim acıyor.kasıklarımdaki ağrı biraz daha erken başlamıştı.daha adet tarihime var.tabi zamanında gelirse.benim göğüslerim genelde adetime yakın tarihte acımaya başlar.göğüslerim koltuk altımdan doğru acıyor.lütfen bana yardım edin.sizce ben ne yaşıyorum.şimdiden teşekkür ederim.

slmmlar kızlar.size sormak istediğim bişiy var.ben 23 aralıkta adet oldum.ama 23 aralıktaki adetimde 50 gün gecikmeli geldi.neyse şu iki üç gündür göğüslerim acıyor.kasıklarımdaki ağrı biraz daha erken başlamıştı.daha adet tarihime var.tabi zamanında gelirse.benim göğüslerim genelde adetime yakın tarihte acımaya başlar.göğüslerim koltuk altımdan doğru acıyor.lütfen bana yardım edin.sizce ben ne yaşıyorum.şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba canım benim de adetim 24 ocak aynı durumubende yaşıyorum..cuma gunu kan testi yaptırmayı düşünüyorum...inşallah hamisimdir

hamıle oldugumuz zaman göğüs agrıları farklı mı oluyo yani farklı yerde mı agrısı oluyo ??? merak ettım arkadaşlar..
6aralıktan sayacak olursam bugun gecıkmemın 13.gunu..
sadece göğüs agrım var ıkıgundur ama dokundugum zaman acıyo durup dururken değil..
ve yüzümde sivilce çoğaldı..ıdrar testı 6.gunu yaptım baariiz negatıf..
geri çekme durumu oldu ilişkimizde hamılelık olasılıgı var mı?* cevap verırsenız cok sevınırım !!!!!!

hamıle oldugumuz zaman göğüs agrıları farklı mı oluyo yani farklı yerde mı agrısı oluyo ??? merak ettım arkadaşlar..
6aralıktan sayacak olursam bugun gecıkmemın 13.gunu..
sadece göğüs agrım var ıkıgundur ama dokundugum zaman acıyo durup dururken değil..
ve yüzümde sivilce çoğaldı..ıdrar testı 6.gunu yaptım baariiz negatıf..
geri çekme durumu oldu ilişkimizde hamılelık olasılıgı var mı?* cevap verırsenız cok sevınırım !!!!!!

canım neden kan tahlili yaptırmıyorsun.13 gün geçmiş.kanda kesin sonuç alırsın.hamilelik belirtileri adet belirtileri ile aynıymış.tahlil yaptır bence hemen bize sonucu yaz.meraklandım bak şimdi.inşallah hamilesindir.hayırlısı...

benimde adetime 3 gün var bugün dayanamayıp test yaptım kocaman bi negatif acaba olsa çıkarmıydı

kzılar ilk bebğime reglime 2 gün kala evde ytest yaptım hemen çıktı ertesi gün kandada baya yüksek çıkmıştı.şimdi ikinci bebeğim iin alışmaya başladık son regli tarihim 31 aralık yumurtlama gününde birliktelik oldu şimdi ise meraktan çatlıyorum ki hep diyordum ilk hamileliğimdeki gibi stres yapmıcam ne zaman olursa olsun diye ama insanın elinde değil reglime 8 gün var ve negatif ıkacağını bile bile evde test yaptım tabi sonu koca bir tek çizgi ...

adetime 9 ğün var nerdeyse test yaptım evde negatif çıktıı dmekii erken yapomak işe yaramıyorr beklenen adeti en az 1 gün gececekmiş doktorum öyle dediii:KK49:

Ben 5 gün gecikmesinde yaptım ve pozitif çıktı çok şükür ve kanda da çıktı şimdi birtek ultrasonda görmek lazım allhımın izniyle oda pazartesi güne..

ilişkiden 32 gün sonra çıkar mı testte arkdşlar.adet geçikme 20 günlük test yapıldı negatif 1 aylık bebek çıkmazmıydı testte??.bu ne demek oluyo:26:

muhtemel adet günüme 2 gün var bugün yaptım negatifti:.( bikaçgün bekleyip tekrar yapıcam bakalım inşallah çift çizgiyi görürüm artık:KK14:

kızlar herkese günaydın dayanamadım daha fazla ve adete 3 gün varken test yaptım ve silik de olsa 2. çizgiyi gördüm :)) suan o sevinci sizlere anlatamam yaşayanlar bilir mutlaka ama dilerim en kısa sürede bunu görmeyen arkadaşlarda görürler :)) ve hepiniz için de dua ettim herkese hayırlı günler :))

selam kızlar,
benimde bir sorum olacak..ben 6 ay dogum kontrol hapı kullandım.Ve sat 7 ocakta. Bu ay ilk defa korunmadan ilişkiye girdim.
Hap kullanmadan once cok duzenli adet oluyordum 29 gunluk bir adet dongusu. Bugunde 29. gunum ve hala bişey yok. Ne adet belirtilerim var nede hamilelik belirtisi. Dun dayanamayıp test yaptım sonuc negatif. Sizce bu nedir? Bu arada yurt dısında yasadıgım icin kan tahlili yaptıramıyorum (turkiyedeki gibi hemen gidip yapamıyorsun) Simdiden tesekkurler

X